Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babavállalás! :) fórum

Babavállalás! :) (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
384. skyb (válaszként erre: 383. - Zonne)
2015. jan. 28. 15:22

Mindent a babáért :)

Ezért érdemes kitartani..

Olyan rossz érzés volt minap eljöt a barátnöm ö most az 5.hónapban van és mozog már a picur,ugy elszomorodtam mikor elment :( persze elötte nem mutattam ki a valódi érzéseimet

383. Zonne (válaszként erre: 381. - Skyb)
2015. jan. 28. 09:06
Hú az nagyon jó :-) Meg lesz az a 38 is hipp hopp :-) Irigyellek a kitartásodért.
382. Hunny (válaszként erre: 381. - Skyb)
2015. jan. 28. 08:34
Szépen haladsz, irigy vagyok!:)
381. skyb (válaszként erre: 377. - Zonne)
2015. jan. 27. 20:43
Igen eddig -9kg tartok hátra van még 38kg
2015. jan. 27. 10:14

Lehet az első clostilbegyt kúra (Ciklusok 50-60 naposak) utolsó mens. Dec 20. , Január 3. Két tüsző, együtt jan 6-7-8 voltunk! Ma volt egy kis rózsaszínes, a teszt Clearblue pozitiv 2-3 het jelez?


A doki ezt írta a leletre:Portio:Hátul.valamivel nagyobb puhább méh afv-ben,környezete szabad.Douglas szabad.

TVS:uterus 80x46x45 mm,endometium 13mm.terhességre ut.jel sem extra,intrauterin nem látszik.jav:Mane B6 2hét múlva kondroll.

(Megnézett kézzel utana hüvelyi ultrahangon,onnan tudom a mm-ereket.teljesen kivagyok pontosam tudom hogy csak akkor voltunk együtt,lehet hogy tenyleg ilyen korai hogy nem latott semmit.)

379. Zonne (válaszként erre: 378. - Hunny)
2015. jan. 27. 09:50
Igen, tudom sajnos, csak muszáj, a gerincem sérült évekkel ezelőtt, elég súlyosan. Mivel évekig nem csináltam semmit, annyira elgyegültek az izmaim, hogy mondta anno a doki, hogy lehet, hogy a hátam egy terhességet nem fog elbírni. Úgyhogy az edzéseknek kettős célja van, fogyás és izomerősítés :-) Valamit valamiért ;-)
378. Hunny (válaszként erre: 375. - Zonne)
2015. jan. 27. 09:27

Mivel semmi egyéb tünetem nincs (se felfázás, se diszkomfort érzet, semmi) ezért mensi előjelének tekintem.

Hajrá baba projekt!:) Azt azért tudd, hogy a túlzott fizikai erőfeszítés (edzések S bácsival, zumba, kettlebell) nagyon nem tesz jót a baba projektnek.

377. Zonne (válaszként erre: 376. - Skyb)
2015. jan. 26. 16:09

Igyekszünk ;-)

Akartam is már kérdezni, hogy felétek mi újság? Fogyás sikeres?

376. skyb
2015. jan. 26. 15:46

Igy van Zonne hajrá :D

Sajnos nekünk várnunk kell nincs más választás...

375. Zonne (válaszként erre: 374. - Hunny)
2015. jan. 26. 15:33

Húha, ez bizony akkor lehet hogy valamilyen felfázás vagy fertőzés :-(

Mi úgy döntöttünk, hogy nem várunk már semmire, mert ha mindig mindeki a megfelelő pillanatot várná, akkor soha nem történne semmi. Úgyhogy innentől kezdve nincs védekezés, lesz ami lesz :-) Azon az állásponton voltunk mindketten, hogy úgyis akkor jön össze amikor kell.

374. Hunny
2015. jan. 26. 14:28
Nincs változás a fronton. Eddig a ciklusom teljesen okés, most kell majd hétvégén megjönnie, de a múlt hét 2. felében már olyan tüneteket produkáltam h nem azt éreztem h meg fog jönni, hanem azt éreztem h már megjött. De mégsem. Pár napja viszont piroskás színes folyásom van, de a wc- papíron nem látszik semmi. Csúnya fertőzéseknél tud még ilyen lenni, de teljesen jól érzem magam egyébként.
373. Zonne
2015. jan. 26. 10:15
Nagy a csend... Kinél mi újság? :-)
372. Hunny
2015. jan. 8. 08:14

Netti!

Most indult egy fórum Femibon 800 vitamin néven, és a téma indítója pont ugyan olyan tünetekről sámol be mint te (késik, de negatív a teszt, folyamatos rosszullétek). Nézz be ha gondolod!

371. Hunny (válaszként erre: 369. - 27b551925e)
2015. jan. 7. 08:56
Ne haragudj, egyáltalán nem volt szándékomban megbántani. Csak nálunk nem így működik a dolog, hanem ilyenkor megkérdezi a véleményem, én elmondom a folyamatot, és ha még nem is ért egyet, akkor is füllent és egyet ért velem, és nem nyaggat azzal, hogy csináljak már egy tesztet.
370. Zonne (válaszként erre: 368. - 27b551925e)
2015. jan. 6. 16:42

Ez az "Adj Uram de rögtön" hozzáállás ismerős, én is ilyen vagyok, úgyhogy értem miről beszélsz ;-) Szerintem pontosan ugyanezt fogom csinálni, amikor kezdünk bele a családalapításba :-D


Nehéz, de tényleg a legfontosabb a nyugalom, lehet, hogy még néhány hónapig ez lesz, negatív teszt, idegbaj, de minél többet stresszelsz, annál rosszabb. Azzal nem jutsz előrébb, a nyugalommal viszont igen :-)

369. 27b551925e (válaszként erre: 367. - Hunny)
2015. jan. 6. 16:01

Szerintem sem vagyok terhes, ezt a lehetőséget mindig is utoljára hagytam. Csupán idegesít, hogy nem jött meg, és azért, mert tudom, hogy ez azt jelenti, hogy felborult megint a szervezetem.

Nem beszél h.lyeségeket a férjem, semmi szükség nincs a leveledre, nagyon is támogat és mellettem van, bármi problémám legyen is, és bármennyit hisztizek napok óta (ami nálam mindig mensi előtt szokott lenni, de most a vérzés mint ha elmaradt volna), viszont ő nem nő és nem ismeri úgy a női szervezetet, mint mi. Ő csak annyit lát, hogy együtt voltunk, nem jött meg, akkor lehet terhes vagyok. És tudom, hogy ő is nagyon szeretne gyereket, azért akarta annyira tegnap, hogy vegyek tesztet.

368. 27b551925e (válaszként erre: 366. - Zonne)
2015. jan. 6. 15:56

Köszi, igyekszem most már :) Alapvetően sajna nagyon izgulós típus vagyok, és nagyon türelmetlen is. Ha valamit kigondolok, akkor az most rögtön kell :D A terhességgel is így vagyok, azért érem meg kudarcként, hogy csináltam tesztet és megint negatív. De fő a türelem, bármilyen nehéz is lesz :)

Amúgy amikor megkérdeztem a dokit a vitaminról, hogy attól görcsöl-e a hasam, nem adott rá választ. De kb 7-8 napja van az, hogy többször rosszul is vagyok, ez már tuti a gyógyszertől van. Van belőle még 1 doboz,most már beszedem ha megvettem, de ha ez továbbra is fenn áll, akkor majd váltok.

367. Hunny (válaszként erre: 365. - 27b551925e)
2015. jan. 6. 12:22

Egyik nap mikor írtam h nyugi, akkor pont erre gondoltam. Szóval tényleg nyugi, vegyél nagy levegőt, és tojj egy kicsit a világra! Ne érdekeljen semmi, csak hogy jól érezd magad, és lelkileg rendben legyél! Mosolyogj!

Őszintén szólva szerintem nem vagy terhes. Egyszerűen csak idegi alapon nem jön meg. Én pont így voltam augusztusban, csak akkor én a negatív teszttől megnyugodtam, és másnap megjött.

A férjednek nincs véletlenül egy e-mail címe? Úgy írnék neki egy levelet h támogasson már, és ne tömje a buksódat marhaságokkal, hanem inkább támogasson.

366. Zonne (válaszként erre: 365. - 27b551925e)
2015. jan. 6. 12:13

Akkor most kapd elő azt a nyugodtságot amiről a napokban beszéltél... Lehet, hogy csak kicsit megkergült a szervezeted, akár az izgalomtól, akár a vitaminoktól, akár csak simán a stressztől. Előfordul. Ez még közel sem jelenti azt, hogy évekig nem fog összejönni.

Elő a nyugodtsággal és a pozitív gondolatokkal, mély levegő. Tudod, vonzás törvénye...

2015. jan. 6. 11:44
Még csak 6 napja késik, de úgy érzem, hogy bele fáradtam már ebbe az egészbe. Kicsit besokalltam... Miután 31.-én teszteltem és a doki sem látott semmit, én teljesen meg voltam győződve róla, hogy pár nap és meg fog jönni, csak késik. De, hogy a doki is mondta, hogy tuti terhes vagyok, meg a férjem is naponta 5x elmondja, illetve a barátnőm is naponta 2x megkérdi, hogy megjött-e már és szerinte biztosan kismama vagyok, csak még nem mutatja a teszt, most már kezd kikészíteni. Mondtam a bnőmnek is, hogy hanyagoljuk a témát, mert a doki nem látott semmit, és akkor nincs is semmi. De ehhez képest naponta megkérdi többször, hogy na mi van. Már zúg a fejem ettől az egésztől és nagyon elegem van :( Direkt nem akartam tesztet csinálni, mert tudtam, hogy ez lesz, hogy megint szarul fogom érezni magam, és így is lett. Tegnap óta elmondhatatlanul hisztis vagyok, és semmi nem jó, és folyton csak sírok. Holott elvileg múlt hónapban még nem is álltunk rá rendesen a témára, mert fél hónapig védekeztünk. Szóval én sem tudom mit várok. De úgy tudtam, hogy ez lesz, éreztem már hónapokkal ezelőtt, hogy több, mint 1 éve rendszeres, és amikor valóban jól kéne működjön, mert tényleg babát szeretnénk, akkor fog megkergülni a szervezetem és biztos, hogy évekig nem fog összejönni. Évek óta ezen stresszelek, és biztos voltam benne, hogy ez lesz :(
364. Zonne (válaszként erre: 359. - 27b551925e)
2015. jan. 6. 09:39
Hát ez nagyon fura... Tényleg már nagyon pozitívnak kellene lennie, de június már fél éve volt, azóta valóban sokminden változhatott... Osztom Hunny véleményét, hogy kérdezz rá erre a vitamin dologra.
363. Zonne (válaszként erre: 356. - Hunny)
2015. jan. 6. 09:37

:-) Örülök, hogy rendeződtek a dolgok :-)

Egyébként ez a hiszti dolog ismerős, én is jobban szeretek várni kicsit, amíg lenyugszok és képes vagyok értelmesen felmérni a helyzetet :-)

362. Hunny (válaszként erre: 361. - 27b551925e)
2015. jan. 6. 09:00

Július óta sokminden változhatott.

Remélem mielőbb minden rendbe jön! Esetleg térj be egy gyógyszertárba és ott kérdezd meg h egy vitamin okozhat e ilyen tüneteket.

361. 27b551925e (válaszként erre: 360. - Hunny)
2015. jan. 5. 22:49

Júliusban voltam teljes vérképen, azon minden rendben volt. Uh-n is most pénteken azt mondta, hogy minden oké, cisztám sincs. Úgy látom, jól bekavart a vitamin :(

Azt mondta akkor menjek vissza, ha 2 hét múlva sem jön meg. 22 vagy 23.-án tudok menni leghamarabb, mert jövő héten csüt és pénteken is dolgozom.

360. Hunny (válaszként erre: 359. - 27b551925e)
2015. jan. 5. 22:44

Azért most már igencsak pozitívnak kellene lennie. Hívd fel holnap a dokit, h negatív, és h lehetnek e ezek a rosszullétek a femibontól. Ha továbbra se változik semmi, én elindulnék egy teljes kivizsgáltatásra.


Nagyon cukik a főnökök...

2015. jan. 5. 22:25
Csak vettem egy tesztet most este, mert elmentünk az egyik plázába, és elsétáltam a dm mellett...így mondom a férjemnek, hogy na bemegyek egy tesztért. Mert amikor indultunk el itthonról, 5 körül akkor is megint hirtelen rám jött a rosszullét, és R már teljesen oda volt, hogy tuti terhes vagyok, vegyek már egy tesztet. Ez is negatív lett... :(
358. 27b551925e (válaszként erre: 357. - Hunny)
2015. jan. 5. 22:22
Ezt is véletlen tudtam meg amúgy. Decemberben 4x kérdeztem meg az üzletvezetőt, hogy tud-e már valamit a vasárnapról, miután elfogadták a törvényt. Minden alkalommal azt mondta, hogy nem nem, még neki se mondtak semmit a központban. Ehhez képest pénteken volt őr, aki mondja nekem, hogy nekik már szólt a főnökük, hogy vasárnap nem lesz munka se a kik-ben, se a deichmannban, a zárva tartás miatt. Ekkor odafordultam a helyetteshez és kérdeztem tőle, hogy nahát tényleg? Ezt eddig nem is mondtátok. Akkor habogott hebegett, hogy hát igen, még is be leszünk zárva, és hát ők is nem rég tudták meg. Kérdeztem, hogy igen? Akkor ez azt jelenti, hogy minden boltból el lesz küldve 1 ember, nem? Erre rávágta, hogy igen, ez csak természetes, mert fölöslegesen nem tudnak mit kezdeni egy emberrel... Szóval ezt is csak így tudtam meg...
357. Hunny (válaszként erre: 351. - 27b551925e)
2015. jan. 5. 19:24
Valamelyikőtök nincs annyira jóban a kisfőnökkel, h megsúgja neki h kinek lett a "kiválasztott"? Azért így leélni 2 hónapot nagyon gáz:S Meg legalább tényleg az illető tudna új munka után nézni.
356. Hunny (válaszként erre: 354. - Zonne)
2015. jan. 5. 19:23
Én most totál meglepődtem magunkon. Sikerült felnőtt emberek módjára leülnünk és megbeszélni a dolgokat, minden hiszti nélkül. Én azért szeretek időt kérni a megbeszélés előtt, mert ha nem kapok, akkor a megbeszélés is egy merő hiszti. És a hisztit értsd szó szerint. NA de most szépen leültünk, megbeszéltük, és mondta h teljesen igazam van, és egyáltalán nem jött azzal h miért nem ismerkedtem másokkal, nem volt olyan az asztaltársaság. Szóval belátta, h ha legközelebb lesz ilyen, akkor engem is bevon:)
355. Zonne (válaszként erre: 351. - 27b551925e)
2015. jan. 5. 16:23
Igen, gondolom ők mindent megtehetnek... Csak kicsit tisztességtelen dolog, hogy ha már esetleg tudják, kinek kell mennie, még húzzák az időt az utolsó pillanatig...
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook