Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2006 szeptemberében szültem fórum

2006 szeptemberében szültem (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
635. Brig9
2012. máj. 3. 19:39

Halló!!!

Még mindig senki???? :)

634. Brig9
2011. jan. 22. 21:34

Helló!!!


Vagytok még?

Mi is 2006 szeptemberiek vagyunk!

Hogy bírtok a szűz csillagjegyű minden lében nagykanál ovisokkal????

633. .mia.
2008. nov. 13. 19:34
szisztok, erre fele mar nem jar senki???
632. lex2008
2008. szept. 1. 13:06
én is, de Székelyudvarhelyen
631. d794d668d5 (válaszként erre: 630. - Kszilvi)
2008. aug. 27. 13:40

kszilvi új neve Sziboni, mert a regisztrációját sajna törölték, amiért többször elküldtem az üzit, hogy megszületett Panna...

Ezen a néven már elérhető:)

Üdvözöl és puszil mindenkit

630. kszilvi
2008. aug. 27. 13:26

Sziasztok!


Szilvi huga vagyok. . . Ma megszületett Panna 8:58kor 3150grammal és 52cm-rel.

Gyönyörű szép baba, anyuci és babó is jól van, minden rendben velük.

Ha ma lefényképezzük a korházban akkor rakok fel róluk képeket Nektek!

Ancsa

629. kszilvi (válaszként erre: 628. - 984ff08d0b)
2008. febr. 4. 13:20

Mostanában nem kv-zok,mert még az illatától is rosszul vagyok. Korábban ittam napi 1-2 tejes kv-t. Ha most mégis megkívánom (havonta 2x:-)akkor 3in1-bent iszok.


Remélem hamar rendbe jön a kukó! Vigyázz magatokra!

628. 984ff08d0b (válaszként erre: 627. - Kszilvi)
2008. febr. 4. 09:06

ha tudod, csökkentsd a kávé mennyiségét, az is rabolja a vasat!

ha meg nem is kávézol akkor ne kezd el :)


a doki egyszer elmondta mit kell ilyenkor tenni a kukaccal (Heimpálba vittem be, 2ésfél órát vártunk rá), azóta tudom és csinálom, még van a krémből, de ha nem olyan csúnya, akkor nem használom, mert elég durva cucc. ha csak kicsit gyulladt, akkor vízzel higított Betadinos lemosás és kész... :P ez ilyen gyerek, gyulladékony :)

627. kszilvi (válaszként erre: 626. - 984ff08d0b)
2008. febr. 3. 14:24

ÓÓÓÓ, szegénykém! A doki nem adott rá valamit?

Cukrom éhgyomri: 5,5 a terhelés után: 5,8. Szóval jó!:-) Csak kicsit vérszegény vagyok-ahogy én kiolvastam a leletből...vashiány.

626. 984ff08d0b (válaszként erre: 625. - Kszilvi)
2008. febr. 1. 14:50

jah...a kukija már begyulladt viszont, szóval valamit azért okoz benne az oltás :P

milyen édes vagy? azaz milyen lettttt a cukoreredményed? :D

625. kszilvi (válaszként erre: 624. - 984ff08d0b)
2008. febr. 1. 14:14

Köszi!


Remélem nem lesznek pöttyök! Azért figyeld majd!

2008. jan. 31. 14:07

Sziasztok, Szilvi gratulálok! :)))

Mi most voltunk a 15hóson, Ben izzad tőle egyenlőre...2 napja kapta...kíváncsi vagyok, lesznek-e pöttyök?

623. kszilvi
2008. jan. 31. 11:55

martica! még azt akartam kérdezni, hogy a pöttyök azóta már elmúltak?


Nemsokára itt a 18-hós oltás is. Úgy tudom, annál rögtön lehet mellékhatás. Majd meglátjuk.

622. kszilvi (válaszként erre: 621. - Martica)
2008. jan. 31. 11:53

Köszi!:-)


Ma már a véremet is ontottam:-) voltam cukor terhelésen. Remélem jó lesz az eredmény. Ma du-án már meg is lesznek az eredmények.


Itt esik a hó. Ha a párom haza jön, akkor lehet kivisszük Petyát kicsit szánkózni. Most aludt el manócska.


Remélem ti jól vagytok! Majd írj!

Puszi: Szilvi

621. martica (válaszként erre: 620. - Kszilvi)
2008. jan. 31. 09:07
HURRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!
620. kszilvi
2008. jan. 30. 19:17

Sziasztok!


Nálunk nem volt gond az oltás után, egy kicsit nyügös volt utána.

Beszéd még nálunk sincs, csak szavakat mond, de nem sokat. Mutogatás öö-zés nálunk is van.

Amúgy mindent megért, megcsinál amit kérek.


Már nem szopizik, de együtt alszunk el, úgy teszem a kiságyba.


Most mennem kell, mert fürdés idő van. Majd jelentkezek még.


Még annyit, hogy Petikémnek kistesója lesz!:-)


Vigyázzatok magatokra!

Puszi!

619. martica
2008. jan. 26. 10:17

sziasztok!

Encsinek szintén 12/5 foga van most jön a két szemfoga, és egy rágó.

Enni szinte semmit nem eszik,, csak amit egyedül tud nem akarja engedni hogy én etessem. olyan hisztit csap le hogy zeng a ház:-((persze éjszaka a cumisüvegből simán eszik, be is vág két nagy üveget.

a rohangászás nálunk is megy, mint a motoregér megyek utána ,pakolok el, mert mindent meg néz aztán el dobja. szerencsére nem pakol polcokról, csak a konyhaszekrény alsó részét, de azt meg is engedem oda tettem a műanyag dolgokat.

a beszéd: hát az furcsa. van mikor egész nap érthetően mondja a szavakat amit tud meg próbál ujjakat is, van hogy hablatyol egész nap, és mutogat.persze dühös ha nem értem.

rengeteget segít megy a partvissal, és veri le a dolgokat:-D most kapott egy manóknak való takarító készletet, azzal dolgozik rengeteget, meg a kis porszívót huzigatja.tündéri:-))))))))

a bilizés: elsőre simán rá csücsült, persze eredmény nélkül szinte 5 percenként, most ordít ha rá akarom tenni,hát hanyagoljuk. majd a tavasszal.

nálatok okozott problémát a 15 hós oltás? Encsi napra pontosan 2 hét múlva pöttyös lett, majd szívrohamot kaptam.

2008. jan. 18. 09:20

Szaisztok,

nálunk is fogbaj van, ha nem adok este panadolt neki, akkor éjjel 4-5x kel :P nappal meg végig rohangál, már értem miért mondták, hogy örüljek, amíg nem megy :D akkor áll csak meg, ha már lépni sem bír a fáradtságtól, de furcsa mód kipiheni magát negyed óra alatt és megint trappol :) futni még nem tud, de gyorsan közlekedik...kedvence most a felmosó mop, viszi magával mindenhova és felmos, feltöröl :) Nekitámasztja ügyesen valahova, majd megint elveszi és dörgöl. Néha szétkacagom magam rajta. A porszívózás és a törölgetés is jól megy neki :) Meg a wc is nagy kedvenc, figyelnem kell rá, ha bent vagyunk a fürdőben, mert matatás lesz avége :P

Beszéd terén Ben furi, mert egyszer-egyszer elismétel szavakat, de szerintem nem érti amit mond, szóval mondom neki pl.: aludni, akkor a hangsúlyt és a kiejtést utánozza: ajunnnn, de egyszer mondja és utána nem érdekli. Ezismegvolt, van még valami? kifejezés van az arcán :) A c-sz betűt most kezdi begyakrorlni, eddig saját magát is kikacagta, mert nem tudta kimondani, hogy hapci, cica :) és nem érdekelte, csak szórakoztatta. Most odafigyel és gyakorol, de ezt is csak pár kimondás erejéig. "Szavakat" nem szívesen használ, amíg megtudja értetni magát metakommunikációval, addig nem nyitja ki a száját :) Ha anya nagyon lúzer és nem érti mi van, akkor az Annn! Annn! és hammamamamma szavakkal mondja el, hogy anya, látom eszel, én is kérek olyat!!! Asszem nálunk ezt kell majd kiharcolnom, hogy ne ümmögjön, meg integessen, hanem beszéljen...

Az ivás nálunk is kabaré, olyan édes, ahogy szürpöli az innivalót, aztán ha elfogy, mutogatja, hogy még, még...persze utána már csak a füle mellé töltögeti. :P

A fogmosás nálunk is ramaty :) szétrágja a kefét, és olyan hisztit levág, ha elveszem, hogy önveszélyes. Mostanában sok ilyet produkál, bár azért én nem adom vissza, amit egyszer elvettem. Kap mást helyette, de azt meg többnyire hozzámvágja :) És mindent ő akar, ha belenyúlok segítő szándékkal, hiába mondom, hogy segítek, már nem is érdekli a dolog többet, eldobja. Ne nyúljak bele, ne és ne...jááj.

617. kszilvi (válaszként erre: 616. - Martica)
2008. jan. 17. 13:25

Szia!


Petyának 12 foga van, de bármikorra várható újabb. Nem nagyon tudom megnézni, szerintem majd csak akkor látom meg, ha már jól kibújt.

Beszéd: baba, mama, nana, dádá,vava-ezt a kutyának mondja hangosan, közben legugol. Nem nagyon mond új szót.


Én is egész nap rohangálok utána. Néha már kivagyok estére. A játékokat is pakolhatnám egész nap utána. Ha nagyon kész vagyok, akkor hagyok mindent, és megyünk ki. Feltéve, hogy jó az idő. Már nagyon várom a tavaszt!


Petya tegnap hajnalban szopikázott, azóta nem! Ez azt jelenti nálunk, hogy szopi nélkül el tud aludni! Mellettem az ágyon 5 perc se kell és már durmol.


Encsi eszik-iszik már egyedül?


Petya enni már eszik néha, de inkább még etetem, akkor több kerül a szájába:-) Az ivást is szokta próbálgatni pohárból. Ma is leöntötte magát. Ha mégsem, és nyeli, akkor utána azt mondja ahhhhhhh, mint a nagyok:-)

Szokjuk a bilit, bár eddig nem sok sikerrel. Nem erőltetem, csak néha ráültetem. Majd nyáron.


Mostanában a fogmosás se megy. Csak bekapja a fogkefét, kicsit rágja, ha rakok rá fogkrémet, akkor leszopizza. Utána landol a kádban. (fürdés közben) Néha áttörlöm pelussal a fogát, de nem nagyon hagyja-lehet jön a foga...

Most röviden ennyi.

Remélem jól vagytok! Ha van időd, írj pár sort!

Puszi: Szilvi

616. martica
2008. jan. 16. 17:51

sziasztok!

jól el hanyagoljuk ezt az oldalt:-)

valószínű hogy mint én is nem fértek a géphez, mert a manócskák után rohangásztok a lakásban.

ti hogy álltok fogak terén, beszédben stb?

615. kszilvi
2008. jan. 1. 13:45

Nekünk is elég rossz éjszakánk volt:-(

Petya felkelt éjfélkor a tüzijátékokra. Utána még vagy 3x ébredt, nagyon sírt. Jön a szemfoga, de hogy melyik? Fogdosta a kis ínyét, és vígasztalhatatlanul sírt. Nagy nehezen tudtunk csak vissza aludni.


Tegnap este esett a hó. Mára meg is maradt, így kimentünk szánkózni. Nagyon tetszett Petyának!:-)

2008. jan. 1. 12:15

Sziasztok :) BÚÉK!


Bennek most jött ki a 10. foga a napokban. Volt egy-két nehéz éjszakánk, de tegnap nem zavarta a nagy durrogás, végigaludta az éjjelt :)


Mi itthon ücsültünk, éjfél után fél órával már horpasztottunk is :) bébike azért megkegyelmezett, fél10kor kelt csak... :D

613. martica
2008. jan. 1. 10:05

sziasztok!

hogy mit csináltunk? próbáltunk ébren maradni, hogy Encsit kb óránként meg nyugtathassuk, mert a szomszédság, vadul petárdázott, és tüzijátékozott:-(

egyre jobban utálom a kötelező jókedvel piálással járó "szilvesztert".

Ti hogy vészeltétek át az éjjelt?

612. kszilvi (válaszként erre: 611. - Martica)
2007. dec. 31. 18:55

Köszi!:-D


Mi jót csináltok így 31-én este-éjjel? Eszem-iszom, dínom-dánom?:-DDDDDDD

611. martica
2007. dec. 31. 18:06
BUÉK MINDENKINEK!!!
610. kszilvi
2007. dec. 29. 11:14

Nálunk is jól telt a karácsony. Voltunk rokonlátogatóban, és hozzánk is jöttek sokan.

Ajándékok: könyvek, kirakó, építő kockák, plüss állatkák, motor, talicska, egymásba tehető kis hordók, ruhák(pizsamák, harisnya).


Petya is falta a káposztát:-)és a húslevest, töltött husit:-)

A karácsonyfa nálunk a konyhában van, egy álványon, biztos ami biztos alapon:-) Nagyon tetszik manónak! Csillagszóróztunk is, amit olyan csodálkozva nézett-meg kellett zabálni!


Pakolás nálunk is van 1000-rel! Tegnap is kiborította az összes játékát. Én rendet raktam, megint szétpakolt. Így inkább csak nap végén rakok végleges rendet. Nap közben csak annyira, hogy ne legyen minden láb alatt.


Hisztinél a fiam inkább toporzékol, sír. Olyan még nem volt, hogy a fejét bevágja valamibe-direkt. Olyan volt, hogy a párna lennt volt a földön, és tentizni akart, és véletlenül a párna mellé tette le a fejét.

Szilveszterezni itthon fogunk.


Fogakkal hogy álltok? Mennyi van már?

Petyának már két hete folyik az orra, most pár napja nyúlkál a szájában lennt, a szemfogaknál...


Ha nem írnék addig, akkor mindenkinek


BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!!!!


Puszi: Szilvi

2007. dec. 28. 19:13

Hhahóó!

Szintén utólagosan Boldogat a Karácsonyból! :D

kszilvi hogy van tesódék kismanója?

végül nem írtál mi volt a karitokkal :D

Nálunk Ben a töltöttkáposzta töltelékét zabbantotta ezerrel :) meg savanyúkáposztát (ez a kedvence, de nem kap sokat), meg anyuméknál húslevest meg krumplit, mert husit már nem akart enni...

Jól eltelt a karácsony nekünk, Ben borzalmas pakolómanó lett, elpakolok itt, ő meg szétpakol ott :D néha megőrülök, de majd megszokom :) Karira most nem sok mindent kapott, inkább a fán élvezkedik, leszedegeti a díszeket, odahozza nekem, a boákat is lerángatja és illeg benne. :D

MOndja már, hogy va-va ha négylábút lát, akár kutya, akár nem, hogy lá-lá, ha énekel, megmutatja a dolgokat amiket kérdezek, és röhög ha nem tud valamit kimondani (pl. a c betűt: hapci, cica nálunk te-te, te-te)

Nálatok volt olyan hisztinél, hogy a fejét valamibe szándékosan beverte? Töprengek, mit csináljak vele, még nem jutott semmi az eszembe, egyenlőre nem figyelek rá, de néha ha nem is mérges még igazán, direkt odaüti, a földhöz üti a buciját, hogy felhúzza magát...na erre csak nézek :P

Újévet otthon töltitek? vagy bébipassz és buli? :D

608. kszilvi
2007. dec. 27. 19:40

Így utólag nektek is Boldog Karácsonyt!

Remélem jól teltek az ünnepek!

Ha lesz kis időtök, írjatok. Végül miket kaptak még a gyerkőcök?

Holnap megpróbálok én is írni kicsit bővebben róla. Most fáradt vagyok.

607. martica
2007. dec. 24. 20:23

BÉKÉS BOLDOG KARÁCSONYT NEKTEK!!

EU AZ ELSŐ IGAZI KARÁCSONY A LURKÓKKAL:-)) valami azt súgja ez az élmény egyedi és meg ismételhetetlen.

606. kszilvi (válaszként erre: 605. - Martica)
2007. dec. 18. 15:47

Múlt héten csütörtökön haza jöttek. Azóta nem nagyon kerültem gép közelbe. Segítek ahol tudok, ha kérik. Mellette persze Petyázok is.


Tesómék jól vannak, csak még most rázódnak bele az itthon létbe- vagyis, hogy végre együtt vannak.


Ha tudok, majd írok még.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook