Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
11522. Viro2 (válaszként erre: 11486. - Harman Erika)
tegnap 20:45

Szia,

én is most készülök Viczián dr-hoz tartós szálbehúzásra,

Érdeklődnék, hogy milyen lett a végeredmény? Mennyire látványos?

Köszönöm a választ!

11521. Turbo123 (válaszként erre: 11519. - Lustika)
tegnap 17:23
Szia.lustika Én megyek a rodrigohoz műtétre ha gondolod, megosztom majd veled a tapasztalataimat, jó doki láttam a munkait. Sajnos nem csak az orvoson múlik minden. Ő is hozott anyagból dolgozik. Udv. Nusi.
11520. Zsú1965 (válaszként erre: 11518. - Velvet67)
tegnap 11:10
Sztem teljesen jól mondta...nem csinálná, hanem csináltatná:)))
11519. Lustika (válaszként erre: 11513. - Doart)
nov. 17. 18:17
Jelenleg 1,2 milliót mond
11518. Velvet67 (válaszként erre: 11515. - Törpilla)
nov. 16. 13:55

"Soha nem plasztikaznam magam"

soha ne mondd soha, ilyen kijelentést fiatalok tesznek... 20-25 év múlva térjünk vissza rá ;) :D

valamiért csak ide tévedtél, gondolom nem tornához van szükséged tanácsokra :)

11517. Velvet67 (válaszként erre: 11511. - Lustika)
nov. 16. 13:48

tavaly nyáron volt itt egy lány aki külföldön él, neki csinált Rodrigo arcplasztikát... mivel nem töltött fel hiteles képeket magáról, mert mindig grimaszolt, ezért nem volt egyértelműen meghatározható eredmény. Ő "szállt" a boldogságtól és szinte ajnározta, hogy micsoda eredményt ért el nála. Nyilván ő tudja mennyi volt az annyi...

Ha elmész hozzá konzultációra, biztos tud a gépén referenciákat mutatni, szerintem érdemes, akkor azt is el tudod dönteni rá mered-e bízni magad, mert fontos a paciens-doktor közötti bizalom... többi meg szerencse kérdése...

11516. Velvet67 (válaszként erre: 11500. - Majuga)
nov. 16. 13:40

szálbehúzást felejtsd el, talán megelőzésre jó fiataloknak (harminc éveseknek), akiknek nincs még megereszkedve az arcuk... (de vigyázni kell vele, mert hegesedést okozhat belül és későbbi arcplasztika eredményét befolyásolhatja)

Arcplasztikával sem fogsz elérni -10 évet. A dokik baromi óvatosak, vagy másnak is hagynak munkát...

Mindkettőt próbáltam. Nem tudom mennyi pénzed van rá, de hamarosan jön Ivanchuk Mo-ra. Mostani fejemmel hozzá mennék plasztikára... lesz vele egy orosz-magyar tolmács, 100 euro a konzultációs díja.

Mo-i orvosok orrot és csöcsöket tudnak csinálni, arcot nem... ha szerencséd van, akkor visszakapod 5 évvel ezelőtti arcodat...(de szebb nem leszel...)

Anno nem értettem hogy lehetett valakinek még külföldön is tizen akárhány beavatkozása, most már igen...

11515. Törpilla
nov. 15. 20:43
Soha nem plasztikaznam magam
11514. doart (válaszként erre: 11513. - Doart)
nov. 15. 20:40
a legelső linknél majd kattints a "Review" fülre, ott vannak a fotók. Nem tudom, miért nem úgy teszi ide.
11513. doart (válaszként erre: 11511. - Lustika)
nov. 15. 20:38

Személyes tapasztalatom nincs vele, de nagyon szép munkákat láttam tőle a neten, itt nézd meg:

[link]

vagy itt van néhány:

[link]

Tök szép zsírfeltöltések vannak tőle.

Mennyibe kerül nála egy arcplasztika? Én is gondolkodom rajta/benne.

11512. Lustika (válaszként erre: 10151. - Muter71)
nov. 15. 10:36
Szia, Érdekelne, hogy van-e tapasztalatod Rodrigo doktorról? Előre is köszönöm.
11511. Lustika
nov. 15. 10:18
Tud valaki megbízható információt dr. Rodrigo Vincenceről? Arcplasztika iránt érdeklődöm és kissé elbizonytalanított, hogy semelyik honlap hivatkozás nem nyílik meg amin elérhető lenne. A konzultáción meggyőző volt.
nov. 8. 05:14

van valakinek a silhuett soft szálbehuzással tapasztalata?

köszi a válaszokat!

nov. 7. 07:06

sziasztok,

Van valakinek konkrét tapasztalata COG szálbehúzással kapcsolatban?Eredmény,ár,Doki?

11508. Erika Horváth (válaszként erre: 11482. - Ksziszko01)
nov. 7. 07:03

szia,megkérdezhetem,hogy megcsináltattad a COG kezelést?

Eredmény milyen?..és mennyibe került?

köszönöm:Erika

11507. Erika Horváth (válaszként erre: 11486. - Harman Erika)
nov. 7. 06:58
szia,megkérdezhetem,hogy a COG szálazás ,hogy sikerült?Milyen lett ay eredmény,mennyibe került?
11506. Adritiszi (válaszként erre: 11500. - Majuga)
nov. 1. 16:52
Főleg 62 évesen sokszor a szike is már késő egy jó arcplasztikahoz.
11505. Adritiszi (válaszként erre: 11500. - Majuga)
nov. 1. 16:51

Minimum -10 év még egy arcplasztikaval is elég lehetetlen itt Mo.on

😂😂😂😂

11504. Sylvia.Lilly (válaszként erre: 11501. - Lilien88)
okt. 30. 18:45

A hialuronsav akár azonnal (és bármikor később) feloldható hialuronidázzal, ha mégsem tetszik.

Fontos a biztos kéz: az arc tele van erekkel, az orr pedig tudtommal holtversenyben első helyen van a glabellával a súlyos komplikációkat illetően.

11503. Sylvia.Lilly (válaszként erre: 11500. - Majuga)
okt. 30. 18:42

Szia!

Mostanában nagyon reklámozzák ezeket a szálakat, mondván, hogy ezek újak, vastagabbak, erősebbek, amik 1 cm-rel (!) is megemelik az arcot stb. Haha!

Kamu, nem látványos és a végén rájössz, hogy kidobott pénz volt.

Ne felejtsd, a plasztikai sebészek nem estek kétségbe a szálazástól, nem kell attól tartaniuk, hogy most majd nem lesz munkájuk.

Én kb. 4-5 éve finomszálazást csináltattam, semmit sem ért.

Szerintem keress egy ügyes plasztikai sebészt, a jó facelift egy csoda!

11502. zsazsi1 (válaszként erre: 11500. - Majuga)
okt. 30. 18:23
Szia, én 45 évesen csináltattam és nekem kidobott pénz volt...mínusz 10 évet legfeljebb egy műtéttől lehet remélni bármilyen életkorban.
11501. Lilien88
okt. 30. 14:26
Sziasztok. hirtelen nem tudom hol kezdjem a keresgélést töltőanyagokat illetően, de Én az orrnyergembe szeretnék, elsőként gyorsan felszívodó anyagot (ha esetleg nem tetszene ne kelljen sokáig néznem), ami inkább szilrdabb (ha van ilyen). Kinek mi lenne az ajánlata?
11500. Majuga
okt. 30. 00:07
huha! olvasgatvan a hozzaszolasokat, elbizonytalanodtam. Eddig ugy gondoltam, hogy a szalbehuzassal minusz 10 ev, ez lesz a nekemvalo. De volt olyan hozzaszolas is, hogy idosebb korban nem sokat er. 62 eves vagyok. Bele merjek vagni???? vagy csak penzkidobas lenne? (Az a minusz 10 ev nagyon csabito...)
11499. AnnAngel
okt. 24. 11:28

Sziasztok!

Ránctalanításra (hyaluron és botox különböző régiókba) és ajakfeltöltésre keresek megbízható plasztikai sebészt... de annyi van, mint égen a csillag. 😳 Kit ajánlotok Budapesten vagy a környéken?

Naplókba is szívesen benéznék előtte-utána fotók miatt. 🙃

Köszönöm előre is! 🤗

11498. Csibi00 (válaszként erre: 11494. - Vmary99)
okt. 15. 14:10

Szia! Megkérdezhetem hol végezték a kezelést?

Éppen megbizható klinikat keresek :)

Köszönöm, szep napot!

11497. Radni (válaszként erre: 11486. - Harman Erika)
okt. 13. 19:58
szia, megkérdezhetem, hogy mennyiért vállalta? Ez az, ami 2-3 év alatt szívódik fel? (privátban is köszi a választ) :)
11496. andi6020 (válaszként erre: 11495. - Radni)
okt. 13. 18:44
Atyaúristen, miket kitalálnak.
11495. Radni
okt. 12. 21:49
Sziasztok! Valaki csináltatott már nem felszívódó, szilikonból készült, fogazott szálas behúzást? Ha igen, milyen volt a hatása, és mennyibe került / menyibe kerülhet vajon az állvonal rendbetétele? Én a Viczián plasztikát néztem ki, de nem találtam árakat.
11494. Vmary99 (válaszként erre: 11491. - Nevess Kata)
okt. 8. 14:27
Szia Tavaly novemberben volt nekem co2 frakcionált lézeres arc nyak szemhéj. Nagyon jó kezelés, a teljes bőrképet javítja, szín, ráncok, feszesség, a bőröm sokkal szebb lett, feszesebb is lett. De ezt is érdemes évente megismételni, illetve van akinek 2 kezelés kell. Nekem elég volt 1. De kb 1 hétig nem tudsz emberek közé menni, utána már lehet sminkelni, és olyan 9-10 nap a teljes gyógyulás. Fényvédelem 3 hónapig! Ha hamarabb rendbe jössz, akkor valószínűleg nem volt elég erős a kezelés. A doki választja ki a kezelés erősségét a problémától függően. Én azt hiszem februárban megismételtetem.
okt. 3. 14:22

Sziasztok!

Gyors infó azoknak, akik bimatropost hatóanyagú szempillanövesztőt használnak (pl. Latisse).

Ez a fő hatóanyag a szem belnyomásának csökkentésére szolgáló szemcseppekben (zöldhályog).

A szer néhány mellékhatása elég közismert: szemvörösödés, száraz szem, az írisz és a szemkörnyéki bőr sötétedése, fokozott szőrnövekedés a szemtől távolabb is, ha rendszeresen odafolyik a szérum.

Ami viszont számomra új, hogy a szemkörüli zsírt is eltünteti (periorbital fat atrophy)!

Még a cég előtte/utána fotóján is látszik, hogy kevesebb a zsír az ”utána” képen!

Erre persze nem hívják fel a figyelmet...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook