Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Barátnőket keresek Budapesten fórum

Barátnőket keresek Budapesten (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
1340. Kati 28
2018. jan. 24. 13:12
Sziasztok! Szeretnék csatlakozni a fórumhoz. Én is, igaz, őszinte barátságra vágyom. Itt Bp élek, 37- éves vagyok. Szivesen ismerkednék, akkár itt vagy privátban , 10- éve párkapcsolatban vagyok. De hiányzik az életemből, egy igaz őszinte barátság. :-) Szép napot kívánok mindenkinek .
2018. jan. 22. 02:26

Sziasztok 40 feletti hölgyek!:-)


Ha van kedvetek jó kis programokhoz, traccspartikhoz, akkor találkozzunk egymással.


Ha éppen unatkozol egy téli délutánon, vagy csak egy moziba vágyol, de nincs kedved egyedül menni, milyen jó szólni valakinek, akinek szintén van kedve veled tartani.


Sok magányos nő van és ha te is közéjük tartozol, írjál mehetünk ketten is, de szólhatunk a többieknek is, hogy ők se unatkozzanak.

1338. tiemke (válaszként erre: 1260. - Tinka 11)
2018. jan. 10. 08:27
Kedves Tinka irtam,ha még aktuális,hivjál fel.Üdv.
1337. Averil
2017. dec. 30. 14:53

Sziasztok! 38 éves vagyok, Budapesten élek. Vannak barátaim, de messze laknak, vagy soha nem érnek rá találkozni. Barátnőket keresek, akikkel lehet közös programokat szervezni, színházba, moziba menni, beülni egy kávézóba beszélgetni.


Ha van kedved, írj. :)

1336. Wiki9
2017. dec. 29. 20:59
Sziasztok! 30 éves vagyok, van egy tündéri 7,5 hónapos kislányunk és már két éve élünk Solymáron, de szinte még minden új még - szívesen ismerkednék és beszélgetnék :)
2017. dec. 29. 13:36
38 éves nő vagyok, Budapesten élek. Olyan 40 és 55 év közötti budapesti nők jelentkezését várom, akik hozzám hasonlóan szeretnének olyan barátnőt találni, aki megbízható, akire lehet számítani, akivel lehet sétálni, jókat beszélgetni, nevetni. Privátban vagy a aremeny79@gmail.com email címre várom azoknak a nőknek a leveleit, akik komolyan gondolják ezt a barátkozós dolgot.
1334. tiemke
2017. dec. 27. 13:12
Keresek barátnőt,67 éves vagyok,Bp-en élek,ha hasonló hullámhosszon vagyunk,akkor sikerülni fog.
2017. dec. 25. 18:06
Sziasztok! Én is barátnőket keresek, 28 vagyok. Ha van kedvetek írjatok. :)
2017. nov. 30. 06:08

Budapesti, 58 éves nő vagyok.

Szeretném bővíteni kapcsolataim számát, olyan "barátnővel", akivel kölcsönös szimpátia esetén jókat beszélgethetnénk, szervezhetnénk közös programokat.

2017. okt. 29. 08:20

Sziasztok! 🦄

Keresném a legjobb barátnőmet, tudom, hogy nem ez a legjobb mód rá, de csodák mindig történnek.

Tehát a legjobb lenne ha budapesti lennél, és ha velem egykorú 18-22 éves. De nem ragaszkodom egyik feltételhez sem.

Akkor néhány dolog magamról, hogy milyen ember is vagyok :

-nyitott és megbízható

-barátságos

-imádok ide-oda járkálni

-főzni-sütni

-utazgatni

-beszélgetni (órákig, akárhol)

-vásárolni, vagy csak nézelődni

-moziba járni, vagy csak otthon egész nap filmezni

Szerintem nagy vonalakban ez vagyok Én.

Aki úgy érzi, hogy belefér még egy (legjobb)barát az életébe az írjon bátran!

E-mail: torigaga30@gmail.com


Gabriella

1330. Ricca43
2017. okt. 21. 13:23

Kedves Fòrumozòk!

Ezùton keresem azon jöv"obeni baràtn"omet, akivel moziba, szìnhàzba, koncertre vagy csak egy cukràszdàba jàrhatnék. Ki tudja, talàn id"ovel baràtsàg is lehet bel"ole...

Jelentkezz!

Üdvözlettel:

Ricca (42 éves)

remélem, a hibàs billenty"uzetem ellenere is olvashatò...

1329. Emma50
2017. okt. 19. 20:29

54 éves budapesti nő vagyok aki barátnőket keres . Sajnos kevés emberi kapcsolattal rendelkezem, ezen szeretnék változtatni.Minden programra fogékony vagyok csak mozduljunk ki! Kiállítások , vásárok ínyenckedés, ücsörgés egy kávé mellett stb.

Várom jelentkezésed: k.kelemen@freemail.hu 06-30-9928-431

1328. Nikitanni (válaszként erre: 1322. - 458d55e497)
2017. okt. 17. 23:00

Szia!


Roviden:

37 eves no vagyok, kapcsolatban elek,

es van egy lányom.

En is szeretnek ismerkedni,

es szimpátia eseten baratkozni! :-)

Irj, es beszeljunk telefonon, ha erdekel!


Anni

1327. fanniki
2017. szept. 26. 21:59

Sziasztok!


Fanni vagyok 23 éves budapesten élek, párommal akivel már 6 éve együtt vagyok. Sajnos a középsuli után mindenkivel megszakadt a kapcsolatom. Sokan gyereket vállaltak, sokan elutaztak. Dolgozom, blogolok és a párommal vagyok. De annyira hiányoznak a csajos dolgok. Egy mozi, egy kávézás vagy csak egy óriási séta a parkban vagy az erdőben.

Keresem az igazi barátnőm. Aki jóban és rosszban is mellettem van. Nem pedig csak akkor keres, ha neki baja van :-)


Ha szimpatikus lettem a számodra írj! :-)

Puszi

Fanni

2017. szept. 23. 07:12

Sziasztok!

Látom többen vannak az oldalon 40 év felett, akik barátokat keresnek. Én kicsit idősebb, 59 éves vagyok és 40 feletti baráti társaságot szeretnék kialakítani, olyan csajokkal :-), akik vidámak, és vágynak a a megszokott színház, mozi, beülős-dumcsizás és hasonló programokon kívül

vidám, érdekes, színes programokra is, amiket szívesen bevállalnak 40-50-60 évesen. Ami szükséges kellék az a már említett vidámság / nem egymás /és saját/ baján kesergésre jövünk össze,de természetes senkit nem hagy hidegen a másik baja /, nyitottság / új dolgokat is meg lehet ismerni ebben a korban is/, pontosság / tisztelet mások iránt/,alkalmazkodás képessége / valamennyire muszáj, ha több ember összejön. Azért minden program bizonyos összegbe kerül még ha a legolcsóbb megoldást is próbálja megtalálni az ember, ezt is bele kell kalkulálni a programozásba. Viszont vannak olyan jó kis programok is, ahol valamivel kedvezőbb a költség. Pl. egy szuper römi parti, ahol összedobja a társaság az enni-inni valót vagy együtt főzés valakinél, ezek kijöhetnek olcsóbban, mint pl. egy színházjegy, de van annyira szórakoztató. A lényeg, hogyha valakit komolyan! érdekelnek ilyen társasági összejövetelek, az írjon /akár itt vagy privát emailt/ megismerkedünk és össze is hozhatjuk együtt, többen is az első programot :-)email címem: s.udith@freemail.hu. Judit

1325. Babika12 (válaszként erre: 1324. - Szofi43)
2017. szept. 20. 17:31
Szia! Én is. Megismekedhetnénk írj a jókedv70@gmail.comra
1324. szofi43
2017. szept. 18. 07:25
Sziasztok barátnőmet keresem 47 éves vagyok.
1323. Luci8
2017. szept. 17. 22:14
Sziasztok! Csatlakozni szeretnék az előttem szólókhoz, én is barátnőt keresek! 28 éves , budapesti, nyitott, életvidám, hetero lány vagyok. Igazi barátnőt keresek, korombelit, aki szeret jókat beszélgetni, bulizni, vacsizni, sétálni stb...Szeretnék egy lány társat akivel mindent meg tudunk beszélni és jókat tudunk nevetni:) Hiányzik egy jó társaság, írj rám privátba és facebookon, whats appon vagy valahol máris folytathatjuk az ismerkedést! Szép napot! Luci
2017. szept. 4. 16:08

Sziasztok!


Szeretnék csatlakozni a fórum témájához.


Én is a legjobb barátnőt keresem.

Sajnos nincs igazi barátnőm, akivel mindent meg lehetne beszélni, akit felhívhatnék bármikor, akire számíthatnék. Akinek ha szeretné én is ugyanezeket tudnám nyújtani.

Olyan jó lenne, ha lenne valaki, akit föl lehetne hívni, azzal hogy üljünk be valahova, hogy menjünk együtt vásárolni, hogy ugorjon át egy kicsit beszélgetni vagy én hozzá.

Nem érzem magam alkalmatlannak arra, hogy barátokat találjak, de valahogy már ebben a korban „felnőtt fejjel” nem megy könnyen.


Szóval, ha valaki küzd még hasonló problémával és kellene valaki, akit a barátnőjének mondhat akkor: itt vagyok, ismerjük meg egymást. :-)


Pár szóban magamról. Kereskedelemben dolgozom, budapesti 44 éves nő vagyok. Szeretek olvasni, utazni, főzőcskézni.

Szóval jó lenne...olyan jó lenne….

Ha Te is így gondolod írj.

1321. Miryam12 (válaszként erre: 1320. - Dinadu)
2017. szept. 1. 16:00

Kedves Dinadu!


Tetszett a par sor, amit leirtal.


Mivel uj vagyok Bp-en (42 eves) en is baratnöt/-ket keresek az altalad felsorolt szabadidös programokhoz. Hasonlo elvarasokkal keresek es is baratokat, mint te.


Azt mondom, ismerkedjünk, aztan majd meglatjuk!


Üdv,

Miryam

1320. Dinadu
2017. aug. 23. 09:00

Sziasztok!


Budapesti,47 éves,fiatalos nő vagyok.Van családom,de hiányoznak a csajos programok.Olyan hasonló korú barátnőt keresek akivel lehetne irogatni és időnként programokat szervezni.Mozi,színház,vásárlás,séta,kirándulás vagy egy finom süti a cukiba pletyóval egybekötve. :)Nem sok felszínes barátságot keresek, csak 1-2 olyat akivel hosszútávon számíthatunk egymásra.Ha neked is pont erre van szükséged akkor írj. :)

1319. Móki83
2017. aug. 20. 08:47

Sziasztok!

Van valaki Budapestről aki barátságot keres?

33/L

2017. aug. 1. 22:04
41 éves budapesti nő vagyok. Szeretnék hosonló korú barátnő(ke)t találni közös beszélgetésekhez, programokhoz.
1317. kannanana
2017. júl. 21. 18:08

Sziasztok!

Lassan 18 éves, középiskolás lányként keresek barátnőket 15-21 éves korosztályban. Budapesten élek.

Nyitott, érett, művelt vagyok. Szeretek sportolni, olvasni, sétálni a városban, beszélgetni, vásárolni, táncolni, bulizni. Sok minden érdekel, szinte bármilyen szabadidős elfoglaltságban benne vagyok. Szeretek új dolgokat kipróbálni. Jó lenne csajos progtamokon részt venni valakivel.

Olyan barátnőt keresek, akivel őszinte lehetek, és mindent meg tudnánk beszélni. Nehezen bízom meg az emberekben, eleinte visszahúzodó vagyok, de amint megismerek valakit megnyílok és elég nagydumás csaj leszek. Ragaszkodó típus vagyok, hosszú távra keresek legjobb barátnőt.

Hetero vagyok, csak barátság érdekel.

Ha szimpatikus vagyok, írj rám nyugodtan. :)

1316. nicky.01
2017. jún. 24. 13:16

sziasztok,

19 éves lány vagyok, dunakeszin élek suli miatt. És barátnőt/ barátnőket keresek itt a környéken :)

1315. Riri19 (válaszként erre: 1296. - 1b199a277b)
2017. jún. 20. 23:11

Szia!


Szívesen megismernélek.


Ha te is benne vagy írj bátran.


Szép estet

2017. jún. 20. 15:48
Sziasztok. Erika vagyok, 29 éves Budapesti lány. Normális, tartós barátnőmet keresem akivel jót lehet beszélgetni, vásárolni, mozizni vagy épp csak bámulni az eget egy padról.
1313. Lindus83
2017. máj. 26. 00:08

Sziasztok!


Barátnőket keresek akikkel ellehetne járni bulizni,szórakozni,beszélgetni.33 éves vagyok.

1312. kamykaze
2017. máj. 7. 15:16
Barátnőt keresek, illetve párkapcsolatot.. Komárom-Esztergom megyeit vagy környékit. :) 20/F
1311. Melone
2017. máj. 6. 15:09
Sziasztok! 23 éves lány keres 20-25ev közötti barátnőket Budapesten. Vidékről költözok fel most a nyáron és szerérnek nem.egyedul elmenni kikapcsolódni. Magamról röviden szeretek bulizni fesztiválozni múzeumba járni utazni. Érdekel a divat és szépségipar. Ha érdekel akkor írj :)
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook