Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Barátnőket keresek Budapesten fórum

Barátnőket keresek Budapesten (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1428. SSszonja
aug. 17. 07:21

Sziasztok! Meglepődtem,hogy mennyien keresnek társaságot, azt hittem egyedül vagyok ezzel😀igazából most 42 éves koromra jutottam el oda, hogy picit úgy érzem üres az életem, férjem sokat dolgozik, barátnők gyerekszülés,betegség stb miatt már nem igazán tudnak élőben eljönni ide oda. És rájöttem,hogy én pedig tök szívesen járnék pl érdekesebb kiállításokra( most néztem,hogy van a Várkert bazárban egy vezetett mikve látogató túra,ami pl érdekelne), kiülős helyekre , nyáron picit napozni valahova , sportolni , divattal kapcsolatos programok,shopping, ilyesmi😀és nincs társaságom. Igazából jó lenne egy kis 3 -4 fős “klubot” kialakítani akikkel ez menne. Elég vidám beállítottságú vagyok szóval ilyen társaságot keresnék. Nincs gyerekem úgyhogy ez a téma nem lenne annyira közös, de persze ez nem gond csak azt tapasztaltam,hogy gyerek mellett már nem annyira ér rá ilyesmikre az ember😀én Budapest 2. kerületében élek, úgyhogy itt Budapesten keresném vidám kis társaságomat, írjatok😀

A túl nagy társaságot nem szeretem,ott inkább visszahúzódom, én inkább kevesebb emberrel érzem jól magamat,ezért is írtam a 3-4 főt. 😀 ja és én 42 vagyok, de sokszor úgy érzem,hogy lelkiekben inkább 25 körül járok😀😀

Rita2019xx@freemail.hu

1427. Dóra2017 (válaszként erre: 1380. - Andi989)
aug. 15. 10:11

szia Andi, jelentkezz :)

m.doranew@gmail.com

Dóra

1426. Dóra2017 (válaszként erre: 1403. - Pancsi2020)
aug. 15. 10:04

szió, írj az email címem: m.doranew@gmail.com

Dóra :)

1425. Dóra2017
aug. 15. 09:50

Sziasztok :) Jófej, értelmes, életvidám barátnőket keresek még régiek helyére, akikkel lehet jókat beszélgetni, kimozdulni, egymásra számítani és értelem, érzlemi intelligencia is van bennük, hogy egymást és azok jó dolgait, gondjait is könnyebben tudjuk elfogadni :) Elsősorban Budapesten és Székesfehérváron keresek, mert ebben a 2 városban élek és tartózkodom. 30-45 éves barátnők, lányok jelentkezését várom, én multinál dolgozom régóta, mellette nyelvet tanítok még néha és szeretek kimozdulni, beülni vmerre, kirándulni, prgoramokon részt venni, jókat beszélgetni megbízható, hasonló emberekkel. Ha úgy érzed, Te lehetnél az, írj emailt: m.doranew@gmail.com :)

szép napot mindenkinek!! :)

Dóra

1424. leander2
aug. 13. 07:03

Sziasztok

49 éves nő vagyok.Szeretem a zenét,zenét zenei rendezvényeket,mozi,múzeum,színház,utazás,beszélgetés.

nem férfiakkal szeretnék ismerkedni keresem leendő barátnőmet.Budapestről. email: admaras@citromail.hu

1423. Judiana
aug. 10. 16:56

Sziasztok 40 feletti hölgyek!:-)

Ha van kedvetek jó kis programokhoz, traccspartikhoz, akkor találkozzunk egymással.

Ha éppen unatkozol egy szép nyári napon, vagy csak egy moziba vágyol, de nincs kedved egyedül menni, milyen jó szólni valakinek, akinek szintén van kedve veled tartani.

Sok magányos nő van és ha te is közéjük tartozol, írjál mehetünk ketten is, de szólhatunk a többieknek is, hogy ők se unatkozzanak.

64 éves, fiatalos nő vagyok, nem dohányzom.

1422. szofi43
aug. 2. 13:37
Sziasztok, keresem új barátnőmet akivel jó lenne néha találkozni. 48 éves vagyok Budapest és környéke. Email:karicsszofia@citromail.hu
1421. sunday2
júl. 28. 21:01

Sziasztok

Olvasgattam a fórumon pár tagnak írtam is,de gondoltam én is írok egy hozzászólást hátha így találunk egymásra.

Barátnőt keresek mint itt oly sokan 😅.

Amit hirtelen rólam tudni kell hogy 37 éves vagyok Budapesten élek újra és sajnos pont ez miatt az "újra" miatt barátnők terén nagyon rosszul állok 😔.Pedig nagyon hiányoznak a kávézós beszélgetős délutánok de sajnos az én baráti köröm teljesen lemorzsolódott (elköltözött,férjhez ment és teljesen csak a család létezik stb stb)

Sok szabadidővel rendelkezem,nyitott barátságos nőszemély vagyok és hiszem hogy megtalálom barátnőben is a "másikfelem" akinek nem gond ha hívom telefonon,akit az is érdekel én hogy vagyok akivel jókat tudunk beszélgetni és nevetni és tudja számíthat rám bármikor.

Ha szeretnél jobban megismerni akkor irj :sunday0037@gmail.com email címre.

Sunday

1420. agotaboj
júl. 28. 10:26
imélemtoportyu57@freemail .hu erekékrek választ koszonom szépen
1419. agotaboj
júl. 28. 10:25

62 éves vagyok szerenék barát not keresni

éva vagyok

1418. agotaboj
júl. 28. 10:24
sziasztok keresek egy barátnőt éva vagyok
júl. 21. 20:20

Sziasztok!

Melindának hívnak 27 éves ,20-30 éves korombeli barátnőket keresek Budapesten.Olyan barátnőt keresek akivel el lehet menni ide oda,szeretek bulizni,beszélgetni,sétálni stb.. :) Nyugodtan irjatok rám válaszolok! Email cimem: melifriends@citromail.hu

1416. Molnár Judit (válaszként erre: 1406. - T.Móni)
júl. 21. 17:17

Szia kedves Móni! :)

Judit vagyok, 44 éves, házasságban élek18 éve, de a férjem sokáig dolgozik, magányos vagyok. Mindenre kapható vagyok, de kedvenc időtöltésem a filmnézés. Puszillak! :)

Gyerekem nincs.

1415. Tiny13 (válaszként erre: 1412. - F.R.U.)
júl. 14. 21:43
Szia ha aktuális még akkor írj én most regisztráltam ide :)
1414. Tiny13
júl. 14. 21:22

Sziasztok!

Én egy 25 éves lány vagyok aki új barátnőket keres. Üllőn lakom párkapcsolatom van de viszont nagyon sokat dolgozik ezért keveset tudunk együtt lenni. Költözködések miatt megszüntek a régi barátokkal a kapcsolatok. Nagyon egyedül vagyok uncsi munka után itthon ülni meg jóformán hétvégén is. Olyan korombeli barátnőket keresek akikkel ellehetne mászkálni, beszélgetni, csavarogni, mozi stb... Sose voltam ilyen oldalakra felregisztrálva de úgy voltam vele próba szerencse. Ha valakit ez érdekelne akkor írjatok bátran. :) email címem:Szabotenia199313@freemail.hu

1413. F.R.U. (válaszként erre: 1405. - Lany222)
júl. 13. 12:43
Szia, ha még aktuális én is nyitott vagyok ezekre😀
1412. F.R.U. (válaszként erre: 1409. - Viiktoria_01)
júl. 13. 12:39
Szia én 24 éves vagyok Budapesttől nem messze lakom a baráti társaságom kicsit bepunyadt ezért gondoltam valahogy kicsit frissítek szóval ha gondolod én nyitott vagyok bulizásra csajos napra kirándulásra
1411. Molnár Judit (válaszként erre: 1406. - T.Móni)
júl. 12. 16:00

Kedves Mónika!

Judit vagyok, 44 éves. 18 éve házasságban élek, gyerekem nincs. Újpesten lakom, IV. ker. A férjem minden nap reggeltől estig dolgozik, csak aludni jár haza, hétvégén is. Magányos vagyok, engem is sokminden érdekel, legszívesebben filmeket nézek a neten. Írjál! :)

1410. Rea991
júl. 3. 19:57

Sziasztok. 28 éves lány vagyok Pilisvörösváron élek, és jó lenne barátnőt/nőket szerezni a környékről akikkel el lehetne menni csavarogni vagy akár egy moziba beülni beszélgetni stb nincs párom es nagyon egyedül érzem magam nem sok ismerősöm van erre és jó lenne valaki akivel néha kimozdulhatnék kicsit akár egy csajos napra stb

Email címem: becky9690@gmail.com

jún. 15. 18:32

Sziasztok😊

23 éves budapesti lány vagyok és hasonló korombeli barátnőket keresek 🥰 írj bátran 😊

1408. Ildus 90 (válaszként erre: 1388. - Vikiii93)
jún. 15. 11:57

Szia!

Szívesen csatlakozom és programozok Veled :)

1407. Ildus 90 (válaszként erre: 1384. - Andind750)
jún. 15. 11:16

Szia!

Szívesen csatlakozom,bármilyen programban benne vagyok :)

1406. T.Móni
jún. 2. 09:11
Sziasztok! 37 éves vagyok, házas, egy 8 éves gyerekem van. A X. kerültben lakom. Barátnőt keresek, akivel elmehetünk közös programokra, vagy csak beszélgetni. Szinte minden érdekel engem. moniccha@citromail.hu
1405. lany222
máj. 19. 01:02
Sziasztok 20 éves lány vagyok és 20-25 éves barátnőket keresek😍Sok mindenre nyitott vagyok,órákig tartó beszelgetés ,nevetés,bulizás bármi.Pest megyei vagy nem messze élők irjanak mert egy idő utan fontos lenne a személyes találka is :)Ha te is hasonlo baratnot keresel irj batran❤
1404. Cica0808
ápr. 23. 18:15

Sziaztok, barátnőt keresek akivel lehetnek közös programok, beszélgetések, találkozások, a kor nem számít, 52 éves Budapesti nő vagyok, férjnél vagyok, van 2 gyerekem, felnőttek, időm mint a tenger, Pesten élek, de Budán dolgozom. Igazi barátságot keresek. Csak mondom, az oldalon vannak kamu email címek is. Irhatsz ide is, de privátba is, email cimem: roziv66@gmail.com

Köszönöm szépen. Szép estét kívánok.

febr. 20. 09:02
Sziasztok! ha van kedvetek egy pesti mindig mosolygós 37 éves vak csajszival zizegni akkor hajrá. Szeretek jönni-menni kreatívkodni beszélgetni stb-stb. Szép napot Ancsa
febr. 16. 22:48

🤹♥️👩‍❤️‍👩

Barátkozós , szép estét! 🤗😇

1401. tiemke (válaszként erre: 1334. - Tiemke)
febr. 12. 12:01
ilona29@citromail.hu
1400. dd9dec5381 (válaszként erre: 1399. - Krisztixxx)
febr. 11. 16:14
A képcsere miért elkerülhetetlen?
febr. 11. 12:38

Sziasztok

Egy ideje csendes figyelője vagyok a fórumnak de sajnos így nem találtam rá arra akit keresek így most regisztráltam hátha így könnyeben elér ahoz az üzenetem akihez kell :)

36 éves vagyok és Budapesten élek,és mint itt mindenki barátot pontosabban barátnőt keresek (férjnél vagyok,magánéletem ezen része maximálisan rendben van kérem Urak ne írjanak).

Most itt írhatnám a sablonos szöveget szeretek színházba moziba stb stb járni DE! nem szabadidő partnert keresek akivel együtt megyünk mondjuk egy moziba és a következő programig nem lehet összefutni,telefonon beszélni az illetővel,hanem BARÁTNŐT tehát olyan személyt akit be tudok engedni a mindennapjaimba az életembe,gondolataimba és persze az érdeklődés kölcsönös.

Tudom hogy ez nem könnyű főleg az én korosztályomba hiszen a legtöbben többgyermekes család anyák és sokan bele esnek abba a hibába hogy csak a gyerek férj munka körforgásban élnek és önmagukra nem figyelnek pedig mindenkinek szüksége van egy barátnőre akire számíthat aki meghallgatja akivel együtt sírhat-nevethet 😍.Hát én ilyen személyt keresek,nekem nem gond ha kis gyermeked van én szuperül elbeszélgetek gyerekzsivajban is és ráadásul nagyon szeretem is a gyerekeket tehát ha közben elmegyünk játszóterezni akkor én is szívesen hintázom akár ez nem lehet akadály 😅,de persze ha singli vagy akkor is írj..ezzel csak azt akartam kifejezni hogy mindegy hogy gyermekkel vagy anélkül ha igazi barátnőt keresel akkor irj bátran :)

Egy dolgot nem szeretek csak a hosszú levelezgetést :/ szívesebben beszélek telefonon vagy találkozok személyesen persze az első pár levél váltás elkerülhetetlen és a kép csere :)

Email címem:krisztixxx849@gmail.com

Remélem így végre sikerül egymásra találni egy hasonlóan gondolkodó barátnővel.

Légyen szép napotok,Kriszti

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook