Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


860. Arón1 (válaszként erre: 859. - Arón1)
2014. febr. 16. 07:53
Az orvosok egyáltalán nem ilyen stílusban beszélnek. Nagyon sok orvost ismerek, biztos, hogy Ő nem az!
859. Arón1 (válaszként erre: 847. - Tanti59)
2014. febr. 16. 07:51
Ti elhiszitek, hogy ez a kolbász orvos????? Orvos nem jár ezekre a fórumokra!
858. Tünde42 (válaszként erre: 857. - Tanti59)
2014. febr. 15. 19:48

:-)


Nem akartam, csak nem szeretem ha hülyének néznek!

857. tanti59
2014. febr. 15. 19:45
Igazad van,nem hiszem hogy elnézést kell kérned:)
856. Tünde42 (válaszként erre: 855. - Tanti59)
2014. febr. 15. 19:42
Hát akkor annál nagyobb szégyen!Szomorú!Azért egy komoly orvos nem itt vitázik.De az jó és becsülendő lenne ha orvos létére itt van és segítene de ő nem ezt teszi !Sőt.....
855. tanti59
2014. febr. 15. 19:36
Tényleg orvos,bőrgyogyász
2014. febr. 15. 19:35

Mindenkitől elnézést ,hogy ezt a vitát kell olvasnia hiszen ez a fórum nem erről szól!


De nem szeretem, ha igazságtalanul bántanak mikor éppen elég hogy bajban van az ember és még itt is ezt kapja mikor ide pont nem ezért regisztrál!

Remélem a jövőben nem történik semmi hasonló és elnézést mégegyszer!

2014. febr. 15. 19:31

Tedd meg, bátran egyenesen. Vagy valamitől tartasz?


„Priviben” sunnyogni szintén kivetnivaló cselekedet.


Ezek provokáló,sértő mondatok!Ha úgy irtad volna :


Tedd meg bátran.....nem provokáló!

De ha úgy fejezed be ahogyan tetted akkor igen!És nem érzem azt hogy sunnyogtam volna!De magából indul ki mindenki,

Ha ha te orvos vagy ez azért nem olyan bonyolult ugye??????

Mindnekit kioktatsz, de segíteni nem tudsz,csak körvonalazol,és általánosságokat írsz.,Ha itt szerinted mindenki hülye és hibás,és senkinek nincs igaza akkor minek vagy itt orvos létedre????Úgy vagy orvos mint én.Kiadod magad annak és élevezed a népszerűséget az ismeretlenbe burklózva.Név és kép és minden nélkül.Valami álarcot használva.De ha valóban az vagy az még nagyobb baj ezért tartunk itt ahol tartunk mert az ilyenek orvosok mint te.Szégyen!

A válaszod téged is minősít.


A továbbiakban egy betűt sem érdemelsz!

Nem kötelezhetlek rá,hogy hanyagolj, de nem is kell mert levegő vagy e perctől számomra!

852. 8f8f3a827e (válaszként erre: 844. - Tünde42)
2014. febr. 15. 18:33

A fórum azért van, hogy a beírók a tapasztalataikat megírják, hogy segítsék egymást. Egy sorozatosan szidalmazó írás hiteltelen, ha nincsen mögötte megnevezve az elkövető. „Priviben” sunnyogni szintén kivetnivaló cselekedet. És mindegy, hogy én orvos vagyok, vagy sem. Azt meg döntse el mindenki, ha egy kérés így hangzik el, írd ki a nevét, hadd tanuljon mindenki belőle, hogy ez provokáció vagy sem.

Azt, hogy „hanyagoljuk egymást” azt a te oldaladról megteheted, de engem nem kötelezhetsz rá. A válaszod amúgy is téged minősít.


Persze a „valóságot” így sem tudjuk meg, csak következtetni tudunk. Miért nem lehet megtudni azoknak a „szakembereknek” az elérhetőségét, akiktől óvakodni kell? Kitől félsz?


Kolbi

851. Vera63 (válaszként erre: 850. - Cipőtalp)
2014. febr. 15. 17:32
Krasznai a sztárok plasztikai sebésze. Te is elmehetsz hozzá, van honlapja. Ágit ő fogja műteni szerdán.
850. cipőtalp (válaszként erre: 280. - Karam-ella)
2014. febr. 15. 16:43
Biztosan meg van operalva, es mondhatom gyonyoruen.Jo lenne tudni ki az aki igy tud praktizalni.Konzultacio nelkul mennek hozza opreraltatni
849. Mézike05 (válaszként erre: 845. - Tanti59)
2014. febr. 15. 16:08
Tanti, szerintem is ki lehet írni nyilvánosan a nevet. Az nem becsületsértés, ha leírom: XY-nal nem vagyok elégedett.. ezért és ezért... Jogom van elégedetlennek lenni és azt nem magamban tartani. A becsületsértés nem itt kezdődik, hanem sokkal durvább mondatokkal. A jó hírnév rontása sem áll meg, hiszen, Tündénél pl teljesen látható, hogy nem igazán van látható eredménye a beavatkozásnak, és ezt igazolni is tudja. Nincs nagyon más lehetőség arra, hogy rossz tapasztalatok nyilvánosságra kerüljenek. Tanti, írod is, hogy Tünde orvosának nem ez az első ilyen műtéte... sőt talán örülhet is szegény lány, hogy "csupán" nem kapott teljes eredményt és nem úgy cseszte el, mint a sorstársait. Igen is kár, hogy ezeknek a pácienseknek a bátorsága csak a veled való privizgetésig terjedt... és ha már fent voltak ezen az oldalon, nem osztották meg ezt a többiekkel. Lehet, hogy akkor páran megmenekültek volna tőle. Biztosan kellemetlen erről beszélni, mert a beteg szégyelli magát , megbújik .... pedig nem neki kellene...Lehet nyitni titkos naplót,ha valaki korlátozni akarja , hogy kit enged be... ez is sokkal több a semminél.
848. Tünde42 (válaszként erre: 847. - Tanti59)
2014. febr. 15. 15:25
Igen, csak a baj az hogy nincs fogás ezen mert ez valóban hibás teljesítés de az nem elég a bíróságra.Sajnos.Volt a szilikon csomóm.Azt véletlen kaptam feslszívódó helyett.Mikor kiderült megijedtem mert mindnehol azt lehetett hallani szigorúan tilos arcba és ügyvéddel pert indítottunk.Semmire nem mentünk csak a doki kapott egy szóbeli dá-dá-t és hogy kötelező kartont vezetnie a jövőben!De azt hogy ez nekem mit okoz vagy okozhat a jövőben az kutyát nem érdekelte.Azt hangoztatták rákot okoz stb az orvosi bizottság meg azt mondta mikor oda jutottunk:nem káros az egészségre!!!!!!!!És ezt papíron is megkaptam.VICC!Szomorú hogy itt tzartunk.Most kivették és van az arcomon egy 2 cm vágás!Egy olyan valmiért amit nem is én kértem!Hát ezért sem hiszek benne hogy elérnék bármit is.
847. tanti59
2014. febr. 15. 15:17

Nem hagynám a helyedben(persze értelek ha igen)mert Ők tudják hogy nem tehetünk semmit,MERT 1 per éveig is elhuzodhat,el is huzzák mint a rétest,a nyerési esélyünk 0,ezt okolbász is tudja hiszen orvos még ha nem plsebész is,pontosan tudja,

' ismerősöm 6éve küzd a facén még csoportott is csinált,mindent leírt,ír,1 regény lesz belőle

Vkit éedekel az esete,harca,küzdelme az orvostársadalommal,priviben megírom

846. Tünde42 (válaszként erre: 845. - Tanti59)
2014. febr. 15. 14:47

Sziaaa!


Köszönöm a hozzászólást és azt hogy helyettem is megírtad a valóságot!


Hát igen paraszt volt csak nem akartam így ezt fogalmazni.


Sem azt nem ajánlotta fel hogy ambulante segít sem semmit sőt az ajándékba ígért hyaluron feltöltést sem adja oda.Illetve már voltam nála 10 X és nem említette én felhoztam és azt mondta baráti alapon 60 ezerért tölti nekem.

Ezzel az emberrel valmi nagyon nem stímmel.......

845. tanti59 (válaszként erre: 844. - Tünde42)
2014. febr. 15. 14:36

Tünde orvosának volt,van 1 pár eltolt műtétje itt a Hoxás csajok közül is.

Van aki rakott is fek képet(mell pl)de nekem még régen priviben is többen írtak.

És ,igen mikor visszamentek,mindegyikkel paraszt volt.....ennyi

Még annyi:1 arc plasztikát nem lehet megcsinálni 2 óra alatt



Okoskolbász hsz meg nem írok semmit!mert 1 regény írhatnék amit a 4 év alatt tapasztaltam,kaptam priviket,üziket,stb,,,,,eltolt páciensektől


Én pl mindig kiírom kitolt el ha vki kérdezi!

Pereljen be a drága dr-úr,legalább nem nekem kell,vajon eddig miért nem tette?!

844. Tünde42 (válaszként erre: 843. - 8f8f3a827e)
2014. febr. 15. 11:21

Akit érdekel megírom priviben.Sőt személyesen is bárkinek elmesélem a történetemet és meg lehet nézni milyen a valóság!

A fórum szabályzata nem tudom mit enged.És mivel sok kedves barátom, ismerősöm lett itt nem rizikózom meg, hogy kitiltsanak!


Nekem nincs mit titkolni!És mitől tartani! Kis élt,és provokálást érezek benned !

Szerintem hanyagoljuk egymást.Felőlem lehetsz te orvos vagy bárki, én nem bántalak te se tedd és ezért javaslom ne is fáradj azzal hogy írsz mert k.....a nem érdekel!Köszi

843. 8f8f3a827e (válaszként erre: 839. - Tünde42)
2014. febr. 15. 10:41

Nincs itt semmi gond, ha nem ezt beszéltétek meg, akkor szépen írd ki a sebész nevét, írd meg az egész sztorit. Tanuljon belőle mindenki. Nincs mitől félned, ha igazad van...

Hajrá. Sokkal tisztességesebb, mint lebegtetni, hogy majd az élet megbünteti a pénzéhes orvost. Tedd meg, bátran egyenesen. Vagy valamitől tartasz?


Kolbi

842. Tünde42 (válaszként erre: 840. - Cipőtalp)
2014. febr. 15. 08:55
Igen, sajnos nem tehetek semmit hivatalosan, de szerintem semmi nem marad büntetlenül lehet nem most de idővel rendezi a sors!
2014. febr. 15. 01:03

Arcfiatalítás csak természetes alapanyagokkal!


Mindenkinek! Gyárikémek inkább öregitenek a hosszabb távon, a drágaságuk melett. Nagyon mereltetik a bőrt, az ideglenes fiatlaodás kedvéért.


Az "ókori prakiták"-at érdmes használni.

2014. febr. 14. 23:00
Eloszor is elnezest, de a telefonomrol csak ekezet nelkul tudok irni... Aki jo munkat ad ki a kezebol es igenyes magara,nem lehet a hirnevet bemocskolni.Es azoknak,akik a penzukert csak keseruseget kaptak, azokkal mi van? Ha lenne csak egy csopp emberseg is azokban,akik hibaztak,megprobalnak maguktol a dolgokat korrigalni, mert senki sem perfekt,mindenki hibazhat.De a baj az,hogy utana ezt nem akarjak tudomasul venni. Arogans,bekepzelt,ures lenyekke valnak,mert nem vonja oket senki felelossegre.
839. Tünde42 (válaszként erre: 814. - 8f8f3a827e)
2014. febr. 14. 21:28

Nem értek veled egyet!

Körültekintő voltam mert a konzultáción alaposan átbeszéltünk mindent.És nem ezt beszéltük meg!Pont ezt sérelmezem!

Azon kívűl nem én akartam egyszerre mindent hanem az arcplasztiákával jár együtt a szemhéj, mivel ha meghúzza az arcot a szem állása megváltozik ezért ezt szinte minden esetben megsinálják vele.



A 3-4 óra le van írva de nem törvényszerű!Valóban ezt csak megjegyeztem.Tudod józan paraszti ésszel:jó munkához idő kell.......Lehet ezt csűrni csavarni de összecsapta és kész!

Hírnevet nem rontok és nem is áll szándékomban hiszen, ha jól emlékszem nyilvánosan nem neveztem meg senkit!De ha segíthetek másoknak hogy ne kerüljenek az én helyzetembe ezt ma, holnap és bármikor meg fogom tenni ha nem is nyilvánosan meg van ennek a módja.....


Azért köszi az empátiát!

838. Tünde42 (válaszként erre: 832. - Mézike05)
2014. febr. 14. 21:12

Szia.


Teljesen egyetértek veled!Annyira hogy akár én is írhattam volna!


Köszönöm az észrevételt és a privát leveleket is mindenkinek!

837. Vera63 (válaszként erre: 835. - 993dda84ef)
2014. febr. 14. 19:10

Köszi Réka, aranyos vagy :) Már 2 hetes leszek hétfőn, ma voltunk varratszedésen, nagyon szépen gyógyult szerencsére a fülem mellett is. A szememen már meg sem látszik, hogy vágtak. A jövő hetet még itthon töltöm, aztán irány vissza dolgozni. 6 hetesen lesz még egy kontroll, az már csak olyan rutin ellenőrzés.

Viszont ne felejtsétek, hogy Ágit szerdán műtik, küldjétek neki is a pozitív energiákat, nekem nagyon sokat számított, nagyon jól esett ahogy végigdrukkoltátok a felépülésemet. Mindenkinek nagyon köszönöm mégegyszer!

836. peonia53 (válaszként erre: 834. - Mézike05)
2014. febr. 14. 16:48

Szia!


én ezt dokit magamtól találtam beütöttem a gépbe foginplantátum, és olyan szimpatikusank tünt, hogy nem érdekelt, hogy kik járnak hozzá, meg elvolt tiltva stb.....

megkérdeztem a helybeli fogdokimat, hogy én ezt a dokit találtam ő hozzá szívesen mennék, szerinte?

Ő sem ismerte érdekes?

Utána olvasott Ő is, semmi kivetni valót nem mondott.

835. 993dda84ef (válaszként erre: 808. - Vera63)
2014. febr. 14. 16:35

Szia Vera!:)


Mostanában annyit termeltek, hogy nem győzöm tömbösítve visszaolvasni. Nem vagyok egészen beszámítható ezek szerint, mert ha most nem olvasom vissza a fórumot a heti termés feldolgozásához, nem realizálódik bennem, hogy te már átestél a műtéten, sőt, nemhogy átestél, de már a naplódban megdöbbentő képeket is közölsz!:)

Először is fogadd gratulációmat, ha a képek a valóságos helyzetet mutatják, remek döntést hoztál, mert ahogy Mézike is írta, itt komoly visszaszámlálás történt, csodaszép lettél, ez egy sikeres műtét volt, így kell kinézni egy arcplasztika után, és most nem a gyógyulásod ütemére gondolok, mert az mázli kérdése leginkább, hanem a különbségre, a "hű az anyját" érzésre, amit kivált az eredmény látványa.


Szóval úgy tűnik átaludtam a regenerációd első fázisát, nagyon sajnálom, de ez nem is számít, viseld egészséggel feszes pofikád!:)

834. Mézike05 (válaszként erre: 831. - Peonia53)
2014. febr. 14. 15:54
Szerencsére jó orvoshoz is mentél...
833. Mézike05 (válaszként erre: 829. - 993dda84ef)
2014. febr. 14. 15:52
Pontosan....
832. Mézike05 (válaszként erre: 828. - 8f8f3a827e)
2014. febr. 14. 15:51
Szerintem te sem okolhatod magad , mert nem döntöttetek felelőtlenül. Feltételezem, hogy nem egy sarlatán kezelte a feleségedet, hanem egy diplomás orvos, jó hírnévvel és kellő gyakorlattal a háta mögött... Az vesse rád és rám az első követ, aki nem bízná rá magát. Mi is így vagyunk a plasztikai sebészekkel, képzett, rutinos, jó hírnevű orvost választunk és nem egy dél-amerikai zugsebészt. Ezért érzi az ember igazságtalannak, ha befürdik vele... Örülök, hogy sikerült megoldani a fog problémát..... valóban el sem lehet képzelni, ,hogy milyen lelki teher lehetett ez nektek. Az meg aztán az ördögi csapda, ha valakinek nincs már több pénze arra, hogy rendbe hozassa az elrontott műtétet...Belegondolni is rossz... Üdv:M
831. peonia53 (válaszként erre: 828. - 8f8f3a827e)
2014. febr. 14. 15:30

a lányomnak 1 fog került 1 millióba, csontpótlás nélkül. Mivel van biztosítás igy ingyenes.

Nekem itthon a 4 db nem került ennyibe és nagyon elégedett vagyok.

Ha tudtam volna hogy ilyen jó előbb megcsináltatom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook