Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Barátnőket keresek Budapesten fórum

Barátnőket keresek Budapesten (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1490. pipacs 81. (válaszként erre: 1478. - GardenofEve)
2020. okt. 18. 23:47
Budapesti vagyok és 4 évvel vagyok idősebb, ha ez nem számít. Én is barátnőket keresek,mert kimozdulni egyedül nehéz.Sajnos itt nem nagyon lehet barátokat találni, sokan nem is írnak ill. nem válaszolnak,remélem Te válaszolsz.Egyelőre megadom a címem, azon jobban tudunk kapcsolatot tartani kissrozi1117@freemail.hu Üdv: Pipacs
1489. pipacs 81. (válaszként erre: 1488. - WestCoastCooler)
2020. okt. 18. 23:02

Szia Ana!

Lenyűgöző - itt a hoxán találni átlag feletti intelligens embereket.És nemcsak a hoxán ...milyen felemelő érzés volt olvasni soraidat, mély belső lelki világod nagy fokú érzékenységre vall, kevés nagyon kevés ilyen ember van - ezért vagy egyedül. Kívánom minél hamarabb találd meg igai társad. Üdvözlettel :Pipacs

2020. okt. 3. 22:30

Kedves Te :) !


Keresem a legjobb barátnőm(barátom, mert fiú is lehetsz!)/lelki társam (barát!, nem járós barát). Már elég régen keresem (kereslek ? :) ), de hát... minden nap, egy új lehetőség ;) (optimistább napjaimon... pesszimistább napjaimon... nnnnem :) ), hátha Téged kereslek ?! :)


Keresek valakit, akivel kicsit hasonló a gondolkodásunk :), akivel tudunk szupereket beszélgetni, sétálni néha egy nagyot, egy egy szombat este iszogatni egyet ;) (nem, nem vagyok alkoholista :D, évente 3-5 alkalommal iszom - ez idén még kevesebb lesz...- és alapértelmezés szerint nem szeretem az alkohol ízét), ott lenni vigasztalni a másikat, ha annak rossz napja van...


Keresek valakit, aki nem átlagos :)


Nehéz megfogalmazni, de olyasvalakit keresek, aki érzi, hogy nem tartozik erre a világra :). Jól megaszontam, tudom :D...


Szóval, én nem vagyok a 21. század nője... nem fűtenek a külsőségek, a divat... nem festem magam, nem festem a hajam!!! és még tetszik is hogy őszül!!! és akkor a belső világról mit sem mondtam...


Kedvenc évszakom az ősz, a nyár még csak nem is dobogós :)


Zenei ízlésem is igazán szerteágazó: klasszikus (dinamikus only), elektronikus, goa, stb stb stb... (Goa party-ra ritkán jutok el, de akkor nagyon tudok neki örülni :) )


Filmsorozatokat szoktam nézni angolul. Fantasztikus, érdekes, izgalmas vonalat szeretem, néha pedig az igényes vicces vonalat is :)


(jajj igen: 37 vagyok, és Budapesten élek)


Nem bírom a tartalommentes beszélgetéseket (small talk). Az érdemi, mélységes, tartalmas kommunikációt szeretem :)


Szeretem a mentális izgalmat (tanulgatom magamban, hogyan meditáljak sikeresen).


Tengernyi sok dolog nem érdekel: nem nézek tv-t, nem hallgatok rádiót (kivétel: ritkán paprika tv-süti sütés :), de max 10 perc a rekord, mert reklám... és azt nem bírom...; rádióval ugyanez, kivéve Tilos rádió, néha szombat este, mikor épp nem hullámzik az adó, és goa megy ;), vagy valami izgis alternatív :), olyankor nincs ott hírek és reklám sem), politikát kerülöm, amennyire csak lehet.


Nem szabadidőpartnert keresek.


Nem szeretek telefonálni.


Kenyeret, zsömlét, croissantot, egy-két sütikét... magam sütök... és nem csak március 12 óta ;)


Oviban, a pillangó volt a jelem :)


Komoly vagyok, de nem vagyok az :)


Nem szeretem az ítélkezést, abszolút nem is értem a legtöbb esetben. Nagyon odafigyelek magamra, hogy engem se vigyen el a "hév", de én alapértelmezés szerint odafigyelek az emberekre, nyitott vagyok, meggyőzhető (ezt a másiktól is elvárom) logikai alapon, értelmi síkon. Nem hiszem, hogy "jogos" elítélni más embert azért, mert ő másmilyen hibát követett el mint én...


Mentálisan nagyon pörgök, sok vonalon futnak a gondolataim.


Azon vagyok, hogy egyre tudatosabbá válhassak, ez életfogytig tartó pálya... de legalább izgis :) (és nehéz....)


Nem hajtok a tömeg után... szeretem az egyéni, izgalmas utakat... ;), azt, amikor lehet "ötletelni" és van aki ugyanolyan lelkesedéssel veti bele magát a dologba, mint én :) Nem... ilyennel még nem találkoztam :D... de akár találkozhatok is :)


Szinte mindenről eszembe jut valami :), és szeretem a poénos gondolatokat :) (intelligens vonalra értem, nem bántó, kritizáló stb fajtára).


Alapvonalon - szerintem - introvertált vagyok... kivéve, amikor a megfelelő embereimmel vagyok (nem igen találtam még meg őket, csak ritkán (vagy nem) és rövid időre), mert akkor őrülten extrovertált vagyok :)


Nagyon sokan félreértenek...


Kérlek ne írj, amennyiben:


- ha pasid/nőd lesz, dobod a barátnőd


- azonnal találkozni akarsz


- soha nem akarsz találkozni


- képet akarsz rólam azonnal. Nnnnem. Nekem sem kell képet küldened magadról. Engem nem érdekel, hogy a barátnőm szőke/barna/ősz stb, alacsony/magas, vékony/kövér, tetovált/van kutyája stb stb stb... A külsőd egész pontosan SEMMIT sem számít nekem. Nekem a belsőd számít. OTT van, amiből kiderül, hogy Te egy potenciális (később valódi :) ) Barátnőm vagy


- csetelgetni szeretnél... Egy-egy mondatos cset-szerű email-ek...


- nem tudsz email-ezni, mert "nincs mit írnod", vagy mert "nincsenek gondolataid", hiszen első körben, úgyis az email lesz az ismerkedési felületünk


Utolsó gondolatként hozzátenném, hogy néha nagyon depibe is tudok esni... és EGYÁLTALÁN NEM TALÁLTAM MÉG MEG magam a világban


Ha úgy érzed, várom soraid ide: baratsag83@gmail.com


Szép legyen a napunk :)


Ana

2020. szept. 4. 10:39
nevetés, kreatívság,optimizmus, kitartás. hogy csak néhány alapot írjak:)) ha van kedved egy pesti 38 éves vak csajszival zizegni akkor bátran nem harapok:))) ha szimpi vagyok akkor az annamarip1@freemail.hu várom az üzidet:))
1486. Forró Napsugár (válaszként erre: 1485. - Hoppjuliska72)
2020. aug. 23. 08:32

Szia!

Én szívesen beszélgetnék veled, de a mielőbbi találkozás is szóba jöhet, ha úgy alakul.

2020. aug. 22. 20:00

Sziasztok!

Barátnőt keresek 50 év körülit, aki sportos, fiatalos, aki szeret sétálni, túrázni,biciklizni, kávézni, jókat beszélgetni, utazni, táncolni néha. Akivel jól kibeszélnénk a párkapcsolati játszmákat. Budapesten vagy környékén lakó barátnő jelöltet keresek.

1484. agotaboj (válaszként erre: 1474. - Frézia115)
2020. aug. 22. 09:08
az én imél cimem toporyu57@freemail.hu ere tuc irni nekem ha érdekel még
1483. agotaboj (válaszként erre: 1474. - Frézia115)
2020. aug. 22. 09:06
szia neharagudj hogy irokde szeretnék találkozniveled ha ráérsz mert barátnöt keresek aki szeret sétálni meg beszélgetni
1482. agotaboj (válaszként erre: 1266. - Ditta123)
2020. aug. 22. 09:03
szia bocs hogy zavarlak én is hason lo koru vagyok ha lehet ne találkozhatnánk egyszer mert én is 63 éves vagyok és nyugdilyas barátnöt keresek
1481. Niki0323
2020. aug. 8. 23:02

Sziasztok! Én 33 éves vagyok, sportosabb alkat, Budapesten élek, ismerkedni, barátkozni szeretnék. Szeretek sétálni, biciklizni, kávézni,,, kb Iyesmikre keresnék normális, humorérzékkel rendelkező nő partnert.

Nem chat partnert keresek, így csak olyan írjon, aki tényleg ismerkedne személyesen is, ha kialakul a kölcsönös szimpátia.

Köszönöm! :)

niki0323@hotmail.com

1480. GardenofEve (válaszként erre: 1441. - Kriszti84XI)
2020. aug. 8. 10:46

Szia Kriszti!


Én nagyon szívesen találkoznék barátkoznék. Van kedved esetleg?


Ha igen, akkor írhatnál itt vagy az e-mail címemre

2020. aug. 8. 10:36
A 13.kerületben lakom. Ha bárki szívesen és őszintén szeretne beszélgetni, találkozni, akkor a eva.papp1202@gmail.com emailcímre írjon. Örülnék neki!
2020. aug. 8. 10:33

Sziasztok!


Évi vagyok 34 éves. 7 hónapja élek budapesten. Szeretnék barátokat találni, olyanokat akik kedvesek, jólelkűek.

Szeretem a művészeteket, a klasszikus zenét, naplementét, a természetet és annak minden apró szépségét. Nagyon rossz egyedül lenni, és örülnék ha tudnék beszélgetni másokkal.

1477. agotaboj (válaszként erre: 1474. - Frézia115)
2020. júl. 18. 07:08
szia frézia szeretnék találkozni ha nem gond szeretek beszélgetni meg sétálgatni ha nem haragszol
1476. agotaboj (válaszként erre: 1448. - Dzsulia55)
2020. júl. 17. 11:31
szia
1475. agotaboj
2020. júl. 17. 11:25
sziasztok évának hiv nak szeretnék barát nöt keresni akivel el lehet meni sétákni meg beszélgetni én 63 éves vagyo aki szeret sétálni meg beszélgetni csak az irjon jo 15kerbe lakom
2020. júl. 16. 14:45

60 körüli budapesti barátnőt keresek beszélgetésekhez, programokhoz.

Írj, ha Te is figyelmes, értelmes, segítőkész, érdeklődő, fiatalos vagy, és vágysz egy harmonikus barátságra:)

parola@citromail.hu (és én is nő:)

1473. agotaboj (válaszként erre: 1334. - Tiemke)
2020. júl. 13. 08:43
szia bocsika hogy irok neked ha szeretnél beszélgetni akor lehet rola szo mert énis barátnöt keresekakivel eltudok meni sétálni lehet arol szo hogy találkozhat nák te mere laksz én rákos palotán lekom15kerbe irdmeghogymere felélaksz
2020. júl. 11. 13:01

Sziasztok! :)


Barátokat keresek Budapesten! Pár éve költöztem ide Debrecenbenből, de sajnos az összes rokonom és barátom ott maradt vagy teljesen máshová sodorta az élet. :( Jó lenne, ha lenne valaki, akivel időnként ki lehet mozdulni. :)


Röviden rólam: Egy 30 éves, társaságkedvelő, őszinte, megbízható lány vagyok. A vőlegényemmel együtt élek (aki miatt nem hanyagolom a barátaimat :P), lassan esküvőt is tervezgetünk, de gyereket nem szeretnénk. (Nem, nem azért, mert utáljuk őket, csak egyszerűen nem vágyunk rá, más elképzeléseink vannak a jövőt illetően.) A szabadidőmet leginkább ilyen kocka dolgokkal szeretem tölteni (társas-, kártya-, videójátékok), de imádom például a kerti partikat, a filmnézős estéket, a vásárlást (kivéve, ha ruhát kell venni :D), meg még sok más dolgot is. Főként a rock és metal zenéket szeretem, de azért mást is meghallgatok. Na jó... Kivéve a mulatóst. :D Imádom az állatokat, főként a kutyákat. ^^


Ha úgy gondolod, hogy szimpatikus voltam, örülnék, ha megkeresnél! :) Email-címem: salemiboszi@gmail.com

1471. agotaboj (válaszként erre: 1448. - Dzsulia55)
2020. júl. 11. 07:23
Dzsulia55 szia bocsika hogy zavarlak de én is szeretnék barátkozni veled ha nem gond engem évának hivnak 63éves vagyok én rákospalotánlakom imél cimem toportyu57@freemail.huere tuc irni nyugodtan jolene hameg ismerkednék és jokat sétalgatnák meg beszélgetnék ha nem gond
2020. júl. 10. 22:54

Sziasztok!


27 éves nő vagyok, Budapesten élek, dolgozok, tanulok (több-kevesebb lelkesedéssel és sikerrel), összességében még keresem a helyem a világban.

Abban a helyzetben vagyok, hogy a barátaimnak jelenleg a párkapcsolat és családalapítás mellett már nem sok ideje jut közös programokra. Nagyon szeretek beszélgetni, kirándulni, jókat enni-inni, szeretem a sportosabb programokat is és néha szívesen belevetem magam az éjszakába is, szeretek bulizni, koncertekre menni. És persze az új dolgokra is nyitott vagyok. Nekem a tartalmas, mély beszélgetések és a közös szórakozás is fontos.

Nagyon fontos, hogy nem csak online kapcsolattartásra keresek új barátokat, hanem valódi közös élményekben szeretnék osztozni Veled. Olyan barátot keresek, akivel részese lehetünk egymás mindennapjainak.


Kérlek akkor írj, ha

- van saját személyiséged, gondolataid, véleményed és szívesen el is mondod, de nem akarod rákényszeríteni másokra. Nagyon szeretek beszélgetni, akkor is ha nem egyezik a véleményünk.

- nem csak addig szeretnél baráti kapcsolatot fenntartani amíg éppen szingli napjaidat éled és amint belovagol a herceg(nő) az életedbe már el is felejtesz mindenki mást.

- te is őszinte barátságra vágysz, együtt örülhetünk egymás boldogságának és a bajban is mindig számíthatunk a másikra.


Szívesen ismerkednék új emberekkel, korra és nemre való tekintet nélkül, de fontos, hogy ”csak” baráti kapcsolatot keresek. A páromat már megtaláltam.

Ha ez alapján a rövid bemutatkozás alapján szimpatikusnak találsz és úgy érzed van „közös jövőnk” akkor írj a dori.ahnbf@gmail.com címre. Alig várom, hogy megismejelek ;)

1469. leander2
2020. júl. 7. 19:17

Sziasztok!

Budapesten dolgozom gyermekeim rokonaim itt élnek.Én Szolnok megyében élek.Érdekel zene,színház,utazás,múzeumok.

Keresem hasonló korú érdeklődésű barátnőmet.

admaras@citromail.hu

2020. júl. 4. 08:37

Barátnőket keresek! 17 éves lány vagyok. Szeretek kirándulni, sétálni, bulizni.

email: nagybianka2003@freemail.hu

1467. Jolin2
2020. júl. 3. 21:44

Sziasztok

Már régóta figyelem a csoportot,sok emailt küldtem már el de sajnos nagyon minimális sikerrel mert válasz alig alig érkezett.

Ezért gondoltam megváltoztatom a ,,taktikám," és regisztrálok hátha így eljutok ahhoz az emberhez akit én keresek de lehet így 40 évesen már ne kergessen az ember hiú ábrándokat hogy barátnőre leljen.

Látom hogy vannak akik többször is írnak kereső postot és azt is hogy gyakran változtatnak felhasználó nevet😅 aminek nemtudom mi értelme remélem nekem elsőre sikerül.


Magamról most itt nem irnék kis novellát,röviden 40 éves vagyok és barátkozni szeretnék,sajnos a legjobb barátnőmet elvesztettem nagypn beteg volt és azóta nincs senkim a családomon kivül .Nagyon hiányzik hogy újra valakibe bizhassak,akit ha eszembe jut felhivhassak és megkérdezzem hogy van,és persze közös programokat is tudjunk szervezni.

A legjobb Budapest lenne de Fejérmegyében is sokat mozgok ,kérem csak az írjon akinek van ideje is,és nem okoz gondot egy telefonbeszélgetés vagy találkozó :) nem online chatpartnert keresek


Az email címem ahol elérsz : jolifinxxx@gmail.com

1466. agotaboj (válaszként erre: 1297. - Szuzan)
2020. júl. 1. 05:29
szia én is szeretnék be ileszkedni mert én is egyedul vagyok ha nem zavarok csak én 63 éves vagyok szeretek jo kat sétálni meg beszélgetni ha lehet elmenék joka kirándulni valamere ha gon dolod veled tartok ird meg jo toportyu57@freemai.hu ere az imél cimemre jo szia
1465. agotaboj (válaszként erre: 1419. - Agotaboj)
2020. jún. 30. 05:47
szia éva 63éve vagyok én is barátnöt keresek akivel eltudok meni beszélgetni meg sétálni egyedul vagyok mert a páromelment sajnos
1464. Neszter2 (válaszként erre: 1463. - Tara3)
2020. jún. 28. 10:54

Szia!

Szívesen felvenném a kapcsolatot Veled.

Elérhetőségem :


neszter2013@gmail.com


Neszer2

1463. Tara3
2020. jún. 26. 19:35

Szép napot! Budapesti és 45 éves vagyok. Szívesen tölteném a szabadidőmet 40 és 55 közötti,jó beszélgetéseket,túrázást,laza délutánokat,humort,zenét-táncot és netán sportokat (görkori,biciklizés,pingpong,tollas,stb.) is kedvelőkkel.

Ha írsz,szívesen válaszolok.🙂

1462. agotaboj (válaszként erre: 1392. - Dzsulia55)
2020. jún. 25. 06:04
szia évának hiv nak budapesten lakom én is 63 évet betoltotem és szeretnélek meg ismerni ha nem veszed rosz néven ird meg ha elol vastad a levelet imél cimem toportyu57@freemail,hu ra jo koszike szia
1461. agotaboj
2020. jún. 22. 07:36
éva vagyok szeretnék egy olyan barátnö velmegismerkedni akiszeret sétálni mivel63 éves vagyo és egyedul nagyon rosz igy ha valaki meg szeretne is merked ni akor irjon a imél cimem toportyu57 @freemail.hu
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook