Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


981. grizus
2014. febr. 21. 01:59
Gregor Bernadettről azt lehet tudni, hogy rendszeresen Gunáztat, emellett igaz az arcfeltöltés meg "szájfrissítés". Közelről ő se néz ki 20-nak, de egy átlagos távolságból nem látszik, hogy elmúlt 40.
980. grizus (válaszként erre: 973. - Mézike05)
2014. febr. 21. 01:58
Claudia tavaly nyáron volt 40. Érdekes, hogy pl. a Sztárban sztár idején még látszottak a szeme körül a szarkalábak, most meg tök sima a feje. Szerintem rendszeresen kezelteti magát a biológiai módszerrel. Egyébként ha nem csinálnak meg mindent, nem csillagászati az ára. Kérdés, úgy is ér-e valamit.
979. grizus (válaszként erre: 934. - Zsuzsa spain)
2014. febr. 21. 01:45
Ó, az kár lenne, mert most vettem egy tizes bérletet kuponnal. Olcsó volt, de az időm, az energiám is pénz, nem örülnék, ha nem használna. Mindenhol azt lehet olvasni, hogy feszesíti a bőrt.
978. grizus (válaszként erre: 946. - 993dda84ef)
2014. febr. 21. 01:41
Réka, bocs hogy ilyet írok, de ez elég helytelen! Próbáld ki az üccsik helyett az igazi gyümölcsteát, vagy ajánlom a rooibos teát, nagyon finom, tele van ásványi anyaggal. Én citromsavval és édesítővel iszom, jó, tudom nem egészséges, de jobb, mint a cukor és a természetes édesítőszerekkel mind van valami baj, a nyírfacukor hasmenést csinál, az eritrit meg a stevia drága, marad még esetleg a méz. Én sok vizet iszom, de ezekkel a fincsi teákkal sokkal jobban pótolható a folyadék, itatják magukat. Próbáld ki szerintem! Remélem ízlik.
977. grizus (válaszként erre: 952. - Mézike05)
2014. febr. 21. 01:38
Klárikának valóban volt kontúrterápiája, de könyörgöm, az ún. "régi" fotó is alig 1-2 éve készült és nem úgy néz ki rajta, mint egy hatvan feletti nő! Ő azt mondta, semmi beavatkozása nem volt ezen kívül, csak vigyáz magára, egyébként eredetileg kozmetikus. Azt tudom, hogy a nyakán csináltak Guna-terápiát és hogy kollagénnel keni az arcát, csak nem tudom, hol veszi, másrészt tudomásom szerint a kollagén csak egy reklámfogás, ha felkened, nem jut be a bőrbe. A szája tényleg töltöttnek tűnik, de szerintem csak túl van sminkelve. Persze lehet, hogy tévedek és tiszta mű a feje már. De a baj igazából nem ez vele, hanem hogy tök mórika a nő, anyám utálja emiatt. De mondjuk ez nem tartozik ide.
976. grizus (válaszként erre: 971. - Ávetke)
2014. febr. 21. 01:32
Igen, így van. Szerintem jó a cucc. Ha lesz rá egyszer pénzem, kipróbálom.
975. 993dda84ef (válaszként erre: 973. - Mézike05)
2014. febr. 20. 22:28

"..nem várta meg, hogy nagyon eldurvuljon a helyzet."


Rátapintottál a lényegre, időben kell észbe kapni, és nem oltani a tüzet, hanem megelőzni azt, ha egy mód van rá. Persze ez nem jelenti azt, hogy aki későn reagál, az mehet a levesbe, de igazán természetesen friss csak úgy maradhat valaki a genetikai adottságokat leszámítva, ha folyamatosan azon igyekszik, hogy kihozza a legtöbbet az alapanyagból, és ebben következetes marad.


Egy arcplasztika, szemhéjplasztika eredménye is úgy lehet maradandó, ha nincs elhanyagolva sem az arcbőr, sem a szervezet, mert amit megbocsátott a test 20 évesen, azt nem hagyja szó nélkül 30-40 felett, ott már nincs helye kilengésnek, tudatosan kell élni, ha látványos eredményekre vágyunk, vagy konzerválni szeretnénk, amit elértünk. Folyamatos meló, ez alól egy plasztikai műtét sem ment fel senkit. Sőt, amikor már komoly tüzeket kell hatástalanítani, akkor csak egy bizonyos mértékig menthető a történet a természetesség égisze alatt, és ez szokott lenni az a pont, ahol a legtöbben elvesztik a józanság mércéjét, nem érzik a határvonalakat, és ahelyett, hogy méltósággal megélnék a korukat, bármibe belekapaszkodnak. A szomorú ebben az, hogy ehhez mindig találnak maguknak partnert, pedig itt kellene belépjen a történetbe a sebészek, bőrgyógyászok felelőssége, igényessége, felvállalni a szembesítést, és mértékletességre biztatni az illetőt.

Bár ki tudja, hogy az ordítóan természetellenes arcok "kivitelezőinek" feltűnik -e mindez, vagy ők valóban sikeresnek és esztétikusnak találják az elért eredményt??!

974. Mézike05 (válaszként erre: 971. - Ávetke)
2014. febr. 20. 21:49
Abban is:))) De ez tuti több annál...
973. Mézike05 (válaszként erre: 970. - Tanti59)
2014. febr. 20. 21:37
Tegyük hozzá, hogy Liptai nincs még 40 Klárika meg 60 körül. Azért belőle sosem tudnak 30-ast csinálni a legnagyobb jóindulattal sem, ha pedig megpróbálják, egy groteszk arc lesz az eredmény, mint ahogy láthatjuk is. Klaudiából simán csináltak egy 25-öst. Ehhez kellett egy jó doki, és a maga által hozott jó adottságai, az alapból szép vonásai, és az, hogy nem várta meg, hogy nagyon eldurvuljon a helyzet, hanem időben tett ellene.
2014. febr. 20. 21:33
Klaudia sok nő számára példa, ezért akár lehetne úttörő abban is, hogy megpróbálja tudatosítani azt, hogy ez nem egy szégyellni való bűnös dolog, hogy ez is hozzátartozhat az igényességhez, ha nem is másokkal de magunkkal szemben. Tudatosítani, ha ettől jobb a léleknek, ha ettől kerekebb a világ, akkor nem kell titkolni. Ráadásul ő tényleg kiváló referencia....Szerintem a népszerűsége ezzel nőne. Persze irigyei is vannak nem kevés, lehet , hogy köpködnének rá emiatt. Az biztos, hogy ez mindenkinek a magánügye és joga van nem beszélni erről. De valahogy ő egy olyan nagyon vagány nőnek tűnik, talán egyszer bevállalja ezt is:))
971. Ávetke
2014. febr. 20. 21:09
A Liptai állítólag biológiai bőrfiatalításban utazik.(hiszi a piszi aki elhiszi....persze lehet, hogy mégis)
970. tanti59
2014. febr. 20. 20:48
BB mesélte miket és ki csinálta B Klárit,vmi B dr ffi,nem emlékszem a nevére.
969. 993dda84ef (válaszként erre: 967. - Mézike05)
2014. febr. 20. 20:47

Sztem nem kizárólag a széleskörű ismertség az oka a hallgatásnak, ez inkább egy természetes hozzáállás, te sem fogod, vagy szeretnéd világgá kürtölni, és mindenkinek az orra alá dörgölni, hogy szemhéjplasztikád volt, nem azért, mert szégyelled, szégyellned kellene, vagy szeretnéd megvezetni a jónépet, hanem azért, mert ez magánügy, a privát életünk része, senkinek nem kötelessége beszámolni róla mit művel a testével, életével, ezek legalább olyan intim kérdések, mint a hálószoba titkai.


Tulajdonképpen ilyen értelemben maga a sport is "természetellenes" beavatkozás, mert az alapvető létfunkciókhoz nincs rá szükségünk, de befolyással van a külső megjelenésünkre.:)

Persze, erre könnyen lehetne rákontrázni, hogy utóbbi esetében megdolgoztunk a sikerért, saját izzadsághoz köthető az eredmény, amit a sporttal elérsz, illetve a szervezeti működést támogatod vele, én viszont azt mondanám erre, hogy a szépészeti beavatkozás sem hullik az öledbe, azért is vérrel, verejtékkel fizettél korábban, amikor előteremtetted a költségét, és a sikeres műtéttel járó elégedettség pozitívan befolyásolja a közérzeted, így az életminőséged, ami szintén hatással van az egészségedre!:)

Már azzal beavatkozunk a természet dolgába, hogy krémet kenünk magunkra, vagy szappannal mosakszunk, parfümöt használunk, ez is egyfajta "átverés"...


Oké, azt hiszem elvesztettem a fonalat.....aki megtalálta, szóljon bátran.:)

968. Mézike05 (válaszként erre: 956. - Velvet67)
2014. febr. 20. 20:20
Szerintem is... pedig biztosan nem a lóvé nincs meg rá:)))
967. Mézike05 (válaszként erre: 958. - Marika10)
2014. febr. 20. 20:17

Ezzel én is kacérkodom, de félek,hogyha véletlenül túltöltik, akkor az nagyon csúnya lesz. Gondolom, ezzel is meg kell találni a megfelelő dokit, aki tisztában van a beinjektált töltőanyag várható eredményével.

Jó lenne erről is valakinek a személyes tapasztalata.

Liptai most szenzációsan néz ki. Tudom, hogy a megvilágítás és a smink sokat dob rajta, de látszik, hogy természetesen feszes az arca, pedig a régebbi képein látszott, hogy meg volt ereszkedve neki is. Véleményem szerint Botox is csak a szeme körül van, de abban is mértékletes. Nem mondom 2x se, hogy őt is a Krasznai vette a keze közé, mert ő pl tud így dolgozni. :)))Ha akarnék sem tudnék rosszat mondani rá, mint azt, hogy szép és természetes, akármit is alakítottak rajta. Azt mondom, hogy így kell ezt csinálni. Kár, hogy nem osztja meg a kis titkait, biztosan fél, hogy rontana az imázsán, pedig tuti nem:)

966. 993dda84ef (válaszként erre: 959. - Agi1966)
2014. febr. 20. 20:11

Bezony, Mézike nem túloz, amit eddig mutattál magadból, az várakozáson felüli!!


1.)Nem is volt műtéted, csak körbefásliztad az arcod, mert az jó móka. Ha erről van szó, lgbb pár monoklit, elszíneződést igazán rajzolhattál volna magadnak!:)


2.)Krasznai tényleg érti a dolgát, és ha túlzóak is az árai lgbb minőséget szolgáltat érte, illetve rendkívül szerencsés vagy, ami a gyógyulás ütemét illeti. Bevallom, én reggelente meggyötörtebbnek nézek ki, mint te egy 5 órás műtéti beavatkozást követően!:)


Alig várom, hogy pucérkodj végre!


Pihenj sokat!

965. Mézike05 (válaszként erre: 959. - Agi1966)
2014. febr. 20. 20:05
Ági, tudom, hogy még korai végleges eredményről beszélni, de szuper munkát végzett a dokid. Látszik, hogy csodásan eldolgozta a közép és alsó arc megereszkedését. ( Ugyanez lett volna a dolga a Tündi dokijának is...., pont ez.) megelőlegezem, hogy ez a beavatkozás 15-20 évet visszatekeri az időt rajtad:) Pihenj és vigyázz magadra:)) Gratulálok.:))
964. Mézike05 (válaszként erre: 963. - 993dda84ef)
2014. febr. 20. 19:56
Na ez jó, mert nekem egyáltalán nincs szem előtt. Teszek egy 2 literes üveggel az íróasztalomra. Persze nem vizet:))
963. 993dda84ef (válaszként erre: 950. - Mézike05)
2014. febr. 20. 18:56
Esetleg próbáld ki az általam alkalmazott módszert: Minden órában megtöltök vízzel, vagy zöld teával egy poharat(2,5-3 dl)ahol éppen tartózkodom, a lényeg, hogy szem előtt legyen a közelemben, és óránként fel kell hajtanom, majd azonnal gondoskodnom az utántöltésről. Így ott van előttem, nem felejtem el, igaz, nem mindig bírom rávenni magam, hogy fenékig kiigyam, de így is többet fogyasztok ezzel a módszerrel, mintha csak magam mellett tartanám az ásványvizes flakont, vagy teát. Nálam hatékony.
962. Ávetke (válaszként erre: 953. - 8f8f3a827e)
2014. febr. 20. 18:51

A Travolta már a Pomádéban is langyi gyanús volt! :-)

De Balázs Klárika targikus!

961. Ávetke
2014. febr. 20. 18:49
Köszi Marika a beszámolót! Keszthely ráadásul közel is van nekem! Mennyiért töltöttek 1 területet?
960. -Riababa- (válaszként erre: 958. - Marika10)
2014. febr. 20. 14:38

Akkor már érdemesebb saját zsírral töltetni. Az jóval tartósabb és nagyobb mennyiséget lehet tölteni. Nekem decemberben töltötték a nasomat, eddig elégedett vagyok az eredménnyel, de szükség lesz egy korrekcióra, mint a saját zsírnál általában. A korrekcióval együtt viszont járomív feltöltést is szeretnék. Addig lézerre megyek, csak még azt nem tudom eldönteni, hogy egyszer menjek szén-dioxidosra vagy 3-szor ELOS diódára.

Egy kezelés mindkét esetben ugyanannyiba kerülne, csak a szén-dioxidosra egy hetet rá kellene áldoznom, mert utána nem szalonképes az ember lánya.

959. agi1966
2014. febr. 20. 14:24
Végre itthon! Raktam fel mütét utáni képeket
2014. febr. 20. 14:00
Mostanában divatos az úgynevezett "arcszobrászat,arclifting".Ez is hyaluron savas feltöltés.Ennek az a lényege,hogy látványosan kiemelik az "arcdudort",ezzel megemelik az arcbőrt,és utána töltik fel a többi ráncot.Ezt Dr Brandl Beatrix,vagy Dr Papp Ildikó honlapján lehet részletesen elolvasni.Szerintem ez látható elég sok sztárarcon is,pl.Gregor Bernadett,vagy Liptai Klaudia,vagy ha Amerikára gondolunk a született feleségek arcán. Csak az a baj,hogy az első töltés horror áron van(250e körül),de állítólag rendszeres kontrollvizsgálattal a hyaluron mennyiségét csökkenteni lehet.
957. marika10 (válaszként erre: 948. - Ávetke)
2014. febr. 20. 13:41

Sziasztok!

Ahol csináltattam a feltöltést EUROMEDICA Keszthely.

Szerintem nagyon korrekt a honlapjuk.A klinikán nagyon kedvesek mindent részletesen elmagyaráznak.Nekem nagyon jól sikerült a feltöltés,38 éves vagyok,vékony testalkatú.Nem az volt a célom,hogy 5-10 évet letagadhassak,csak frisebb,kipihentebb arcot szerettem volna,mert mindíg fáradtnak,soványnak tituláltak.Ez nagyon jól sikerült,és megjegyzem a férjemnek is tetszik,pedig nagyon ellene volt.Úgyhogy én csak ajánlani tudom.

956. Velvet67 (válaszként erre: 952. - Mézike05)
2014. febr. 20. 13:36

Ott volt finomszálas kontúrterápián ahová én is akartam menni...

nagyon fel van puffasztva az arca, látszik agyon van töltve, hogy a bőrfelesleget eltüntessék... ő esetében a plasztikáztatás természetesebb hatás keltene...

2014. febr. 20. 13:16
Múltkor láttam a tévében, nincs neki semmi mimika... maszkszerű merev arc.
954. b486c9cf7d (válaszként erre: 952. - Mézike05)
2014. febr. 20. 12:41
Ez filler lehet. Szerintem nem nez ki rosszul, a kepen nem jon at, hogy mennyi mimikaja van.
953. 8f8f3a827e (válaszként erre: 952. - Mézike05)
2014. febr. 20. 12:19

Szemezgetés a bulvárból…


Hot!

2014/08 február, 20-26. 60.oldal John Travolta


Előbújtak a titkolt vágyai

Eddig próbálta titkolni, hogy saját neméhez vonzódik, ám úgy tűnik, hogy most a hatodik ikszet elérve már végre vállalja önmagát. Ezt bizonyítják nyilvános szórakozóhelyen történtek is….


Story


XVII. évfolyam, 7.szám 2014. február 13. 46. oldal


Újra boldogan mosolyog John Travolta és felesége, Kelly Preston, pedig igencsak nehéz, küzdelmes időszakon vannak túl….



Kolbi

2014. febr. 20. 11:42

A Balázs Klárinak finom szálas kontúrterápiája volt. Borzalmasan fest. ( tegyük hozzá, szerintem más is volt neki, csak nem ismeri el, mert ezzel a módszerrel ilyen szinten nem lehet megfeszíteni a bőrt. Nagyon természetellenesen hat, szinte semmi mimikája nincs, csak a vasalt arca és az erősen feltöltött szája. Szerintem a botox-ot is baromira túlzásba vitte, mert zéró a mimikája.

Nála nem ártott volna egy kis mértékletesség.

Nézzétek meg a régi képén milyen: [link]


és most: [link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook