Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2006 szeptemberében szültem fórum

2006 szeptemberében szültem (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2007. okt. 4. 07:24

remek :)

itt vagyok, de más nincs? :)))

A ti manóitok mozgékonyak? Ben lassan extrém mozgékony :P kicsit befáradok estére :))))

Hogy álltok az evéssel, a fogakkal, a fürdéssel, a játékokkal?

Mi köti le nektek a legjobban?

514. kszilvi (válaszként erre: 513. - 984ff08d0b)
2007. okt. 3. 11:59

Persze!:-)

Gyere beszélgetni (itt is)!

Örülök:-D

2007. okt. 2. 16:53

Sziasztok :)

2006 október vége is idefér?

Csak keresem a kb. egykorúakat :D

512. kszilvi
2007. okt. 2. 10:44

Petya is jár már, sőt néha szalad!:-)

Evés nálunk is változó, néha alig eszik,máskor meg egész nap csipeget. Neki is ömlik a nyál a szájából, de nem nagyon engedi megnézni...

Kisfiam 13 kg és 80 és fél cm!:-D

511. martica
2007. okt. 1. 19:29

halihó!!!

megjöttünk az őszölésből!

Encsi totyog, szövegel és hisztizik egyfolytában!

most épp az evést bojkottálja, mivel egyszerre 3 rágófog és egy metszőfog óhalyt kibújni egyszerre.

veletek mi a helyzet?

ezer és egy éve nem voltam gépközelben, már gépelni sem tudok(elötte sem:D)

510. martica (válaszként erre: 509. - Kszilvi)
2007. szept. 6. 20:51

szia!

meg próbáltuk a tápszert, volt több próbacsomagunk, de nem is nagyon ette, meg meg is fogta a pociját. maradt a tej,az bezzeg ízlik neki!

el alvás mint régen, csak nem cicin, hanem mellé fekszem isszuk a jó langyi tejcit ,öleljük a tetevizilovat, oda bújunk egymáshoz és már szuszog is!

pont most vettél fel a listdra ha jól gondolom!

átváltok

pusza: mártica

509. kszilvi (válaszként erre: 508. - Martica)
2007. szept. 6. 11:00

Szia!

Hát tényleg jó régen voltál! Az a lényeg,hogy ide értél!:-)

Azt elhiszem,hogy nincs időd Encsi mellett, estére pedig fáradt vagy. Sokszor én is. Nagyon kivételes eset,ha este ülök a gép elé. Nap közben, akkor,ha alszik a törpikém,és nincs halaszthatatlan dolgom.


Nem tudom Edittel mi van, miért nem jelentkezik...


Szopi: meg tudlak érteni! én is bőgnék! bár néha már várom,hogy magától el tudjon aludni, ne kelljen 1 órát mellette feküdni,néha már teljesen elgémberedek. Sokszor nagyon fárasztó. Viszont hiányozna nekem is az a meghitt összebújás. Múlik az idő, nőnek ezek a gyerkőcök,mint a gomba!


Most akkor kap tápszert még erre a kis időre,míg 1 éves lesz, vagy már tejet adsz? Este hogy alszik el?


msn: a párom megcsinálta az esküvői videót, most már megkérem, tegyük fel.(eddig nem akartam,nehogy bekavarjon.)

Majd felveszlek!:-DDDDDD

Addig is vigyázz magatokra! Puszi: Szilvi

508. martica
2007. szept. 5. 09:58

jaj de rég voltam gép elött!!!

Encsi elindult, persze most jött be a rossz idő, egésznap a lakásban rohangálok, mint a bolygó hollandi:-)).

csak este lenne időm a gép elé ülni,de akkor meg már olyan fáradt vagyok hogy elalszom Encsivel együtt.


veletek mi helyzet? tényleg csak ketten maradtunk a topikon?

ja a lényeg:-( Encsi úgy döntött egy hete hogy Ő már nagylány és nem szopizik...hát egy éjszakát átbőgtem szó se róla.

az msn-en megtaálsz :torpenyul@hotmail.com címen ha gondolod

legyetek jók!!!

507. kszilvi
2007. aug. 23. 11:15

Tényleg jó lenne találkozni valamikor! Mi jövőre szeretnénk költözni az új házba, de sajna ott lehet nem lesz netünk.

Most én se nagyon vagyok gépközelben, rossz is a gépünk (most tesómékéról írok), de msn-en is beszélhetnénk majd!


szopi: nappal 1x,vagy 2x elalváshoz...sajna még mindig csak így,szopival tud elaludni. Este alvás előtt. Éjjel többször is-nem tudom miért, pedig ált. jókat szokott vacsizni főziből,néha még a mi kajánkból is kér. Éjjel is csak szopival alszik vissza:-( próbáltam már teát,vizet,még tejet is.


Én még tojást nem adtam. Tejet 2x próbáltam, kicsit ivott, de aztán nem kérte. Tejbegrízt is próbáltam 1x,de nem kérte. Majd kínálgatom még,hogy szokja.

Jöv. hét kedden megyünk tanácsadásra, hát kíváncsi lezsek,mennyit nőtt az én nagy fiam!:-)


Reggelire mit eszik mostanában Encsi?

Petya néha csak egy fél szelet vajas kenyeret eszik meg,pici sajttal, paradicsommal. A múltkor 1 egész virslit bevágott.


Majd ha jó lesz a gépünk,teszek fel új képeket Petiről.


Puszi:Szilvi

506. martica
2007. aug. 22. 14:01

sziasztok!

ujra itthon 3 hétig:-)

én is sajnálom hogy ritkán "találkozunk".

ha nem lenne köztünk 280 km szívesen találkoznék Veletek élőben is:-D de talán a jövő nyáron megyünk arrafelé csak még pár km rel arrébb, ha tart még ez a topik talizhatnánk...

Encsi egyfolytában menne, hol kétlábon(anya fogja a mancsát) hol meg négykézláb. csak alvás közben marad nagyjából egy helyen.

mi már mindent eszünk,anyatajci csak vacsira meg talán éjszaka egyszer:-((

Ti hogy álltok ezzel?

505. kszilvi
2007. aug. 16. 10:16

Edit!


Remélem jól vagytok! Írj, ha tudsz!

504. kszilvi (válaszként erre: 503. - Martica)
2007. aug. 16. 10:15

Hát igen! Számomra is nagyon furi, hogy már lassan 1 éve, hogy megszületett a fiam! Úgy rohan az idő!


Petya megállt magától kb. 20 mp-re! Olyan édi volt, vigyorgott közben. Nem vette észre, hogy már nem fogja a nadrágomat!:-DDD


Kár,hogy csak ilyen ritkán tudunk "beszélni".


Pihenni mentek, vagy nyaralni? Ha igen, jó utat és szép időt kívánok!

Majd írj!

503. martica
2007. aug. 15. 16:33

ez úgylátszik virulens:-(

most megint nem vagyunk egy hétig,aztán vagyunk egy ideig.

legyetek jók!!lassan egy éves lészen a cspat!!

furcsa, nem?

502. kszilvi (válaszként erre: 501. - Martica)
2007. aug. 6. 21:24

Nemrég elszállt a vinyónk-nem volt gépünk pár napig. Iszonyat nagy takarításba kezdtünk. Manónak még csak most tört át a 6. foga, pedig már vagy 2 hete láttam, hogy fehérlik. Nagyon szenvedtünk ma. Sírt sokat. Egész nap csak fél órát aludt...


Neked hogy alszik el Encsi nap közben? Nekem még mindig változatlanul szopival-ha elalszik,mert néha csak szopizik, és már mászik is tovább. Éjszaka mi is ébredünk legalább 3x. Remélem holnap már nem lesz olyan nyügös a kicsikém. Én is fáradt vagyok és kimerült-ideges-ingerült. Nem jó ez így nekünk! Mindig van valami. Ha épp kibújt egy foga, akkor jön a dög meleg, vagy épp hűvös+szélvihar, mire ezek elmúlnak, újabb fogacska. Jó nem panaszkodok tovább, inkább megyek lassan pihenni. Jó éjszakát nektek is!

501. martica (válaszként erre: 500. - Kszilvi)
2007. aug. 1. 19:42

szia!

hát Encsi már mindent eszik,már ha van kedve...szopizik még este reggel éjszaka meg ha olyanja van ebéd helyett.

a 6-7 fog nálunk is készülőben, van nyügi rendesen:-(na meg hisztisek lettünk mint a fene. persze a nagymama"kicsit" elkapatta.

a napirend : reggel 6 kelés reggeli, 8 körül vissza szundi kb 9-1/2 10 ig.

játék, bevásárlás ,1 környékén ebéd, majd alvás kb 1/2 3-3 ig.

játék

7 körül vacsi, fürdés, aztán alvás kb 8 környékén,

éjszaka 2-3 ébredés....

500. kszilvi (válaszként erre: 499. - Martica)
2007. aug. 1. 13:48

Na végre! Már hiányoltalak ám!:-)


Hát tényleg sok minden történt veletek! Szerencse, hogy Encsi már meggyógyult!


Petya kapaszkodva áll, lépeget, guggol, leül, magától felül, térdel. Ja! és pakol-lomol, de nagyon!


1 hete nagyon rossz éjszakáink voltak. Ma már jobb volt. Csak kétszer keltünk, és végül fél 8-kor. A 6. fog már látszik-áttörőben.

Most is alszik a fiam déltől. (ma még csak először!) készülünk du-án sétálni.


Nálatok mi a napirend, ha otthon vagytok? Mindent eszik már Encsi? Hogy megy az alvás? Szopizik még?

499. martica
2007. júl. 30. 15:55

sziasztok!


végre haza jöttünk!!

a nagy meleg miatt lent maradtunk mert nálunk a lakásban 42 fok volt:-((

kaptunk lent egy vírusos mandula gyuszit, de már ki hevertük hála az égnek,

viszont biztonsággal állunk, lépegetünk míg anya dereka bírja, egyedül fel csücsülünk(álmunkban is)nem eszünk bébikaját mert azt csak a kicsik esznek.....

szóval eseménydús volt a 3 hét!

kettő hét és megyünk vissza.....

veletek mi történt?

498. kszilvi
2007. júl. 21. 15:50

Halihó!


Még mindig nyaraltok, vagy csak nincs időtök benézni? Ha tudtok írjatok, várom!

497. kszilvi
2007. júl. 17. 15:59

A tegnapi estét 9-től hajnal 5-ig átaludta a fiam!!! (nálunk ez nagyon nagy dolog ám) szopi után még fél 8-ig aludtunk! Jajj, de jó volt! Lehet nagyon elfáradt a tegnapi napon...:-)

Jó lenne, ha ma is jó éjszakánk lenne! (azt hiszem a foga is áttört már, csak jön még lejjebb)


Ma de. a vásárolni voltunk, de mire nagyon meleg lett, haza értünk. Fél 11-majdnem fél 1-ig aludt a fiam. Most megint alszik. Tényleg nem panaszkodhatok!


Remélem jól vagytok! Írjatok hamar!!!


Edit milyen volt a nyaralás?

martica haza értetek már?


Hogy bírjátok ezt a nagy meleget?

496. kszilvi
2007. júl. 17. 15:58

Mi Petikém 10. hónapját tegnap a strandon ünnepeltük! Nagyon szupi volt! Manókám úgy élvezte, pedig most voltunk először. Kacagott, pocsolt. Aludt is 1 órát a babakocsiban. Én jól leégtem... a fiamat annyira védtem, jól bekentem vagy 2-3x, magamat meg közben elfelejtettem :-(((

Most meg szenvedek.. nem baj, okultam! (remélem olvasod dee! én se vagyok egész jól! vagy a nap miatt?:-DDDDDDDDD


ja! majdnem elfelejtettem! vasárnap volt nálunk a barátnőm a kislányával, akitől a fiam a múltkor megilyedt és sírt, vígasztalhatatlanul. Most olyan jól elvoltak, hogy nem is ismertem rá! Olyan édesek voltak! Játszottak együtt, nevetgéltek! Annyira örültem nekik!:-DDDDDD

495. kszilvi (válaszként erre: 494. - Martica)
2007. júl. 11. 10:35

Jó utat!


Csak tudnak valamit az ősök!:-)

Majd írj, ha tudsz!

494. martica
2007. júl. 11. 08:30

szia!

utolsó infó szerint ma indulunk:-(

a lakás romokban mindenütt táskák, szatyrok....

a popsink olyan piros lett a rengeteg nyálas kakitól mint a pipacs,próbálgattam minden kencét, 5 pelust ettünk százon, semmi.anyós mondá: kend be disznó zsirral!vicc a popsink gyógyul...kissé komikus.

ha tudok jelentkezem!

legyetek jók és vigyázzatok magatokra!

493. kszilvi
2007. júl. 9. 14:36

Én is hagyom, szopizzon, amíg akar. Próbáltam máshogy is altatni, de nem jött be semmi. Inkább adtam a cicit,mert sírt. Így mindig megnyugszik. Dolgoznak az ínyében így is az új fogacskák, megnyugtató egy kis cicizés:-)


Ma jó nagyot sétáltunk, manó alszik háromnegyed 1-től. Még nem ebédelt...majd ha felkel. Reggel szopizott, majd 10-kor evett tejpépet és indultunk sétizni. Tegnap du-án is aludt ebéd után 12-2-ig, kicsit szopizott és még vissza aludt 3-ig.


Itt most hőség van...de mondták a rossz időt! Nem csoda, hogy nyügös a fiam.


A gyerkőcökhöz kitartást!:-)

492. martica (válaszként erre: 489. - Kszilvi)
2007. júl. 9. 10:21

szia!

csúszik az indulás 3 napot:-)

vidéken is lészen net, max a könyvtárba kel elmenni érte!

a szopiztatással úgy vagyok, amig kéri ha sámlit hoz akkor addig:-D

kikapcsolódás nem nagyon lesz mert van egy másik baba is és az is engem nyúz folyton...főleg hogy rossz időt mondanak, ki se lehet őket csapni az udvarra. Ó én szegény!:-D

491. kszilvi
2007. júl. 8. 14:16
Milyen volt a nyaralás?
490. kszilvi
2007. júl. 8. 14:14

Edit!


Remélem ti is jól vagytok! Már rég nem jelentkeztél! Mi újság veletek?

489. kszilvi (válaszként erre: 488. - Martica)
2007. júl. 8. 14:14

Köszi! Hát tényleg hatalmas a fiatalúr!

Jajj, de kár, hogy nem leszel! Jó lenne többször eszmét cserélni!:-D


Nálunk is úgy működik éjjel, hogy csak szopival tud vissza aludni. (próbálkztam mindennel-ölben, teával, cumival-most se kell) Hajnalban mi is szoktunk kicsit együtt aludni. Én si szeretek mellette aludni, de nem akarom, hogy ezt is megszokja (mint a cicin való elalvást) Megint rengeteg tejcim van...mondjuk én nem bánom, szopizik, amíg akar.


Te meddig akarod szoptatni?


Ti is vigyázzatok egymásra! Remélem kicsit kikapcsolódtok a 10 nap alatt!

488. martica
2007. júl. 7. 16:36

sziasztok!

encsi teljesen ki túrta az apját az ágyból:-(

jó lenne vissza szoktatni a kiságyába, de ha hagyom sírni akkor senki nem alszik, így ha a kanapén is de legalább tud pihenni.

talán most ha haza megyünk vidékre és külön szobába leszünk meg próbálom, bár olyan jó mikor átölel és boldogan szuszog.

10 napig nem leszünk.....

vigyázzatok magatokra!

Petya hatalmas!!!! GRATULA:-d

487. kszilvi
2007. júl. 6. 21:48

Manómnak is jön a foga! Ma nagyon nyügös volt du-án. Nagyon anyás, bújós-mondjuk én nem bánom, nagyon aranyos, de néha nem tudok semmit csinálni.

Alvás: mostanában inkább hajnalban ébred 2-3x. Az ébredés előtti 1-2 órát mellettem alussza szopi után. Így is fél 7-kor minden nap fent vagyunk. Nekem is felébred néha, ha berakom a kiságyba. Most állandóan akkor jön a jégkrémes kocsi-ami zenél, és a dinnyeárus, aki dudál, mint őrült, amikor manó épp elaludt...nem részletezem...persze hogy felkel!


reggeli: vajas kenyér-én még szalámit nem mertem adni. vagy: tejpép, májkrémes kenyér.

ebéd:ma tökfőzelék, májpörkölt-amit magunknak főztem abból kapott.

uzsi: alma babapiskótával

vacsi: mint az ebéd


Voltunk tanácsadáson kedden! Petya 11kg 80dkg és 77cm! :-)


Mászik már rendesen, feláll, sétál kapaszkodva, próbálkozik elengedett kézzel állni-ilyenkor néha elesik... beszél: vavava, bababa, mamamma néha annya. Cuki nagyon!

Jó éjszakát nektek! Írjatok!

486. martica
2007. júl. 5. 21:20

sziasztok!

ki derült a káosz oka!:-) gazdagabbak lettünk ismét 2 foggal és jön másik kettő mellettük....

hát nem könnyű mostanában nagyon hisztizik és borzasztóan anyog.ha nem lét már sikítva sír:-(

a wc-re alig tudok ki szökni, az alvás csak mellettem megy, ha berakom a kiságyba,fel ébred, és fel veri az egész házat.

reggelire vajas párizsis kenyér, vagy valami ilyesmi, a tésztaevéssel meg most ismerkedik, élvezi mert egyedül tud enni kézzel:-D

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook