Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2008 áprilisi babákat várók fórum

2008 áprilisi babákat várók (beszélgetős fórum)


21. Duncan (válaszként erre: 19. - Rzsbet)
2007. okt. 22. 18:43
Szia:))) csak most találtam rá erre a topikra, de nagyon örülök neki:)))
20. almakompót (válaszként erre: 15. - Lucus)
2007. okt. 22. 18:42

Sajnos ő már nem az első baba:( Márciusban koraszülésem volt. Az ikerbabáim csak néhány órát éltek:(

Nagyon remélem, hogy a mostani pocaklakónk viszont időben, szépen fejletten és egészségesen fog megszületni.


Múlik már a hányingered? Vagy éppen most tombolja ki magát rajtad?

19. Rzsbet
2007. okt. 22. 18:41
Szia Duncan:)
18. Rzsbet (válaszként erre: 12. - Almakompót)
2007. okt. 22. 18:40

Sziasztok:)


Nekem sincs ilyen alhasi keményedésem, csak néha kis görcseim a petefészek tájékán, de arra azt mondta a doki, hogy ebben az időszakban ez még normális.

17. Duncan
2007. okt. 22. 18:40
sziasztok:) Én is áprilisra vagyok kiírva első babunkkal. Április 18-ára:)))
16. Lucus (válaszként erre: 11. - Rzsbet)
2007. okt. 22. 17:49
Igen. Kb két héttel a szülinapom előtt fog megszületni a babánk. Így elmondhatom majd, hogy az első gyerekünket még huszonéves koromban szültem:-)
15. Lucus (válaszként erre: 14. - Almakompót)
2007. okt. 22. 17:42

Szorítok, hogy miahmarabb elmúljon és túl legyél rajta. Ő lesz az első Babád?


Lucus

14. almakompót (válaszként erre: 13. - Lucus)
2007. okt. 22. 17:08

Szia Lucus!


Ez nem görcsszerű dolog, hanem teljesen fájdalommentes valami. Egyszer csak kemény lesz a hasam alja, de olyan nagyon, hogy diót is lehetne szerintem törni rajta, és megjelenik rajta egy fél ökölnyi pukli, aztán kb. egy perc alatt szépen fellazul, és megint minden a régi.

Ezt gyógyszer ellenére naponta 6-8 alamlommal csinálja:( Elég rossz érzés.

13. Lucus (válaszként erre: 12. - Almakompót)
2007. okt. 22. 12:24

Szia Almakompót,


Nekem nincs ilyen problémám. Milyen amikor keményedik a hasad? Görcs szerű?


Lucus

2007. okt. 22. 11:15

Lányok van valakinek közületek alhasi keményedése? Engem sajnos már hetek óta kínoz:(

Már kaptam rá gyógyszert is (diaphillyn), meg ugye szedem a magna B6-ot is, de még így is sokat keményedek.

11. Rzsbet (válaszként erre: 8. - Lucus)
2007. okt. 21. 08:27

Sziasztok, szép reggelt:)


Lucus, ha akkor van a szülinapod, akkor valóban.:)

10. almakompót (válaszként erre: 9. - Nicci)
2007. okt. 19. 16:03
Neked is PUSZ-PUSZ!
2007. okt. 19. 15:55

Sziasztok!


Én ápr.9re vagyok kiírva és mi már a nemét is tudjuk:KISFIÚ


Van már egy másik kisfiam is Lázár ,Ő most lesz 18 hónapos!


Mindenkinek gratula!


ALMÁCSKA:Pusz-pusz!:)

8. Lucus (válaszként erre: 7. - Rzsbet)
2007. okt. 19. 14:41

Szia Rzsbet,


Ha 27, akkor a babád napra pontosan 30 évvel lesz fatalabb nálam:-)))


Lucus

2007. okt. 18. 19:17

Sziasztok:)

Én is gratulálok mindenkinek.:)

Én ma voltam ultrahangon, nagyon jók az eredmények, a nyaki redő 1 mm, állítólag az jó, de a korom miatt genetikai vizsgálat javasolt, úgyhogy most oda próbálok időpontot szerezni. Szegedre kell mennem. És módosult a kiírásom április 27-re:)

2007. okt. 18. 16:43

Sziasztok!

Én április 10-re vagyok kiírva, de a babácska egy kicsit nagyobb mint a számított kora, húgyhogy lehet, hogy néhány nappal korábban meglesz!

Mivel volt már egy tragédiával végződő iker koraszülésem ezért, ha lehetséges, akkor most méginkább mindent megteszek ami a baba javát szolgálja.

Már lassan két hónapja itthon vagyok, és kímélem magamat mindentől:)

Remélem, hogy nagyon-nagyon szép április lesz számunkra a jövő évi:)

Mindenkinek gratulálok!!!!

2007. okt. 18. 14:13

Sziasztok!


Mi Április közepére (12.) várjuk a babát, én most léptem a 15. hétbe. Hihetetlen, de nekem csak a 12. hét után kezdődtek az émelygéseim. Pont mikor már borzasztóan energikusnak kellene lennem. Ti hogy vagytok?

Grenadin! Majd írd meg a szombati vizsgálat eredményét. És egyenlőre még ne izgulj. Hasonló dolog történt 2 éve a sógornőm terhességénél, de később kiderült, hogy minden rendben a babánál, csak kicsit gyorsabban nőtt az elején a kelleténél.

Lányok! Nektek nő már a pocakotok?


Lucus

2007. okt. 18. 11:37

Sziasztok! Gratulálok mindenkinek! Mi április 28-ra vagyunk kiírva. Tegnap voltunk a 12. heti uh-n.

Hihetetlen, hogy kb.10cm-es gyerek van bennem (1. baba)! Viszonylag vastagnak mérte a doki a nyaki redőt, ezért szombatom megyünk kombinált tesztre. Vannak félelmeim, de igazából nem tudom elképzelni, hogy valami baja lehet a porontynak, hiszen olyan egészségesen "fickándozik"!

2007. okt. 13. 19:26
Sziasztok, én április 21-re vagyok kiírva egyenlőre, bár ez még változhat. Én is pörgős munkához szoktam, de ezen most kicsit próbálok lassítani, bár nem egyszerű. Tényleg csak jó dolgokra kell ilyenkor gondolni. Minden rendben lesz.:)
2. 95897bc429 (válaszként erre: 1. - Lucus)
2007. okt. 12. 15:43

Sziasztok Kismamák!


Én április végére várom a babócát! Már nagyon várt picuri volt, mert több mint 8 évet kérette magát, mire úgy döntött, hogy akkor minket választ. De jól tette, mert már az egész család imádja Őt.

Igaz még a félelem bennem van, nehogy történjen vele valami rossz. De nem szabad a rosszra gondolni, csak a jó dolgokra (mikor már magamhoz ölelhetem) szabad koncentrálni!

2007. okt. 9. 14:15

Sziasztok Kismamák!


Arra gondoltam, hogy mi, akik hasonló élményeket, hasonló időben élünk át, megoszthatnánk egymással örömeinket, esetleg gondunkat-bajunkat.

Rendkívül boldog vagyok és örülök a kismamaságomnak:-)

Sajnos azonban dolgozó nőként, pörgős-multis munkában bizony nagyon nehezemre esik helyt állni.


Ti hogyan érzitek magatokat? Mit és hogyan változtattok az életviteleteken?


Várom szeretettel hason-hasú:-) kismamatársaimat.


Lucus

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook