Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Barátnőket keresek Budapesten fórum

Barátnőket keresek Budapesten (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
1400. dd9dec5381 (válaszként erre: 1399. - Krisztixxx)
2019. febr. 11. 16:14
A képcsere miért elkerülhetetlen?
2019. febr. 11. 12:38

Sziasztok



Egy ideje csendes figyelője vagyok a fórumnak de sajnos így nem találtam rá arra akit keresek így most regisztráltam hátha így könnyeben elér ahoz az üzenetem akihez kell :)



36 éves vagyok és Budapesten élek,és mint itt mindenki barátot pontosabban barátnőt keresek (férjnél vagyok,magánéletem ezen része maximálisan rendben van kérem Urak ne írjanak).



Most itt írhatnám a sablonos szöveget szeretek színházba moziba stb stb járni DE! nem szabadidő partnert keresek akivel együtt megyünk mondjuk egy moziba és a következő programig nem lehet összefutni,telefonon beszélni az illetővel,hanem BARÁTNŐT tehát olyan személyt akit be tudok engedni a mindennapjaimba az életembe,gondolataimba és persze az érdeklődés kölcsönös.



Tudom hogy ez nem könnyű főleg az én korosztályomba hiszen a legtöbben többgyermekes család anyák és sokan bele esnek abba a hibába hogy csak a gyerek férj munka körforgásban élnek és önmagukra nem figyelnek pedig mindenkinek szüksége van egy barátnőre akire számíthat aki meghallgatja akivel együtt sírhat-nevethet 😍.Hát én ilyen személyt keresek,nekem nem gond ha kis gyermeked van én szuperül elbeszélgetek gyerekzsivajban is és ráadásul nagyon szeretem is a gyerekeket tehát ha közben elmegyünk játszóterezni akkor én is szívesen hintázom akár ez nem lehet akadály 😅,de persze ha singli vagy akkor is írj..ezzel csak azt akartam kifejezni hogy mindegy hogy gyermekkel vagy anélkül ha igazi barátnőt keresel akkor irj bátran :)



Egy dolgot nem szeretek csak a hosszú levelezgetést :/ szívesebben beszélek telefonon vagy találkozok személyesen persze az első pár levél váltás elkerülhetetlen és a kép csere :)


Email címem:krisztixxx849@gmail.com



Remélem így végre sikerül egymásra találni egy hasonlóan gondolkodó barátnővel.



Légyen szép napotok,Kriszti

1398. Makula
2019. febr. 6. 18:53

Barátnőt keresek (nem a kor, hanem a szimpátia a fontos). 34 éves, budapesti, kedves, figyelmes, érzelmes, megértő, humoros, őszinte nő vagyok. Nem dohányzom. Szeretek utazni, kirándulni, moziba, színházba járni és még sok egyebet. Párommal élek boldogan együtt.

Írj bátran és ismerkedjünk személyesen! Email: hajnibabareka@gmail.com

1397. Gina03
2019. febr. 2. 22:25

Sziasztok,

Beszélgető - cseverésző tàrsat keresek, mivel sokat vagyok egyedül. Sok minden érdekel, szinte mindenről szívesen beszélgetek.

Viber vagy Facebook alkalmazással gondoltam a beszélgetéseket.

Magamról, 30 éves vagyok, hàzas, kedves - mosolygós, jó kedèlyű és kicsit zárkózott.

Keress bàtran, hogy egy jót pletyizzünk! :)

cs.georgina@vipmail.hu

1396. szofi43
2019. jan. 28. 04:54
Sziasztok, keresem új barátnőmet akivel néha találkozni is lehet, 48 éves vagyok. Email:karicsszofia@citromail.hu
1395. Marilyn83 (válaszként erre: 1386. - Pipacs 81.)
2019. jan. 27. 17:38

Örülök, hogy Te is ezen a véleményen vagy Pipacs.

Nem sopánkodásképpen, de egy ideje leveleznek az oldalról két lánnyal is. Egyikükkel már telefonon is beszéltünk! :)

Körülbelül két hónapja alakulgat a dolog, de eddig semelyikükkel sem sikerült a személyes találkozóig eljutni :(

Mindig van valami kifogás, nem is kommentálom tulajdonképpen, hogy én erről mit gondolok. Lehet, hogy valaki tényleg nem ér rá ,vagy túlságosan elfoglalt vagy olyan a munkarendje. Ki tudja?

Csak azt tudom, hogy eddig 2 :0.

1394. Wiki999
2019. jan. 20. 16:28

Sziasztok!

31 éves vagyok, Solymáron élünk a lassan két éves kislányunkkal és a jelenleg még egy hónapig pocakban élő kisfiunkkal. Szeretnék ismerkedni, barátkozni és jó lenne, ha lenne felnőtt társaságom is :) Mobilisak vagyunk és leszünk is a kicsivel, de szívesen találkozunk valakivel itt a környéken is.

1393. Dzsulia55 (válaszként erre: 1326. - Ccf4053991)
2019. jan. 15. 21:15

Szia!

Rég íródott már a keresésed, de én most találtam rá.

Sikerült a baráti társaság létrehozása?, ha igen szívesen csatlakoznék, mert a tartalom és az elképzelés szimpatikus, és talán beleférek 63 évesen én is.

Judit

1392. Dzsulia55 (válaszként erre: 1334. - Tiemke)
2019. jan. 15. 21:05

Szia,régen íródott a keresésed....,de ha még aktuális, örülnék, ha válaszolnál.

Budapesten élek,63 éves vagyok.

1391. Amina93
2019. jan. 15. 09:45
Kár h nem pesti vagyok.latom sokat keresnek barátot,es en állandóan egyedül vagyok..
2019. jan. 15. 09:13

Sziasztok!

Budapesten élő nyugdíjas 68 éves nő vagyok.Fájós lábbal.Imádom a Margit Szigetet.Szogeti sétákhoz keresek társakat. társaságot hasonló korú hölgyek és urak személyében.Persze fiatalokat is szívesen fogadok.email:kellerjudit49@freemail.hu Témába írd be Sziget

1389. vikiii93
2019. jan. 12. 12:04
vicky1993@gmail.hu Várom a leveleiteket!
1388. vikiii93
2019. jan. 12. 12:04
Sziasztok! 25 éves lány vagyok.. Szeretnék barátnőket itt,akivel programokat tudunk szervezni! Szeretek táncolni,bulizni..sportolni,jókat nevetni:)
1387. jennyvagyok (válaszként erre: 1386. - Pipacs 81.)
2019. jan. 11. 19:57
Igazad van! Én is írtam, egy megadott e-mailcímre, karácsony előtt, 2 programot is felvetettem, ahol találkozhatunk, még választ sem kaptam, azóta sem.
1386. pipacs 81. (válaszként erre: 1370. - 1f0f3a5dc3)
2019. jan. 11. 11:50
Liliom-nak és Marilyn83 - nak üzenem, 101 % egyetértek velük.Én is barátnőt keresnék, de csak olyan válaszokat kapok, hogy igen én is, aztán majd írok vagy telón kereslek.Na nekem az " Ilyenekből " elegem van.Szerintem ez a fajta típus mind férfi partnert keres barátnő címszó alatt.Egyedül nem ül be sehová, s a "barátnő " addig kellene kísérőnek, amíg horogra akad valaki.Cáfoljon meg valaki, persze tisztelet a kivétel.Budapestről Pipacs
1385. Nadin1977
2019. jan. 2. 11:23

Szia!

41 éves, vagyok és ismerkednék olyan lánnyal aki szívesen találkozna, tartana kapcsolatot azért, hogy elmélyülhessen egy újabb barátság. Van erre ideje, kedve, energiája, hiszen a barátság lassan alakul ki és kellenek a közös élmények, egymás megismerése hozzá.

Budapesten élek, szeretek különböző programokra járni, de akár egy kávézóban is szívesen beszélgetek.

Email címem: baratkereses77@gmail.com

Várom, hogy írj! :)

1384. Andind750
2018. dec. 24. 19:26

Sziasztok!!

Baràtnőt keresek fôleg hêtvégi programokhoz !!

Szeretnêk nêha buliba is eljutni,beülni valahova iszogatni.

Csak akkor keress ha te is szeretnêl jönni.

Természetesen mäs programokba is benne vagyok,akàr közös nyaralâs is szóba jöhet.

30-40 éves korig keresek.

Írj bàtran,ha te is hasonló cipőben jàrsz..

Köszönöm

2018. dec. 24. 14:19

Sziasztok



Először is mindenkinek Kellemes ünnepeket kívánok 🙂🎅



Túl a karácsonyi ebéden eljött a pihenés ideje és ahogy Capuccinom kortyolgatom azon gondolkodtam milyen szerencsés vagyok mert ez az év számomra nagyon sokat adott amiért hálás vagyok,de mindig többet és többre vágyik az emberlánya 😂😂(tudom a kis telhetetlen)


Na szóval ha 2019 re kívánhatnék eggyet akkor az egy új igazi barátság lenne. Tudom hogy abban a korosztályban amiben én is vagyok (30-40 es) már nagyon nehéz nulláról indulva egy igazi barátságot kialakítani, de nem lehetetlen ha meg van mindkét fél részéről az akarat és kölcsönösség.


Olyan nők ismeretségét keresem akik hasonlóan azt keresik amit én. Nem szabadidőpartnert keresek akivel 1 hónapban egyszer kétszer beülünk valahova vagy elmegyünk moziba színházba hanem idővel akár napi szintű vagy legalábbis gyakori kommunikáció alakul ki. (komplikáltan fogalmaztam😂 telefonálást, egy kávéra összefutást stb stb hogy érezze a másik számithat rá meghallgatja ha kell..)



Szeretem a színházat, mozit, de egy jó beszélgetés számomra sokkal többet ér, vagy hogy látom hogy csörög a telefonom mert kíván hogy vagyok vagy szeretné elmesélni vele mitörtént stb stb.



Ha kérhetem csak akkor irj ha úgy érzed nyitott vagy egy számodra most még idegen embert lassan beengedni megszokott életedbe..


Budán élek és persze az a legjobb ha te is valahol itt vagy a közelben de én akkor sem esek kétségbe ha város másik végén élsz csak legyen kedved időd kimozdulni.



email:krikrisztina82@gmail.com



Nagyon remélem hogy a 2019 es év tartogat számomra egy igazi barátnőt akibe megbízhatok és a bizalmába fogad.



ui:mindenképpen az email cimre irj kérlek

1382. Evelyn
2018. dec. 13. 19:07
Evelyn vagyok Budapestről. 29 éves és szívesen barátkoznék. Szeretem a zenét, filmeket, könyveket, videójátékokat. Olyan lányokkal barátkoznék, akik szívesen beszélgetnek velem és tudunk közös programokat tervezni.
1381. Edina43 (válaszként erre: 1380. - Andi989)
2018. dec. 13. 14:46
Szia Andi . Akkor ha gondolod folytassuk e-mailben . Edina 😀 edina750814@gmail.com
1380. Andi989 (válaszként erre: 1377. - Edina43)
2018. dec. 13. 12:51
Szia! Én is szívesen barátkoznék. 41 éves vagyok. És a barátnőim inkább már csak telefonon szeretnek kapcsolatot tartani, kevés szabadidejük van. Ha van kedved neked is, szívesen megismernélek. Szép napot! Andi
1379. Andrea14
2018. dec. 11. 19:17

Sziasztok! 27 éves lány vagyok Solymár és környékéről akár Pest, keresnék hasonló korú személyt

akivel lehet akár csak jókat csevegni, vagy eljárni valahova, stb. Szeretem az állatokat, szeretek csavarogni, moziba járni vagy akár csak egy kávéra beülni valahova, csajos napot tartani stb..Szóval ha barátkozni szeretnél velem nyugodtan írj..

email: becky9690@gmail.com

2018. dec. 9. 19:26

Sziasztok!

Sokan keresnek barátnőt (köztük én is), talán könnyebb lenne, ha társaságban, többen találkoznánk, ezért arra gondoltam, hogy jó lenne egy baráti társaságot szervezni 30 éven felülieknek Budapesten. Akit érdekel, kérem, hogy írjon a barati.tarsasag30@gmail.com címre, és szervezünk egy találkozót :)

1377. Edina43 (válaszként erre: 1373. - Marilyn83)
2018. nov. 29. 21:16
Minden barátságban van érdek, mint az egész életben . De de ha egy másik ember érdeket magad elé tudod helyezni na az már barátság . 😀
1376. Zsóka1992 (válaszként erre: 1365. - Andind750)
2018. nov. 29. 10:11
Szia 25 éves vagyok és barátnőt keresek. Én nem rég költöztem fel Budapestre és jó volna egy olyan barátnő akivel tudok közös programokat csinálni ha még aktuális nyugodtan írj.
1375. Zsóka1992 (válaszként erre: 1350. - Cicuss)
2018. nov. 29. 10:00
Szia szeretnék érdeklődni hogy sikerült barátnőt találni? Én 25 éves vagyok és most költöztem fel Budapestre és szeretnék barátnőt akivel tudok közös programokat csinálni én is sportolok :)
2018. nov. 29. 09:12

Sziasztok!

25 éves vagyok és nem rég költöztem fel Budapestre olyan barátnőt keresek akivel lehet közös programokat csinálni.

1373. Marilyn83 (válaszként erre: 1368. - Edina43)
2018. nov. 28. 20:04

Lényeges pontra tapintottál Edina!

Nők között igaz, önzetlen barátság? Nem nagyon tudom ezt elképzelni a szó hagyományos értelmében.

1372. Marilyn83 (válaszként erre: 1370. - 1f0f3a5dc3)
2018. nov. 28. 19:59

Egyetértek az általad leírtakkal.

Elgondolkodva a dolgokon, nem tartom magam egy nyomulós embernek, legalábbis nem olyannak, aki feleslegesen fut dolgok után. Szerintem az ember érzi is azt, hogyha valami nem megy. Ahogy a mondás is mondja: ami nem megy, nem szabad erőltetni.:)

1371. Edina43 (válaszként erre: 1370. - 1f0f3a5dc3)
2018. nov. 27. 18:59
Szia, szerintem nem csak a barátnő keresésében vagyunk így. Bár tisztelet a kivételnek . Sajnos én sem találok senkit akivel lehetne barátkozni . Edina
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook