Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Barátnőket keresek Budapesten fórum

Barátnőket keresek Budapesten (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1580. Judit 100
dec. 28. 11:15
60-as vidám nő vagyok, barátnőket keresek, kultúra minden ága érdekel. Sétálni,beszélgetni, színházba járni és fotózni is szeretek. Olyan intelligens barátnőt vagy esetleg barátnőket keresek Budapestről, aki szintén szeret nevetni, nem csak búslakodni, de komoly témák is érdeklik.
2023. okt. 19. 12:44
Sziasztok! Találtam itt barátnőket de szívesen zizgek még néhánnyal. nos egy pesti 41 éves vak csajszi vagyok aki szeret jönni-menni beszélgetni nevetni vagy csak úgy lenni. ha szimpi vagyok írj privát üzit s megbeszéljük a részleteket. Szép napokat
1578. Lalula
2023. aug. 23. 00:28
Sziasztok! 23 éves lány vagyok és barátokat keresek Pesten. Zuglóban lakok albérletben, sajnos nincs sok ismerősöm a fővárosban, mert vidékről származom. Szeretnék új barátokat szerezni akikkel lehet programozni, beülni valahová, sétálni, beszélgetni vagy mozizni. Nehezen tudok beszélgetést kezdeményezni, meg úgy alapvetően csevegni, de szívesen hallgatok másokat.
1577. ZekeZs
2023. aug. 5. 22:08

Sziasztok,

27 éves lány vagyok, vidékről költöztem fel, de Budapesten élek mostmár 8 éve. Alapvetően lassan nyílok meg ‘idegen’ embereknek és picit visszahúzódóbb vagyok. Viszont ha valaki megismer akkor nagyon nyílt, beszédes, és nagyon barátságos személynek tartana, akivel jókat lehet hülyéskedni. 😇


Az évek során a távolság miatt elkoptak a barátságok, szóval próba-szerencse alapon megpróbálom itt, hátha akadnak olyan lányok, akik nehezebben ismerkednek de szeretnének barátkozni, programozni, moziba járni, sétálni, beülni valahova vacsizni/iszogatni, jókat bulizni, vagy akár később kerti sütögetős társasozós programokat csinálni, közösen sportolni stb. ((Nekem van párom, így nem a ‘közös’ pasizás lenne a cél😇))


Ha úgy érzed írj itt nyugodtan, ha esetleg a nap végén nincs meg a közös hang, legalább beszélgettünk egyet😊

2023. júl. 19. 10:33

Sziasztok!


Barátnőket keresek Budapesten, azon belül is inkább 10.,14.,19 kerületből aktív tevékenységekhez.


Szeretek túrázni (jó most a nagy melegben kevésbé :D ), bringázni, akár munka után tekerni egy 20-30km naplás tó felé.


Hétvégente persze nagyobb táv is jöhet tekerésből (60-100km).


Velencei tó strandolás majd körbetekerés is jöhet, már többször megvolt :)


Van párom, de vele csak a hétvégéket töltöm.


Jó lenne pár havernő/barátnő akik szintén szeretik ezeket és akár tempósabban is tudnak haladni :D egymást is motiválva. Persze nekem mtb-m van, így nem veszem fel a tempót egy outissal.


Jah szeretek fotózni is, instagramon megtalálható vagyok(nature_greti88), ahol túrákról teszek ki képeket :)


34 éves vagyok és irodában dolgozom, így szeretem kompenzálni a sok ülést és sajnos szeretek eszegetni is édességet :D


Így ennyi :)

1575. Gab2
2022. dec. 30. 16:45

Gab2

Sziasztok!

Friss nyugdíjas nő vagyok, ráadásul most költöztünk Budára és a korábbi munkatársi, baráti körtől távolabb kerültem. Házas vagyok, de hiányzik egy olyan barátnő, akivel elbeszélgethetnék női dolgokról, leülnék egy kávéra, vagy elmennénk Hévízre (lakás van) stb.

Ha nyitott vagy egy barátnői kapcsolatra írj a travelleres@citromail.hu címre

1574. ibolya18
2022. dec. 27. 13:16
Sziasztok Judith vagyok 60 ÷ os és fiatalos ,barátnõt barátot keresek .igaz dolgozom de attól még lehet jókat dumálni sétálgatni keres bizalommal facebook judith árkosi,instagram szintén judith árkosi kösz.h keresel Vidám napot !
1573. Yvetteh
2022. dec. 16. 01:26

Sziasztok !


28 éves nő vagyok. Olyan Barátnőket keresek akik szeretnek bulizni,utazni,és még sok más programot csinálni :)



Ha úgy gondolod,hogy szívesen megismernél,akkor írj bátran !

1572. Viki36
2022. jún. 21. 13:29

Sziasztok!


Budapesten élek, van egy 2 éves kis lányom.

Nem itt laktam, Érdi vagyok, de az élet erre sodort.

Szívesen ismerkednék, kortól függetlenül, baráti társaságra vágyom :)

Sok programra nyitott, pozitív élet szemléletű, csacsogós tracsparty nagyon hiányzik :)

vik2586@gmail.com

Ha valakinek van kedve beszélgetni, kicsit ki zökkenni a mindennapokból írjon bátran!

Szép napot!

1571. Yuna
2022. jún. 8. 12:57

Sziasztok!


Budapesti programokhoz, kirándulásokhoz és külföldi utazásokhoz keresek barátnőket. Széles az érdeklődési köröm, szeretem a változatos programokat, így biztosan találunk közös pontot :) Én 41 éves budapesti nő vagyok.

1570. napsugár* (válaszként erre: 1557. - Tünde73h)
2022. máj. 29. 06:51

Szia Tünde,

Én is hasonló korú és érdeklődésű barátnő(ke)t keresek, ha még aktuális számodra, szívesen beszélgetnék...

Én is 48 éves, fiatalos, budapesti, elvált nő vagyok :)

Nagyon szeretem a zenét, táncot, utazást, színházat.

Kriszta

1569. 9cb978c6de (válaszként erre: 1536. - Gitta3)
2022. máj. 23. 17:35

Kedves Gitta!

Ha még nem találtál megfelelő barátnőt.Budapesten élek, szívesen ismerkednék Veled.kellerjudit49@freemail.hu

Téma rovatba írd be :Barátnőt keresek.Várom jelentkezésdet.

1568. Anna444
2022. máj. 2. 15:08
Negyvenes nő vagyok, és barátnőket keresek Budapesten programokra .
2022. febr. 27. 22:23
Ami fontos még kimaradt, Budapest, és környéke.
2022. febr. 27. 22:20
Sziasztok! Egyedülálló 53 éves nő vagyok. Van egy lassan 17 éves fiam. Ő már éli a kamaszok kis életét:) Szabadidő eltöltésére, beszélgetésekre, közös programokra keresek barátnőt, barátnőket. Nagyon szeretem a zenét, táncot, színházat, mozit, erdőt mezőt, tópartot, kerti sütögetést. Ha te is sokszor érzed egyedül magad, és szeretnél kikapcsolódni, vagy kiönteni a lelked egy barátnak, írj. Az email címem: gabi19680729@gmail com
1565. samecli
2022. febr. 27. 20:59

Sziasztok!



Én egy 37 éves nős férfi vagyok, van egy 6 éves kislányom.



Már nagyon régóta szeretnék egy lány barátot, akivel el tudnék mindenféle témában beszélgetni (gasztronómia, aktuális hírek, művészetek, filmek, szóval szinte bármi). Van 1-2 férfi haverom is, akikkel jól elvagyok, de ők is nagyon elfoglaltak, alig érnek rám, és ezen felül nekem hiányik egy női szem, egy női vélemény is, akivel el tudok menni néha egy kávéra és sütire, aki tud ajándék tippeket adni mit vegyek feleségemnek, vagy akár segít shoppingolni, vagy dumálgatni néha.



Nagyon fontos kiemelnem, hogy én egy boldog házasságban élek, soha nem csalnám meg a feleségem, kizárólag barátság céljából keresek valakit!



Budapesten dolgozom, agglomerációban élek.



Ha magadra ismertél, kérlek irj!



Tomi



tamas.spm@gmail.com vagy írj itt.

1564. _Debora_
2022. febr. 8. 20:25
35 éves, gyermektelen szingli vagyok. Szeretnék hasonló érdeklődésű barátnőt/beszélgetőtársat/szabadidőpartnert találni. Olyan korszakomat élem, hogy nagy hangsúlyt fektetek a pasizásra, randizgatásra, nagyon foglalkoztat a szex témaköre. Természetesen szeretném megtalálni életem szerelmét, de amíg ez nem történik meg, addig izgalmas kalandként tekintek a férfiakkal való ismerkedésre. Emellett érdekel az egészséges életmód, edzés, szépségápolás. A belső értékeket tekintve számomra nagyon fontos a becsületesség és megbízhatóság.
2022. jan. 29. 19:28

Barátokat,baratnőket keresek,58 éves fiatalos egyedülélő nő vagyok,Bpesti!Balaton,vízszerető,kiállítás,kirándulás,vidék,fesztiválok,múzeum,szinház,koncertek,szabadtér,stb! Vagy csak beszélgetés,vacsi!

Várok választ,tel. Számot.

leoka1344@gmail.com

Üdv. Tünde

1562. Judy2006
2022. jan. 3. 10:09

Sziasztok!


Én is barátnőt/barátnőket keresek Budapest és Dunaújváros környékén. 40 éves vagyok, elvált, van egy nagy, 16 éves lányom. Nagyokat beszélgetni, beülni egy kavéra, ebédre, vagy moziba, sétálni, esetleg futni, edzeni, sok mindenre nyitott vagyok.

1561. Judy2006 (válaszként erre: 1557. - Tünde73h)
2022. jan. 3. 09:34
Szia Tünde! Judit vagyok, 40 éves, 16 éves lányom van, szívesen barátkoznék veled.
1560. Mirácska23 (válaszként erre: 1555. - 2a3416be98)
2021. nov. 14. 08:21
Szia én mennek veled szivesen ha pesti vagy :)
1559. szofi43
2021. szept. 30. 10:33
Sziasztok barátnőket keresek Budapesten. 51 éves vagyok férjnél. Email:karicsszofia@citromail.hu
1558. Melitta Arabella (válaszként erre: 1557. - Tünde73h)
2021. szept. 26. 16:18

Szia Tünde!

Kérhetek egy emailt, hogy privátban megkeresselek?

Köszi,Meli

1557. Tünde73h
2021. szept. 26. 06:29
Sziasztok! Barátnőket keresek, Budapesti 48 éves fiatalos elvált nő vagyok. Van egy 20 éves lányom. Moziba, színházba vagy csak beülni egy jó csajos beszélgetésre, de ha úgy alakúl nyaralás is szóbajöhet. Tünde
1556. monamano
2021. szept. 17. 13:08

Sziasztok Moncsi vagyok Tatabányán élek (39)férjem(50) van egy 20 éves nagylányom egy 4 éves kisfiam és egy 3 hónapos kisfiam.

Legjobb barátnőmet keresem de olyat akinek nem csak akkor vagyok jó ha kell valami hanem bármikor,bármit meg lehet vele,velem beszélni,úgymond igaz tiszta szívből lenne mellettem, és érdekelné a gondjaim bajaim,ez oda vissza teljes mértékben kölcsönös is lenne egy közös kávé, találkozások beszélgetések csajos nap akár a hugommá is vagy nővéremmé is fogadnálak, ugyanis csak fiú tesójaim vannak Űgy igazán szívből szeretnék egy igazi barátnőt akit nagyon megbecsülnék. Sajnos az eddigi akik barátoknak mondták magukat átvágtak kihasználtak. Ha szimpatikusnak találsz és nem érdek barátságot keresel ne habozz felvenni velem a kapcsolatot. Leginkább 35-40-es korosztályból keresem és örülnék ha a közelben laknál.

monamano25@citromail.hu

2021. szept. 11. 22:20
Sziasztok lenne valakibek kedve eljárni edzeni? :)
1554. Ralfi (válaszként erre: 1553. - Margaréta3)
2021. szept. 3. 16:59
Szia Margó, köszönöm hogy írtál,írd meg lszives az email címedet,hogy irhassak neked,az enyém vadana1960@gmail.com. Várom válaszod,Üdv Anna
1553. margaréta3 (válaszként erre: 1539. - Ralfi)
2021. aug. 26. 14:48
szia anna. én is friss nyugdijas vagyok,az én férjem is még dolgozik,és én is barátságot keresek, ha gondolod,szivesen ismerkednék veled.üdv: margó
2021. aug. 26. 14:43
SZIASZTOK. MARGÓ VAGYOK,60+OS ISMERKEDNÉK JÓ KEDÉLYÜ VIDÁM EMBEREKKEL, SZABADIDŐ KELLEMES ELTÖLTÉSÉHEZ,PL, KIRÁNDULÁS KOCERT, HORGÁSZÁ.
1551. gabesz55 (válaszként erre: 1550. - Bobo2)
2021. aug. 24. 22:00
Szia!Messengeren?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook