Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mennyi volt a hőmérsékletetek, amikor pozitívat teszteltetek? fórum

Mennyi volt a hőmérsékletetek, amikor pozitívat teszteltetek? (beszélgetős fórum)


1 2
57. Szonnny (válaszként erre: 56. - Kriszti 86)
2015. febr. 4. 09:59

Szia!

Hát még mindig nem... nem tudom mi van. :O

Köszönöm a meghívást, ha befogadtok szívesen átmegyek. :)

2015. febr. 4. 09:42

szia, mi újság? megjött végül rendesen?

amúgy, akartam mondani, hogy van egy tök jó fórum, ahol szinte mindenki babát akar, gyere át oda! :) Nagyon kedves ott mindenki és sok érdekes dolog kerül szóba!

[link]

55. Szonnny (válaszként erre: 54. - Kriszti 86)
2015. febr. 3. 11:17

Hát köszönöm, igazából tudtam már pár napja, mindig ugyanazok a jelek... :(


Ne aggodj, minden rendben lesz, csak pozitívan! ;) Ne is gondolj semmi rosszra!

2015. febr. 3. 10:44

Jaj, nagyon sajnálom. :( pedig hogy szurkoltam neked!!


Az első terhességemkor egyforma erős volt a 34.nap. A másodiknál nagyon gyenge volt végig. Az nem is maradt meg, ezért aggódom. :(

2015. febr. 3. 10:30

Már félig-meddig megjött, úgyhogy ez a hónap is sikertelen volt.... :(


Megnéztem, szeritem ez tök + és erősödik, úgyhogy tuti baba. ;) Egyébként én azt sem tudom mennyire kell a csíknak erősnek lennie! Annyira mint a másiknak?

52. Kriszti 86 (válaszként erre: 51. - Szonnny)
2015. febr. 3. 10:13

Megértem. Remélem nem fogsz csalódni!


Ma van a 31. napom. A tegnapi tesztem felraktam. Az már egy picit jobb, mint az előző, de még várnám, hogy még erősebb legyen.

51. Szonnny (válaszként erre: 50. - Kriszti 86)
2015. febr. 3. 09:01

Vhogy nem akartam csalódni, kicsit úgy vagyok vele, mint a teszttel... :(


Kíváncsi leszek, de szerintem már két jó erős csíkod van ;) Most hányadik napon vagy?

50. Kriszti 86 (válaszként erre: 49. - Szonnny)
2015. febr. 3. 08:57

kár, hogy nem mérted. nagyon kíváncsi lettem volna. hátha nem jön meg mégsem!!


nem teszteltem ma, gondoltam várok pár napot, hogy erősebb legyen még jobban a csík. bár a 30. napi már egész jó lett.

2015. febr. 3. 08:41

Szia! Még nem jött meg, de mérgemben nem is mértem a hőmet. :) Nagyon érzem, hogy megjön... :/

Nálad mi újság? Teszteltél azóta?

2015. febr. 3. 08:20
szia, mi újság? mérted reggel a hődet? változott valami?
47. Kriszti 86 (válaszként erre: 46. - Szonnny)
2015. febr. 2. 14:48

lehet. :))

még nem jött meg, ez jó! ne add még fel!!

46. Szonnny (válaszként erre: 44. - Kriszti 86)
2015. febr. 2. 13:52
Szerintem a nők többsége ilyen! :))
45. Szonnny (válaszként erre: 42. - Kriszti 86)
2015. febr. 2. 13:52
semmi. minimális barnázás meg fájdogál a hasam, de amúgy fel sem vagyok fújódva, mint ahogy szoktam. Szerintem csak holnap fog jönni :(
44. Kriszti 86 (válaszként erre: 43. - Szonnny)
2015. febr. 2. 13:51
mondjuk én is ilyen vagyok. :))
43. Szonnny (válaszként erre: 41. - Kriszti 86)
2015. febr. 2. 13:50
akkor jó :) simán be tudok mindenfélét magyarázni magamnak, ha nem állít le vki! :)
2015. febr. 2. 13:44
mensinek valami jele? változás azóta?
41. Kriszti 86 (válaszként erre: 40. - Szonnny)
2015. febr. 2. 13:43
á, biztos nem! :) emiatt szerintem ne izgulj! ez csak egy kis tea, ami elvileg jó hatással van a szervezetre. lehet, hogy tök alaptalanok a feltevéseink. meg nem is ittad sokáig! :) szóval nyugi.
40. Szonnny (válaszként erre: 39. - Kriszti 86)
2015. febr. 2. 13:41
Én sem tudom, csak tippeltem, hogy ez lehet az oka, mert akkor tapasztaltam változást, miután elkeztem inni. Hát nem tudom... remélem visszafordíthatatlan károkat nem okozott...
39. Kriszti 86 (válaszként erre: 38. - Szonnny)
2015. febr. 2. 13:37

én decemberben kezdtem inni, többet voltunk együtt, mint most és akkor nem jött össze. aztán abbahagytam és most meg igen.

de lehet, hogy nincs semmi összefüggés és amúgy tök jó. mert először én is azt olvastam róla, hogy milyen szupi, csak utána bukkantam rá valahol arra, hogy ha nincs gond, nem kell inni.

2015. febr. 2. 13:23

volt egy olyan sejtésem, hogy az zavart be, mert elkezdtem inni kb. egy hónapig és akkor változott meg minden. :/ még jó, hogy abbahagytam. Remélem olyan nagyon nem kavart be. :/

Méhpempőt én is úgy terveztem, hogy rendelek, ha megjön, úgyhogy fogok is. Remélem az segít...

2015. febr. 2. 13:13
szia, én is vettem málnalevél teát, de csak kb. 2 hétig ittam. azt olvastam ugyanis utána, hogy akinek nincs gond a hormonháztartásával, annak csak bezavar. Mondjuk, én nem tudom, hogy az enyém hogy áll, de mivel nincs róla tudomásom, hogy gond lenne vele, inkább abbahagytam. Viszont a méhpempőről nagyon sok jót olvastam, csak iszonyat drága. Azt akartam elkezdeni szedni, ha most megjön.
36. Szonnny (válaszként erre: 35. - Kriszti 86)
2015. febr. 2. 11:46

Igen, minden figyelek és vezetek. :) Érdekes viszont, hogy 1-2 hónappal ezelőttig tényleges jelei voltak a peteérésnek, most meg,ha nem tudnám, akkor fel sem tűnne. Nem tudom mi változott... Viszont naptár szerint jó időben voltunk együtt, sőt, ha ezen múlna... :D Na mindegy, várom azért szerdáig, ha nemm (remélem nem) akkor tesztelek reggel... :)

Te illetve mindenkinek szól a kérdés :) tudsz/tudtok vmit ezekről a teákról, amit sokan isznak? cickafark-palástfű vagy málnalevél-palástfű, melyik a jobb?

35. Kriszti 86 (válaszként erre: 34. - Szonnny)
2015. febr. 2. 11:10

Átérzem az izgalmadat, idegességedet, reménykedésedet. Tényleg. Remélem, jó lesz minden! :)


Sokat voltatok együtt a pároddal? Figyelted, hogy mikor van a peteérésed? én mindent vezettem egy naptárban :) és mindig ahhoz számoltam, hogy mikor lehet tesztelni. :))

34. Szonnny (válaszként erre: 33. - Kriszti 86)
2015. febr. 2. 10:03
Hát kb. ez tartja bennem a lelket, hogy Te is érezted, hgoy mindjárt meg fog jönni és nem jött... :) Holnap reggel megmérem rendesen. Remélem nem fog. Nagyon remélem... Nekem ez a 28. napom, de nem mertem tesztelni.
33. Kriszti 86 (válaszként erre: 32. - Szonnny)
2015. febr. 2. 09:31

szia, ne kenődj el! ha nem ágyban mérted, az azt mondják, nem is számít! reggel az első mozdulat kell, hogy legyen a hőmérőzés. én még ki sem takaróztam, félkómásan dugtam a számba a lázmérőt.


amúgy, nekem is olyan érzésem volt, hogy meg fog jönni. épp most írtam egy másik fórumon, hogy este 7 körül ugrasztottam a férjemet betétért SOS, mert annyira biztos voltam benne, hogy megjön. ez volt a 25. napon. a 27-en lett pozitív, de addig végig betéttel mászkáltam mindenhova. szóval, még ne add fel! amíg nem jön meg, addig van remény! reggel mérd meg szabályszerűen a hődet! :)drukkolok!

32. Szonnny (válaszként erre: 31. - Kriszti 86)
2015. febr. 2. 08:29

Akkor tök szuper, hogy erősödik! :) Ott már tuti van vki... ;)

Nekem reggel 36,5 volt, bár nem ágyban mértem, de úgy néz ki meg fog jönni. Érzem is tegnap este óta. :( Hát ez van, viszont most már nagyon el vagyok kesereve... :(

31. Kriszti 86 (válaszként erre: 29. - Szonnny)
2015. febr. 2. 07:59

szia, nem tudom, hogy ez igaz-e, én még nem hallottam, de most hogy mondtad, belegondoltam, és tényleg sok olyat ismerek, ahol hamar jött a 2.3. baba. szóval lehet, hogy van benne igazság.


teszteltem azóta, igen. van még itthon 9 tesztem. :) (netről vettem olcsón.) a 2. erősebb volt, mint az első, a 3. meg még erősebb. ma vagyok a 30. napon és még mindig 37,2 volt reggel a hőm.


neked még mindig 36,9? hátha sikerült volna!! szurkolok nagyon!! :)

2015. febr. 1. 10:15
Teszteltél azóta?
29. Szonnny (válaszként erre: 28. - Kriszti 86)
2015. febr. 1. 10:14

Azt olvastam, hogy akinek van egy viszonylag kicsi gyereke, annak hamar összejön a következő. Ez szerinted igaz lehet?

Nekem 36,9 volt ma reggel, de van még két napom. Nagyon pozitív vagyok... :D

Tesztet nem merek csinálni... Amúgy semmi tünetem nincs, de akkor sem szokott mikor megjön, egyszer csak elkezd fájdogálni a hasam és megjön. Ennyi.

Végül vettem be gyógyszert, muszáj volt, mert nem akart múlni, pedig le is feküdtem...

2015. jan. 31. 16:07

szia, remélem elmúlt hamar a fejfájásod!

most láttam, hogy kérdezted, hogy van-e már gyerekünk. igen, van egy 16 hónapos kislányunk. :)


veled van vm változás azóta? hődet méred reggelente? nekem ma is 37,2 volt.


(ezt amiatt is írom, ha majd később esetleg olvassa más is a fórumot. :))


amúgy, ez a pisilős dolog nem olyan volt, hogy egész nap a wc-n ültem :D csak ahogy végeztem, már megint azt éreztem, hogy mennem kell, de nyilván nem ültem le megint. :)))

olyan furcsa érzés volt a hasam aljában. feszült.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook