Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


921. Vera63
2014. febr. 18. 12:38
Köszi a tanácsokat, megfontolandó mind. Én a kozmetikusoknál már annyi pénzt hagytam az utóbbi 5 évben, mint a műtétem ára. És igazából eredmény semmi, max. biztos jót tett a bőrömnek a hidratálás, rollerezés, masszás. Most nagyon szeretnék vigyázni rá, és a legjobbat szeretném, hogy a beígért 8-10 év valóban annyi legyen. Az életmódommal nincs probléma, egyedül a sport, amit abbahagytam az utóbbi időben, de hamarosan be szeretnék iratkozni valamire. Itt Győrben nagyon menő lett a jóga (az sportnak számít?) és a speedfitness. Most még le vagyok tiltva 6 hétig, utána körülnézek.
920. zsuzsa spain (válaszként erre: 917. - Vera63)
2014. febr. 18. 12:24

Szia Vera, itt a Réka által ecsetelt arcápolás és életmód nagyon megfontolando. Én is kipróbáltam az évek alatt mindenféle kenceficét de az agyon ajnározott krémek elzsírosították a börömet. Már nagyon régóta én sem használok drogériás krémeket,a kozmetikusokat kerülöm és azóta jobb a böröm minösége. Minden pakolást és peelinget otthon természetes anyagokból készítek el, bioherboláriumokból aloe verás, hyaluronos krémeket, természetes olajokat tisztán adalékok nélkül. A C- vitaminos ampullák nekem a böröm tisztaságán,minöségén sokat javítottak de napi szinten használom. A ráncokra esténként alacsony tartalmu retinol savas krémet használok amit a gyógyszertárban börgyógyászi receptre állítanak elö de ezt frissen mütött érzékeny arcra nem lehet használni mert irritálja és hámlaszhatja a bört.

Ez arc karbantartásához nekem elég de fiatalításhoz más kezelésekre is szükség van ami ugye engem is érdekel mit elöbb mondtam, hogy ki mit tapasztalt.

919. zsuzsa spain (válaszként erre: 916. - 993dda84ef)
2014. febr. 18. 11:28

:)Jószágomnak megírértem, hogy soha többé szike nem érintheti...a 2 év alatt 4 mütéti agressziót nehezen viselte, tejesen nem is gyógyulhatott meg egy-egy beavatkozás után mert mindig jött egy újabb de ezek után senki sem bánthatja:)!!!


Viszont a mütét nélküli arcfiatalítás nagyon érdekel, láttam van egy másik fórum de nagyon kevés az info. Hallottam és utána olvastam sokféle kezelésnek, választék böven van de nem "reklám szövegek" érdekelnek hanem a valós eredmények, én azoknak a konrét tapasztalatára lennék kiváncsi akik átmentek ilyen kezeléseken.

Volt itt egy fórumozó aki az Ultratherapy tapasztalatát akarta megosztani de úgy látom eltünt...pedig engem nagyon érdekelne

Van valaki aki a rolleren kívül(azt már elkezdtem) más kezeléssekkel jó eredményt ért el?

918. 993dda84ef (válaszként erre: 917. - Vera63)
2014. febr. 18. 11:10

Miért ne lehetne kiírni a termékek nevét, nem te vagy a forgalmazó, nem kereskedelmi céllal teszed, nyugodtan írd ki.


Én már évek óta nem használok drogériás termékeket, kizárólag természetes olajokat, vajakat használok, nekem azóta sokkal szebb a bőröm, sőt, talán pár hónapja, hirtelen felindulásból tesztelésképpen pár napra magamra kentem egy korábban hosszú ideig használt, akkor nagyon kedvelt krémemet, szerettem volna megbizonyosodni róla, hogy nem csupán én erőltetem magamra, hogy jobban teljesítenek az olajok, mert görcsösen ezt szeretném hinni, hanem valóban kézzelfogható a különbség. Választott rutinom eredményessége beigazolódott, a felkent krémtől 5 percig telítettebbnek tűnt ugyan a bőröm, már kezdtem elkeseredni, hogy ismét vissza kell térjek a drogériás kínálathoz, de "szerencsére" egy fél óra múlva sokkal megviseltebbnek, nyúzottabbnak, fakóbbnak tűnt az arcbőröm, mint amikor shea vajjal kenem.


Jelenlegi preferenciám a shea vaj, bőrápolásra kizárólag őt használom, és mézzel mosakszom. Nálam ez vált be. Persze ezt megfelelő életmóddal, folyadékbevitellel, a bőröm állandó "izgatásával"(dermaroller, hámlasztók, radírozások, arcgőzölés....) is meg kell támogatni a sikerhez. A hangsúly a rendszerességen van, rendszeres kezelések, rendszeres sport, következetes napi/heti rutin..etc, életünk végéig ragaszkodni kell egy bizonyos rutinhoz, kezelésekhez, életvitelhez, hogy elmondhassuk mindent megtettünk.


Ránctalanító krémek nem léteznek. A krémek különböző nedvesítő anyagokkal "feltölthetik" a felhámot, hogy az ideiglenesen teltebbnek, simábbnak látszódjon, de magukra a ráncokra, azok jelenlétére, és mélységére nem hatnak, azokra csak az irhában lévő kollagénes állomány átalakításával, a bevésődött ránchoz "kapcsolódó" szöveti rétegben történt megújulással lehet(ne)segíteni. A krémek védelmet nyújtanak, ápolnak, de bőrproblémát konkrétan nem orvosolnak.

917. Vera63
2014. febr. 18. 09:31

Tanácsot kérek: mostanáig Árnika krémmel kellett kenni az arcomat, hogy lemenjenek a véraláfutások.

Ti milyen kozmetikumot (krémet) használtok az arcotokra, mit javasoltok? Eddig vegyes bőrtípusom volt, most száraz nagyon (gondolom a vérellátás még nem tökéletes).

A kozmetikusok által ajánlott csodakrémeket mind kipróbáltam, leírnám milyeneket, de szerintem nem engedik. Nekem egyik se vált be, igaz, hidratálták a bőrömet, de nem ránctalanított egy sem és nagyon sok pénzt otthagytam rájuk. Ha esetleg nem engedi a Hoxa kiírni, priviben írtok nekem?

916. 993dda84ef (válaszként erre: 908. - Zsuzsa spain)
2014. febr. 17. 20:02

Igazad van, tetszik a hozzáállásod, felesleges magunkat kínozni a már megtörtént események miatt, rossz döntések okán, hiszen azon már változtatni úgysem lehet, lehet végezni egy gyors számvetést a felelősségünk kérdésében, levonni a tanulságokat, de önmarcangolásba, sebek nyalogatásába nem szabad belezuhanni, mert onnan átkozott nehéz érdemben változtatni az adott helyzeten.


Örülök, hogy Kárász helyrehozta az orrod, gyanítom, hogy most már egy mutatós jószág ül az arcod közepén!:)

915. 993dda84ef (válaszként erre: 913. - Vera63)
2014. febr. 17. 19:50
Ígéretes! Talán éppen azért választották az ugrást ajándékként, mert a szemhéjplasztika eredménye láttán az ugrás lesz az egyetlen reményed, ejtőernyővel, vagy anélkül...:)))
2014. febr. 17. 19:46
Mindig is kacérkodtam az ilyen ugrándozással, ha nem lenne családom, bevállalnám:)) Viszont nem plasztikáztatnék olyannal, aki így hirdet:)
913. Vera63
2014. febr. 17. 18:49
Képzeljétek, most olvastam egy hirdetést egy közösségi oldalon, hogy szemhéjplasztika féláron (99000 ft), de ez még semmi, ha megnyered a fődíjat, leugorhatsz 4000 m magasról ejtőernyővel :)))) Én még ha fizetnének érte se ugranék le :)
912. zsuzska12345 (válaszként erre: 911. - Vera63)
2014. febr. 17. 17:40
Köszönöm,öröm volt látni a képeid.Foglalkoztat engem is a gondolat......Te is bent vagy.
911. Vera63 (válaszként erre: 910. - Zsuzska12345)
2014. febr. 17. 15:03
Szia Zsuzska! Beengedtelek, én is csatlakoznék hozzád :)
910. zsuzska12345 (válaszként erre: 896. - Vera63)
2014. febr. 17. 14:55

Szia Vera!

Szívesen megnéznélek:) Köszönöm ha beengedsz.

909. Bellavita21 (válaszként erre: 904. - 8f8f3a827e)
2014. febr. 17. 14:28

Kolbi,


Félreértés ne essék. Én nem hibáztatlak, sőt többeknek is ajánlottalak, mert legalább az igyekezetet láttam arra, hogy korrekt legyél. Azt gondolom, hogy hibázni lehet, belefér. Nekem csak az hiányzott, hogy 2006 óta ahány orvosnál voltam, egynek sem jutott eszébe, hogy esetleg a hormonjaimat meg kéne nézetni. Nemtudom hány bőrgyógyász, ilyen doki olyan doki- mind csak a tünetet kezeli. Én az orvostudományi egyetemen tuti hogy két tantárgyat oktatnék: az egyik a kommunikáció a beteggel. A siker egyik kulcsa-bár lehet, hogy csak nekem, hr-esnek. A másik pedig az összefüggések megtalálása. Nahát, ez aztán nem megy. Én rakom össze a szálakat, mert minden orvos csak leírja, hogy ez nem az ő szakterülete. A foltjaimra a bőrgyógyász, hogy nem reagál a 4 tonna gombátlanítóra. A belgyógyász, hogy nem az ő területe. Miért nincsen olyan orvos, aki mindent összefog????


Én csak azt látom nehézségnek, hogy az orvos nem beszélget a beteggel. Most is, amikor megyek orvoshoz, leülök, két mondat után csönd, majd háromnegyed óra gépelés. A végén a kezembe nyomnak két papírt,szótlanul. Vagy rájövök, hogy mit kell tennem, vagy nem. ha kérdezek az a baj. Ha nem kérdezek, négy napig kutathatom az interneten, hogy mi a gond, a betegség mit jelent, miről szól, milyen konzekvenciákkal jár.


Igazából a jó beteg- orvos viszony a bizalomról szól. És ez talán ez hiányzik a legjobban. És azt gondolom, hogyha a magánorvosok is felelősséget vállalnának a tetteikért, máshogy nézne ki a dolog. Most végig fogom járni a sok klinikát, ahova húszezreket fizettem totál feleslegesen, mert csak félrediagnosztizáltak, nem irányba raktak.

908. zsuzsa spain (válaszként erre: 882. - 993dda84ef)
2014. febr. 17. 13:39

Réka, nem csak az én történetem hanem másoké is bizonyítja , hogy az alapos, körültekintö orvosválasztás egyáltalán nem garancia a megfelelö eredményhez, akkor is nagy benne a lutri…

Természetesen nagyon látványosan jó eredmények is vannak, sokan akiknek komoly komplexusuk volt azt vallják, hogy egy mütét megváltoztatta az életüket. És azt gondolom de jó, hogy ma már aki szükségét érzi az a plasztikai sebészethez fordulhat.

De mindig van benne riziko. Néha elnézem egy-egy világsztár eltorzított arcát feltéve a kérdést, hogy vajon ki lehet az a plasztikai sebész aki “ilyet alkotott”, gondoljátok, hogy egy fimvásznon és milliók elött szereplö híresség, akinek különösen fontos a külseje akárkinek a kése alá fekszik…?

Én a lutriról tudtam és elfogadtam. Persze, hogy nagyon rossz, ha nem azt kapod amit beígértek söt esetleg rosszabb mint elötte, de nem törtem össze, nem rágódtam, kérödztem rajta, nem estem a az “én szegény , szerencsétlen csapdájába” mert azzal magamnak még inkább ártok, hanem ha nehéz is megpróbáltam a lehetö leghiggatabban átgondolni mik a lehetöségek. Azóta megoldottam és eszembe sem jut az orrom, nem dramatizálom a történteket, söt azt is elhiszem, hogy a spanyol sebész nagyon is próbálta a lehetö legjobb eredményt elérni de ennél többre nem volt képes. Hogy így állok hozzá az nem azt jelenti, hogy nem tanúltam belöle. A rolleres oldalt böngészem egy ideje, ide csak bekkukantottam amikor olvastam Tünde operációjáról, azért beszélek most erröl, amúgy mint mondtam nem emésztem magam a múlton.

Réka már megint igazad van :)! Valóban arra a két otthoni “orrászra “ esett a választásom, végül is Dr. Kárász Tamás végezte el, becsületére szólva már a beavatkozás elött figyelmeztetett, hogy esetemben csak nyitott orrmütétet érdemes végezni és hogy mint már volt 3, tökéletesre nem fogja tudni megcsinálni. Az asszimetria megszünt és teljességében az orromon sokat javított, soha nem volt ennyire gyors a gyógyulás sem a vágásokból semmi sem látszik.

Egyébként ha bármiféle beavatkozást is terveznék csakis otthon Magyarországon vállalnám, gondolom ezt sokaknak hihetetlennek hangzik de sokkal inkább megbízom a magyar orvosok szaktudásában, hitelességében, emberségében a néha elriaszto példák ellenére is, egyébként nem csak a plasztikára értem, mint másokéban pedig több országban is éltem! Épp ezért van összehasonlítási alapom a különbözö országokban történö orvoslásról!

907. 993dda84ef (válaszként erre: 885. - Agi1966)
2014. febr. 17. 12:35
Jelentkeztem! Elnézést, előtte engedélyt szoktam kérni a kopogtatáshoz, de most elsodort a lendület, remélem nem bánod!:)
906. 993dda84ef (válaszként erre: 905. - Zsuzsa spain)
2014. febr. 17. 12:07

Sziasztok!


Én a magyar megmentőre lettem volna kíváncsi.:)(Kárász vagy Rezek?)


Sztem is van egy szolgáltatási díj határ, minden műtéti típus esetében, ami felett már biztosan nem tud sem technikában, sem képességekben, vagy rutinban annyival többet nyújtani egyetlen sebész sem, ami indokolná az árbeli különbséget, a műtéti költségek nagysága nem feltétlenül jelent összhangot a kivitelezés minőségével, ahogyan a médiajelenlét mértéke sem egyenesen aránylik a valós kompetenciákhoz.

905. zsuzsa spain (válaszként erre: 881. - Mézike05)
2014. febr. 17. 10:46

Jó reggelt mindenkinek!

Mézike, úgy gondolom bölcsen döntöttél, öszintén örülök örömödnek ,kívánom hogy ahogy múlnak a napok még elégedettebb legyél!

Még hozzáteszem az orr-kálváriámhoz, hogy én is az orvos szakmai eredményei, személyes szimpátia, odafigyelés és bizalom alapján döntöttem, azt gondoltam , hogy aki hosszú éveken át Madrid egyik leghíresebb kórházának a vezetö föorvos sebésze, aki a balesetekben szétroncsolt arcokat rekonstruálja az egyéb plasztikai sebészeti beavatkozások mellett az vérprofi. Talán az is lehett fénykorában, de most már tudom, hogy az idösebb orvosoknál az is megfontolando és érdemes utána járni, felhívnám a figyelmét annak aki sebészt keres, hogy mennyire tartja a lépést a modern idökkel, mennyire képezi magát tovább, hogy “aktualizálva “van-e? Aki nagy tapasztalattal rendelkezik beleeshet abba a csapdába, hogy ö már mindent tud…

Én azért is mentem bele ugyanazzal az orvossal a mütétekbe, mert egy fél tucat orvossal konzultáltam és tudom , hogy otthon is nagyon drága mulatság egy mütét de itt kiveri a biztosítékot… a két utolso akivel beszéltem a luxus klinikájukon egyik 8000 eurot kért a másiknak a titkárnöje pedig egy tetszetös mappában csomagolva diszkréten nyújtotta át nekem az irányárat….szép kerek 12 000 euro, szerintem ez teljesen irreális egy orrplasztikáért és ugye kitudja milyen eredménnyel…

Persze ha valaki mütétre szánja magát a legjobb minöséget keresi de véleményem szerint ilyen összegeket kérni lehúzás.

Semmi gondom nincs sem összegeket kiírni sem orvosokat megnevezni, szerintem erre vannak a fórumok, mindenkinek jogában áll és ezzel másoknak segíthet de az én esetemben egy spanyol sebész neve Magyarországon semmit nem mond.

904. 8f8f3a827e (válaszként erre: 860. - Arón1)
2014. febr. 17. 10:35

Sokat rágódtam ezen az orvos-beteg kapcsolaton.


Azt szeretné(n)k, ha egyenrangú, szimmetrikus lehetne ez a viszony, de nem az. Az orvos beteg viszony aszimmetrikus, főleg az információ különbség miatt nem lehet egyenrangú. De nem csak emiatt, hanem mert mesterségesen is azzá teszik, tesszük. A páciens az orvoshoz egyenrangú félként érkezik, de nem az. Tyúk és tojás probléma.


Azt írjátok, komoly orvos saját blogot vezet, névvel elérhetőséggel. Tanácsot ad kérdésekre. Milyen tanácsot? Apa-fia, főnök-beosztott, alá-fölérendelt, uram-szolgám, stb. viszonyt adva. És a vége mindig micsoda? Az ön problémáját csak akkor tudom érdemben orvosolni, ha személyesen felkeres. Ez kell? Öndicséret, felvilágosításnak álcázva. Aztán mit mond a páciens: az orvosok istennek képzelve magukat csak osztják az észt, lényegében semmibe véve a beteget. Elefántcsonttoronyból néznek le, megközelíthetetlenül. Aztán, ha valamilyen „schizofrén” orvos beszáll egy ilyen fórumba, felvéve egy bohókás nevet, tegeződve, bemegy a ketrecbe harcolni, kitenni magát minden alpári atrocitásnak, akkor már azt mondják a páciensek, hogy ez a manus nem lehet orvos, mert mi sok orvost ismerünk, az orvos nem ilyen, az orvos lekezelő, kioktató, felsőbbrendű. Komoly ötvenes orvos szóba sem áll mezei páciensekkel. Ezt írják a páciensek. Nincs igazam?


Akkor meg mit keresek itt? Azért mert folyamatosan tanulni akarok, figyelek és megpróbálom az empátia készségemet fejleszteni. Nem az orvos kollégáimnak akarok megfelelni, hanem a saját értékrendem a viszonyítási alap. Csak a lelkiismeretem irányít, nem a megfelelési vágy. Én már bizonyítottam. Azért nem írom ki a nevemet, hogy ne legyen reklám íze. Más fórumon még a privát levelekre sem válaszolok, csak a nyilvánosakra. Aztán kiderül, hogy a lavór néha nagyon lukas… A nagy mellény nem mindig jó. Ezért néha kimegy az ember a játszótérre…


Vagy 10 éve jött egy úriember, hozta a 17 éves lányát, aki már két éve futószemölcsös volt az arcán. Orvostól orvosig jártak, semmi sem használt. Átbeszéltük az egészet, és egy 6 pontból álló tanácsot adtam. Kiemeltem, egy két éve fennálló, fertőző betegségnél mindig megtalálható valamilyen ok, melyről a páciens is tehet. Az egyik tanács az volt, heti kétszer egyen a kislány májat. A vírusos szemölcs fertőzésben szenvedő páciensek nem esznek májat, semmilyen formában sem. Kérdezzetek rá az ismerősötök körében! És kérdezzétek meg az orvos barátotokat, ők mit mondanak, úgyis sokat ismertek… A fél órás vizit után jóleső elégedettség lett úrrá rajtam. Tudtam, egy fél év és elmúlik minden szemölcs. Az emeletről mentek lefelé, a feleségem meg jött fel a városból és végighallgatta a kislány „őrjöngését” a folyosón. Egy hülye tahónak hívott, az apjával veszekedett, hogy ezért kellett Gyöngyösről feljönniük, ezért a baromságokért, a májevésért. Teljesen összetörtem, láttam, hogy rossz úton járok! Ezért fórumozok most már évek óta. Tanulok. És szintén megdöbbentem Tündin. Azt hittem beindul és kiteríti, kinél volt, véleményezi az esetet. Segít másokon, hogy ők ne kövessék el a hibáját, bocsánat, rossz választását. Nagyon sajnálom azokat, akik majd milliós összeget adnak a semmiért ki. Felháborító. Nem haragszom rá, jó leszek céltáblának, bűnbaknak, ha ettől egy kicsit megnyugszik.


Mi a cél? Segíteni egymásnak. Milyen volt Mézike05 881-es hozzászólása? Ez egy korrekt, segítőkész, információ dús levél! Mintalevél. Miért nem így segítetek egymásnak? Mitől féltek, ha igazatok van? Én egy szőrtelenítő fórumon évek óta küzdök a kóklerek ellen, nekimegyek minden hazug, becsapós trükknek. Orvosnak adják ki magukat, pedig nem azok, hazudnak, garanciát ígérnek, elszedik a diáklányok utolsó kis filléreit. Miért engedjük, hogy ezek garázdálkodjanak?


Bellavita melasmáját tünetileg kezeltem. A melasma

(körülírt arci pigmentáció-festenyezettség) csak nőknél fordul elő, oka a női nemi hormon túlérzékennyé teszi a fényre a pigmenttermelő sejteket. Nagyon gyakori, főleg terhességben. Klimax körül egyszer csak eltűnik „magától”, ami szintén a női nemi hormon szerepét bizonyítja. Sokan megpróbálják TCA-val kezelni, rossz ötlet. A lézer sem igazán jó rá. A villanófény, a 470 nm-től, körüli fény igazán jó rá. A lényeg, amíg a hormonális hatások fennállnak, úgy a fénykezelés is állandóan, időközönként szükséges. Szüléstől klimaxig! Ez nem foghúzás, ez visszanő. Amit leírtam, az 99%-ban működik, egy százalék, ha valamilyen daganat lehet a háttérben. Hibáztam, nem gondoltam rá, tanulok belőle.


Kolbi

903. 8f8f3a827e (válaszként erre: 902. - Bellavita21)
2014. febr. 16. 23:07

Jobbulást, ha rendeződik a probléma oka, a kapu akkor is nyitva van.


Kolbi

902. Bellavita21 (válaszként erre: 901. - 8f8f3a827e)
2014. febr. 16. 22:25

Köszönöm Kolbi, de nem. Meg is indoklom: 2006-ban az egész arcom hirtelen lett komplett melasma. Azóta dolgozom az eltüntetésén. 2011-ben a melasma a mellkasomra húzódott. Aztán hipopigmentált foltok lettek rajtam, és szakállam nőtt. Közben ezer más tünet, akne stb. Diagnosztizálták a hipofizis adenómát. Mostani kutatási eredményeim alapján a hipofizíben termelődő melanocita termelő hormon okozza a pigmentációs problémáimat. Inkább belsőleg támadok.

Emellett félek, hogy a hipopigmentáció külső sokkhatásra is kialakul, nem merek lézerhez nyúlni, nem szeretném, hogy fehér foltjaim legyenek. Először szeretném rendezni a belső ügyeket. A külső kezelés csak tüneti- mindig van belső oka. Ezt kezdhettem volna előbb feltérképezni.

901. 8f8f3a827e (válaszként erre: 892. - Bellavita21)
2014. febr. 16. 22:17

2011 óta egy erősebb (szélesebb hullámhossz) kezelőfejjel kezelem a pácienseimet. Ezt szigorúan télen lehet csak alkalmazni. Jelentkezz, mit veszíthetsz?

Nekem minden fotóm megvan, segíthetek?


Kolbi

900. Tünde42 (válaszként erre: 889. - Bellavita21)
2014. febr. 16. 21:56
Ja és sajnálom, hogy te is pórul jártál:-(
899. Bellavita21 (válaszként erre: 896. - Vera63)
2014. febr. 16. 21:55

:-))

Versys-ben lett egy barátnőmnek babája most, 8 éve dolgoztak az ügyön, ott a 2. -ra meglett :-)

898. Tünde42 (válaszként erre: 889. - Bellavita21)
2014. febr. 16. 21:55

Szia.


Igen a média egy gyenge pontjuk ,jó ötlet,csak szerdán előbb megyek egy konzira ott minden kiderül mit lehet kihozni még , mit lehet tenni.

Köszönöm a tippet:-)

Igen sajnos a bizalom az nekem is megingott talán végérvényesen.Csak nekem van egy P I P impli és azt is ki kell szedni, ha lehet minél előbb.Így hát ha tetszik ha nem még kés alá kell feküdnöm.De várom a percet mikor ezen is és az arc kérdésen is túl leszek és vége!

897. 993dda84ef (válaszként erre: 896. - Vera63)
2014. febr. 16. 21:51
:)
896. Vera63 (válaszként erre: 888. - Mézike05)
2014. febr. 16. 21:46
Mézike, nagyon nehéz ennyi negatívum után azt írni, hogy boldog vagyok, mert azt kaptam amit akartam. Pedig azt szeretném, hogy mindenki így érezzen! És hogy mázlista vagyok-e, nem tudom. Az orvosommal a kapcsolatom már régi, a mellplasztikámat is ő csinálta 2008-ban. Azt hogy más kezei alá feküdjek, el sem tudtam volna képzni. Tényleg, mosolyogva feküdtem a műtőasztalra, tudtam, hogy jó kezekben vagyok. És ez nagyon sokat számít! A feltétel nélküli bizalom. Pedig aláírtam, hogy meg is halhatok, de ez eszembe sem jutott. És miért ne lehetne kiírni ha valaki korrekt szakmailag is és emberileg is? Dr. Molnár Miklós Versys klinika :)
895. 993dda84ef (válaszként erre: 888. - Mézike05)
2014. febr. 16. 21:41

Igen, Vera, jó is, hogy Mézike említette, mert én el is felejtettem nyilvánosan leírni, amit a naplódban megtettem. Egyszerűen bámulatos az eredmény, ha a képek a valóságot tükrözik évtizedeket sikerült lefaragni, aki látta a képeidet, megerősítheti, hogy nem túlozok!


Vagy a képek szenzációsak, vagy az eredmény fantasztikus!:)

894. Bellavita21 (válaszként erre: 891. - 993dda84ef)
2014. febr. 16. 21:38

ELOS IPL kezelés volt. ha jól emlékszem, 2007 vagy 2008 ősz-telén lehetett.


Én utána sokat tanulmányoztam a kérdést, és azért döntöttem a roller mellett, mert ugye ahogy írtam az epidermisz és dermisz melasma két külön faj. Az epidermisz melasma felületi kezeléssel eltüntethető, az epidermisz viszont szinte alig reagál az ilyen kezelésekre. AMúgy a roller szerintem javított rajta, majd megnézem a képeket.....


Szóval lehet, hogy van köztünk valami rokoni szál :-)

893. 993dda84ef (válaszként erre: 887. - Mézike05)
2014. febr. 16. 21:37

Ez igaz, de ha Tündinek van még ereje, és lendülete hozzá, akkor egy próbát megérhet! Én ismerem magam, elkönyvelném, hogy így jártam, és nem harcolnék, de ezt nem tartom követendő példának.


Igen, én is kíváncsian várom a találkozó eredményét!

892. Bellavita21 (válaszként erre: 890. - 8f8f3a827e)
2014. febr. 16. 21:33

Épp most kezdtem el a fotók keresését, sajnos nem találtam.


Sajnos én azt gondolom, h az dermisz melasmára nem fog segíteni az ipl, nem sokkolom a bőrömet. 2007-ben jártam, azóta szinte napon se járok, kalapban közlekedek és 50+al kenem magam. De sajnos lényeges különbség nem volt a kezeléssorozat után.


Én azt gondolom, hogy sokszor az orvosok sem tudják a kezelés eredményességét- viszont akkor miért a beteg vállalja az összes anyagi konzekvenciát, én ezt nem értem.


Nálam a munkámban nem azt fizetik meg, hogy dolgozok, hanem hogy kész legyen a munka :-)Sőt, az ügyfeleim felé garanciális felelősségem is van!


Köszi Kolbi, ha ennyi kezeléstől nem múlt el, akkor még egy ingyenestől sem fog....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook