Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babavállalás! :) fórum

Babavállalás! :) (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
354. Zonne (válaszként erre: 352. - Hunny)
2015. jan. 5. 16:22

Az én tapasztalatom ezzel az, hogy a férfiakkal az esetek többségében szépen le kell ülni, és elmagyarázni nekik a dolgokat, mint a gyerekeknek. Legalábbis az én férjemnél ez vált be. Volt egy hasonló esetünk, akkor elmondtam, neki, hogy figyi, nem vagyunk már 15 évesek és neki sem kell azzal dicsekednie a haverok előtt, hogy mekkora nagymenő, a csaj fut utána, vagy otthagyta az asztalnál, de király... felnőtt, felelősségteljes emberek vagyunk, nem utolsósorban házasok, akik ezzel fel is vállaltak valamit, nem csak arról szólt a házasságkötésünk napja, hogy csapjunk egy bulit és nézzük, hogy mások hogy isszák el a pénzünket. Ezzel felvállaltunk egy felelősséget is egymás iránt, jóban rosszbant stb. Igy is kell viselkedni.


Az is lehet, hogy én veszem túl komolyan ezeket a dolgokat, de végülis nem vagyunk egyformák :-)

353. Hunny (válaszként erre: 348. - 27b551925e)
2015. jan. 5. 16:00
Ez tényleg nagyon gáz. Nekem legalább ez előző munkahelyemen megmondták héttel korábban. Mondjuk gondolom azért mert be kellett tanítanom az új csajt. Ez így nagyon gáz!
352. Hunny (válaszként erre: 347. - Zonne)
2015. jan. 5. 15:58

Nekem az volt a legfurább az egészben, hogy együtt mentünk oda, hiszen egy pár vagyunk, akkor lehet úgy is kéne viselkedni, nem úgy h én jobbra te meg balra. A másik kicsit fura dolog az volt, h ő mindig azt mondja h beszéljük meg azonnal a problémákat, én meg pont az a típus vagyok h kell egy kis idő míg lenyugszom, és utána szeretném megbeszélni (ezt ő nagyon nem szereti, meg ellenére van h nem kezdeményezem az ilyen megbeszéléseket). Tegnap este (közel 24 órával később) felhoztam, h ezt mikor akarjuk megbeszélni. Erre az volt a válasza, h most ne,nagyon fáradt vagyok.

Az meg ok h mással eldumálok, de pl a barátnőm elkezdett beszélgetni a mellette ülő csajjal, és 5 perc múlva ott tartottak, h miért ment tönkre a barátnőm házassága. Miért foglalkzik ilyennel egy teljesen idegen? Én ilyenekkel, ilyenekről nem szeretnék mással beszélgetni.

351. 27b551925e (válaszként erre: 350. - Zonne)
2015. jan. 5. 15:01
Megtehetik, mert miért ne tehetné meg? Megszűnik a munkaköröm és ennyi. Inkább az a szánalom, hogy szerintem már a vezető és a helyettes megbeszélték, hogy ki lesz elküldve, és ennek ellenére még 2 hónapig jópofát kell vágni minden nap...
350. Zonne (válaszként erre: 348. - 27b551925e)
2015. jan. 5. 14:48
Bocsi, most láttam, hogy már válaszoltál. Hihetetlen, hogy ezt megtehetik, komolyan...
349. Zonne (válaszként erre: 346. - 27b551925e)
2015. jan. 5. 14:39

És mikor tudjátok meg, hogy kinek kell mennie? Rettenetes ez az egész, úgy járni dolgozni, hogy azt sem tudod mi lesz... :-(


Barátnőmnél kb. 10 hétig nem látott semmit a doki, egyébként a tesztje is 6 hét után lett pozitív, úgyhogy semmire sincs garancia ;-)

348. 27b551925e (válaszként erre: 344. - Zonne)
2015. jan. 5. 14:37

33,33% esélyem van így is :D Meg van az 1 év munkaviszonyom, így pár hónapig kapnék valamennyi munkanélkülit, ha nem sikerül hamar munkát találnom, de akkor toldóik az egész terhesség ügy, amit nem szeretnénk :(


Tudod mikor fogják megmondani? Előtte 4 nappal. Kivetetik a 4 nap szabim, időarányosan, és utána már be sem kell mennem...

347. Zonne (válaszként erre: 345. - Hunny)
2015. jan. 5. 14:28

Hát eléggé fura ez a viselkedés amit leírtál... Bár ha jobban belegondolok, az én férjem is művelt már ilyeneket, bár egy-két rászólás, figyelmeztetés után, hogy helló én is itt vagyok, észrevette magát. Ők ugyebár nem úgy gondokodnak ahogyan mi, jól elvannak, számukra magától értetődő, hogy te is jól elvagy, vagy ott van még 129 ember, válassz beszélgető partnert.

Az érthető, hogy régen találkozott az emberekkel, akik ott voltak, téged pedig minden nap lát, csak valahogyan köztes megoldást kellett volna találni... De a férfi és a női agy igencsak különbözik :-)

346. 27b551925e (válaszként erre: 345. - Hunny)
2015. jan. 5. 14:18

Köszi! Igazából 5-en vagyunk, de a vezető és a helyettes alapból maradnak, és a 3 pénztáros közül lesz valaki kirakva. És most 2 hónapig jó pofát kell vágnom mindenhez, meg úgy tenni, mint ha semmi bajom nem lenne, és lehet engem raknak ki...tiszta szánalom. Mert ugye az üzletvezető dönt, nem a központban.


9.-én voltunk úgy együtt, hogy védekezés nélkül, illetve 25.-étől már megint. Ha a 9.-ét veszem alapul, akkor 3 hét telt el az együttlét és a doki közt, amit valóban lehet, hogy nem lát még. Ha meg 25.-e után jött (volna) össze, akkor pedig megint nem látni még. A közötte lévő 2 hétben védekeztünk :D Nagyon sok esetben van amúgy, hogy még 8 hetesen se lát semmit a doki, ha úgy helyezkedik el. Sok ilyet olvasni. Ma már éreztem, hogy nehezebbek lettek a melleim, meg feszül, illetve reggel is görcsölt a hasam olyan 2 percig, aztán elmúlt. Ez már ilyen tipikus mensi tünet. De egyre gyakrabban van, hogy annyira rosszul leszek hirtelen, hogy le kell ülnöm, mert úgy érezem, hogy el fogok ájulni. És az is napi szinten megismétlődik, hogy hirtelen a semmiből rám jön a hányinger, aztán ha vissza tartom, akkor el is múlik. De nem a szagoktól, csak úgy a semmitől. Úgyhogy nem tudom mi legyen a gyógyszerrel, vagy érdemes-e tovább szednem. Szerintem ez mind ettől van. Attól félek, hogy ha még szedem egy ideig, hogy egyre rosszabb lesz :(



Sajnálom, hogy veszekedtetek a lagzin. Valami köztes megoldást kellett volna találni. Az is egy ok, hogy Zoli szeretne beszélgetni a rég nem látott ismerősökkel, de viszont Téged sem kellett volna teljes mértékben elhanyagolnia. Gondolom azt hitte, hogy majd Te is lefoglalod magad, és keresel magadnak társaságot. Mi is voltunk így a barátnőm esküvőjén. Konkrétan csak a barátnőmet, a férjét, és a saját férjem ismertem, senki mást a 170 főből. Az a buli is érdekesen sikerült, mi is egész estét és éjszakát végig veszekedtük...

345. Hunny (válaszként erre: 343. - 27b551925e)
2015. jan. 5. 13:16

Szurkolok neked munkával kapcsolatban!

Azért szerintem egy boltot irányítani 2 emberrel igencsak nehézkes, szóval hülyeségnek tűnik a dolog. Hátha van olyan, akivel nincsenek megelégedve.


Dokidat nemigazán értem. Azt mondja, h szerinte terhesség, de egyrészt teszteltél ebben a hónapban ami negatív lett, utána meg már védekeztetek, ha meg még tényleg előtte jött volna össze, akkor lett volna már olyan idős terhesség h azt látnia kellett volna. De tényleg furi, h már vagy 40. napon tartasz.

Egyébként érdekes a dokik hozzáállása. Beszélgettünk kolléganőimmel, és volt akinek a dokija azt javasolta, h ha 3 év múlva szeretne babát, akkor ne tegye le addig a fogamzásgátlót, mert teljesen felesleges...


Nekünk jól sikerült a hétvégi lagzi, igaz szokásosan megint veszekedéssel. Szerintetek az mennyire normális, h elmegyünk egy 130fős társaságba, ahol én max 10 embert ismerek, köztük az ifjú pár, meg a többi ismerős része pedig nagyrészt pasi. Voltak még ismerős arcok, de kb olyan ismerősök, h voltunk már együtt buliban. Szóval az én kedves párom délután 4kor leültetett az asztalhoz (igaz, h egy jó barátunk mellé) majd közölte, h mindjárt jön. Utána még néha néha felbukkant, majd 7kor volt tüzijáték az udvaron, ahova kislattyogtunk kis ruhában, majd mefagytunk, és kicsit vártam volna, h odaadja nekem a zakóját, erre még utalt is egyik ismerőse, de semmi. Vagy legalább átölelt volna. Utána jött a vacsi, amikor mondta h tudja h elhanyagolt. A viselkedése továbbra se változott, ami eléggé szarul esett, és este 9kor annyira bemérgeltem magam, h sírva mentem fel a szobánkba. Vártam h Z mikor veszi észre h eltüntem, ez kb 10percen belül meg is történt. Mondta h akkor szedjem össze magam, és irány lefelé, és h én mindig elrontom az ilyen estéit, és olyan rég találkozott ezekkel az emberekkel, és szeretne velük beszélgetni. Amire azt mondom h oké, de muszáj ezt nélkülem? Mondta h oké, akkor mikor megy ki cigizni, akkor majd engem is kihív. Eleve itt gurult el a gyógyszer, h tudja jól h utálom ha cigizik, de nem szóltam semmit, és ki is hívott. Persze a jó kis hidegbe kimentünk, és vagy fél óra eltelt mikor a nagy vacogásomra átadta a zakóját, majd 5 perc múlva közölte h hideg van, menjünk be. Persze az este továbbra is úgy folytatódott ahogy kezdődött, kijárkált cigizni, én meg néha kimentem a jó kis hidegbe. Nekem totál úgy jött le a dolog h ő most tök jól elvan, én meg oldjam meg. Számomra az volt a furi h együtt mentünk oda, és totál nem úgy viselkedett, mintha együtt lennénk.

Vagy csak én fújom fel a dolgokat?

344. Zonne (válaszként erre: 343. - 27b551925e)
2015. jan. 5. 11:45

Nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni, nem biztos, hogy te leszel az ;-)


Bár biztosan nem mindegy, ez a két hónap gondolom olyan, mintha az ember várna a végső ítéletre. Bár ilyenkor lehet hogy jobb ha megmondják korábban, legalább az embernek van ideje új munkát keresnie és nem egyik napról a másikra lepődik meg.

343. 27b551925e (válaszként erre: 342. - Zonne)
2015. jan. 4. 19:59

Köszi, igen, totál nyugodt voltam egészen tegnapig :D

Ugyan is tegnap azt mondták, hogy a vasárnapi zárva tartás miatt el fognak küldeni egy embert. Addig még van 2 hó, így most izgulhatok, hogy mi lesz velem :( Úgy látom, nagyon minden ellenem dolgozik. 3 emberből raknak ki 1-et majd...


És amúgy azóta se jött még meg. Se görcs, se semmi nincs...

342. Zonne (válaszként erre: 341. - 27b551925e)
2015. jan. 4. 11:59

Tudom, lehet hülyeség, mert én is voltam így, de anno azt mondogattam magamnak, hogy majd ha kell akkor összejön :-)


Egyébként a legjobb amit tehetsz most szerintem, hogy nyugodt maradsz, elengeded magad, és nem parázol nap mint nap ezen :-)


A sógornőd pedig pukkadjon meg, nehogy már ő határozza meg, hogy mikor szülsz!

2015. jan. 2. 22:26

Nagyon pontosan mostanra tervezzük, tegnaptól már neki is láttunk :P


Mi is 2012-ben házasodtunk és kb 1,5-2 évig mindenki ezzel zaklatott, hogy mikor lesz gyerek. Most végre leálltak...most én érzem azt, hogy most már akarok, és nem azért, mert más mondja... :)

A sógornőm és a barátja külföldön élnek. De ő már megmondta az anyjának, hogy ha szül, akkor költözzön majd ki hozzá jó 5-6 hétre, hogy segítsen neki. Ezért fél most, hogy ha nekünk is lesz baba, akkor bele zavarok az ő tervébe...


Voltam a dokinál ma. Ahogy érzetem is, van egy enyhe hüvely gombásodásom. Mondtam neki, hogy fürdőben is voltunk, illetve fel is voltam fázva kicsit pár hete. Attól féltem, hogy hüvelygyulladásom van, mert ugye állandóan fájt a méhem, illetve pecsételtem is. Azt hittem attól van, de azt mondta a doki, hogy nem, semmi gyulladás nincs. Ennek örülök, de akkor nem értem, hogy miért fájt így a méhem. Kb volt 1 hét, amikor még az is fájt, hogy az ágyban megmozdultam. Egyszerűen minden mozdulatba majd bele haltam, és elmúlt. Létezik, hogy a vitamintól volt ez??? Végül erre nem adott választ, hanem azt mondta, hogy meg ultrahangoz. Ott nem látott semmit. De mivel tegnap kellett volna megjönnie, és most 38 napnál jár ciklusom, meg ez a fájdalom, stb....azt mondta szerinte tuti terhes vagyok, csak még nem látszódik. Igazából én nem így gondolom :) Nem azért, mert megkérdőjelezem őt, hanem mert egyrészt ennyi késés bele fér a ciklusomba, másrészt meg olyan hihetetlen lenne... :D Meg a teszt is negatív lett. Ha 2 hét múlva sem jön meg, akkor menjek vissza.

Igazából sok mindent kérdeztem tőle, meg sok dolgot átbeszéltünk, így most azt érzem, hogy az a kezdeti fellángolás, meg izgalom lenyugodott, és most megnyugodtam teljesen. Már most egyáltalán nem kapok "rohamot", ha a gyerekre gondolok, se semmi extra, most már csak nyugodtságot érzek, és azt, hogy ha jön jön, ha nem akkor nem :) Aztán ha fél év múlva se leszek terhes, remélem akkor is ezt fogom mondani, hogy nyugodt vagyok.... :P

340. skyb
2015. jan. 2. 18:59
Boldog ujévet csajok és sikeres babaprojektett mindenkinek :)
339. Hunny (válaszként erre: 338. - Zonne)
2015. jan. 2. 18:38

Örültünk, hogy legalább gondoltak az ajándékra:) Z nővére még ezt sem tette meg, pedig ő a jobbik fej sógornőm.


Köszi, én is remélem h szerencsénk lesz idén:)

338. Zonne (válaszként erre: 337. - Hunny)
2015. jan. 2. 15:58

Jesszus! Ilyen ajándékot? Még lánybúcsúra se nagyon vinniék ilyen, nemhogy lagziba, plusz még mindenki előtt "égni"... Gondolom nem köszöntétek meg mosolyogva.


Napló kipipálva, remélhetőleg szerencsés lesz az év ;-)

337. Hunny (válaszként erre: 336. - Zonne)
2015. jan. 2. 15:54

Ezeket én is tapasztaltam, egyből az esküvő után mindenki azzal jött h akkor gyerek? Köszönjük, majd mi megoldjuk. Azóta szerencsére már leálltak vele, de 1-2 kellemetlen személy még akad. Nekem személy szerint az is túlságosan személyeskedés volt, mikor sógornőméktől olyan nászajándékot kaptunk (ráadásul a lagziban mindenki előtt kellett kinyitni) h egy pezsgő, ráírva h előtte, egy állatfigurás "vicces" pénisz sapkát, "közben" felirattal, majd egy cumi is volt a csomagban "utána" szöveggel. A csomagban volt még egy dobókocka különböző pózokkal. Nekem annyira nem tetszett a dolog, és senki se nevetett.


Egyébként indítottam egy blogot 2015-től napjainkig címmel, amieben terveim szerint azt írom le h a mai naptól h jutunk el a babáig, utána pedig a babavárás, nevelés stb:) Várok mindenkit aki szívesen olvasná!

336. Zonne (válaszként erre: 335. - Hunny)
2015. jan. 2. 15:00

:-D Azért anyukád sem lehet semmi... Egyébként valóbanlehet, hogy "anyós-féltékenység" van benne, tapasztaltam, hogy amikor nagyszülőkké válnak, teljesen kifordulnak magukból. Amikor megszületett a bátyám kisfia, komolyan elgondolkodtam, hogy ismerem-e a szüleimet, vagy mégis kik ezek az emberek :-D


És egyszerűen imádom, amikor valaki beleszól abba, hogy pl. mikor legyen gyerek. Ezt csak és kizárólag az a pár döntheti el, akik vállalják a gyereket.


Mi májusban házasodtunk, egyik barátnőm már az esküvő után egy héttel megkérdezte, hogy akkor ugye most már rágyúrunk a gyerek-témára... Férjem sógornője szintén... Őt mondjuk kicsit helyre is tettem, mert ők 4 évig próbálkoztak gyerekkel. Megkérdeztem, hogy neki hogy esett, amikor évekig azzal zaklatták, hogy mikor lesz gyyerek, miközben nem jött össze? És hogy szerinte illik-e ilyeneket kérdezgetni, napi szinten.

335. Hunny (válaszként erre: 333. - Zonne)
2015. jan. 2. 14:19

Én is gondolkoztam már rajta, hogy kinek mi köze van hozzá, h mi mikor mit akarunk. Nálam akkor gurult el a gyógyszer, mikor anyám bő 1 éve közölte, h azért még nem kéne szülnöm... Pedig közben nagyon készül az unokára, már azon ábrándozik h fogja tologatni. Az, hogy milyen körülmények közé születik a baba, a mi dolgunk. Vagy féltékeny lett volna h anyósom egy házban lakna a gyerekkel, ő meg 100km-re? Nehéz rajtuk kiigazodni.


"Az pedig ha jól tudom nincs törvénybe foglalva, hogy egy családba nem születhett 2 gyerek ugyanabban az évben." Ezen jót nevettem, ténylegesen elképzeltem a szitut:D 2011-ben járt úgy nagynéném, hogy a fiáéknál januárban, a lányáéknál februárban született a baba. Mindig jót mosolyogtam, mikor mondta h spórolok a szabimmal, mert kelleni fog mikor szülnek a csajok. Érdekes lett volna, ha ott a két párnak a vasárnapi asztalnál kellett volna megbeszélnie, hogy akkor most ki mikor szüli a gyereket, hogy igazodjanak a "törvényhez" :D

334. Hunny (válaszként erre: 332. - 27b551925e)
2015. jan. 2. 14:12

Én azt ajánlom, hogy tisztázzátok le a körülményeket, nyugodjatok meg egy kicsit. Beszéljétek meg, hogy akkor pontosan mikorra is tervezitek a baba projekt kezdetét, vagy a kezdet már tegnap megtörtént?:) Tudom, nehéz betartani, de nem szabad rágörcsölni (meg gondolom jó párszor hallottátok már). Élvezzétek ki ezt kis időt még kettesben, szeressétek nagyon egymást és legyetek mérhetetlenül boldogok!


Azt a buta nőcit pedig tojd le! Légy te az okosabb, és mosolyogj az arcába! Hidd el, sokkal jobban fogod érezni magad, ha felül kerekedsz rajta, egyszerűen boldog leszel és kineveted a sógornődet! Ő nyugodtan fortyongjon magában, amíg te boldog leszel!:) Ráadásul ha ilen a lány, szerintem az anyja lesz végig a seggében, így anyósod örülni fog ha a ti gyereketeket látja!


Mit mondott a doki?

333. Zonne
2015. jan. 2. 12:07

Szép napot mindenkinek, milyen volt a szilveszter? :-)


*Nettike*, ilyenek nálunk is vannak a családban sajnos.. soha nem fogom tudni megérteni, hogy kinek mi köze van hozzá, hogy ki mikor tervez eljegyzést, esküvőt, babát stb. Mintha az engedélye kellene hozzá. Az pedig ha jól tudom nincs törvénybe foglalva, hogy egy családba nem születhett 2 gyerek ugyanabban az évben.

2014. dec. 31. 12:40

Ja meg azon is ki voltam kissé akadva, hogy 25.-én elmentünk a férjem szüleihez. Tudni kell a drága sógornőmről, hogy utáljuk egymást és folyton összeveszünk. Ők kb 1,5 éve vannak együtt a barátjával. Amúgy is szeret beszélni és mindig csak magáról, ha másról van szó, akkor gyorsan közbe vág és elkezdi mesélni, hogy vele mi történt...nagyon utálatos. Most karikor pedig beközölték, hogy ők jövőre gyereket akarnak. Ezt a témát megbeszélték, majd a nagymama megkérdezte tőlünk, hogy mi mikor szeretnénk. Hát mondtuk, hogy mi is jövőre. Na ezen nagyon kiakadt a sógornőm, hogy jövőre??? És miért??? És te mennyi idős is vagy? Még csak 27 ugye? Mondom igen, MÁR 27... Akkor ti még ráértek...jött a válasz. Aztán felvilágosítottam, hogy köszi majd azt mi tudjuk, hogy mikor szeretnénk gyereket, nem kell senki segítsége. Amúgy is 7,5 év után már pont ideje, ezt még hozzá raktak. Csak hogy érezze, hogy mi nem hóbortból akarunk gyereket és nem 1-2 éves kapcsolatra, hisz ők még csak nem is házasok... Attól van oda, hogy az anyja nem csak vele fog foglalkozni, hanem esetleg velünk is. Jajj olyan szánalmas :(

Ezen is ki voltam akadva pár napig, de már átment rajtam.

331. 27b551925e (válaszként erre: 330. - Hunny)
2014. dec. 31. 12:32

Sziasztok!


Nem tudom, hogy örüljek-e vagy szomorú legyek....

Nem írtam az utóbbi időben, mert le kell csillapodnom és visszavennem a tempóból. Állandóan csak a babán jár az eszem, nem is tudok már másban gondolkodni és most már saját magamban is zavar ez. Tegnap előtt vettem egy tesztet, de hibás volt, semmit nem mutatott. Még a kontroll csík se jött elő. Így azon is mérgelődtem. Ma délelőtt vettem egy másikat, de az negatív lett. Legközelebb már nem veszek, csak akkor ha valóban nem jön meg, mert fölösleges pénzkidobás. Elvileg holnap kéne megjönnie, de 2 napja elmúlt minden fájdalom és semmit nem érzek. Mostanáig végig egész hónapban fájt a méhem, folyton görcsöltem, a pecsételés is 3 napig volt pár csepp. De arra gondoltam, hogy lehet a vitamintól van ez, hogy szúró és görcsölő fájdalmakat érzek, mert azt is hónap eleén kezdtem el szedni. Imádkozom még, hogy péntek estig ne jöjjön meg, mert péntek reggel megyek nődokihoz. Utána csak 1 hét múlva tudnék menni, és most már a végére akarok járni ennek.


És akkor ma le tudom inni ennek "örömére" magam, hogy nem vagyok terhes. És mindenkinek jó szórakozást estére!

330. Hunny (válaszként erre: 329. - Zonne)
2014. dec. 31. 11:26

Én is mindenkinek Boldog Új Évet Kívánok!:)


Legyen úgy, hogy jövőre minden családban eggyel többen legyünk!:)

Egy régi ismerősékkel ma összefutottunk, mondták h jön náluk a kistesó. Ő a 9. ismerős kismama. Ezek után van egy olyan tippem, ha ma este a másik baráti pár is bejelenti a babát, ők már 1 évvel ezelőtt mondták h gondolkodnak a kistesón. Ráadásul ma a tescoban a nőgyógyászom állt mögöttünk a sorban. Remélem ez semmi extrát nem jelent, mára várom a mensit és mondhatni semmi előjele (igaz h aviva torna mellett nem is kell hogy legyen, na meg h volt 1 29 napos ciklusom, az nem jelenti azt, hogy a következő is annyi lesz.)


Nettike mi a helyzet veled? Lesz ma nagy berúgás, vagy kis lakó miatt elmarad egy jó darabig? Mi a helyzet a pecsételéssel?

329. Zonne
2014. dec. 31. 11:05

Hú de eltűnt mindenki :-) Hogy telt a karácsony? Este buli?


Előre is boldog új évet kívánok mindenkinek, talán a következő szilvesztert már nem "egyedül" töltjük ;-)

328. skyb
2014. dec. 25. 00:16
327. Zonne (válaszként erre: 326. - 27b551925e)
2014. dec. 22. 11:02

Tessék majd minket tájékoztatni az eredményről :-)

Egyébként néhány hónapja nálam is előfordul köztes vérzés, a doki azt mondta, ez teljesen normális, életkornak is betudható, a hormonok állandóan változnak, simán lehet hogy eddig nem volt ilyen, most pedig van. De nyilván mindenki más és más :-)

326. 27b551925e (válaszként erre: 325. - Hunny)
2014. dec. 21. 20:35

Nem csináltam, mert nincs itthon tesztem. Ma nem voltam sehol, lustultam egész nap :D Holnap megyünk vásárolni és akkor akarok venni. De amúgy semmit nem érzek, hogy terhes lennék, vagy bármi tünetet ezen kívül, hogy tegnap meg ma volt ez a pecsételés.

Én is voltam most októberben rákszűrésen, és akkor mondta, hogy a lehető legegészségesebb vagyok egy babára. Azóta meg meg van kergülve a szervezetem...

325. Hunny (válaszként erre: 324. - 27b551925e)
2014. dec. 21. 20:02

Hát ez tényleg érdekes. Tesztet esetleg nem csináltál?

Jól teszed hogy elmész dokihoz, én alapból akarok majd egy vizsgálatra menni közvetlenül azelőtt h elkezdjük a projektet:)


Tök jó h lehet neten időpontot foglalni nálatok.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook