2008 áprilisi babákat várók (beszélgetés)
Szia Afrodita!
Mégegyszer gratulálok a kisfiadhoz, sok boldogságot és egészséget kívánunk nektek!
Melissza és Banya
Sziasztok!
Végre itthon! Mindenki jól van? Nincs időm visszaolvasni. Hanaról van valami hír? Teszek fel rólunk friss képeket. Egyelőre én hulla fáradt vagyok, a kórházban alig tudtam aludni valamit.
Mindenkinek puszi!:-)
Sziasztok!
Hanáról tudtok valamit? Jelez majd valamelyikőtöknek, ha meglesz Heidi?
Szoktam vele levelezni, és nagyon izgulok már értük én is!
Szia Grenadin!
Örülök nagyon,h te is babázol már,nagyon sok szép pillanatot kívánok nektek a picikéhez..:)))
Mi is gratulálunk! Nagyon sok boldogságot!:-)))
Fanni&Lucus
Szia Grenadin!
Gratulálok a kisfiadhoz, szép nagy baba lett!
Sok-sok boldogságot és egészséget kívánunk nektek!
Melissza és Banya
Sziasztok!
Szép vasárnapot mindenkinek, ahogy olvasom, már mindannyian babázunk! :D
Átcsúsztunk májusra, de azért csatlakoznák az új fórumhoz!
Gyönyőrűséges kisfiam Vince Gellért május 3-án 12.28-kor született a köv. paraméterekkel: 3710g, 57cm, 36-os bukó :D
Teljesen magába szerelmetesített, úgyhogy a napjaim azzal telnek, hogy ha nem is igényel ellátát, akkor is őt nézegetem!
Gratulálok Kettinek Emmához, Kandinak Dorkához és Afroditának Dominikhez, Hanának ahhoz, hogy Heidi kivárja az idejét!
Puszi mindenkinek!
Köszi mindenkinek a tippeket.
Fanni is erőlködik szörnyen, olyan, mint egy kis vörösödős sajtkukac,...aztán a feszengés sírásba torkollik,...majd meg szakad a szívem:-(
Holnap a dokinénit is felhívom.
Sziasztok Csajok!
Bocsi de tegnap nem tudtam gép közelébe kerülni.
Van kétfajta homeopátis bogyó, és mindegyikből a kisebbik koncentrációt kell szedni, mert a nagyobbak az apasztást segítik elő. Az egyik az Urtica urens 5 ch, valamint az agnus castus d6. Nekem a gyógyszertárban ajánlották még a Ricinus communis 5 ch is.
A neten olvastam a More Milk Plus csepp illetve kapszuláról, ami még megindítja a tejelválasztást, de nem olcsó mulatság, mert 60 db kapszula több mint 6000 forint. Igaz nálunk nem ismerik minden patikában, és így csak megrendelni tudtam csak, így erről még nyilatkozni nem tudok.
Nálunk nagy szerepe van a tejtermelésben a kisasszony lustaságának is, hiszen ha már nem folyik magától a tejci, akkor már nem is kell neki. Én meg hiába próbálom lefejni, alig jön belőle valami, de ha erőltetem neki, és nem teszem át a másik cicire akkor rákényszerül hogy kiszívja onnan az adagját, de így kb 1 óra az etetés nálunk. Így napi 7 órát töltök etetéssel. Remélem ez majd egy kicsit megváltozik a késöbbiekben.
Amúgy jól fejlődik, mert mikor hazahoztuk 28-án a kórházból akkor volt 2940g és tegnap este már 3300 g-ot nyomott a popója. Igaz a nagylányom jobb étvágyú volt, és ő ezért jobban is növekedett mint Melissza.
Akinek volt már hasfájós a Kicsije mit tapasztalt?
Milyen tünetei voltak?
...mi 2 napja szörnyen nyűgösek vagyunk:-(
Köszi
Arnica a szülés utáni kivérzés felgyorsítására jó.
lehet benne valami, mert én is szedtem és most alig több mint 2 héttel a szülés után már alig van valami. szerencsére.:)
Urtica Urens a neve, és abból is az 5 CH-s potenciájú, 3*5 golyót kell naponta elszopogatni belőle.
vigyázni kell, mert az ennél erősebb potenciájúak pont hogy apasztják a tejet.
Szia Banya:)
Aha ahogy írod nem elég a tejci, most kipróbálom a homeopátiás bogyót, írd le Te is légyszi a nevét, hogy te mit szedsz, nem akarom tápozni, hisz ha van valamennyi tejem nem igaz, hogy nem lehet belőle többet csinálni:) iszom a szoptatós teát is és rengeteg vizet:) várom a homeopátiás bogyó nevét:) köszi:)
Sziasztok!
Köszönjük a jókívánságokat!Gratulálok Afroditának!:-)Kicsit most le vagyok maradva,Grenadinnal mi újság?
Sajnos mi is kínlódunk még a tejcivel,kicsit kevés,de reménykedem,hogy beindul,mert eléggé megviselne lelkileg,ha nem tudnám Dorkát szoptatni.Már a kórházban kapott egy kis pótlást,és itthon is kell néha adnunk neki,de remélem leszokhatunk róla,és elég lesz a szopi.Úgy veszem észre,hogy egyre több a tejem.Remélem!Mi e neve annak a bogyónak hasfájásra,amit a babunak be lehet adni?Tejserkentésre én is szedek homeós bogyókat és vedelem a szopis teát is!Kitartást és jó babázást mindenkinek!
Szia Dun!
Nem elég Regikének a tejcid azért kap pótlást?
Még visszatudod állítani a rendes tejmennyiséget, csak többször kell etetni a babát, és vannak jó homeopátisás szerek amik serkentik a tejtermelést.
Én is szedek ilyen bogyókat, mert nem akart rendesen beindulni a tejtermelés.
Ha érdekel a bogyók neve, akkor majd megírom neked.
Gratulálok Afroditának a babához!
Végre ő is babázhat, hiszen jól megvárakoztatta Dominik a szüleit!
NAgyon szívesen..:)
Hú,akkor még nagyon friss az élmény!Dominik jól megvárakoztatta az anyukáját.
ha tudok új hírt akkor jövök:) most mennem kell mert felébresztette a babukámat a pocakja, éhes:D
sok puszi nektek:)