Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


829. 993dda84ef (válaszként erre: 821. - Mézike05)
2014. febr. 14. 12:03

Tökéletesen egyetértek, minden mondattal, szóval, még a központozással is!:))


Nem is értem, hogy elvileg jó képességű, tanult emberek miért nem ismerik fel, hogy nincs annál jövedelmezőbb üzletpolitika, mint készségesnek lenni a kényes helyzetekben is, elismerni egy esetleges hibát, megpróbálni orvosolni akár saját kezűleg, vagy ha ez túlnő a képességeken akár önként felajánlott anyagi kompenzációval.

Hozzáteszem, hogy egy önmagára és munkájára igényes ember azért soha nem juthat oda, hogy egy műhiba ébressze rá alkalmatlanságára, az oda vezető úton ez ki kellene derüljön, sztem ki is derül, de a pénz istenének hívószava nagyobb csábítás, és különben is, a szakvizsga sikerült, ergo a feladatra alkalmas vagyok. :)



Különben meg a híres szakmai "összezárással" nemcsak az adott sebész megítélésének, de az egész szakma hiteltelességének ártanak.

828. 8f8f3a827e (válaszként erre: 821. - Mézike05)
2014. febr. 14. 11:07

Amikor a lézeres kezeléseket kezdtem, csak a Bársony Klinika árai voltak elérhetőek. A „beárazásom” az volt, hogy az áraimat az ő áraik 90%-ára állítottam be. Ez akkor (2003-2004) elfogadott, kimondottan jó ár volt. Azóta sem nyúltam hozzá. Aztán megjelentek az egy-két milliós, villanófénnyel működő készülékek, amelyek keményen lenyomták az árakat. Akár harmadára is. Egy komoly szőrtelenítő kúra akár két év is lehet. Addig sok mindennel lehet a pácienst etetni, de egyszer a türelem elfogy és a szőr szépen visszanő. És akkor a harmad ár is rengeteg lesz. Nagyon sok kozmetikus belebukott úgy a szőrtelenítésbe, hogy a már meglévő, évek alatt kialakított páciensei sem hittek már benne.

Ezzel arra szeretnék válaszolni, hogy még most is a pácienseim egy része valahonnan jön, ahol megégették, ahol becsapták őket. És ezeket az eseteket jól kell tudni kezelni. Az elején belőlem is a harag, az indulat beszélt, a feleségem sokszor rám szólt, hogy minek megyek bele az ütközésekbe, csak magamnak teszek rosszat! Van egy „kezelő”, akit betanítottak, és van egy másfél millás gép, mellyel egy lábszárat 15 ezer Ft-ért szőrtelenítenek, és vagyok én a két gépemmel, mely együttes ára 40 milla, ott a diplomám, a 30 éves szakértelmem, és a garanciám fotóval lefedve. Az ár lábszárra 50 ezer. Tehát 3-szor drágább. És kit nyírnak? A drágát, aki jól próbálja végezni a munkáját. Az elején engem is a düh vezérelt, amikor láttam az ipl-lel összeégetett, majd kiszőrösödött bőrt. Nem egy pácienst bíztattam, hogy menjen neki a kezelőnek, mert az teljesen kontár munka volt, akár perrel is. Aztán évek alatt lecsendesedtem, beláttam a harc kilátástalanságát. Most azt mondom, mindenki vessen magára, mit ír alá, kivel kezelteti, vágatja magát, kinek, mit fizet és hogyan. Vigye el ő a balhét!


Nem istent játszom, esendő, ugyanolyan beteg vagyok (lehetek), mint ti. A feleségemnek elől nincsen foga (9 fog hiányzik már), mert 14 éves korában egyszer rosszul kezelték, aztán sorban minden orvos rossz döntést hozott. Nem hogy foga sincsen, de a csont is felszívódott elől. Legalább 10 orvos, szájsebész műtötte a 20 év alatt, az ország minden részéből. Most 3 év alatt egy kollégám felépítette a csontot, majd beültetve, teljesen új fogazatot kapott. 3 altatásos műtéttel. A 4 órás műtét után nem aludhatott benn, nekem kellett kocsival hazavinnem! Semmire sem emlékszik. Kétszeri Svájcba kiutazással. Nem merem leírni mennyibe került, és mennyi szenvedésünk volt. De tényleg, mit tegyünk azokkal az orvosokkal, akik eddig műtötték? Csak magunkra tehetünk szemrehányást, hogy nem voltunk körültekintőek.


Kolbi

827. grizus (válaszként erre: 826. - Grizus)
2014. febr. 14. 07:02
Már ha róla volt szó. Bocsi ha nem.
826. grizus (válaszként erre: 814. - 8f8f3a827e)
2014. febr. 14. 07:02
Azt hittem, Bejának magától ilyen szép a bőre.
825. peonia53 (válaszként erre: 819. - 8f8f3a827e)
2014. febr. 13. 22:05

Igen akkor jól emlékszem, hogy IPL kezelés volt.

Érdekes én a dokira nem emlékszem, nem tudnám megmondani ki volt a doki.

Arra emlékszem, hogy a hölgy arcán voltak mélyedések akkor, a kamera mikor közel hozta nem volt baba böre.

A kezelések ezek szerint jók voltak, mert most szép a bőre, igaz előbe nem láttam csak a párját a westendbe nem lehetett nem észre venni zengett a folyosó.

824. peonia53 (válaszként erre: 817. - Mézike05)
2014. febr. 13. 21:47

Én is sejtem ki volt. Láttam a tv-be egy kezelés alkalmából, nem semmi ahogy viselkedett.

Lehet hogy IPL kezelés volt (nem biztos)?

2014. febr. 13. 19:51
Kolbi a Bejjjjaaa asszonyrúúúl van szó?:) Vagy titok?:)
822. Mézike05 (válaszként erre: 820. - 8f8f3a827e)
2014. febr. 13. 19:49
Persze, hogy szűk a mozgástér... ezért is mondom a Györgyi és a Tündi esetében is, hogy semmire sem fog menni a perrel... csak magukat vágják ezzel még jobban tönkre idegileg, hosszú évekre. Ez van, ez a realitás,ez a való világ, ahogy írod.
2014. febr. 13. 19:47
Kolbi, tegyük fel, hogy az egyik páciensed előzőleg nem a neki megfelelő kezelést kapta... és elégedetlen. Elégedetlen.... és feltételezzük, hogy nem a legmegfelelőbb kezelést kapta, nem azt alkalmazták nála, ami nála eredményes. Elmegy hozzád, elmondja, hogy ilyen meg olyan kezelést kapott kidobott rá fél millát... de semmi látszatja... elégedetlen. Vagy pl... megmutatja, hogyan égették össze az arcát lézerrel... Megkérdezi tőled, hogy szerinted jó választás volt-e az, amit nála alkalmaztak? Ha nekem erre azt mondanád, hogy jó volt,a kolléga nem hibázott... biztosan nem vágnék bele egy kezelésbe nálad, mert mi az esély arra , hogy veled is így járok és te sem vállalod be, ha hibázol?... Te bukod a beteget, így a pénzt.... pedig lehet, hogyha felvállalod a véleményedet és tényleg tudsz rajta segíteni mindketten jól járnátok. A francba szolidaritással... itt egy páciensről van szó, akinek segíthetsz , neki jót teszel, az tovább adja a jó híredet... újabb pácienseket hoz... A megélhetési forrásodról van szó! Ebből élsz. Inkább a betegeddel légy segítőkész és empatikus, támogató és megértő. Nem az orvos kolléga fogja a zsebedbe tenni a kenyérre valót.... Ha pedig hibázol is, és azt elfogadod magad is, és azon vagy, hogy segíts, és kijavítsd amit elszúrtál: nem lesz szükséged másik orvosra, aki melléd áll, mert a beteged nem fog ellened fordulni, és nagy eséllyel megfogjátok találni a közös megoldást. Ha pedig tudod, hogy hibáztál... legbelül tudod... és felül tudsz kerekedni az "istenségeden", ha elfogadod, hogy ember vagy, aki tévedhet, akkor a beteged is el fogja ezt fogadni, még akkor is, ha ezt neki sokkal nehezebb feladat. Ha pedig mindezek után még sincs n már bizodalma feléd...akkor tudomásul kell venni, hogy így jártál és vissza kell adni a pénzt. Bizony osztani- szorozni kell... Visszaadod, mert okos vagy és tudod, többet veszíthetsz a réven, mint a vámon... anyagilag is és erkölcsi szempontból is. ha így jársz el, a beteged nagy eséllyel nem fog rád kígyót-békát kiabálni. Természetesen itt most olyan esetekkel összefüggésben beszélek, mint a Tündi és a Györgyi esete... és nem arról, amikor a beteg jogtalanul reklamál. üdv: Mézi
820. 8f8f3a827e (válaszként erre: 818. - Mézike05)
2014. febr. 13. 19:34

Konzultációkor van egy fontos kitétel, amit megszegnek:


"a ... műtét kockázatairól és lehetséges szövődményeiről és várható következményeiről a szóban feltett kérdéseimre is megfelelő választ kaptam és kellő idő (48 óra) állt rendelkezésemre, hogy szabadon dönthessek."


Nem lehet szépészeti műtétet, beavatkozást végezni egyből. 2 nap gondolkodási időd van. Ez nem életmentés. Erről nem lehet lemondani. A bíróság tudja, hogy a páciens sokszor az izgalmi állapot miatt korlátozottan döntésképes. A gyakorlatban így működik: doktor úr, szeretném átolvasni a papírt a férjemmel, barátnőmmel, és ugyanakkor kérnék előzetesen a műtétre a jövő hétre időpontot. Kész.


Nem azt vonom kétségbe, hogy nincs igazad! Azért a pénzért nagyon keveset (semmi) kaptál. Csak azt mondom, hogy nagyon szűk (semmi) a mozgástered. Mint gyakorló orvos.


Kolbi

819. 8f8f3a827e (válaszként erre: 817. - Mézike05)
2014. febr. 13. 19:21

Nem volt negatív reklám. Nagyon jól jöttem ki belőle, sok páciens azzal kezdte, hogy látott a tv-ben. Én egyfajta dicsőségnek vettem , hogy rám esett a választásuk (a tv-nek). Előtte a Magellán ismeretterjesztő műsor kért fel, hogy mutassam be a villanófényt, hogyan működik. Azt persze nem látták annyian!

Nekem ők ugyanolyan páciensek voltak, mint bárki más!


Kolbi

818. Mézike05 (válaszként erre: 816. - 8f8f3a827e)
2014. febr. 13. 19:16
Tényleg, miért nem adják oda a teljes körű tájékoztatást konzultációkor és miért csak a műtéti beleegyező nyilatkozat tartalmazza ezt, amit a műtét előtt nyomnak a kezembe? Vagy vigyek magammal ügyvédet minden alkalommal, még a műtétre is? Tényleg nem mindig tud kérdezni a beteg teljes rálátással tapasztalat híján, ezért az orvos dolga, hogy válaszoljon a fel nem tett kérdésekre is, de még jóval a műtét előtt. Nálam több orvos is megerősítette, hogy az operáló orvosom több helyen is hibázott, és egyáltalán nem azt éreztem, hogy alá akarnak tenni ezzel a kollégának. Természetesen azt nem tudom, hogy ezt a véleményt írásba is adták volna...De nem is érdekelt, mert az volt a lényeg, hogy megerősítettek abban, hogy nem én látom rosszul, nem nekem voltak túlzottak az elvárásaim...Most mondták volna azt, hogy jó ez.... én sem tudnám jobban?! Mert ha ezt mondják, akkor nem keresek másik orvost,mert elhiszem, hogy bennem van a hiba és bele se vágtam volna abba, hogy megpróbáljam helyrehozatni a szememet.Szükség van azokra az orvosokra, akik felül kerekednek a falkán és van bennük annyi emberség, hogy megmondják az igazat és segítenek azt helyrehozni. Szerintem ez a normális hozzáállás. Örülök, hogy vannak ilyen "renitens" orvosok. Le a kalappal előttük. Ja és egy őszinte szakvélemény nem azonos a pocskondiázással és a kollégák hátbatámadásával. De ez csak az én magánvéleményem...
817. Mézike05 (válaszként erre: 814. - 8f8f3a827e)
2014. febr. 13. 19:00
Sejtem, hogy kik voltak.... tényleg nem kellett volna elvállalni:))) Ingyen meg főleg nem.... mert ez inkább negatív reklám...:)
816. 8f8f3a827e (válaszként erre: 815. - Holdacska1)
2014. febr. 13. 18:37

Semmire sem építhet. Semelyik orvos sem fog olyan papírt adni, amivel a másikat elkaszálnák. Hát nem értitek? Ez egy szakma, ami összezár. Ma én, holnap te. ELŐTTE biztosítani, nem utána okoskodni.


Okoskolbász

2014. febr. 13. 17:32

Tündi.A te esetedben véleményem szerint,nem csak a műtét ára,hanem még kártérítés is járna.

A fizikai fájdalmon kívül ott van még a lelki trauma is,amit okozott.

Szerintem fotó alapján nem sokat fognak tudni mondani neked az orvosok,mert a képek csalhatnak és abeavatkozás nyomát,kisebb részleteket közelről,személyesen tudják csak megnézni.

Személyesen kellene véleményeztetni több orvossal is és szakvéleményt kérni.Ha több szájból lhangozna,hogy műhiba,már lenne valami hivatalos alapod,amire építhetsz követeléseddel szemben.

814. 8f8f3a827e (válaszként erre: 805. - Tünde42)
2014. febr. 13. 16:13

Nem jó ötlet fotókat küldözgetni. És nem jó ötlet ügyvéddel orvoshoz menni.


Ha én fotókat kapnék elemzésre, kollégák munkáját véleményezni, a legfinomabb válaszom az lenne, hogy ez egy bírósági perben az igazságügyi orvos szakértő kolléga feladata. A legdurvábbat nem írnám le… szemétkosár. Vannak orvosok, akik azt mondják, majd én megműtöm, csak hozzám jöjjön. Ide sohase menj! Gondolj bele, ha egy vízvezeték szerelő jön el hozzád és azzal kezdi, hogy mekkora barom volt az, aki előtte itt szerelt, milyen hibákat vétett! Bíznál benne? Az orvosok ilyenkor, jogosan és tisztességesen összezárnak. Attól nem leszek jobb orvos, ha a másikat pocskondiázom (véleményezem)!


Hibát követtél el, ne tetőzd tovább. A hiba több helyen történt: a viziteken, a műtét ELŐTT tisztázd, mit szeretnél elérni. Ezt egy barátnőd (aki persze lehet ügyvéd is) előtt elemeztesd a viziten, milyen eredmény lehet, ha a bőrt megfeszítve előre lehet a várható fizimiskádat megjósolni. Most tanúk és releváns fotók (orvos készítette és átadta neked, te meg átvetted) nélkül az orvos azt fogja mondani: én ott vágtam, ahol együtt bejelöltük. Mit tudsz tenni ellene? Semmit. 2 óra a műtét? És? Hol van leírva, hogy ezt a műtétet mennyi idő alatt kell jól elvégezni? A másik hiba: mindig csak egy dolgot végeztessünk el az orvossal. Soha se mondjuk: mindent szeretnénk. Csak kis lépésekben, óvatosan. Először szemhéjkorrekció, majd nagy szünet és utána tovább. Hozzám is jönnek, hogy „mindent” szeretnének. Ilyenkor azt mondom, először próbáljon ki, teszteljen, majd fokozatosan végigmegyünk mindenütt, akár évekig is. Nekem se higgyen, csak magának.


Azokat a részeket kell megragadnod, ahol erős vagy. A nyilvánosság: nyugodtan le lehet írni, hogy S.Zoltán dr. úr vagy M.Z. munkájával nem vagyok elégedett, ezért meg ezért. De mindig fenn áll annak a veszélye, hogy valakinek a munkáját, hírnevét besározod. És akkor van igazán baj, ha nem tudod bizonyítani. Mondok egy érdekes példát: volt az egyik kereskedelmi tv-n egy sorozat, mely egy roma család mindennapjait mutatta be. A hölgy eljött hozzám arcot fiatalítani. Mondtam, ez egy hosszabb folyamat, először havonta, összesen 5x kell jönni, majd 3-4 havonta egyszer. Kérte, hogy a kezelésekért ne kelljen fizetnie. Mondtam, hozta a stábot, most nem kell, de utána mindig, mint a többi betegnek, fizetni kell. Egy kezelést vett fel, nem jött vissza a megbeszélt időben. Igazából végiglejmolták az országot. Eltelt egy pár év és az egyik bulvár újságban olvasom a hölgy nagy dérrel-durral nyilatkozik, hogy volt egy sztár bőrgyógyásznál és a drága kezelése semmit sem ér. Mit tudok erre lépni? Nyeltem a nyálam. A bőrgyógyász kollégáim meg röhögtek rajtam, hogy kiket vállalok el. De se név, semmi megfoghatót nem írt. Nagyon ügyesek tapasztaltak voltak. Mindenütt lenyúlták a potyát.


Előtte háromszor mérni, egyszer vágni és nem utána érzelemből ütni, keménykedni!



Kolbi

813. xangie (válaszként erre: 809. - Tünde42)
2014. febr. 13. 13:28

Szia Tünde, én is elolvasgattam amiket írtál, (a naplódba még nem tudok bemenni, tehát a fotókat még nem láttam), de én ugyanahhoz a dokihoz nem mennék vissza. Mert ha tényleg egy korrekcióról lenne szó, ami előfordulhat a legügyesebb, legodafigyelőbb sebészkéz után is, akkor ok. De a te esetedben mindent tagad!!! Jó, én elég harcias vagyok, nem mindíg így jó, de én elmennék ügyvédhez. Megfenyegetném perrel, csatolnám a fotókat, a követelésem pedig az arcplasztika ára lenne x napon belül. A követelés alapja pedig hibás teljesítés lenne! Nehogymár az ember lánya bevállal egy műtéti kockázatot, kifizet egy rakat pénzt, és az ilyen kis sunyi dokik meg röhögjenek a markukba! Mert semmi nem lenne, ha elnézést kért volna és egy újabb műtéttel helyrehoz! Mindent megért az ember, egyébként is kiszolgáltatott...DE így, ez a próbálkozás... Azt gondolja, majd megunod...

Nagyon drukkolok, hogy egy újabb műtéttel sikerüljön amire vágysz!!!!

812. Vera63 (válaszként erre: 811. - Mézike05)
2014. febr. 13. 09:03
Köszi Mézike, nagyon kedves vagy!!!
811. Mézike05 (válaszként erre: 808. - Vera63)
2014. febr. 12. 20:45
Szia Vera! Köszi a bizalmat. Azt hiszem, hogy te az az ember vagy, aki azt kapta a pénzéért, amit elvárt. Igen, így kell kinéznie egy arcplasztikának. Komolyan mondom, a fotó alapján -15/20 év.... Még egyszer gratulálok és legyen sok örömöd az új arcocskádban:))
810. Mézike05 (válaszként erre: 807. - Tünde42)
2014. febr. 12. 20:28
Azért tök jó ez a fórum. Igaz, hogy nem vagyunk orvosok, de százszor empatikusabbak vagyunk, mint néhány orvos. Sokszor az is jó, ha csak meghallgatják itt az embert, még ha segíteni nem is tudnak mindig. Viszont a megosztott tapasztalatok felbecsülhetetlenek. Ilyen infókhoz sehol máshol nem jut az ember csak a fórumokon. Sokan nem merik kiírni az orvosuk nevét, pedig szerintem ahhoz megvan a jogunk, hogy név szerint is kiírjuk: XY-nal nem vagyok elégedett. Szerintem igen is ki lehet írni, főleg, aki majdnem 1 milliót otthagy, vagy többet is, és közel sem azt kapja, amit ígértek neki. Még nagyobb nyilvánosságot is megérne, nem csak ennyit. Pontosan ez a marha nagy mákjuk, hogy nagyon szűk fórumon bukkan csak fel a a neve valakinek az elégedetlenség kapcsán. Sokkal kisebb arányban, mint amekkora az valójában . Perelni felesleges, így totál biztonságban érzik magukat.Tudom, hogy minden orvos hibázik... de tudni kell elismerni és segítőkészen a páciense mellé állni teljes mellszélességben. Azért az egyértelmű, hogy sem nálad, sem a Györgyinél nem a túlzott elvárásokról van szó, hanem egyértelműen arról, hogy messze nem azt kaptárok, amiért fizettetek.
809. Tünde42 (válaszként erre: 808. - Vera63)
2014. febr. 12. 15:36
Én jegeltem ,de nekem nem volt lila foltom "sajnos".Nekem csak meg volt duzzadva.Ami szintén fura mint a 2 órás műtét:-(
808. Vera63 (válaszként erre: 807. - Tünde42)
2014. febr. 12. 13:56
Tündi, tudsz abban tanácsot adni, hogy a jegelés nem ártalmas-e 9 nap után? Vagy valaki, akinek volt műtétje? Most olvastam a neten, hogy ha a hematoma (lila foltok) nem növekednek tovább, akkor a meleg kezelés és árnika pakolás segíti a felszívódást. Én meg azóta is jegelem, Árnika krémet is használok.
807. Tünde42 (válaszként erre: 806. - Mézike05)
2014. febr. 12. 13:52

Szia.


Előtte utáni képeket küldtem és 2 db 6 évvel ezelőttit.A véleményükre vagyok kiváncsi igaziból.

Megyek személyesen is persze.Már van 1 kiszemelt áldozat:-)hála Verának!

2014. febr. 12. 13:22
Szia Tündi. Nem akarom ismételni az előttem szólókat, de neked van igazad. Igaz ettől még nem jobb a helyzeted. Amikor elküldted a képeket , megírtad azt is, hogy nemrég volt arcplasztikád, vagy úgy küldted, mint aki érdeklődik? Menj el személyesen is, mert fotóról nem fognak tudni tökéletesen állást foglalni.
2014. febr. 12. 12:51

Elküldtem 7 orvosnak a fotómat és hogy mit szeretnék kiváncsi vagyok mit javasolak.A személyes konzultáció jövő hét ezért hála Verának,de azért nem árt ha addig is tájékozódok.Mert be kéne mennem aranykezű dokimhoz és kéne vele beszélnem.és valamit csak mondani kell neki.

Már ha addig emailben egyáltalán válaszonak....

804. Tünde42 (válaszként erre: 802. - Karam-ella)
2014. febr. 12. 11:44
Szia.Nagyon kedves vagy neked is nagyon köszönöm.Igen azt is tervezem elküldöm a fotókat egy pár orvosnak és kérem a véleményüket mit javasolnak mert nem kielégítő az eredmény.És elhívom magammal az ügyvéd ismerősömet és a fotókat és a többi orvos véleményét egy anyagban megmutatom ennek az aranykezűnek és lesz ami lesz.Szerintem meddő dolog de akkor is szomorú hogy ilyet megtehetnek.Hülyének nézhetik az embereket.Miért nem mentem én is plasztikai sebésznek???De azért aki egyedül nevel egy gyerkőcöt és összespórolta a pénzt annak azért ez nagy trauma.Jelenleg lelki beteg vagyok!
2014. febr. 12. 11:40
Györgyi nálad van valami kis javulás? Nagyon drukkolok neked...
2014. febr. 12. 11:35

Szia Tündi!

Mélyen együtt érzek veled. Az előtte és utána fotódat nézve meg nem mondanám, hogy arcplasztikád volt. Max annyi a különbség, mintha egy exclusive-vabb kozmetikai kezelés után lennél, vagy egy alternatív kezelés után... ( Dracula, vagy lézer, vagy Ultherapy) Egy arcplasztika után minimum elvárás, hogy szemmel látható legyen az eredmény, de nálad sajnos nem az. Az arcközeped és az áll körüli lógás megmaradt. Szerintem, ha elmennél egy másik dokihoz és nem mondanád meg, hogy most operáltak, simán javasolna egy arcplasztikát. Azt mondtad, hogy 2 óra alatt mindennel megvolt. Ez tényleg irreális, ha azt nézzük, hogy három beavatkozás volt. Ha belegondolok, akkor ebből mennyit is szánt az arcodra?! Fél órát? Ez alatt lehetetlen egy ilyen műtétet tisztességesen elvégezni. Hogy ezt lássuk, nem kell hozzá orvosi diploma. A baj az, hogy az orvoson hivatalosan nincs fogás, mert műhiba nem volt. Kizárt dolog, hogy perrel bármire is jutnál. Még az orvosi műhibák esetén sem jön ki jól a páciens egy perből.....Biztos vagyok benne, hogy az orvosod is látja, hogy ez nem lett tökéletes, hiszen ennek ő a "specialistája"... ki látná ezt jobban, ha nem ő?! Ha viszont ennyi a max, amit kihozhatott belőled, akkor meg miért is ígért sokkal többet? !Ennyi eredményért kés alá nem feküdnék az biztos. Azt is megértem, hogy nem akarsz újra a keze közé kerülni, hiszen a bizalmad elveszett. Abban teljesen biztos vagyok- az eddigi hozzáállása alapján, hogy pénzt tőle nem látsz. A maximum,amit elérhetsz nála, hogy feltölti az arcodat, de ez is csak időszakos megoldás, hiszen ezt folyton ismételni kell. Mindenképpen menj el egy másik orvoshoz is, hogy vajon mit mondanak erre? Az összhatás egyedül csak a szemhéj miatt lett jobb. 500 ezer forint simán kidobott pénz kategória a te esetedben. Felháborító, hogy még azt sem ajánlotta fel neked, hogy garanciában - alternatív módszerekkel megpróbál javítani az arcodon. Nagyon nehéz ilyen esetben higgadtnak maradni és kommunikálni azzal az emberrel, akinek a munkájával nem vagy elégedett, és aki teljesen szemben álló véleményt képvisel. Amikor forr benned a düh és az elkeseredettség, amikor legszívesebben elküldenéd a pokolba. Én mindenképpen kérnék számlát, így utólag is. Fontos lenne, hogy egy másik orvos is megerősítse a véleményedet, mert a sajátodat hiába ismételgeted, az eredménytelen.

801. 993dda84ef (válaszként erre: 800. - Vera63)
2014. febr. 12. 11:17
Pontosan így.:)
800. Vera63 (válaszként erre: 798. - 993dda84ef)
2014. febr. 12. 11:07
Igazad van Réka, én is így gondolom. Mivel sansza sincs Tündinek, hogy jogilag megnyerjen bármit is, (habár nem is akar perre menni), az orvosával kéne megegyeznie. Szerintem te is így látod. Más kérdés, hogy én a kezei alá feküdnék-e egy elbaltázott műtét után...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook