Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A napokban pozitívat teszteltem, a terhességem első heteiben járok fórum

A napokban pozitívat teszteltem, a terhességem első heteiben járok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
356. zani
2011. dec. 24. 14:00
Boldog Karácsonyt kívánok!
2011. dec. 23. 12:31
Gratulálok a babákhoz és jó egészséget és sok tejcsit kívánok nektek.
354. zani (válaszként erre: 353. - FaddiAni)
2011. dec. 22. 18:25

köszönjük és nektek is gratulálunk!

jó egészséget, problémamentes napokat kívánunk!

2011. dec. 22. 12:50

Sziasztok!

Először is gratulálok mindenkinek a babák érkezéséhez és jó egészséget kívánok!

Örömmel értesítelek én is benneteket, hogy megszületett Márk is, ugyan a vártnál előbb érkezett, de teljesen egészséges kisfiú. Úgy gondolta, hogy december 9.én, apukája születésnapján (és már az övé is9 ő lesz a legszebb ajándék. Így is lett!


Békés, boldog ünnepeket mindenkinek!!!

352. zani
2011. dec. 20. 19:35

Sziasztok. Emília is megérkezett, 38. hétre, 12.o6-án. 13 órakor. 3000 g és 49 cm. gyönyörű kislány, szép fekete haja van. ügyesen szopizik, van is bőven tejcsi.


Taurus, gratulálok nektek, szép nagy baba lett.

351. melcsi21 (válaszként erre: 350. - Taurus82)
2011. dec. 18. 10:49
Gratulálok, szép nagy baba lett. Sok tejcsit és jó babázást kívánok!
2011. dec. 18. 10:47

sziasztok,

úgy alakult, hogy túlhordtam 11 nappal a babát, így is oxitocinos indítással született meg. November 30-án látta meg a napvilágot 9.59 perckor Franciska, 4100 gr-al és 53 cm-el:)

Fantasztikus (bár fájdalmas) élmény volt a szülés, teljesen más, mint a fiamnál.

Mindenkinek jó egészséget, szép babákat és kellemes ünnepeket kívánunk!:)

349. zani (válaszként erre: 348. - Melcsi21)
2011. dec. 3. 11:18

Gratulálok nektek! Már gondoltam rátok a napokban h biztos kibújtak a babák. Szép nagyok lettek ahhoz képest h ketten vannak :)

Sok sok boldogságot nektek!!!


Mi még várakozunk, várjuk a hidegfrontot.... :)

2011. dec. 2. 19:21
Sziasztok! November 29-én 9 óra 47 perckor megszületett Máté Benedek 2960 g, 54 cm és Mira Boglárka 2640 g, 54cm. Ma érkeztünk haza és szokjuk a nagycsalád helyzetet. Veletek mi újság?
347. zani
2011. nov. 18. 11:21

ma a finishbe léptem,betöltöttem a 36. hetet.hétfőn találkozunk az orvossal és akkor lesz ctg. bokám kicsit vizesedik estére, de nem vészes.

egy halom ruhát kivasaltam,már csak 2 halom vár :) de mostmár lesz mit ráadni a babámra ha megszületik. de még olyan is van amit nem mostam ki.

FaddiAni, én is halogattam a vasalást, bárcsak megcsináltam volna egy hónapja...

2011. nov. 17. 15:33

Sziasztok Lányok,

remélem mindenki jól van.

Holnap megyek ask-ra, a dokim jövő héten szabin lesz, nem vagyok valami boldog...meg már sehogy sem jó...

puszi mindenkinek

2011. nov. 6. 15:57

Sziasztok!


De jó olvasni, hogy már mindenkinek közeledik a kiírt időpontja!!

Én is már a 31. hétben vagyok, szerdán megyünk a a 32 hetes UH-ra, nagyon kíváncsi vagyok. Nálunk a szoba már készen van, a ruhák többé- (de inkább)kevésbé. Már mostam egy adaggal, de a vasalás.. valahogy engem is visszatart, pedig még most kellene.

Szurkolok mindenkinek!!!

344. taurus82 (válaszként erre: 337. - Zani)
2011. nov. 6. 14:06

Nálunk anyám ma jön vasalni:)

Persze a nagyját már megcsináltam, de ugye segíteni akar.


Amúgy nov. 19re vagyok kiírva, eddig úgy gondoltam, túlhordom a kis hölgyet is, mint a fiamat, de tegnap óta lépni is alig bírok, érzem mennek szét a csontok.


Hm, ha ennyit hízhatnak, akkor lesz akkora, mint a fiam volt. Pedig olyan cuki pici cuccokat vettem...:(


Babaszoba még mindig nincs kész, a szekrényt a jövő hétre ígéri a mesterember. Iszonyat cuki fogantyúkat tudtam hozzá venni, alig várom, hogy lássam.

És még nincs összerakva a kórházi pakkom.

A fiamnál azért sokkal hamarabb kész voltam...

343. melcsi21 (válaszként erre: 342. - Zani)
2011. nov. 5. 17:53
38. héten leszek akkor. A kisfiú: Máté Benedek, a kislány: Míra Boglárka. Az M betűsek az én választott neveim a B-sek a páromé. És a te kis Tündérkédnek milyen nevet választottatok?
342. zani (válaszként erre: 340. - Melcsi21)
2011. nov. 5. 11:51

köszi :) igyekeztünk széppé varázsolni, bár az első pár hónapban nem itt fog aludni hanem velünk, de olyan jól eső érzés volt alakítgatni, meg aztán a tudat is nyugtat h minden készen áll. persze amikor ránézek a listámra mindig azt látom h még egy csomó minden hiányzik....

örülök h jól vagytok, hányadik héten leszel 29-én? megkérdezhetem h milyen neveket választottatok?

2011. nov. 4. 21:32

Ma voltam ctg-n és minden rendben van. Már a doki az időpontot egyeztette, előreláthatólag november 29-én megszületnek a törpikéim. Teljesen be vagyok parázva.

Veletek mi újság? Írjatok!

340. melcsi21 (válaszként erre: 339. - Zani)
2011. nov. 3. 14:51
Nagyon szép lett a babaszobátok, látszik, hogy lelkesen csináltad. Nekem addig kellett volna rendezkedni amíg kisebb volt a pocakom. Most amikor pár lépést teszek már úgy szuszogok, mint aki a maratont futotta.
339. zani
2011. nov. 3. 14:36

ikreknél elég gyakran van akár fél kiló különbség is a születési súlyban.

én holnap töltöm a 34-et, ez már egy kicsit ijesztő... de ma elkezdtem a mosást.

2011. nov. 1. 19:07
Sziasztok! Nálunk is zajlik az élet, én most töltöttem a 34. hetet, de már iszonyatosan nehéz cipelni a pocakomat. A héten kezdem a ctg-t és az utolsó labor lesz. A kisfiam 2 héttel nagyobb, mint a lányom, ami a doki szerint természetes. Éjszaka már alig alszom, mert sehogy sem jó. Szerencsére nem dagad semmim, pedig nagyon sokat mászkálok, ma is a Normafánál voltunk a gyerekekkel kirándulni. A gyerekszoba nálunk sem nagyon akar elkészülni, bár már pár kisruhát sikerült a szekrénybe sorba rendezni.
337. zani (válaszként erre: 336. - Taurus82)
2011. nov. 1. 17:09

hú neked már ilyen közel a vége? és hogy vagy?

ilyenkor általában heti 150-200 g-t híznak a babák a pocakban.


a ruhák nekem még halomban állnak, minden nap odanézek h el kellene kezdeni mosni, de a vasalás gondolata mindig elriaszt :)

2011. nov. 1. 10:57

Szia Zani!


Én már nst-zek, még karcsú 3 hét a kiírásig.

Babaszoba nincs kész, (még hiányzik az új szekrény, és nem raktuk össze a kiságyat) ruhák kész, egyéb textileket még mosni kellene, meg a játékokat is.

De egyenlőre még nem aggódom:)


Az eredményeim szerencsére jók.

Zani, ilyenkor mennyit híznak még a babák? nekem 37. héten mondták 3 kilósnak.


Ikres kismamánk hogy van?

puszi mindenkinek!

335. zani
2011. okt. 27. 19:07

Csajok, hogy vagytok, nagyon megállt itt az élet!

nálunk minden szuper, az eredményeim jobbak mint bármikor terhesség előtt, babaszoba kész, kelengye 90%-ban kész.

2011. szept. 30. 18:01
A hársfát én is szeretem:) az ülőfürdőt meg kipróbálom, köszi a tippet!
333. zani
2011. szept. 30. 14:07

reggel úgy indultam el itthonról, h ez az utolsó munkanapom. aztán fél 12-kor felhívtak, h kellene még maradnom 2 hétig....

kicsit letört de már feldolgoztam :(

332. zani
2011. szept. 24. 20:53
ja, pisi-panaszokra pedig cickafarkfüves ülőfürdő. nem nagyon meleg, inkább kellemesen langyos.
331. zani
2011. szept. 24. 20:53
én hétfő-szerdáig voltam "dáthás", napi 3 csésze bodzatea megoldotta. javaslom próbáld ki, mindig ezzel gyógyítom magam, meg hársfával, de az most nem volt itthon.
2011. szept. 24. 18:11

Sziasztok,

megfáztam, gondolom emiatt 0 immunrendszerem van, e.coli a pisiben:( Hétfőn megyek vissza a dokihoz. Nem vagyok valami boldog:(

329. zani
2011. szept. 12. 17:10

mi a raf pol fenix típusú multifunkciós babakocsit néztük ki.

ez 62-65 ezer körüli összegért kapható akciótól függően. tudja mindazt, amit a 100ezres multifunkciós kocsik, én nem akarok semmiképpen 3 kerekűt, szerintem a 4kerék sokkal stabilabb.

a gondozotti körömben is van ilyen, nagyon meg vannak vele elégedve, kényelmes vele közlekedni, könnyű tolni. ja ami nekem külön tetszik, hogy nagy kerekei vannak.

A 40ezer körüli babakocsikat azért lőttem ki, mert ha megveszem a hordozót akkor már 55-nél tartunk, és akkor már hozzáteszem azt a 10 ezret és ha utazunk nem kell vinni csak a vázat mert a hordozó a vázra pattintható, ezenkívül nekem még fontos tulajdonság, h a mózes is dönthető.

ezt a kocsit már régóta kinéztük, de tegnap találkoztam a tomas bee babkocsival, aminek a felépítése, ára, tulajdonságai pont ugyanolyan mint a fenix, de nekem jobban tetszik a színválasztéka. szóval most a 2 között vacillálok.

328. FaddiAni (válaszként erre: 327. - Zani)
2011. szept. 11. 21:32
Milyen típusra tettétek le a voksotok, ha szabad tudni?
327. zani
2011. szept. 11. 18:09

időközben nálunk is kiderült a nagy titok: kislány a lelkem :) az első naptól biztos voltam benne... 4D-n megállás nélkül járt a szája, apuka mondta is h mit fog csinálni két ilyen csajjal, akiknek be nem áll a szájuk.

Csajok! már csak 15 munkanap!!

Mi a babkocsi típusát már 100%-ban eldöntöttük, már csak a színét kell kiválasztani. Tervezgetem a babaszobát is, de még sehogy sem áll. Úgy gondolom ráérek még.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook