Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2006 szeptemberében szültem fórum

2006 szeptemberében szültem (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
455. kszilvi (válaszként erre: 453. - Martica)
2007. jún. 13. 21:12

Szia!

Megnéztem az új képeket! Nagyon édi kis csajszi Encsi!:-) A méretei nagyon jók, de azért ő sem panaszkodhat, vannak ott is cuki hurkicák a combin!:-)


Akkor neked is sokszor szopizik? Mondjuk a mi dokink örül neki, hogy még minig van tejci.Én is!


6 fog...az dúrva! Szerintem Petyánál is több indulhatott lefelé, mert ma este is iszonyatosan fájlalta az ínyét szegénykém!

454. Edit78
2007. jún. 13. 20:31

sziasztok!

én is készülök méretni, de vsz jövő 7 lesz belőle.

igaz, hogy külön szobában alszik, de van bébifonunk, így mindent hallunk, még azt is, ha megfordul.

6 fog, te jó ég!! nem fogtok unatkozni, bár az is lehet, hogy észrevétlenül bukkannak ki!

Ádámnak is kopogtat az 5. foga! és isszonyat jó az étvágya!

453. martica
2007. jún. 13. 20:24

sziasztok!

voltunk a kilenc hónapos ellenörzésen.

Encsi 7700 gr és 72 cm!a doki néni szerint már nem is látszik semmi abból hogy hátránnyal indult, szép törékeny porcelánbaba lett belőle, igazi "modellalkat" a védőnő szerint:-))

mi is sokszor ébredünk éjszaka, és csak a cici nyugtatja meg...

ja és a dokinéni szerint most egyszerre jön 6 foga!!!!!

452. kszilvi
2007. jún. 13. 14:29

Éjjel nekem is többször ébred Petya, sírva. Csak szopival tudom megnyugtatni-elaltatni...:-(


Nap közben jobb. Tegnap is aludt du. 3 órát!


Edit! milyen, hogy a fiad külön szobában alszik? Meghallod, ha felkel?


Ma megevett manó egy nagy adag tökfőzeléket májjal.(én főztem) De tényleg hatalmas adagot! Utána meg joghurtot is.:-)

451. Edit78
2007. jún. 12. 20:31

hahó!

éjszak nálunk is bolondos volt, 3-szor volt riadó!:(

remélem, ma jobb lesz. amúgy nagyon cuki, de nálunk is hasonló a helyzet:akaratoskodik, anyás, állni szeretne.

jó éjt mindenkinek!

450. kszilvi
2007. jún. 11. 21:30

Aludt a fiam fél 1-től fél 3-ig. Én is pihentem kicsit. Remélem az éjszakánk jó lesz. Már alszik is háromnegyed 8-tól!


Jó éjszakát mindenkinek!

449. timy26
2007. jún. 11. 20:44

2007 január 23-án született meg a kislányom a Bajcsy-Zsilinszky kórházban.

A 17.ker-ben lakunk és szeretnék barátkozni olyan anyukákkal,akiknek hasonló korú babájuk van ill. ők is a 17.ker-ben laknak.

Jó lenne a babának egy másik baba társaságában,együtt mászkálni erre-arra,játszadozni. ha valakinek lenne kedve ezekhez írjon a kistim@gmail.com e-mail címre

448. martica
2007. jún. 11. 20:25

sziasztok!

haza jöttünk a nagyiéktól. hát nehéz az át állás:-)

egyre többet áll a drága,meg egyre akaratossab:-(

kitartás nektek!!!

447. kszilvi
2007. jún. 11. 13:05

Sziasztok!

Szenvedünk, nyüglődünk, sírás, ordítás megy egész nap. Szerintem újabb fogacska a láthatáron. Már nagyon kész vagyok-és a fiam is. Nehezen alszik el, szenvedünk a szopival is. Remélem kipiheni magát kicsit, mert most aludt el nagy nehezen.


Majd benézek még, megyek kicsit én is pihizni.

Rám fér...

446. Edit78
2007. jún. 11. 11:27

sziasztok!

ügyesednek ezek a gyerekek!! :)

Ádám is nagyon élvezi a mászást. csak nekem furcsa, hogy már nem gurul!

445. kszilvi (válaszként erre: 444. - Martica)
2007. jún. 9. 20:58

Szia!

Klubba felvéve!!! :-DDDDDDD


Mi meg szenvedünk...szerintem fogacskánk lesz megint! Nyáladzik, nyügös, sokszor szopizik, ébred éjszaka sírva, nyugtalan...

Na majd meglátjuk...


Mit nem esznek még nektek a gyerkőcök? (most már inkább ezt kérdem, nem azt, hogy mi mindent!:-D)

Jó éjszakát nektek!

444. martica
2007. jún. 9. 09:01

sziasztok!

csatlakoznánk az álldogálok klubjához ha van még tagfelvétel:-)))))))))

és kapok rengeteg nyálas puszit, meg pápázunk meg hivjuk a apát!

IRTÓ BÜSZKE VAGYOK ÁM!!!!

443. kszilvi
2007. jún. 8. 17:29

Jaaaaaaaa, és ma felállt a fiam a kiságyban!!!

Lejjebb kell tenni a fekvőrészt! :-DDDDDDD

442. kszilvi
2007. jún. 8. 17:29

Sziasztok!

Nektek is jó hétvégét!

Ma voltunk anyóséknál, dédiéknél. Jól viselte a kicsi, pedig dög meleg volt-van.

Holnap megy csajozni:barátnőmékhez, akinek van egy kislánya:-) Jó lesz, már várom. Rég láttuk őket.

441. Edit78
2007. jún. 8. 13:11
kitartás és jó 7végét mindnekinek!!!
440. martica
2007. jún. 8. 08:50

sziasztok!

borzalmas éjszakánk volt és eddig a nappal sem jobb:-(

készülődünk haza,hétvégén nagymamizik a törpicur.

remélem nálatok minden rendben lesz és nem lesz sok sírás!!!!!!!!!

439. kszilvi
2007. jún. 7. 18:14

Sziasztok!

Alvás: egész jó most az utóbbi napokban. Úgy 2 körül ébred enni-vissza alszik rögtön, majd 5 körül megint, és végül olyan 7 kor kelünk. Rettenetesen meleg van nálunk! Egész héten a ház ügyében rohangáltunk (ma is-a kicsit is kellett vinnünk, mert anyuék is jöttek aláírni...) most alszik a manó, mert nagyon elfáradt. Aláírtuk a szerződést! Végre.

Majd írok még, most pihizünk kicsit a fárasztó nap után.

438. Edit78
2007. jún. 7. 12:00

tegnap éjjel milyen volt nálatok? nálunk borzalmas, 1-kor sikerült elaludnia.:(

bújós Ádám is mostanában.

437. martica
2007. jún. 6. 20:37

sziasztok!

teljesen fel borult a napirendünk....

elég nyügi szegénykém amit nem is csodálok ebben az össze vissza időben.

mostanában úgy alszik el hogy fekszünk a nagyágyon, felém fordul, át ölel, be fúrja magát a cicik közéé s álomba szuszogja magát!

álomi érés!!!!!!!!!!!!!kár hogy el fog múlni.

436. Edit78
2007. jún. 6. 12:01

sziasztok!

ügyesek+nagyok vagytok!! :)

Ádám tegnap elkezdett mászni!! nagyon cuki.

mostanában alvás is ok, szerencsére.

nálatok is minden rendben?

435. kszilvi (válaszként erre: 434. - Martica)
2007. jún. 5. 18:18

szia!

Örülök neki! Már ideje volt, mert nagyon ügyi a kis csaj! :-DDDDDD


Voltunk tanácsadáson: manó 11 kg és 77cm.

Kuki rendben!:-)Ehet mindent, amit mi figyelve, nem alergiás e valamire. (kiv. bab, tojás, tejföl-de habarásban lehet, csak magában nem, tej)

434. martica
2007. jún. 5. 12:57

sziasztok!

végre nem kell mennünk korai fejlesztésre!!!!

gyógyultnak lettünk nyilvánítva a dokinéni által:-)

Encsi belém kapaszkodva már fel áll, sőt már arra is rá jött hogy így meg is tud maradni ha nem enged el!

irrrrrtó ügyes kis manócska ! imádom!

legyen szép napotok

433. kszilvi
2007. jún. 4. 08:00

sziasztok!

Hétvége nálunk szintén káosz...

Szombat este 8 után már aludt, 10-kor sírt keservesen, csukott szemmel. szopi-nem akart vissza aludni. Végül sikerült, 1-kor kelt megint ugyanúgy.Mikor beraktam a kiságyba ordított-megint szopi-elaludt-2-kor ébredt megint...vagy 5-6x is szopizott, mire elaludt. persze 6 körül ébredtünk végleg. Totál kész voltam. Szerencsére anyuék átvették a kicsit reggel, hogy tudjunk aludni(mésfél órát csucsiztunk még)Egész nap kómás voltam, manó nappal is sírdogált-szopi után nem aludt, de nagyon álmos volt. Nem tudom mi lehetett. Lehet az időjárás is. (nálunk dörgött, szakadt az eső-ma meg már süt a nap)


Most éjjel csak 1x ébredt, szopi után vissza is aludt. 7-től vagyunk fent. Este fél 7-kor még adtunk neki tejpépet, hátha jobban tele a pocija, akkor jobban alszik-úgy látszik bevált!

Párom a héten itthon van-jajj, de jóóó!!! Talán jobb lesz kicsit.Ma megyünk nagyikámékhoz,remélem jól viseli majd Petya.


Kaja: tegnap kapott először sárgadinnyét-ízlett neki. Epret is evett-hámozva,és cserit is.


Ház ügyben is reméljük, lesz a héten már valami.(már 4 hónapja húzódik!)


Legyen szép napotok! Sziasztok! Puszi!

432. Edit78
2007. jún. 3. 12:56

hali!

Ádám ma megkapaszkodott a dohányzó asztalban, küzdött, és felállt!!!!! eléggé riadt volt az arca:)

tolatás nálunk is kedvenc.

nálunk éjszakák mostanában jól mennek, bár ma éjjel pont 1x felébredt, de a napközbeni alvás az káosz!!!!

431. martica
2007. jún. 3. 08:51

sziasztok!

hát az éjszakák nagyon változatosak:-(3-6 ébredés, reggel 6 kelés....

napközben is elég nyügi, tuti fogmanók mert nem jöttek ki rendesen a felső fogacskák csak éppen és most törik át teljessen. tök duzzadt, napi 4-5 műsoros pelus stb.

remélem nektek jobb volt a hétvége!

viszont elkezdtünk rákmódra közlekedni,tegnap betolatott a kanapé alá, de nem ilyedt meg csak kiszolt alóla:-D

430. kszilvi
2007. máj. 31. 10:49

Helló!


Az alvás nagyon változó. Függ attól is, hogy hánykor ébredünk. Most pl. épp alszik-10-kor aludt el szopival.


Este fél 9-kor aludt el, 1-kor ébredt enni, majd csak fél 6-kor. Aztán 6-háromnegyed 8-ig még aludtunk kicsit. 10-ig kúszott-mászott a földön-jól elfáradt, aztán nyújtotta felém a kezeit, így adta tudtomra, hogy szopizna-álmos volt már.

Ha felébred ebéd, játék. Aztán du-án valamikor, ha álmos megint szopi-alvás.Így ált. 2x alszik nap közben. Később, ha 1x-i is elég lesz, szeretném ebéd utánra időzíteni-szoktatni,mert az oviban úgyis akkor lesz alvás.


A brokkolit nekem is imádja-főleg répával-csirkehusival.

Ma borsólevest főztünk friss-új zöldségekkel, tettem bele 2 db-ka csirkehusit. Manónak is ez lesz az ebédje.


Tegnap felült magától!:-)

429. Edit78
2007. máj. 31. 10:32

hahó!

tegnap edtam neki előstzör brokkolit, fini volt. nálunk is a felállás lenne a sláger, ha hagynánk.

7végén már mi is lejjebb tettük a kiságy fekvő részét.

nálatok hányszor, mekkorát alszik Picur? nálunk lassan már csak 1 alvás lesz, mostvalahogy, és kb 2-2,5 óra. estére isssszonyat fáradt!

szép napot.

428. kszilvi
2007. máj. 30. 17:29

sziasztok!

manóm térden állvan hintázik. Ha mellettem térdel, akkor fel is áll-belém kapaszkodva. Ha le akarom ültetni,harcolunk,mert ő csak állni akar,megfeszíti a lábait, hogy be ne tudjam hajlítani, hogy leüljön:-) Asszem lejjebb kell tenni megint a kiságy fekvő részét...ki tudja mikor áll fel.Az ágyban már a rácsot fogva felült nagy nyögések közepedte, de sikerült!:-)Cukika


Remélem az éjszakánk jobb lesz! Nektek is martica!

Most alszanak a fiúk, így kihasználtam a lehetőséget, hogy gépközelbe jussak:-)

427. martica
2007. máj. 30. 16:14

sziasztok!

"jó" hogy nem csak nálunk van diliház:-)

tegnap hatalmas erőlködések közepette felálltunk!

a napok továbra is fárasztóak, nehezítés képpen lakásfelujítás kezdődött felettünk:-(

426. kszilvi
2007. máj. 30. 12:20

Nektek elég még a tejci?

Nálunk úgy tűni, még igen, de kíváncsi leszek, meddig tudom még szoptatni.

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook