Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nőgyógyászt keresek Budapesten fórum

Nőgyógyászt keresek Budapesten (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
180. fzsuzska (válaszként erre: 180. - Julcsi9)
2018. okt. 16. 15:20
Nekem egy férfi nőgyógyászom lett, akihez szorongás nélkül megyek, másik dokis nagyon rossz élmény után!
2017. dec. 30. 17:26

Szia!

A nogyogyasz.hu oldalon össze van gyűjtve nagyon sok női (és nem női :) ) nőgyógyász, mint megbízható, profi szakemberek. Véleményekkel, értékelésekkel, rövid leírásokkal. NÉzz körül ott, biztosan találsz neked megfelelő orvost!

178. Elyn
2016. ápr. 19. 19:00
Méheltávolító műtéthez keresek egy rutinos nőgyógyászt, aki rendszeresen végez ilyen műtétet. Leginkább a SOTÉ-ra gondoltam. Tudna valaki nekem orvost említeni??(akár privátban is)Nagyon sokat segítene..
2016. ápr. 13. 08:33
Nagyon ajánlom dr. Fülöp Viktort! A Péterfy Sándor utcai kórhézban van, és egy hónapban 3 pénteken rendel a VIII. kerületben az Auróra utcai rendelőben. Fiatal, nem a pénz motiválja! Ha lelkiismeretes orvost szeretnétek, akkor érdemes megkeresni. :)
176. van1lla
2015. nov. 11. 19:01
sziasztok. korrekt, megbízható, türelmes nőgyógyászt keresek Budapesten, akit "nem a pénz motivál" ha értitek... köszönöm szépen! írjatok priviben is!
2014. jan. 31. 16:49

Dr. Nyéki Boldizsár!!!!

Én csak Őt ajánlom!

Nagyon jó szakember, nagyon emberi orvos!!!!

2014. jan. 31. 15:55
Dr Toldi László vagy Dr Palczert Miklósról tudtuk nekem mondani infókat, jó/rossz tapasztalatok, tarifák, normális orvosok-e? Ilyenek érdekelnének, orvos választás előtt állok csak nincs tapasztalatom az itteniekkel nemrég költöztünk fel és útban van a kis tesó is.
173. 7db74a3578 (válaszként erre: 171. - B3947dca25)
2014. jan. 5. 16:29
szerintetek ha 11 kerületi lakos vagyok, akkor elmehetek akár a 12-kerületbe is?
172. cab59af884 (válaszként erre: 164. - Ágica111)
2014. jan. 1. 21:10
jahn ferencben tudom ajánlani Dr Tarcheh Viktort...én nála szültem mindkét fiamat, és most a 3.babámat is nála fogom majd :)
2014. jan. 1. 20:57
Dr Váradi Gábor a 12.ker brn rendel ott szültem nála két szép kislányt.
170. wewe
2014. jan. 1. 20:54
Dr. Jeney Krisztina nekem nagyon szimpatikusnak tűnik, mint női nőgyógyász. Még nem voltam nála, de hozzá szeretnék menni vizsgálatokra. Linkelni itt nem lehet? Mindenesetre ha google-ben rákerestek, egy videó megjelenik róla, amiben részletesen bemutatkozik, és tetszik a hozzáállása. Azt mondja, ő azért lett nőgyógyász, mert sosem talált olyat, aki tényleg odafigyel az emberre. Ez már jó jel. :)
169. erika13
2013. dec. 2. 22:53
Dokit ajánlani nem tudok, de nekem is volt hasonló problémám és engem egy olyan doki gyógyított meg aki amellett hogy nőgyógyász, urológus is.Így a többiekkel ellentétben neki eszébe jutott vizelet vizsgálatot végezni és láss csodát mikor eltünt a hugyuti fertőzésem nem jött folyton vissza a másik probléma. A másik ami bejött ha kezdetleges tüneteket érzek, használok egy kupot, amit gyógyszertárban kevernek ki.Ha kell megtudom adni az osszetételét. Borsavas kup a becsületes neve.Jobbulást.
2013. szept. 24. 16:26
Körülbelül egy éve küzdöm nőhyógyászati problémákkal, mindig elintéznek annyival, hogy "hüvely heveny gyulladás" kapok pimafucort krémet vagy kúpot de nem segít... Olyan nőgyógyászt keresek akit érdekel tényleg a problémám és komolyan veszi azt, és nem nekem kell kihúznom belőle, hogy mi bajom van. Esetleg ha valakinek volt ilyen fajta betegsége és sikerült meggyógyúlnia szívesen venném a tapasztalatait. Előre is köszönök minden hozzászólást.
167. courageuse (válaszként erre: 165. - Christina)
2013. jún. 19. 10:08

Kedves Christina! Nem tudom, találtál-e már orvost. Dr. Gozár Tamást tudom Neked ajánlani. Meddőségi centrumból kerültem hozzá, nagyon profi, jó nőgyógyász. Novemberben kezdtem el hozzá járni, most 7 hetes kismami vagyok, úgyhogy nem hiába mondom, hogy jó!

Magánrendelése van csak, de nem annyira vészes az ára. Megéri mindenképp!

2013. jún. 19. 09:55

Sziasztok!



Szeretnék egy kis segítséget kérni, hátha valaki tud....bejelentkeztem egy dokihoz Budapesten 2 hete, viszont nem emlékszek a nevére és sajnos a pontos címre sem. Magándoki, a 3-as metró vonalán van, az Örs vezér tér környékén van, egy nő nőgyógyász is rendel a rendelőben. Egy szép családiházban van a rendelő, valaki esetleg a doki nevét?

2013. máj. 6. 13:43
Sziasztok!Eddig én is sztk-ba jártam,de most egy normális dokit keresek pesten,aki foglakozik velem és nem azt mondja mikor mondom neki,hogy már több mint egy éve próbálkozunk a babával,hogy hőmérőzzek,hanem ki is vizsgál.Illetve a hormonvizsgálatom eredményét kiértékeli és ha kell orvosolja a bajt.
164. Ágica111 (válaszként erre: 162. - Vkata)
2013. ápr. 10. 15:29

Szia!

Érdeklődnék találtál-e orvost a Jahn Ferencben és ha igen akkor mi a tapasztalatod.Én most vagyok a 21. héten és erősen orvosváltáson gondolkozom...

163. zsuzsi86ka (válaszként erre: 162. - Vkata)
2013. febr. 10. 16:31

Szia!


Én is a Jahn Ferenc kórházba járok, dr. Kollár Zoltánhoz. Tudom ajánlani, nagyon rendes!

162. vkata
2013. jan. 28. 15:14

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni!Eddig magánrendelésére jártam egy keresztúri dokinak, de nem sok jót olvasok és hallok róla a szülés területén.Szeretnék a babavárásnak egy kivizsgálással elébe menni, amihez most a "megfelelő" orvost keresem.Ezért érdekelne, hogy kinek mi a tapasztalata. A Jahn Ferencet szeretném mindenképp előtérbe helyezni, mert oda tartozunk, és a szülészetről sok jót olvastam itt. Segítsetek kérlek,hogy ki az akit ajánlotok és melyik sztkban lehet a rendelésére menni(a korábbi tapasztalataim miatt nem szeretnék fizetős magánrendelésre menni). Egyáltalán mehetek egy sztk-s rendelésre úgy, hogy más kerületbe "tartozom"? Sok jót olvastam Hartman Gábor és Makai Zsolt doktorokról.Illetve sokan említettétek, hogy érdemesebb szülésznőt választani, mint orvost. Hogy is működik ez? Köszönöm!Kata

161. BrenBea
2011. dec. 30. 12:13
Sziasztok, Dr Szepesi Jánost a Péterfyből ismeri valaki? Jó orvos? Magánrendelésen milyen és mennyibe kerül tudtok segíteni egy kis információval?
160. NemOxi
2011. nov. 29. 11:19

Dr. Erdélyi Zsolt. Az Őrsön magánrendel is, és Kistarcsán a Kórházban is rendel.

Én akkor jártam hozzá, amikor még Fóton is rendelt az SZTK-ban, kedves, türelmes doki.

159. kacsa118 (válaszként erre: 158. - Babát.szeretnénk)
2011. nov. 29. 11:01
Dr. Bollobás Máté. Fiatal, de nagyon aranyos doki, én decemberben fogok nála szülni. Nincs magánja, csak a Jánosban rendel.
2011. nov. 29. 10:51

Sziasztok!


11 napja késik,de a tesztem negatív lett.Volt egy kis barnázásom még mikor meg kellett volna jönnie és annyi.Azért írok Nektek,mert nem vagyok megelégedve a nőgyógyászommal ráadásul most nincsen is itthon.Idén nyáron költöztünk Budapestre,így nem ismerek nagyon senkit,tudnátok segíteni hova tudnék elmenni aki jó is?Valamint nem szeretnék magánrendelőbe menni,elég a saját orvosomnak fizetni.

Írjatok neveket,véleményeket,telefonszámokat,ha megoldható.

2011. szept. 18. 20:38

Sziasztok! Én még messze állok a terhességtől, olyan nőnemű nőgyógyászt keresek Budapesten aki kedves, aranyos, és nyugodtan fordulhatok hozzá kínos panaszokkal, mint kellemetlen szagú barna folyás és visszatérő alhasi fájdalom, és nem kezd el letorkolni, hogy 3 éve nem voltam szűrésen meg ilyesmi, hanem a jelen problémára koncentrál. Lehet magán rendelés is, de azért megfizethető legyen a vizsgálat. Ha valaki tud ajánlani egy jó doktornőt, küldjön légyszi nevet, címet és telefon számot.

Előre is köszönöm szépen!

2011. aug. 17. 19:04
Én azért nem merek senkinek ajánlani, mert mindenkinek más a jó, és a kölcsönös szimpátia is elengedhetetlen.
2011. aug. 17. 18:58

Dr. Kocsis Éva, Szent Teréz Magánrendelő; munkahely: Szent Imre Kórház.

Két gyermeket szültem nála, nagyon jó nőgyógyász, melegen ajánlom..:)


Nekem ami különösen szimpatikus benne, elsősorban ezért is választottam őt, hogy egyáltalán nem csinál abortuszokat (tehát nem gyilkol azokkal a kezekkel, amivel engem vizsgál, vagy a gyermekem születésénél segédkezik..:S)

154. anyuccci (válaszként erre: 152. - Bíborka.)
2011. aug. 17. 18:50

Én 3 gyermekemből kettőt ott szültem és nagyon jó volt!Az én dokim nagyon nyugodt és mindent elmagyaráz és mint írtam bármikor lehet hívni.De van Neki egy kis fanyar humora amit nem mindenki szeret.Nekem bejött.Én nagyon megyszerettem és nem csak a terhesség alatt járok hozzá hanem most is.

Nagyon körültekintő és mindenre oda figyel.Az hogy hányszor kell dokihoz menni nagyon változó.Függ a terhességtől is.

2011. aug. 17. 18:49

Jó buta kérdéseknek tűnhet amiket felteszek...de valahol el kell kezdenem:)Sorryyyy:)


Pest megyei vagyok,Budapesten a XI.kerület az szuper,de a távolabbiak is szóba jöhetnek...:)

152. bíborka. (válaszként erre: 147. - Anyuccci)
2011. aug. 17. 18:46
Igen....csak úgy kapkodom a szemem:)Nem baj,minél több annál jobb:)A Szt.Imre csudijó lenne....sok jót hallottam az ottani szülészetről...sajna viszont nem vagyok ebben a témában jártas,hogy mi hogy van...eddig jártam nőgyogyihoz,de nem szeretem...bunkó,kérdezni nem lehet tőle semmit félválról beszél...szeretnék egy nyugodt,kedves dokit találni,hogy mielőtt a baba megfogan egészséges otthont teremtsek neki....és egyébként babavárás alatt milyen időközönként kell vizsgálatra menni?És a kiválasztott dokim tuti ott lenne a szülésnél?:)
2011. aug. 17. 18:45

[link]

Itt mindent megtalálsz róla!

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook