Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


951. Ávetke
2014. febr. 20. 10:31
A hialuronsavas kezelést én is régóta ki akarom próbálni, de annyi elégedetlen ember véleményét olvastam már, pedig biztos, hogy van ahol jól csinálják. Marika, te hol csináltattad ha nem titok?
950. Mézike05 (válaszként erre: 946. - 993dda84ef)
2014. febr. 20. 09:18
Vízből még 1 litert sem tudok meginni. Én is inkább tea vagy lehet kapni ezeket az adalékmentes bio gyümölcsleveket. Igaz horror az áruk. De ezekből sem iszom meg a 2 litert... max nyáron a nagy melegben.
949. Bellavita21 (válaszként erre: 947. - Zsuzsa spain)
2014. febr. 20. 00:05
Igen, kipróbáltam minden földön fellelhető készítményt, de nekem nem volt egyik sem áttörés sajnos. De ahogy írtam, ez nem mérvadó, mivel a melasma a mélyebb rétegekben nehezebben reagál a külső kezelésekre (dermisz rétegben lévő melasma). Igy, lehet, hogy a hidrokinon működik, de sajna nálam nem vált be....
948. Ávetke
2014. febr. 19. 23:55
Kedves Marika! Megtudhatnánk hogy kinél történt a beavatkozás? A hialuronsavas feltöltésre gondolok. Annyi csalódott véleményt olvastam, pedig én is szeretném kipróbálni már rég óta. Végre egy siker storry! Megosztanád velünk, hogy hol csinálták? Köszi!
947. zsuzsa spain (válaszként erre: 926. - Bellavita21)
2014. febr. 19. 19:03
Bella,ismered,kipróbáltad a melasmára, pigmentfoltokra állítólag leghatásossabb HIDROQUINONA azt hiszem magyarul HIDROKINON tartalmu készítményeket? Van valami tapasztalatod róluk?
946. 993dda84ef (válaszként erre: 937. - Mézike05)
2014. febr. 19. 18:15
Ez nálam is mumus, egyszerűen nem szeretek inni. Cukros üdítőkből napi 4-5 litert is könnyedén meginnék, de ásványvízből nagyon nehezen küzdöm le a napi 1-2 litert, azt is inkább teaként, pedig rengeteget számít, amikor sikerül tartanom a napi 2-3 litert, látszik a bőröm állapotán!
945. Velvet67 (válaszként erre: 944. - Marika10)
2014. febr. 19. 16:13
Köszönöm:)
2014. febr. 19. 15:33

Fotóm nem nagyon van fent.

A sminktetováló honlapja:exkluzivsminktetovalas.hu

Érdemes megnézni,nagyon profi.

943. Velvet67 (válaszként erre: 942. - Marika10)
2014. febr. 19. 15:15

Igen, tudom hogy kevesebb ideig tart, mivel jobban igénybe van véve az a terület. Tervezem az rátöltést, de az arctorna miatt napolva, majd tavasszal..

Van fent fotód? valahogy a kozmetikai tetoválásoktól kicsit idegenkedem és félek, ha elrontják jó sokáig nézhetem... van honlapja a kozmetikusnak?

2014. febr. 19. 14:57
Ja,és az ajakfeltöltéssel kapcsolatban ,én nem töltettem,hanem tetováltattam,ami szerintem felér egy töltéssel.Teljes satírt csinált a kozmetikus,amivel egy élettel teli színt ad a bőrtípusodnak megfelelően és formálni lehet vele az ajkakat.Ez nagyon jól sikerült,mindenki nagyon dícséri.2-3 évig tartós marad 65000 ft-ba kerül,szerinetm pénzben is sokkal jobban megériMost már nem nagyon csinálnak kontúrt,amikor azt láttuk,hogy egy barna csíkkal körberajzolták az ajkakat,teljes,vagy fél satírokat készítenek,ami nagyon szép és természetes.
941. marika10 (válaszként erre: 936. - Velvet67)
2014. febr. 19. 14:43

Sziasztok!

Ha jól emlékszem Esthélisz az anyag neve,amivel töltötték,de még csak 3 hete történt a beavatkozás,én is kíváncsian várom,meddíg tart a hatása.Reménykedek benne,hogy nem csak reklámfogás volt a doki részéről a tartósság említése.Egyébként az ajakfeltöltés rövidebb ideig tartós,akárhol megnézed,mindenhol 6 hónapot írnak.Olvastam olyat is,hogyha rendszeresen tölteted a ráncaidat,egyre kevesebb hyaluronsav kell,mert a természetes kollagén termelődést is valamilyen mértékben fokozza.

940. Velvet67 (válaszként erre: 938. - Peonia53)
2014. febr. 19. 14:20
Szió :) Bő 1 hete csináltam az első kezelést. Kb. 7-10 naponta fogom megismételni, nem vérzik az arcom, mert nem gyötröm meg annyira. Utána való 1-3 napban különböző dolgokkal kenegetem, pl. most mostam le a felvert tojásfehérjét az arcomról, zárásként szőlőmagolajjal kentem be. Több cikket is olvastam, hogy sokszor a kollagén pakolásokhoz tojásból nyerik ki az anyagot. De úgyis felviheted az arcodra, hogy tejszínnel kevered el...ilyenkor mindenképp érdemes vízszintbe helyezkedni egy fél órára, mivel folyamatosan le akar „mászni”. Legközelebb vékony gézzel fogom letakarni, hogy ne folyjon össze-vissza… bármit kenek magamra, szemhéjamra is mindig teszek.
939. peonia53 (válaszként erre: 934. - Zsuzsa spain)
2014. febr. 19. 13:14

Szia!


Túlzásba nem viszem az infraszaunát, nekünk nincs.

Mikor megyünk olyan helyre akkor kihasználom a lehetőséget.

Gondolkoztam egy időbe, hogy jó lenne venni.

938. peonia53 (válaszként erre: 936. - Velvet67)
2014. febr. 19. 13:11

Szia!


milyen sűrün csinálod a dermapent, könnyű a kezelést megcsinálni?

2014. febr. 19. 13:11
A folyadék bevitel is számít, sajnos én jóval kevesebbet iszom, mint kellene.
936. Velvet67 (válaszként erre: 931. - Marika10)
2014. febr. 19. 13:07

Sziasztok!

Marika: ezzel én is így vagyok, alternatívákat keresek, hogy mentsem, ami még menthető :)

Pár hete hasonlóról számoltam be, szájfeltöltés történt, a felső ajkam jóval keskenyebb volt mint az alsó (utóbbiba csak picit töltöttünk) ... nagyon örültem az eredménynek, mert plusz hozadéka, hogy két szélén, ami megindult lefele, az most egyenesbe került. Nekem 6-8 hónapot mondott a dokinőm, Juvedermmel töltött, neked mivel van, hogy ilyen sokáig tart?

Este megcsináltam a 2. dermapenes kezelésemet, azóta 2 ampulla hiarulont masszíroztam az arcomba, valamint arctornára járok 2-3 hete...

1-1,5 éve csak természetes dolgokkal kenem az arcom, rendszeresen szedek különböző vitaminokat. Aki régen látott azt mondja, kisimultabb vagyok, ilyenkor csak mosolygok...

935. zsuzsa spain (válaszként erre: 931. - Marika10)
2014. febr. 19. 12:22

Szia Marika,

Mindig jó azt olvasni,ha valakinek ilyen jól sikerült. A hyaluron savas feltöltést én is kipróbáltam de én nem tudok sajnos ugyan ilyen eredményekröl beszámolni, ha neked bejött és elégedett vagy, hogy ha elmúlik a hatás tényleg érdemes megismételni.

934. zsuzsa spain (válaszként erre: 930. - Peonia53)
2014. febr. 19. 12:03

Szia Dóra,

A Colnatur-t poralakban a gyógyszertárakban árulják,egyelöre ezt használom de ennél jobbak is vannak Hyalurotrop 200, Neocell komlexebbek, de azt például itt madridban nem lehet kapni, rendelni kell interneten. Kérdezd meg a gyógyszertárban otthon mi van forgalomban!

Az infraszauna a hagyományos szauna hatásai mellett, elsösorban pattanások, sebek gyógyulási folyamatában, izompanaszok, izületi fájdalmak megoldásában segíthet.Egy barátnöm használta cellulitisza csökkentésére és szépészet célokból a legkisebb siker nélkül. Rendszeres használatnak lehet-e káros hatása na persze arról mint mindig nagy a vita,nekem az infraszaunáról mindig a szolárim ugrik be, mikor kicsi voltam egy nagy épületben laktunk és az alján elsök között nyitottak egy szoláriumot, ment is az üzlet todultak az emberek de miután kiderült, hogy milyen mellékhatásokkal járhat a végén bekellett zárni az üzletet. A gond ezekkel, hogy nincs egy hiteles forrás, hogy ez és ez ezt nyújta de ezzel és azzal a következménnyel járhat.

933. 993dda84ef (válaszként erre: 932. - 993dda84ef)
2014. febr. 19. 11:00
Legalább egy mondatot képes lennék a saját anyanyelvemen helyesen leírni, vagy minimum elolvasni a bejegyzésem mielőtt elküldöm!:)
932. 993dda84ef (válaszként erre: 931. - Marika10)
2014. febr. 19. 10:59

Szia!


Igen, ez nagyon látványos lehet, ha feltűnő, mélyen bevésődött ránc kezeléséről van szó, ami befolyásolja az arc összképét! örülök, hogy elégedett vagy az eredménnyel!


Viszont ezek a helyi kezelések nincsenek hatással a bőrszövet állapotára, nem befolyásolják azt még érintőlegesen sem, pedig ez alapvető az arcbőr fiatalítása kapcsán, szövetileg is ingerelni kell, hatni rá folyamatosan, hogy mindig ugyanazon a fokozaton "dolgozzon". hiszen mit ér egy szépen kifeszített arc, ha a a bőr nem tömör, életteli, vagy mit ér egy feltöltött orr-ajak barázda, ha a környező bőrszövet lestrapált.


Erre valók a hámlasztások, kollagénindukciós eljárások(Dermaroller, Lézeres kezelések). Az egyik nem váltja ki a másikat, bár az utóbbi, ha egy sikeresen végzik, önmagában is eredményes lehet.

931. marika10 (válaszként erre: 919. - Zsuzsa spain)
2014. febr. 19. 10:28

Sziasztok!

A műtét nélküli arcfiatalításról írnék egy pár szót,mert én sem nagyon találtam erről infókat,tapasztalatokat,pedig nagyon érdekelt volna.Nekem Hyaluronsavas feltöltésem volt 3 hete,fél évig gondolkodtam rajta,hát én csak ajánlani tudom,annak aki látványos fiatalításra vágyik.Egy ráncot töltöttünk fel(orrtól szájzugig húzódó redő),azonnal látványos volt,de az igazi kitelítődést most érte el,sokkal simább,feszesebb.Nekem nagyon tetszik,ja és fájdalom semmi nem volt,pirosság,duzzanat szintén semmi.A munkatársaim csak annyit vesznek észre,hogy milyen kipihent az arcom,hogy jól áll nekem egy kis hízás,vagy,hogy jól áll a hajam stb.Természetesen titkolom,mert nálunk vidéken ez még nem annyira elfogadott( a múltkor az egyik kolléganőm pl. megjegyezte egy szerintem gyönyörű énekesnőről,hogy "na ennek is agyon van botoxolva a feje"),szóval ezért titkoljuk sokan.A lényeg,hogy nagyon természetes,mégis látványos.A kozmetikai kezelések nekem nem sokat érnek,azon kívül,hogy hidratálnak,nam simítja ki a ráncokat.A tartósságról még nem nagyon tudok beszélni,de a doki 10-12 hónapot mondott, 1 ml hyaluronnal töltött:80000 ft volt.Hasonló módszerek:tűs mezoterápia,biolifting,erre azt mondta az orvos,hogy kiegészítő kezelésrként ajánlott,de közel sem annyira látványos,és szerintem nagyon drága is.Szóval nekem nagyon pozitív,biztos,hogy újra fogom töltetni,sőt más ráncaimon is kipróbálom,csak még gyűjtögetek rá egy kicsit.

930. peonia53 (válaszként erre: 929. - Zsuzsa spain)
2014. febr. 18. 22:37

Szia!

Kollagénből melyiket veszed?

A váll fálysomra már párszor vettem.Most nem fáj. Szerintem jót tett neki a hajdúszoboszlói víz, vagy az infra szauna. Írtál a szaunáról az infráról van tapasztalatod, voltam gözbe is szoboszlón, a finn szaunát nem lehetett használni a békébe mert pont akkor kiégett.

Dóra

929. zsuzsa spain (válaszként erre: 925. - Bellavita21)
2014. febr. 18. 20:26

Szia Bella. Igen láttam a hámlasztós oldalt még a rollerest és a jelenlegi oldalt, ezt a 3-mat szoktam látogatni, savakkal még nem volt dolgom de föleg a te pozitív kommentjeid alapján meg is rendeltem egy 10% TCA –at, bármelyik pillanatban érkezhet az áru (hú ez kicsit olyan “türelmetlen dealeresnek”hangzik ) de én a savakkal nem nagyon mernék nagypályáskodni, olvastam de semmit nem tapasztaltam személyesen róluk, úgyhogy egyelöre kizárólag naptól foltosodott vállaimon próbálom ki, amíg nem látom, hogy milyen hatással van a börömre de egy vállpróbát “ bevállalok”.

Én a táplálék kiegészítöket egészség megörzés céljából kezdtem el aztán idövel észrevettem, hogy a bör is szépül, logikus tükrözi a belsö helyzetet. A kollagént és a coenzim Q 10 csak néhány hete kezdtem el azt kifejezetten a börre, azt rollerezöknek külön ajánlják és nem igazán tudok még róla beszámolni, bár az elsö roller után már szebbnek tünt a böröm lehet, hogy ez is közrejátszik...

Különben fixen Omega 3 , Algák, Vitamin-mineral készítményeket használok és egynéhány dolgot hébe hóba de az hosszabb tere-ferét megérne, hogy ki mit szed és mit tapasztalt.

928. zsuzsa spain (válaszként erre: 921. - Vera63)
2014. febr. 18. 19:41

Akármilyen testmozgást is végzel jót tesz a börödnek és ami még fontosabb az egészségednek. Azt válaszd amit örömmel csinálsz mert ha nem, hamar jönnek a kifogások…Manapság már szinte minden konditeremben, jóga központokban stb van már szauna és gözfürdö, régebben szaunáztam is de rájöttem nem tesz jót a börömnek és nem is élveztem, attól kezdve csak “gözölök”, pár éve megkérdeztem a börgyógyászt erröl aki megerösítette, hogy szerinte a szauna a börre, hajra, egészségre egyáltalán nincs jó hatással, viszont a göz kifejezetten ajánlatos. A konditerem után jól kifáradva beülök a gözbe és közben egy érdes erre kitalált kesztyüvel végigdörzsölöm arcom, testem, peelingezek, teljesen kimossa a pórusokat,elkezd lélegezni, nekem nagyon jót tesz láthatóan kisimul a bör 2-3 szor egy hónapban elég a túlzás soha sem jó. Még sót szoktam használni méregtelenítésre 2kg bármilyen só egy átlagos fürdökádhoz, beülök öntöm a kezembe és megint a peeling-dörzsölés tetötöl talpig és utána még ülök fél órát a sóban. Nekem ezektöl szebb a böröm mint a legmárkásabb peeling krémektöl a pakolásokból is a házi dolgokra reagál, kedvence az élesztö.

Én egy arcplasztika után, biztos ami biztos jó ideig várnék és elövigyázatos lennék sporttal, krémekkel, kezelésekkel amik ingerlik a bört.

Vera, gondolom járnod kell kontroll vizsgálatokra a sebészedhez, javasolom, hogy használd ki és mindent részletesen kérdezz meg orvosodtól, még azt is hogy ö milyen krémeket javasolna ráncokra és szép arcod karbantartására! Gratulálok a sikeres mütéthez!

927. peonia53 (válaszként erre: 923. - Vera63)
2014. febr. 18. 16:58

Köszi!

Elvileg tudom hogy müködik a dermoroller, mert a másik fórumon Bella, Réka nagyon sok mindent elmagyaráz a kezdőknek. Az eredményre voltam kiváncsi. Én még nem próbáltam, gondolom mindenkinél másképp működik. Sokan dicsérik, nem tudom hogy én szeretném-e.

2014. febr. 18. 16:22
ja és a legújabb "kutatási területem" a belsőleg szedett táplálékkiegészítők területe. Én hiszek abban, hogy a vitaminok, antioxidánsok olyan biológiai folyamatokat indítanak be, amely segíti a bőr öregedésének lassítását illetve javítását. Az a helyzet, h mivel sokféle procedúra folyik nálam párhuzamosan, így nehéz pontosan megmondani, hogy melyik hozta az eredményeket, de ez így összesen javulást eredményezett.
925. Bellavita21 (válaszként erre: 919. - Zsuzsa spain)
2014. febr. 18. 16:19

Zsuzsa, gyere át a hámlasztós fórumba.

Képeket nem akarok megosztani magamról,de a roller és a hámlasztás nekem megnövelte a kollagénállományomat. 37 leszek. 30 évesen néztem ki 35 -nek, most hétvégén egy srác 27-nek nézett. Baromi jól esett. Pedig még szarul is vagyok lelkileg.

924. Mézike05 (válaszként erre: 919. - Zsuzsa spain)
2014. febr. 18. 15:49
A realself-oldalon van jópár személyes tapasztalat ezekről. Olvasgass ott, igazából nem nagyon hozzák a beígért eredményt...
923. Vera63 (válaszként erre: 922. - Peonia53)
2014. febr. 18. 15:19

Szia Dóra! Fogalmam sincs.

Nézegetem a netet, de olyat, hogy arcplasztika után kozmetika nem találok.

A dermarolleres kezelés az, amikor apró több száz pici tűvel hengerezik az arcodat és a nyakadat? Olyanom volt 6 alkalommal, és azokba az apró pici sebekbe masszírozta be a hyalurinsavat. Elvileg jónak kellett volna lennie, én látható eredményt nem láttam, És fájt, amikor hengerelte.

922. peonia53 (válaszként erre: 921. - Vera63)
2014. febr. 18. 13:18

Szia!


Műtét után mikor mehetsz kozmetikushoz, nem tudom hogy tervezed-e? Gépi kezelés, ultrahang, maszírozás stb mikor lehet?

Én is gondolkozom a dermoroller kezelésen, nálad volt eredménye ?

Dóra

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook