Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mei tai tapasztalatokat várok, érdekelne, hogy nagyobb korban, illetve télen is hordozzák-e a babákat, vagy az kényelmetlen? fórum

Mei tai tapasztalatokat várok, érdekelne, hogy nagyobb korban, illetve télen is hordozzák-e a babákat, vagy az kényelmetlen? (tudásbázis kérdés)


6. Kata06 (válaszként erre: 2. - Lacry)
2011. júl. 30. 15:29
Nekünk most sem gond, Lilla imádja, két hete nem is volt babakocsiban:).
2011. júl. 30. 09:45
Nem. Nem volt sem nehéz, sem kényelmetlen. Szerintem neki sem, mert sokszor aludt is addig, amíg haza nem értünk. Messze volt a nagyfiam ovija(metró, villamos, busz) sok átszállással, nem tudtam a babakocsival megoldani, főleg a reggeli csúcsban. Kb 2*1 órát vittem így minden nap. Viszont a cipőit folyton elhagytuk:)
4. Lacry (válaszként erre: 3. - Fdóri)
2011. júl. 29. 21:04
Nem volt kényelmetlen?
2011. júl. 29. 19:35

Szia!


Nekünk kendőnk volt. Fél évesen (télen), overálban, jól elvolt benne:)

2011. júl. 29. 18:22
6 hónapos a kislányom, szeretnék egy mei tait neki, mert már a babakocsiban nem érzi olyan jól magát, folyton ki kell venni nézelődni. De jön a tél, a hideg, nem tudom, hogy ilyenkor is kényelmes-e a hordozás. Akinek van tapasztalata, írjon.
2011. júl. 29. 18:21
Mei tai tapasztalatokat várok, érdekelne, hogy nagyobb korban, illetve télen is hordozzák-e a babákat, vagy az kényelmetlen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook