Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2006 szeptemberében szültem fórum

2006 szeptemberében szültem (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
485. kszilvi
2007. júl. 2. 14:14
martica! nagyon édes Encsi a pancsolós "új"képen!:-)
484. kszilvi (válaszként erre: 483. - Martica)
2007. júl. 2. 14:12

Hello!

Hát nagyon változó. Ha alszik akkor van kis időm..de nem mindig ülök a gép elé,mert ált. szalad a ház, rendet rakok, főzök, vagy csak pihenek én is kicsit.


Mostanában de.-őtt csak fél-1 órát alszik Petya. du-án úgy 2-2és fél órát.


Állandóan szemmel kell tartanom a fiam, mert mindenütt feláll, néha még a kezét is elengedi...aztán néha huppan. Viszon van, hogy egész jól, sokáig eljátszik egyedül, csak félek, nehogy beüsse magát nagyon. Inkább szemmel tartom.


Te mit adsz reggelire Encsinek? Amúgy miket eszik mostanság? Tésztát adsz már?

483. martica
2007. júl. 2. 08:06

sziasztok!

nálatok hogy telik egy nap?

van időtök valamire , vagy csak én bénázok nagyon?

itt totál káosz uralkodik.:-(

482. kszilvi (válaszként erre: 481. - Martica)
2007. júl. 1. 16:33
Gratulálok a fogacskákhoz!:-)
481. martica
2007. júl. 1. 09:42

sziasztok!

született két fogunk, viszont az ár nem kicsi volt mert 3 napig csak sírt, nem evett, aludni sem akart....

most hogy már át törtek, javulóban étvágy, kedv!

jó hétvégét!

480. kszilvi (válaszként erre: 476. - 8eb68bd998)
2007. jún. 28. 11:03
Szia! itt is!:-)
479. martica (válaszként erre: 478. - 8eb68bd998)
2007. jún. 28. 10:44

szia! jelenleg 2 teljessen kibujt fogacska gazdagítja a mosolyunkat és 4 ami épp csak jelzésértékkel bír:-)

az innyét használja rágásra, épp ezért jó erös és nehezen törik át a fogacskák..

478. 8eb68bd998 (válaszként erre: 477. - Martica)
2007. jún. 27. 22:00

Szió!

Encsikédnek hány fogacskája van,hogy májkrémes kenyérkét is tud enni cici mellett?????????

477. martica
2007. jún. 27. 20:29

sziasztok!

minden rendben csak családoztam és nem volt idöm a gép elé ülni. Encsi szopis kedve nem hogy vissza tért de túl szárnyalja a régit. ma reggelire meg ettünk egy szelet májkrémes kenyeret,nagyon jól esett neki:-) szinte csak azt eszi meg amit egyedül is el tud falatozgatni.igy elég nehéz nézni mennyit eszik, de látszólag jóllakot.

SZIA ANYÓCA! üdv a klubban:-D

2007. jún. 26. 22:53

szia Szilvi!

Most épp itt talk. Petikédről írod álldogál.Az én picikém is felkaoaszkodik mostmár szinte mindenen és feláll. szerintem ez tök jó,hogy egykorú bébikről lehet olvasgatni és cseverészni.Néha benézek majd.

Jó éjt nektek!

475. kszilvi
2007. jún. 26. 22:41

Edit, martica! Hol vagytok??? Remélem minden ok!


Én a páromat ápolgatom-fáj a dereka. Fiam feláll mindenhol, nem győzök figyelni rá. Amúgy nagyon aranyos, cukika!

474. kszilvi (válaszként erre: 473. - Anyoca69)
2007. jún. 26. 22:40
Üdv közöttünk! Most mi újság veletek?
473. anyoca69 (válaszként erre: 1. - Edit78)
2007. jún. 23. 20:49
Én szeptember 18-án szültem Máté Tamás nevű nagyfiamat a 38. hétre. Akkor volt a tévészékháznál a "buli". 4 kg-mal született, de nem nagyon tudott szopcsizni, 3.66-tal hazakönyörögtem magunkat, pedig be volt sárgulva. Otthon rájöttem, hogy a mellbimbóm túl nagy számára, így 7 hónapos koráig cumiból kapta az anyatejet, de 5-ször voltunk betegek. A Nutrilon ar.v-t esszük, azóta sokkal erősebb az immunrendszere.Ennyit az anyatejről. Pedig tapasztalt anyuka vagyok, mert ő már a harmadik gyermekem. Imádják a nagyok, most készülünk járni elengedett kézzel.
472. kszilvi (válaszként erre: 470. - Martica)
2007. jún. 22. 09:46

Örülök, hogy megint szopizik rendesen Encsi! Biztos megérezte ő is az időváltozást...vagy ki tudja... néha én sem tudom követni a fiam szokásait. Most alszik a kis manóm.

Itt is volt nagy vihar! Éjjel 1 körül rettenetes szél fújt, esett. Féltem még a medencét is elfújja. -reggel megnéztük még megvan. Most megint dög meleg van. Nem csoda, hogy a kicsik is rosszul viselik-én/mi is.


Jó kirándulást nektek! Szép időt! Jó hétvégét kívánok!

471. kszilvi (válaszként erre: 469. - Edit78)
2007. jún. 22. 09:44
Jó nyaralást nektek! Legyen szép napsütéses idő rátok!Hová mentek? Majd írj, milyen volt! (kicsit irigyellek ám!)
470. martica
2007. jún. 22. 08:29

sziasztok!

HÁLA ISTENNEK ENCSI SZOPIS KEDVE VISSZA JÖTT!!!

sőt a vihart is túléltük valahogy csak a fölöttünk lévő lakás ment tropára.....

a hétvégén nagy kirándulást tervezünk a lovas juniálisra, remélem élvezni fogja a manó, mert imádja az állatokat:-)

legyen jó a hétvégétek!

Edit Jó időt nektek!!

469. Edit78
2007. jún. 22. 07:50
ma megyünk nyaralni
468. kszilvi (válaszként erre: 467. - Martica)
2007. jún. 20. 22:40

Szia!

Lehet, hogy annyi most elég neki, vagy olyan gyorsan kiszívja, ami neki kell.

Ha nagyon éhes-álmos akkor se szopizik?

Szerintem is fejd a tejcit, hátha visszaáll a régi rend!


1 nap mit eszik? Nem lehet, hogy elég neki már a kajcsi-főzelék és nem fér tejci alapon nem szopizik sokat?


Nálunk épp fordított helyzet van! enni nem akar nagyon...csak 1x rendesen főzit. Inkább szopizik-gondolom a meleg miatt. Éjjel nekem is megint sokszor kel sírva 4-5x is, és megint csak szopival tudom vígasztalni, vissza altatni.


Jó éjszakát nektek! Ne szomorodj el! Hátha változik! Én is éreztem úgy, hogy kevés-gond van, aztán megint minden oké lett.

467. martica
2007. jún. 20. 08:36

sziasztok!!

SEGÍTSÉG!!!!!!!!!!!!!!! encsi nem akar szopizni, csak éjszaka de akkor is csak keveset!!

félek hogy el akarja választani magát!

most fejek ezerrel ha mégis visszajönne akedve legyen mit ennie!

szomor szomor

466. kszilvi (válaszként erre: 465. - Martica)
2007. jún. 17. 13:48

szia!

Igen, minden rendben nálunk. Igaz a városban több helyen fákat tört szét a vihar, és csavart ki. Máshol tetőket vitt le a szél. Nálunk szerencsére nem keletkezett semmi kár.(sp. honlapján még képek is vannak a viharkárokról)


alvás nálunk: szopi közben. fiam nem cumizik már kezdetektől...pedig lehet hamarabb elaludna magától. hason alvás nálunk is favorit-kezét is maga altt tartja a nyakánál-mint anno odabent-olyan édi!:-)


kenyér: megkenek egy szeletet, és a belét csipegetem neki kis darabokat (ujjbegynyit) cuki,mert ha kilóg a szájából benyomkodja az ujjával:-)adtam vajas, májkrémes, sajtkrémes kenyeret eddig.

465. martica (válaszként erre: 464. - Kszilvi)
2007. jún. 17. 13:36

szia!


minden rendben veletek? láttam a tévében mekkore vihar volt nálatok!

encsi alváshoz mindig kéri a "tetecicit",iszik pár kortyot vagy sokat, ha elég akkor el fordul és kutat a cumija után.mindezt persze fekve..hasra vágja magát, rugózik, dünnyög és már alszik is:-)

te hogy adod neki a kenyeret?

464. kszilvi
2007. jún. 16. 08:41

Jelentem tegnap levágtuk manó haját géppel!

Egész jól tűrte! Kis tüsi!:-)Utána gyorsan le is zuhiztuk.


kaja:

ébredéskor szopi, aztán ált. vajas kenyér (adtam már hozzá néha paradicsomot, csirkesonkát, de kapott már májkrémes kenyeret is.-tegnap mondjuk nem akart enni, csak du.-án)


tízórai:gyümi,vagy joghurt,vagy tejpép, esetleg túrórudi csoki nélkül.(variálom)

Ha álmos, akkor szopi-alvás.


ebéd: főzelék, vagy a mi kajánkból, ha olyan.Néha utána kap joghurtot is desszertnek-ha kéri.


uzsi:ha álmos szintén szopi-alvás, attól függ, mikor.(2-től 5-ig bármikor)ha felkel, megkínálom gyümis kajcsival.


vacsi: fél 7-7 körül tejpép, vagy valami főzelék.

8-fél 9 körül szopi-alvás.


Nekem éjjel rengetegszer felkel, sír, szopizik. Tuti ez a dög meleg! Fáradt vagyok!


martica! ha nap közben nem akar szopizni, akkor hogy alszik el? (igaz neked még cumizik?)


adtok valami újdonságot enni mostanában a gyerkőcöknek? (lassan a meggyet fogom kipróbálni)


Jó hétvégét nektek is!!! (itt esik az eső-éjszaka csak úgy dörgött-villámlott-nem sokat aludtunk)

463. Edit78
2007. jún. 16. 06:10

hahó!

túléltem! nem volt olyan rossz, csak nagggyon fárasztó. Ádámra nem nagyon voltak tekintettel, így du nem tudott aludni:(

hajnyírótól nem sírt, bár megkapta a mobilomat közben! (tuti befutó még mindig)

ébredéskor, lefekvés előtt, de/du alvás előtt szopizik. reggelire zabkása gyümivel, ebédre hús+zöldségek/főzelék, uzsi szintén. vacsi tejpép/zab. nálatok?

jók legyetek!

462. martica
2007. jún. 15. 19:15

sziasztok!


tejci van csak a manó nem akar szopizni mostanában.....:-(csak éjszaka ebédre meg vacsira hajlandó el fogadni. szomor szomor

reggel: tejpép

tízórai: gyümi

ebéd: fözelék+szopi

uzsi: gyümi agy joghurt

vacsi: szopi

éjszaka: szopi

nálunk 31 fok van a lakásban, kibírhatatlan!!!!!!!

vennünk kell majd egy mobil klímát mert encsi nem alszik ebben a dögletben

legyen szépa hétvégétek!

461. kszilvi
2007. jún. 15. 08:22

martica veletek mi újság?


Neked elég a tejci? Encsi mászik már?


Mi a babák 1 napi menüje? (mit esznek reggelire,tízóraira, ebéd, uzsi?)


Szép napsütéses napot nektek!

460. kszilvi
2007. jún. 15. 08:20

Tegnap együtt pancsiztunk a fiammal! Tetszett neki, hogy nagy vízben fürdött. Ha ilyen meleg lesz, felállítjuk kint a medencét is.


Manó nem mászik...állandóan állni akar, de úgy még nagyon inog. A kúszás megy 1000-rel. Nem győzök rohangálni utána. Minden érdekesebb a játékoknál: virág-föld, vezeték, számítógép, papír, zacskó...sorolhatnám. Cukika:-D

459. kszilvi
2007. jún. 15. 08:18

Boldog 9. hónapot minden törpinek!:-DDDDDDDD

Puszi: Szilvi

458. kszilvi (válaszként erre: 457. - Edit78)
2007. jún. 15. 08:11

szia!

Nem arra gondoltam, hogy zavaró, de gondolom felébredsz minden neszre-vagy már nem?(mint az elején)


Tejci: nagyon jó, hogy sok van még! Hányszor szopizik még? Ha kevesebbszer nincs nagyon tele? Vagy fejsz is belőle?


Haj: eddig csak ollóval vágtam elől, és a füle körül, de igen gondolkodunk a gépi vágásról. Főleg, hogy ilyen meleg van.


Nektek hogy viselte a kicsi? Nem ilyedt meg a hangjától?


Szorítunk!:-)Majd mesélj!

457. Edit78
2007. jún. 14. 21:43

hali!

egyáltalán nem zavaró a bébifon. szerintem szuper találmány! elég sok tejem van még, és ez Ádámnak is tetszik.:)

tegnap levágtuk másodszor a haját, géppel. ti hogy álltok frizkóval? Ádám majdnem kopika! :(

holnap szorítsatok! nagycsaládilátogatás!!!!!

456. kszilvi (válaszként erre: 454. - Edit78)
2007. jún. 13. 21:16

szia!

Majd várom Ádám méreteit is! Biztos ő is nagy fiú már! (nem raksz fel újabb képet te is róla?)


Így, hogy mindent hallottok, gondolom sokszor fent vagy? (vagy csak, ha sír?)


Az nagyon jó, hogy jó az étvágya! Végül is az én fiamnak is -mikor nem?:-D ma ebédre is akkora adagot vágott be, hogy én is meglepődtem!


Szopival hogy álltok? Van még elég tejci?


Jó éjszakát nektek!

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook