Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Barátnőket keresek Budapesten fórum

Barátnőket keresek Budapesten (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1520. Andind750
2021. jún. 3. 20:32

Sziasztok!!

Régebben már ismerkedtem az oldalon, most úgy alakult hogy ismét teszek egy próbát!

Budapesten élek egyedül ,így van időm találkozni!

Baràtnőt keresek fôleg hêtvégi programokhoz !!

Szeretnêk nêha buliba is eljutni,beülni valahova iszogatni, beszélgetni!


Természetesen mäs programokba is benne vagyok,akàr közös nyaralâs is szóba jöhet.Ha meg van a kölcsönös szimpátia!

30-45 éves korig keresek.

Írj bàtran,ha te is hasonló cipőben jàrsz..

Köszönöm

1519. leander2
2021. máj. 24. 19:33

Sziasztok! 51 éves vagyok.Budapesten XVII.kerületben és a Jásszágban élek.Mobil vagyok nem számít a távolság.

Van párkapcsolatom gyermekeim.Szeretem a zenét kirándulást

múzeumokat.Vízparti szép helyek érdekelnek. Minden jó programra kapható vagyok.Szeretek beszélgetni akár egy jó kávé mellet de akár egy jó séta is szóba jöhet. Keresem a barátnőmet.Ha felkeltettem az érdeklődésedet kérlek írj.

email:baratno50@gmail.com

2021. máj. 24. 12:56

Sziasztok!

Budapesti vagyok, 30-as éveim elején járok. Olyan barátnőket keresek, akik szíves programoznak, nem csak írogatnak.

Belföldi túrázás, külföldi utazás, mozizás igazából bármire nyitott vagyok :)

1517. Klazsa (válaszként erre: 1508. - Wishbone)
2021. máj. 22. 21:17

Szia! :)


Én Pest megyében lakom, nekem is van két kis testű kutyám! ☺️

Szeretek velük is programozni és nélkülük is lenne kedvem barátnős programokhoz. Ha van kedved írj! .)

1516. Klazsa (válaszként erre: 1509. - Erica8888)
2021. máj. 22. 21:15

Szia! :)


Ha van kedved megismerhetjük egymást, én Pest megyében lakom, 30 leszek nemsokára.

Szeretek én is kirándulni, jó lenne valakivel.

Van kedved kezdésnek messengeren beszélgetni?

1515. Klazsa
2021. máj. 22. 21:11

Sziasztok! :)

Klau vagyok, 30 éves leszek, Pest megyében élek és szívesen ismerkednék új emberekkel.

Barátnőt keresek akivel lehetnek közös programjaink és ki beszélhetjük magunkat, számíthatunk egymásra. 😁

Sajnos mostanában a régi barátaim nem annyira érnek rá, párkapcsolat, baba mellett ritkán mozdulnak ki.

Nekem is van párom, de szeretnék igaz barátnőket is! ☺️

Amiket szeretek csinálni: kirándulás, túrázás, strandolás, mozi, biciklizés, lovaglás, koktélozás 😁. És nagyon szeretem az állatokat! ☺️

1514. szofi43
2021. máj. 7. 19:42
Sziasztok keresem igazi barátnőmet, 50 éves vagyok, Budapest és környéke.
1513. Pond
2021. ápr. 28. 10:32
Sziasztok ! Budapest, 15. kerületéből keresnék barátnőt/barátnőket... van egy kamasz fiam, akinek egyre kevésbé van szüksége éppen most az ősökre.... szívesen programoznék hasonló cipőben járókkal, vagy aki szélesíteni szeretné ismeretségi körét, bringázás-strand bármi ami jövőmenős program jöhet... szép napot mindenkinek :-)
1512. Pond (válaszként erre: 1507. - T. Timi)
2021. ápr. 28. 10:28
Szia T. Timi ! Ha még aktuális a keresésed, én is barátnő/barátnők keresésében vagyok... 46 éves vagyok és Pesten élek.... Bár van egy kamasz, 13 éves fiam, aki lassan leszakad, így szükséges egyéb kapcsolatok keresése, felfrissítése....
1511. GardenofEve (válaszként erre: 1501. - Linda08)
2021. ápr. 5. 21:35

Szia! Elég ritkán sikerül ide feljönnöm, így csak most láttam meg az üzeneted. Aktuális még a keresés, ha neked is nagyon szívesen ismerkednék veled. Ha adsz egy email elérhetőséget, akkor írok neked.

Üdv. Szép estét! Évi

1510. Bobo2 (válaszként erre: 1496. - Évi_85)
2021. ápr. 2. 18:25

Szia Évi,


szívesen megismernélek. Ha még aktuális a keresésed, légy szíves, adjál meg egy e-mail címet, hogy írhassak neked.

Üdv,

Zsófi

1509. erica8888
2021. márc. 20. 17:35

Sziasztok! 🙋🏼‍♀️


30-as éveim elején járok, Budapesten lakom. Kerékpár túrákhoz, kirándulásokhoz, pár napos utazásokhoz (belföld) keresek barátokat. Ha szereted a mozgást és gyakran van kedved kimozdulni akkor várom üzeneted itt vagy emailben (krerika03@gmail.com).

1508. Wishbone (válaszként erre: 1505. - Juci0424)
2021. márc. 13. 15:00
Hello. Budapesten elek en is es uj vagyok. Baratnot keresek. Eyedul elek kis kutyammal.
1507. T. Timi
2021. febr. 15. 14:51

Sziasztok!


Nem tudom, mennyire hatékony ilyen formában barátot találni, de hátha :-) .

45 éves vagyok, férjezett, gyerekem nincs. Pest megyében lakok, de szinte minden nap megyünk Budapestre, viszonylag sok a szabadidőm, ezért is keresek barátnőt, beszélgetni, sétálni, szabadidőt kellemesen eltölteni. Hétvégente sütögetni a kertben (nemsokára már csak jó idő lesz...)

Nem levelezni szeretnék, a személyes kapcsolat híve vagyok.

E-mail címem: baratkozas2021@gmail.com

2021. febr. 11. 14:05

Sziasztok



Látom nem túl a aktiv a fórum :/ de azért tennék egy próbát.ha


Ez a jelenlegi helyzet (covid) is biztos rá tesz egy lapáttal de szörnyü hogy beszükült az életem és érzem hogy ha ezen nem változtatok és nem próbálok nyitni kicsit a világ felé teljesen egyedül maradok :(


Van szeretö családom,a gyermekeim már kamaszok és férjem aki mindent megtesz értünk és nagyon szeret,de van amit ö sem tud megadni bár látom hogy érti hogy mi hiányzik igazán az életemböl :)


A barátok,egy barátnö aki felhiv ha eszébe jutok,akit az is érdekel velem mi van és végre nem nekem kell a másik után futni és hivogatni hogy mi van vele stb. stb...


Ma holnap 40 éves leszek és bár egyrészröl boldog kiegyensúlyozott életem van,a másik oldalról nagyon magányos és most konkrétan úgy érzem az otthonunk a börtönöm is hiszen semmit nem lehet csinálni maximum vásárolni menni :( és semmi lehetöségem emberi kapcsolatok kialakitására.


Nem chat partnert keresek vagy levelezö társat,olyan hasonló korú nöt keresek aki érti és átérzi ,esetlegesen hasonló cipöben jár mint én.Aki nyitott új kapcsolatot kialakitani,akinek van ideje és kitartása hogy igazi barátság alakuljon ki,akit nyugodtan felhivhatok :) és kölcsönösen eszébe jutok,akivel idövel lehet kicsit közösen programokat szervezni is akár,akinek a család a munka mellett van ideje a barátnöjére is :)


Elsösorrban Budapest-Székesfehérvár-Dunaújváros vonalon mozgok a legtöbbet így nagyon örülnék ha olyan irna aki ebbe a körben él,hogy a közös programok is viszonylag könnyen megvalósithatóak legyenek majd.


Az email cimem :hofnungk81@gmail.com kérlek ha irsz csatolj egy fotót vagy fb profilt vagy hasonlót hogy tudjam kivel beszélgetek,én is küldeni fogok természetesen.



Legyen mindenkinek szép napja



Kriszti

1505. Juci0424
2021. febr. 6. 14:47
Sziasztok! 51 éves leszek a jövő hónapban. Budapesten vagy környékén keresem barátnőmet.
1504. Ana83 (válaszként erre: 1489. - Pipacs 81.)
2021. jan. 29. 18:00

Kedves Pipacs!


Köszönöm?! :)

Sok jót kívánok Neked is!

Üdvözlettel: Ana

1503. monamano
2021. jan. 25. 14:12

Sziasztok Moncsi vagyok 39 éves leszek van egy csodálatos férjem (49) egy majdnem 20 éves lányom és egy 3,5 éves kisfiam.

Tatabányán lakom és a legjobb barátnőmet keresem.

Egy olyan lány személyében akivel jóban-rosszban megoszthatom örömöm-bánatom.

Természetesen visszafelé is működjön a dolog.

Nem érdek barátnőt keresek!!!!!

Nem levelezni szeretnék nem is virtuális barátságra vágyom.

Nem zavar ha van gyereked,társad,párod,de ne csak akkor keress ha én kereslek téged.

Káros szenvedélyektől mentesen élünk, szeretjük a kint programokat (bogrács,grill,kirándulások)

Ha felkeltette e pár sor a figyelmed ne habozz felvenni velem a kapcsolatot.

monamano25@citromail.hu

1502. monamano
2021. jan. 25. 14:11

Sziasztok Moncsi vagyok 39 éves leszek van egy csodálatos férjem (49) egy majdnem 20 éves lányom és egy 3,5 éves kisfiam.

Tatabányán lakom és a legjobb barátnőmet keresem.

Egy olyan lány személyében akivel jóban-rosszban megoszthatom örömöm-bánatom.

Természetesen visszafelé is működjön a dolog.

Nem érdek barátnőt keresek!!!!!

Nem levelezni szeretnék nem is virtuális barátságra vágyom.

Nem zavar ha van gyereked,társad,párod,de ne csak akkor keress ha én kereslek téged.

Káros szenvedélyektől mentesen élünk, szeretjük a kint programokat (bogrács,grill,kirándulások)

Ha felkeltette e pár sor a figyelmed ne habozz felvenni velem a kapcsolatot.

1501. Linda08 (válaszként erre: 1496. - Évi_85)
2021. jan. 23. 19:01
Szia Évi! Én is Budapesten élek a Corvin sétánynál. Szintén barátokat keresek hozzád hasonlóan. Én már egy ideje Pesten lakom de sokszor érzem magam egyedül. Ha még aktuális barátkeresésed akkor örülnék levelednek: Melinda
1500. Linda08 (válaszként erre: 1499. - Domdor)
2021. jan. 23. 18:57
Szia. Én Budapesten lakom, 30- as éveimben járok. Ha még aktuális barátkeresésed örülnék levelednek. Melinda
1499. domdor (válaszként erre: 1491. - Verboc)
2021. jan. 15. 08:37

Szia Verboc! :)

30 èves nő vagyok. Monoron lakom de Pesten dolgozom. Hasonló az érdeklődési köröm mint neked.

Szivesen megismernèlek.

Ha gondolod írj! :)

2021. jan. 11. 22:06

Sziasztok! Már próbálkoztam itt keresni/találni elsősorban egy jó barátnőt, (lehet barát is), de eddig nem jött össze.

Talán most nagyobb szerencsével járok?

Bp-i fiatalos, 60-as nő vagyok, segítőkész, megértő, figyelmes. Szeretek értelmes emberekkel beszélgetni, sétálni, kirándulni, utazni, és a kulturális programokat is kedvelem.

Jó lenne valakivel megosztani gondolatainkat, élményeinket.

Várom jelentkezésed: parola@citromail.hu

1497. Évi_85 (válaszként erre: 1496. - Évi_85)
2020. dec. 27. 13:56

Lemaradt az email-em az előzőről: gardenofeve03@gmail.com


Ide várok minden levelet nagy örömmel!

Üdv

Évi

1496. Évi_85
2020. dec. 27. 11:15

Sziasztok!


Budapest 13.kerületében élek, barátok és család nélkül. Vidékről költöztem ide 1 éve.

Nagyon nehéz egyedül.

Szívesen barátkoznék emberekkel, akik hisznek Istenben, szeretik a természetet, csillagnézést, állatokat. Szeretnek túrázni. Őszinte, kedves emberekkel érzem jól magam, akik önmagukat adják.


Boldog lennék ha valaki jelentkezne és elmehetnénk közösen sétálni, időt tölteni valami szép helyen!


Üdv.

Évi

1495. Fruzsi3 (válaszként erre: 1494. - Aporka2)
2020. dec. 18. 19:46

Szia Aporka!

Ha még aktuális a bejegyzésed akkor kérlek jelentkezz és megadok egy e-mail címet.


Üdv: Fruzsi

1494. Aporka2
2020. dec. 8. 23:44
Elsősorban barátnőt / esetleg barátot/ keresek, akivel lehetne sétálni, beszélgetni. Sokat vagyok egyedül, magány nagyon nehéz. Aki hasonló élethelyzetben van és szívesen ismerkedne írjon. Várom. Pesterzsébeten élek, 63 éves vagyok.
1493. Szandi1002 (válaszként erre: 1443. - Szandi1013)
2020. dec. 8. 23:32
Szia, én 20 éves vagyok,Pest mellett élek de szívesen barátkoznék☺️
1492. szofi43
2020. dec. 4. 05:36
Sziasztok 50 éves vagyok keresem az új barátnőmet. email:karicsszofia@citromail.hu
1491. verboc
2020. okt. 19. 15:05

Sziasztok!

Mint mindenki itt(majdnem mindenki),én is a legjobb barátomat keresem(aki majdnem olyan,mint Én).

Budapest/Pest megyéből keresek ill.várok jelentkezőket,akik nem ijednek meg attól sem,ha valódi barátság alakul ki és elválaszthatatlan barátnők leszünk:-)

Nem online chatpartnert és nem online barátokat keresek.Nekem a közös programok a fontosak:kirándulások,utazások,zene-tánc,fesztiválok,beülős beszélgetések és fröccs,finom ételek,állatvédelem.Én vidám,aktív nő vagyok.Pörgök ezerrel,szeretem a munkámat és a páromat is,utálom a telet és a hideget,36 éves vagyok.Akinek szimpi vagyok a leírtak alapján,az keressen,írjon!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook