Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2014. febr. 24. 18:09

Sziasztok!


Úristen, mennyit termeltetek, nem győzöm visszaolvasni...:)


Csatlakozom @ntea-hoz, Kolbi, engem is érdekelne pontosan milyen kezelést/eket/ kapott a feleséged?

Nekem is jól jönne egy háztáji bőrgyógyász, és az ő csodamasinái, a feleséged nem bízta a véletlenre a jövőjét, így kell ügyesen biztosítani az örök fiatalságot, okos nő!:)

1065. grizus (válaszként erre: 1064. - B486c9cf7d)
2014. febr. 24. 17:51
Miféle fillérek? Bocs, de nem értem.
1064. b486c9cf7d (válaszként erre: 1062. - Grizus)
2014. febr. 24. 17:33

Ez egyertelmu!

A vilagitas evtizedet tud hozzatenni vagy levenni egy ember arcarol, a smink is rengeteget szamit.

Nekem ami kepet ide Klaudiarol betettetek, az utolso, sminkelt, ,bevilagitott kepen nagyon ugy tunt, mintha fillerei lennenek, de ugy tunik nincsenek.

1063. b486c9cf7d (válaszként erre: 1055. - 8f8f3a827e)
2014. febr. 24. 17:31

Mit csinalgatsz a feleseged arcborevel? Milyen borapolo keszitmenyeket hasznal?

Persze ha pofatlan a kerdes, megertem, ha nem valaszolsz.

En meg kozmetikusnal se jartam 15 eve, nemhogy plasztikai sebesznel, vagy borgyogyasznal.

1062. grizus (válaszként erre: 1061. - 8f8f3a827e)
2014. febr. 24. 17:24

Priviben megírom.

Úgy érted, ha megcsinálják sminkben, bevilágítják, sokkal jobban néz ki? Lehet, hogy naiv kérdés.

1061. 8f8f3a827e (válaszként erre: 1058. - Grizus)
2014. febr. 24. 17:21

Amikor sorozatokban látom, azt mondom bőrgyógyász szemmel, le a kalappal, csúcs a bőre. Telt, tiszta, üde, bársonyos. Azért írtam ki, hogy mikor láttam ma reggel a tv-ben, hogy más is megnézhesse. Én nem szeretném, ha a feleségem bőre olyan lenne...


Mi az a biológiai bőrfiatalítás?


Kolbi

1060. b486c9cf7d (válaszként erre: 1058. - Grizus)
2014. febr. 24. 17:14

Claudia 40 eves???

Sokkal tobbnek neztem. Eloben 10 eve nem lattam, csak kepekrol.

1059. Ávetke
2014. febr. 24. 16:54

Mézike!


Csak azt akarom mondani, hogy fantasztikus a naplód!!!


Le a kalappal, hogy ezt így végig csináltad! nagyon tisztellek!


Szerintem gyönyörűek lettek a szemeid! Én nagyon szépnek látom őket! Igaz a szem ügyekhez nem értek annyira, de nekem tetszenek!


Gratulálok!

1058. grizus (válaszként erre: 1055. - 8f8f3a827e)
2014. febr. 24. 15:45
Sok nő örülne, ha 40 évesen olyan bőre lenne, mint Claudiának. Tudni lehet róla, hogy biológiai bőrfiatalításra járt. De egyébként lehet, hogy igazad van, és igazából Claudia stílusa, vagánysága, fotogénsége, nőies kisugárzása az, amire sokan vágynak.
1057. karam-ella (válaszként erre: 1055. - 8f8f3a827e)
2014. febr. 24. 12:57

Kolbi mikor csináltattad meg magadon az Ultherapyt?

Most lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de ha egy arcplasztika elvárt eredményéhez mérjük az általad megtapasztalt eredményt, akkor mennyiben közelít a kettő egymáshoz? Azért kérdezem, mert több honlapon az arcplasztika alternatívájaként emlegetik, és olyan képekkel szemléltetik, ami nagyon látványos tokacsökkenést, a megereszkedett alsó arc felemelkedést, a középarc kiemelését, arc árkainak csökkenését,szemöldökemelést ( kiváltva a szemhéjplasztikát) stb... helyez kilátásba. ELLENBEN A KÜLFÖLDI FÓRUMOLDALAK nagyon gyér eredményről, elhúzódó és kellemetlen gyógyulásról , sebhelyek képződéséről számolnak be. Szerintem, ha a reklámozok fele igaz, akkor már sokat mondok, illetve, ha ezt megkérdőjelezem, akkor megkérdőjelezem ugyanezeknek a honlapoknak a kezelés tartósságát érintő részét is. Te magadon mit tapasztaltál nem csak a végeredmény, hanem a gyógyulás, mellékhatások tekintetében? Feltételezem, hogy itt is, ahány arc és bőr, annyi féle eredmény. Lehet,hogy adott X páciens és adott Y... kinézetre hasonlóan megereszkedett arccal, de ami nem látszik, hogy mondjuk X páciens folyamatosan karbantartotta a bőrét, míg Y bőrápolása kimerült a Loreal krémekben, amit esténként magára kent. Feltételezem, hogy nem ugyanaz az eredmény várható ugyanannál a beavatkozásnál. Nálad mennyire látványos a változás, ha 1 től -10-ig értékelnéd,:))

1056. peonia53 (válaszként erre: 1055. - 8f8f3a827e)
2014. febr. 24. 09:22
Szerencsés jó kezelést kapott!
2014. febr. 24. 08:55

Itt ülők a TV2 előtt ma reggel 8.38-ko és nézem Liptai Klaudia arcát. Ez egy élő, temperamentumos, belevaló nő. Bőrgyógyász szemmel nézve, szerintem ő nem kap semmilyen komolyabb kezelést és bőrgyógyász nem nagyon látta.


A homloka szépen ráncolható, a szeme mélyen ül. Kifejezetten erős, szimpatikus a mimikája. A szemöldök egy kicsit hosszúra van húzva. A halántéktájék és orca, különösen a bal oldali (autó) tele van szolaris lentigokkal makulákkal (lencsefolt). A járomcsont alatt a bőrenyhén behúzódott, jópofa gödröcskével. A mozgásra, mimikára besüppedt, mondhatni beesett az arc. A felsőajaknál kifejezett, kezdődő cigaretta ráncok.


Összességében ez az arc egy közepesen vagy ennél erősebben fénykárosodott bőrt jelez. Nagyon gyorsan fog öregedni, ha nem kap megfelelő kezelést és fényvédelmet.

Ez lenne lányok itt a fórumon az etalon?


A feleségem szintén 40-es. Páciensként ismertem meg, csúnya pattanásos, tág pórusú volt a bőre. Most sok, fiatalabb páciens azért jön hozzánk, marad nálunk, mert látja az ő arcát. Nincs smink, nincs semmilyen kémiai szer. Semmi, csak egy kicsit tágabbak a pórusok, de szép, tiszta az arca.


Kolbi

1054. Tünde42 (válaszként erre: 1051. - C9b1fd22de)
2014. febr. 24. 07:05
hát én is úgy úgy látom :-)
1053. Tünde42
2014. febr. 24. 07:05

Szia.

Köszönöm szépen és azt is helyettem megfogalmaztad amit én is érzek és gondolok.

A kérdést amit feltettél engem is érdekel!Úgy hogy én is kíváncsian várom a válaszokat.

1052. b486c9cf7d (válaszként erre: 1050. - Tünde42)
2014. febr. 23. 21:51

Az a baj, hogy van egy sajatos hozzaallasuk az emberekhez, ami nem nagyon valtozik meg azzal, hogy o mashol praktizal.

Anno nekem egy irani orvos mondta, hogy biztos tisztasagmanias vagyok es depresszios, kezdjek el szedni SSRI-t, mikozben azzal a panasszal fordultam hozza, hogy fulladok, mert penesz allergias vagyok. A penesz miatt mondta, hogy biztos tisztasagmanias vagyok, azert okoz panaszt, az az igazi bajom. Es kozben girl-nek is nevezett.

USA-ban gyakorlatot szerzett? Az USA-ban ha hibazik, elkaszaljak. Mondjuk ez is jo ok ra, hogy ne ott praktizaljon ;)

A sebeszkepzes ott nem a legjobb. Magyarorszagon hulyere gyakorolhatjak magukat az USA-hoz kepest, kovetkezmenyek nelkul. Es jo sebesz akkor lesz, ha sokat gyakorol, boncolhat stb.

Hogy vegezhetett rajtad ilyen munkat, ha o egy felkeszult szakember?

1051. c9b1fd22de (válaszként erre: 1040. - Tünde42)
2014. febr. 23. 21:50
Babááám...hagyd a francba me2015-ig ki se jössz belöle:))aki no ezt a cipöt tapossa az sose fogja igazán ezt +érteni...ne idegeld be magad tottál felesleg:)))cuppp holnap hivlak.
1050. Tünde42 (válaszként erre: 1049. - B486c9cf7d)
2014. febr. 23. 21:35
Magyarországon végzett és gyakorlatot is itt szerzett és az USA-ban
1049. b486c9cf7d (válaszként erre: 1048. - Tünde42)
2014. febr. 23. 21:10

Az a gond, hogy mindenki nem netezik es nem osztja meg a tapasztalatait. Nehez csak az ilyen tapasztalatokbol leszurni mindent. Sokan megcsinaltatjak es aztan boldogan elik az eletuket anelkul, hogy forumozgatnanak rola.

Az a sebesz hol vegzett es hol szerzett gykorlatot?

1048. Tünde42
2014. febr. 23. 20:55

Minden jó valamire és biztos van haszna az itteni okfejtésnek.....Nekem nem az volt a bajom vele.Hanem nem értettem vele egyet.

De azóta még annál is óvatosabb vagyok mint voltam pedig úgy gondoltam az vagyok de ezek szerint nem.És ha Vera nem ajánlotta volna az ő orvosát és mondjuk egy francia aranykezű orvosról zengne az élet, a net,az összes fórum, és sokan írnának hogy profi stb... azt is simán bevállalnám.Hülyeség?Lehet de ilyen vagyok.


Van egy tiltó listám azóta és azon magyar orvosok is szerepelnek vegyes a lista....

1047. Tünde42
2014. febr. 23. 20:40

Hanem mert alaposabban böngésznék még a fórumokon.Azt nem tettem.És amit ott találtam elég lenne hogy lemondjam.

Utána érdeklődtem és ajánlották is de a fórumokat kihagytam.Már sose tennék ilyet.

1046. 8f8f3a827e (válaszként erre: 1045. - Tünde42)
2014. febr. 23. 20:36

Nem értem a logikáját, hogy nem vágnál bele még egyszer!

A logikus válasz az lenne, az orvos megnyerő volt, látszott rajta a tapasztalat, mindenkitől jókat hallottam róla, gyakorlott volt,stb., tehát belevágnék újból. Vagy valami történt azóta? Talán még is ér valamit a provokáló okoskodásunk?


Kolbi

1045. Tünde42 (válaszként erre: 1043. - 8f8f3a827e)
2014. febr. 23. 20:29
Nem, de nem azért mert perzsa!
1044. b486c9cf7d (válaszként erre: 1040. - Tünde42)
2014. febr. 23. 19:39

Igen, mondom es tartom is.

Szerencsere karteritesekben nincs tapasztalatom, meg sose mutottek, de mar 4 orszagban eltem, van egy minimalis viszonyitasi alapom.

Bar 10 eve nem jartam Magyarorszagon, igy azota lehet valtozott a helyzet. (Az eu rendszer biztos sokat romlott, de az orvoskepzes nem hiszem, hogy rosszabb lehet, vagy legalabbis sokkal)

1043. 8f8f3a827e (válaszként erre: 1040. - Tünde42)
2014. febr. 23. 19:35

Csak egy egyszerű kérdés:ha az idő kerekét visszaforgathatnánk, még egyszer megműttetnéd magad a perzsa orvossal?


Kolbi

1042. Tünde42 (válaszként erre: 1039. - Zsuzsa spain)
2014. febr. 23. 19:11
Látod ebben teljesen egyetértek!!!!!!
1041. Tünde42 (válaszként erre: 1040. - Tünde42)
2014. febr. 23. 19:04
1038 as hozzászólásra...
1040. Tünde42
2014. febr. 23. 19:01

Magyarországon jó az orvosképzés???????????

Aha.

Ezt mondod Te.

Anyám 50 éve van az egészségügyben.Kicsit más a véleményünk.Bocsi.

Szakmai hozzáállás,munka morál stb...marhaság.Bárki hibázhat.Szerinted ha ezt mondjuk magyar sebész csinálja nekem vissza is fizeti az árát.Ja bocsánat magyar nem csinálhatja mert magyar.

Nézz körbe egy kicsit a fórumokon és aztán térjünk vissza erre a témára.

Orvos orvos mindegy magyar vagy nem.Egyik se fizet ha hibázott.Vagy Te hallottál ellen példát?????

1039. zsuzsa spain (válaszként erre: 1035. - Tünde42)
2014. febr. 23. 19:00

OK. Érthetö,tele van a hócipöd! Félreértés elkerülve, én nem arról beszéltem, hogy te rosszul döntöttél hanem az útobbi napok hozzászólásait olvasva kikívánkozott belölem, hogy mi a véleményem általánosságban a Magyarországi és a külföldi orvosi ellátásról, igényességröl.

Ha valaki volt hasonló helyzetben és tudja , hogy most mit érzel azt hiszem állíthatom magamról hogy az én vagyok, akinek csak a 4. mütétre sikerült. A páciens egyetlen egy esetben lehet hibás, akkor ha nem volt körültekintö és nem döntött következetesen. Ez pedig egyikünknél sem történt így, te is én is megvoltunk gyözödve, és teljesen mindegy, hogy a szóbanforgó orvos éppen magyar, spanyol, vagy akármilyen származású , mindketten azt hittük teljesíteni fogja a beígért eredményt. De még az is megkérdöjelezhetö,hogy lehet-e egyáltalán bármikor is hibás egy páciens, mert nem egy “zugorvoshoz” hanem egy olyan orvoshoz fordul aki hivatalos engedéllyel tehát a szakma elismerésével ergo megfelelö szaktudással rendelkezik, hogy élö emberi testeket szabjon-varrjon .Nem az lenne a logikus, hogy ekkora felelöséggel rendelkezö szakemberek esetében folyamatos legyen a kontroll és amikor a páciens nincs megelégedve, az orvos hibázik ha nem hozza az eredményt, akkor annak komoly következménye legyen a “szerzödésszegö orvossal “szemben???Aki nem alkalmas a szakmára és pácienseivel szemben nem tud megfelelöen teljesíteni azt kikellene magának a szakmának köpnie!, hogy labdába se rúghasson, válasszon mást, menjen el péknek vagy aminek akar…tehát ha valami távol állt tölem az éppen az , hogy téged hibáztassalak és a hozzászólásom sem a te orvosod nem is az ö szármázására vagy a te estedre vonatkozott konkrétan hanem általános tapasztalataimról, észrevételeimröl beszéltem.

Úgy gondolom a te esetedben igenis kell hogy legyen lehetöség arra az egyetlen lehetséges megállapodásra köztetek, hogy a mütét árát vagy egy bizonyos részét visszakapd!

1038. b486c9cf7d (válaszként erre: 1034. - Tünde42)
2014. febr. 23. 18:40

En ertem, hogy mit irnak, mert rengeteg fele nemzetisegu orvossal, eu dolgozoval volt mar dolgom (tobbfele eltem) es vannak, akikhez semmi penzert nem mennek, nem rasszizmusbol, hanem a munka moraljuk, betegekhez valo hozzaallasuk es szaktudasuk miatt.

Szamit, hogy hol vegeztek, de az alap mentalitasuk ritkan kulonbozik a honfitarsaiketol, azon az iskola se valtoztat gyokeresen.

Kivetelek vannak, de jobb nem a veletlenre bizni.

Magyarorszagon jo az orvoskepzes.

A masik, ott van lehetoseguk gyakorlatra plusz nincsenek olyan muhibaperek, mint nehany masik orszagban, ahol emiatt az orvostanhallgatoknak es kezdo orvosoknak kevesebb lehetoseguk van gyakorolni.

1037. b486c9cf7d (válaszként erre: 1036. - B486c9cf7d)
2014. febr. 23. 18:34
Sanitas-t bocs.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook