Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Carole Maggio arctorna! Arcfiatalítás tuti módszere. fórum

Carole Maggio arctorna! Arcfiatalítás tuti módszere. (beszélgetős fórum)


10. knatali (válaszként erre: 9. - Cslászló)
2019. márc. 20. 11:21
Arra az első háromra gondolsz ami bejön a googleba ha beírom ezt? Azokból sajnos csak az egyik mutat rendesen gyakorlatokat,a többi inkább riport.
2019. márc. 20. 08:48

Szia!



Itt három videó is van :facercise dvd download

8. knatali (válaszként erre: 7. - Amaunet)
2019. márc. 18. 09:14
Ja igen megtaláltam,köszönöm. Én videó portálon kerestem rá:) Ott találtam egy Facerobics címen futó nőt,őt nagyon dicsérik,de nem tuom,hogy a Carol féle tornát csinálja e.
7. Amaunet (válaszként erre: 6. - Knatali)
2019. márc. 18. 08:56

Ha rákeresnél a Guruljka által ajánlott címre a google-n, akkor rögtön az első videó csak gyakorlatokat tartalmaz.


Carole Maggio Day Spa 8 min facercise

6. knatali (válaszként erre: 5. - Amaunet)
2019. márc. 18. 08:53
Igen ezt már láttam de inkább csak reklámok,riportok vannak itt. 1-2 helyen mutatja milyen gyakorlatok vannak a DVD-n. Az eredeti DVD az Amazonon fenn van de 15ezer Ft. Meg is rendelném,de egyrészt sok idő mire megjön,másrészt, ez már szenvedős vámos téma :S A 11perces videón csak gyakorlatok vannak amit találtál?
2019. márc. 18. 07:17

A saját csatornája, ahol rengeteg bemutatót, gyakorlatot találsz:

[link]

2019. márc. 17. 23:07

Carole Maggio Day Spa 8 min facercise

- ez a címe, nem a linkje.

3. Guruljka (válaszként erre: 2. - Guruljka)
2019. márc. 17. 23:06
Találtam 11 perces videót, de a rendszer nem engedi idetenni.
2. Guruljka (válaszként erre: 1. - Knatali)
2019. márc. 17. 22:50
A könyve letölthető, de angol nyelvű.
2019. márc. 17. 22:35
Ismeri valaki Carole Maggio féle arctornát? Én már mindent elolvastam róla és szerintem az arc fiatalítás maximumja műtét,botox,kencék nélkül. De egyszerűen sehol nem tudom a videót beszerezni. Van valakinek? A hatásába biztos vagyok. De a vido keresésétől már a hajam kihullott. Nem is értem miért nem terjedt el...a plötyhedt ,lógó arcot,karikás szemet,ráncokat...mindent rendbe tesz. Valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook