Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Barátnőket keresek Budapesten fórum

Barátnőket keresek Budapesten (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2020. jún. 18. 13:41
Sziasztok valaki a 6.-dik kerületből?
1459. monamano
2020. jún. 10. 20:44

Sziasztok


Moncsi vagyok Tatabányán lakom (38)


Van egy csodálatos férjem (48) és egy majdnem 3 éves kisfiam és egy majdnem 19 éves nagylányom így a kicsi miatt kicsit korlátozott vagyok de nem elzárt a külvilágtól.


Egy őszinte megértő barátnőt keresek aki nem csak akkor keres ha csak szüksége van rám


Nem csak az anyagiakat látja bennem.


Káros szenvedélyektől mentesen élünk.


Számomra nem a baráti mennyiség a lényeg minőségi barátnőt keresek egy olyat kiben bízhatok és számíthatunk egymásra jóban-rosszban.


Nem levelezőtársat keresek persze most kötöttebbek a dolgok de a jövőre nézve találkozásra szeretnék szeret tenni.


Ha neked a távolság nem gond nekem sem.


Lehet baráti társaság is de SEX kapcsolat kizárt !!!!!



Moncsi


monamano25@citromail.hu

2020. jún. 7. 10:14

Sziasztok, nem tudom, működik-e így az ismerkedés a mai világban, de egy próbát megér :) 45 éves vagyok, de lélekben örök fiatal, vannak fiatalabb ismerőseim, de örülnék már hozzám korban közelebb állók társaságának is. Szeretek kirándulni, túrázni, kiállításokra, színházba járni, de bulizni, koncertekre járni is. Ha nem is minden héten, de azért szeretem belevetni magam a budapesti éjszakába is. Szeretem a tartalmas beszélgetéseket, az őszinteséget, nyitottságot - nem kell mindig egyetértenünk, de ne is próbáljuk a saját véleményünket egymásra erőltetni. Ha van kedved, írj itt, vagy emailben ide: freespirit4friend@freemail.hu

Szép napot :)

1457. Dominik5 (válaszként erre: 1405. - Lany222)
2020. máj. 27. 11:42
Fiú vagyok de remélem még benne vagy kirandulasban 😁
1456. Dominik5 (válaszként erre: 1430. - Szandi1013)
2020. máj. 27. 11:25
Domi vagyok fiú vagyok remélem nem zavar ez. Szeretek kirándulni, mindenben benne vagyok 😁
1455. Dominik5 (válaszként erre: 1446. - Emóka)
2020. máj. 27. 11:23
Szia megértem ha gondolod. Beszélhetünk de imádok kirándulni
1454. Dominik5 (válaszként erre: 1453. - Candy155)
2020. máj. 27. 11:21
Szia ha gondolod lehetünk barátok. Szeretek túrázni 🥺
1453. Candy155
2020. máj. 26. 12:48

Sziasztok!


37 éves budapesti nő vagyok. Abban a cipőben járok, hogy az összes barátnőmnek gyereke lett, vagy elment külföldre. Így szeretnék új barátokat találni. Nagyon szeretek sétálni, kiülni egy pokrócra beszélgetni egy üveg borral, bulizni, imádom a zenét. Értelmes, intelligens emberek társaságát keresem, az is fontos számomra, hogy egyezzen az értékrendünk. Ha te őszinte embernek tartod magad, és nem vagy sértődős típus, és lenne kedved egy találkozáshoz, írj e-mail-t . candy155@freemail.hu

1452. Kibo79
2020. máj. 22. 12:41
Sziasztok! Pécelen élek,40 éves vagyok,sajnos nem ismerek itt senkit. Viszont innen könnyű bejutni Budapestre. Jó lenne barátnőket találni,az életkor nem számít🙂
1451. Cicabóca
2020. máj. 17. 22:10
Sziasztok! Esetleg valaki Zuglóból? 39 éves vagyok, egy szem matrica gyerekkel :) Szívesen beszélgetnék, találkoznék egy sétára a környéken. Nem vagyok nagy levelező partner, simán előfordul, hogy napokig rá se nézek a gépre, szóval senki se vegye zokon, ha nem azonnal reagálok :D
1450. beebanya
2020. máj. 15. 17:25

Sziasztok.

40-60 közötti barátnőt keresek.

Ritkán járok el itthonról de havonta 1x szívesen töltenék csajos napot (beszelgetes, kávézás, tea stb, semmi extra)

A köztes időben levelezzünk stb. 🤗

Írjatok

Én 40 éves vagyok

1449. Bendeguzz21 (válaszként erre: 1377. - Edina43)
2020. máj. 4. 21:36
Ez igy igaz
1448. Dzsulia55 (válaszként erre: 1445. - Magdolna7)
2020. máj. 3. 16:56

Szia Magdolna7!

1445.


Újpesten lakom a szomszédban😃

Előtte 28 évig Zuglóban.

64 éves vagyok, már nem dolgozom.

Szívesen beszélgetnék Veled.

clarissa2007@freemail.hu


Üdv Dzsulia

1447. monamano
2020. márc. 24. 13:11

A SZERETET MINDENKINEK JÁR!


Találjuk meg egymást!


Tatabányán élünk


PÓTANYÁT,PÓTNAGYSZÜLŐKET KERESEK-KERESÜNK


A tévedések elkerülése végett leszögezném, hogy ebben semmiféle anyagi érdek nincsen.


Egyszerűen csak a szabadidő közös eltöltésére keresem az adott hölgyet,pótnagyit,pótpapit legjobb lenne egy házaspár aki szeret csavarogni,kávézni,jókat beszélgetni és hangosan nevetni aki szomjazza a gyerekzsivajt aki szeretne az Életünk része lenni!

Nem babysittert,házvezetőnőt még csak nem is takarítónőt keresek!!!


A dolog maximálisan komoly,nem valami rossz vicc!!!


Én bízom benne,hogy a felhívásom eljut oda ahová kell!!!


Egy olyan embert aki akár egyedül álló szívesen tartozna egy normális rendezett családhoz.


Még nem késő hogy találjak egy olyan embert aki ha nem is vér szerint de úgy szeret mit ha az övé lennénk.


Találjuk meg egymást egészítsük ki egymás életét!


Ha valaki ismer a saját vagy környezetében olyan 52 -65 év körüli hölgyet,pótnagyit,pótpapit akár házaspárt aki egyedül van mert a gyermekei elfordultak tőle,vagy talán nincsenek is neki,de vágyik arra, hogy valakit szerethessen és őt is viszont szeressék,ne habozzatok felhívni a figyelmét erre a posztra!!!

lazamama5560@gmail.com

1446. Emóka
2020. márc. 14. 23:25

Sziasztok!


23 éves viszonylag sok szabadidővel rendelkező lány vagyok, aki 2 évvek ezelőtt költözött fel Pestre. Csendes olvasós, filmezős, sétálós programokat szeretem, imádok rendezvényekre járni meg nagyon szeretem a jó teákat meg a sütiket.

Ezek mellett otaku, gamer, geek is vagyok (tudom ez sok de nem lényeges), de egy kávézós nyugis barátnőnek/barátnőknek örvendenék a legjobban. Nagyon szeretek beszélgetni megismerni másokat csak valahogy senki sem ér rá ebben a rohanó világban.

A barátaim sajnos elköltöztek Angliába meg nyugatabbra,de én itt maradtam és próbáltam barátkozni. Nem nagyon jártam sikerrel hogy őszinte legyek... Vannak idősebb-fiatalabb barátaim de sajnos nem nagyon érnek rá, hogy találkozzunk meg nekik mindenük a párkapcsolat. Megy a féltékenykedés a programelhalasztás stb. Gondolom mindenkinek ismerős és a könyökén jönnek ki az ilyen emberek. Nem gáz, ha valakinek párja van csak nem akarok egy Mónika show-ba keveredni. Ferencváros-ban lakom ha valaki a közelben van, vagy nincs és szintén magányos akkor csak írjon :)

1445. Magdolna7
2020. febr. 23. 17:03
Sziasztok! 59éves,Bp.XIV.ker. élek barátnőt (nőket)keresek,beszélgetni,kirándulni,mozi,színház...
1444. leander2
2020. febr. 19. 16:52

Sziasztok!

50 éves nő vagyok Budapesten élek. hasonló korú barátnőmet keresem.Érdekel zene,zenei rendezvények,színház,múzeumok.

Utazás vízparti szép helyek.Nem férfiakkal szeretnék ismerkedni.Akkor kérlek írj: admaras@citromail.hu

2020. febr. 14. 18:59

Sziasztok 21 éves dolgozó làny vagyok

A barátnőim hodolnak épp az aktuális parjuknak vagy épp az épp megszületett gyermeküknek. Szívesen barátkoznék Budapesti vagány nem hisztis lányokkal ☺️

2020. jan. 13. 19:37
Sziasztok valaki Budapest belvárosából?! :)
2020. jan. 13. 15:58

Sziasztok!


Kriszti vagyok. Budapesten élek, a XI.kerületben lakom nem messze az Alleetól. Olvasgatva a hozzászólásokat, sajnos én is hasonló cipőben járok, mint itt sokan. Mellőlem is kikoptak a barátnők: férj, gyerek, párkapcsolat miatt, vagy mert épp külföldre költöztek.:( Így maradtam fokozatosan egyedül. Volt párom baráti köre pedig a szakítás után, természetesen nem maradt velem kapcsolatban. :( Sokat gondolkodtam, hogy mit írjak magamról, először jöjjön a sablon: 36 éves leszek áprilisban, albiban lakom, szeretek moziba, múzeumba járni, vagy csak sétálgatni a Margitszigeten, fagyizni, beülni valahová sütizni, kávézni...Kevésbé sablon: nálam a depi éhen hal, a pohár mindig tele van :) Nem sablon: Kos vagyok annak minden jó és rossz tulajdonságával együtt.:) Nagyon szeretek beszélgetni mindenféle témában... persze cserébe meghallgatom az embereket. Szerintem elég könnyen barátkozom, ha szimpatikus az illető....Mindenképpen olyan barátnőt/barátnőket keresek, akik a mindennapi életem részeivé tudnának válni....és nem csak néha napján talizni, mert épp nincs aki elkísérjen a moziba. Ha gondolod, írj nekem...örülni fogok :) Üdv, Kriszti

1440. Dóra2017
2020. jan. 6. 13:43

Sziasztok! :) Budapesten keresek 30-47 év közötti jó fej, értelmes, alapból életvidám, még ha most gondjai is vannak, hisz kinek nincsenek barátnőt, akiben van kellő empátia, nem egy rideg ember, lehet sokat nevetni, kimozdulni, kirándulni, beülni vmerre és egymásra számítani. Én multinál dolgozom, a Corvinnál lakom, jelentkezz, ha úgy érzed kellene beszélnünk :)


Szép napot, sziasztok,

Dóra


m.doranew@gmail.com

2019. nov. 28. 23:31

Sziasztok!

37 éves pomázi nő vagyok. Szeretnék találni egy vagy akár több barátnőt akivel tudnánk közös programokat csinálni. Szeretek moziba járni, sétálni, szeretem a természetet, de tulajdonképpen bármire nyitott vagyok. Reggel 9-15 óráig ráérek minden hétköznap. Mindegy, hogy hány éves vagy, van tőlem fiatalabb, de 62 éves barátnőm is. Kicsit nehezen oldódok de bennem egy figyelmes, megbízható barátnőre lelsz. Ha itt laksz a közelben (Szentendre, Budapest) és felkeltettem az érdeklődésed, írj bátran a baloghm82@gmail.com e-mail címre!

1438. Bradshaw
2019. nov. 28. 22:36

Sziasztok!

Lina vagyok! 22 éves, aktívan dolgozom és sportolok ahogy tudok. Nem vagyok tipikus "plázapi*csa" inkább a vagányabb kört szélesítem.Nekem nem számit a kor, sem a nem. Rnb, cigi, martini, cinizmus, bizalom, jó bulik, jó kaják.

1437. Ritu87
2019. nov. 21. 18:05

Sziasztok!

32 éves nő vagyok, barátnő(ke)t keresek, mert a többi lánynak akivel jóban voltunk már férjük és gyerekük van, nincs idejük itt-ott lógni velem. Magas lány vagyok, 185 cm, de nem zavar nagyon.

Dohányzom, kávézom, teniszezem, és egyébként kedves lány vagyok, szeretem a pozitív,vicces dolgokat, a humort,és az értelmes beszélgetéseket is.Felsőfokú végzettségem van (angolból) ha ez számít.

Ha esetleg valaki szimpatikusnak találja, amit magamról írtam,

keressen ezen az email címen:

ritabored87@gmail.com

1436. szofi43
2019. szept. 30. 05:43
Sziasztok keresem barátnőmet Budapest és környéke. 49 éves vagyok férjnél. Email:karicsszofia@citromail.hu
2019. szept. 28. 14:55

Sziasztok


Olvasgatom a hasonló témájú fórumokat,mert szeretnék új barátnőre lelni ,volt ahova írtam én is de nekem nincs szerencsém :/

Azt gondolná az ember hogy egy ilyen témájú csoportban mindenki ugyanzt keresi és mivel egy barát hiányzik az életéből mindent meg is tesz ezért..de sokan csak ki írják a hozzászólást de emailre már nem reagálnak vagy írnak egy bemutatkozó levelet de a válasz után már nem jön több.

Mondja meg már valaki hogy hogy gondoljátok hogy fog így barátság kialakulni?Mert próbálom megérteni de nem megy 😔



Rólam annyit röviden hogy lassan közeledek a 4. X hez sokat utaztam és költöztem az eddigi életem során de mostanra stabilan élek Budapesten ,szeretnék még hinni benne hogy van esélyem barátnőre akivel nincs rivalizálás és nem akar mindig jobb és több lenni a másiknál (sajnos van rossz tapasztalat e téren).

Hanem kölcsönösség,nyitottság és bizalom jellemzi.


De mivel nem levelező partnert keresek ezért csak akkor írj ha tényleg szeretnél megismerni személyesen is,ha van kedved telefonon is beszélni nem csak emaileket irogatni vagy chatelni,és a fotó cserétől sem riadsz vissza 😅 ...ha mindez számodra is elfogadható irj bátran :krisztaxxx206@gmail.com


Legyen szép napotok

1434. leander2
2019. szept. 24. 09:15

Sziasztok!

50 éves nőként barátnőt keresek Budapestről.

Érdekel mozi,színház,kirándulás,zene. Személyes beszélgetés. email:admaras@citromail.hu

1433. Wiki999
2019. szept. 17. 14:41

Sziasztok!


32 éves vagyok, Solymáron élünk a lassan két és fél éves kislányunkkal és a hét hónapos kisfiunkkal. Szeretnék ismerkedni, barátkozni és jó lenne, ha lenne felnőtt társaságom is :) Mobilisak vagyunk és leszünk is a kicsivel, de szívesen találkozunk valakivel itt a környéken is.

2019. szept. 4. 00:06

Sziasztok! :)

Van itt valaki a 6.-dik kerületből? :)

1431. Blanka94
2019. szept. 1. 18:39

Sziasztok! Budapesten a 13.kerületben lakom, 25 éves vagyok, most diplomáztam le. Szeretnék programozni, vagy csak akár a városban mászkalni, beszélgetni, kávézni stb. Előző párkapcsolatom miatt sok barátomat elveszítettem, régebbiekkel is egyre kevesebbet találkozom (mivel ők is a saját életüket éltek, családjuk lett).

Régota sportolok, egész fitt vagyok, de imádok eljárni szórakozni, kajálni :D

Ha szívesen megismernél írj viberen vagy akár itt: +36306566123

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook