Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van olyan orvos aki nem adja be a védőoltást? fórum

Van olyan orvos aki nem adja be a védőoltást? (tudásbázis kérdés)

1 2 3 4 5 6 7 8 9
95. a0c1361e44 (válaszként erre: 66. - Indiánlány83)
2013. júl. 3. 08:15

Ez megint rossz példa!

A hini oltás nem kötelező.

94. temmp (válaszként erre: 90. - A0c1361e44)
2013. júl. 3. 08:14
A fantasztius szabincseppet kivonták a forgalomból (a salk után) mert a titkolózás ellenére kiderült, hogy fertőzött az oltás SV40 (simian 40) vírussal, ami a vakcina gyártásához felhasznált majom szövetekből származott. Az SV40 egy igen veszélyes retrovírus.
93. a0c1361e44 (válaszként erre: 62. - Indiánlány83)
2013. júl. 3. 08:13

Ezt sem tudod!

A férjem soha nem kapott morfiumot a kemo mellé. és a többi ismerősöm sem.


Olvasd el, amit írtál.

92. a0c1361e44 (válaszként erre: 58. - Rita 72)
2013. júl. 3. 08:11

Szerintem nincs összefüggés. Inkább a te felelőtlenségeddel hoznám összefüggésbe. Megharapott egy macska? Terhesen? Milyen macska? Miért cicázol terhesen? Mindenképp akartál egy jó kis fertőzést?

Én inkább arra fognám az autizmust, hogy korán született, kis súllyal és ki tudja, hogy milyen komplikációk voltak még, mije nem fejlődött még ki a kislányodnak a születésére.


Nem, nem az oltás volt a gond, mert ilyen alapon sok autista lenne.

91. 17aadc1082 (válaszként erre: 65. - Indiánlány83)
2013. júl. 3. 08:04
Majd ha netán oda kerülsz, azzal kezeltesd magad. Sok sikert!
90. a0c1361e44 (válaszként erre: 31. - 0a3eaaac86)
2013. júl. 3. 08:03

Valóban sok országban nincs kötelező oltás, ahogy ingyenes orvosi ellátás sem.


Ahol nincs kötelező oltás ott bizony nagyobb számban fordulnak elő ezek a súlyos betegségek, csak ott lehet erénynek tartják, hogy a gyerek nyomorék, ja és csak a szabincseppek kellettek volna? Ja az nem fért bele a biztosításomba, ja, nekem nem mondták, hogy ilyen, ha nincs oltva és még sorolhatnám.

Miért zavar az embereket, hogy próbálják minimálisra csökkenteni ezeknek a csúnya betegségeknek a jelenlétét? Miért pont a saját gyerekén akarják kipróbálni szülők, hogy megkapja e a gyerek vagy sem a betegséget. Ja, hogy akkor lehet jár a magasabb csp? Megéri?

És a szülő sincs beoltva vajon? És miért jó az, hogy a gyerek majd retteghet felnőttként mindentől?

Nem feleslegesen találták fel ezeket az oltásokat. Ez pont azért van, hogy megóvjuk a gyereket és a szülőket ezektől a szőrnyű betegségektől.

89. temmp (válaszként erre: 88. - A0c1361e44)
2013. júl. 3. 08:03

A szamárköhögés elleni oltás kb. három(!!!) évig véd.


[link]

"A 8-12 évesek között ugyanolyan arányban kapták meg a betegséget az összes szamárköhögés elleni oltást megkapott és a beoltatlan gyermekek."

"A szamárköhögés elleni oltást gyártó egyik vállalat, a GSK szóvivője a Reutersnek elmondta: a cég sosem vizsgálta, hogy meddig tart a 4-6 éves korban beadott oltás hatásossága."

88. a0c1361e44 (válaszként erre: 25. - Indiánlány83)
2013. júl. 3. 07:54

Igen, a legtöbb gyerek oltva van pl. szamárköhögés ellen kb. 6 évesen, de ha az eszement nem oltató szülő gyereke megkapja a szamárköhögést és a közelébe kerül a még nem oltott gyereknek, akkor bizony megfertőzheti.


Te nem is tudod miről beszélsz!

Tudod hány embert mentett meg a kemoterápia? Én ismerek jó párat és csak a saját környezetemben.


Nem morfiummal kemozzák az embereket. A morfium egy fájdalomcsillapító. A kemoterápiás szer teljesen más!

Na ezért nem kellene erről beszélned, mert nem tudod miről van szó. Majd ha valakid ott ül a dokival szemben és közlik vele, hogy rákos és kemoterápia kell, majd akkor emlegesd az összeesküvés elméletedet.

87. mézgapaula (válaszként erre: 84. - Krisz42)
2013. júl. 3. 07:48
Húha, ez aztán az okos észrevétel! A kemoterápia egyébként nem kötelező. Ha majd odakerülsz, te is választhatsz, hogy fél évet szeretnél még élni vagy ötöt. Vagy ha leukémiás lesz a gyereked, választhatsz, hogy meggyógyuljon vagy inkább ne kínozzák a kemóval és haljon meg.
86. mézgapaula (válaszként erre: 1. - 0a3eaaac86)
2013. júl. 3. 07:41
Miért kell, hogy be legyen írva a könyvbe? Utazáshoz kell?
85. andi6020 (válaszként erre: 79. - Anyagi)
2013. júl. 3. 07:40

Tök mindegy, akkor is írna mindenki. Te is, én is, és gondolom nem értenénk vele egyet, már csak azért se. :)

Zárt klubot kell indítani oltás ellenzőknek, oszt kész.

84. Krisz42 (válaszként erre: 80. - Anyagi)
2013. júl. 3. 07:34
Jó lenne,ha èrtelmeznél is.A rák azért jött elő,mert ahhoz se kellene kemoterápia,csak az pénzt jelent a gyógyszeriparnak.Rengeteg pênzt,ráadásul nincs rá bizonyíték,h hasznâlna.Körülöttünk midenki meghalt,csak előtte agyon kemozták.Mi van,ha az orvos mondja,h ő bizony nem engedné,h kemozzák?Érdekes,én sem vok beoltva sok betegség ellen,voltam bárânyhimlős,stb.Kár semmi,haszon annyi,h terhesen nem kell félnem,h elkaphatom és a gyerekem sérült lesz.Ha beoltják és mégis fertőzödhet,akkor mitől is véd az oltás?Érdekes,világméretű járványok nem azért nem voltak,mert kitalàlták a védőoltást.Minden járvány lement,majd jött újabb.A higiénia a maihoz képest csapnivaló volt.Páron be lett oltva,mégis maláriás lett.Na hogy van ez?
83. katkaaa86 (válaszként erre: 65. - Indiánlány83)
2013. júl. 3. 07:24
Na, megint nagyon okosat írtál :D. Képzeld igen,szódabkarbonát (NaHCO3) adnak infúzióban acidózisos (vér savas ph-t jelenti) betegnek.Az aszkorbinsav pedig a jó öreg C-vitamin :) .
82. Anyagi (válaszként erre: 6. - B486c9cf7d)
2013. júl. 3. 07:08

"Ne legyunk szuk latokoruek, tiszteletben kell tartani mas donteset, te oltatni akarsz, o nem, ennyi. "


Szerintem is tiszteletben kellene tartanunk más döntéseit, igényeit!

Szerintem pl. le kellene vágni a tolvajok fél kezét és nem kellene tisztítani az ivóvizet. Persze csatornázás sem kell, jobb ha az utcán folyik a szennyvíz!

Megyek is innen, mert ez a fórum egy rossz vicc!

81. Anyagi (válaszként erre: 1. - 0a3eaaac86)
2013. júl. 3. 07:03
Jézusom!!!!!!
80. Anyagi (válaszként erre: 25. - Indiánlány83)
2013. júl. 3. 06:56

Rákos elváltozásokat találtak régi sírok feltárásakor múmiákon és későbbi csontvázleleteken, valamint ősi állati maradványokon is!

Biztos ők is az oltások tartósító és vivőanyagaitól betegedtek meg!!! :)

79. Anyagi (válaszként erre: 31. - 0a3eaaac86)
2013. júl. 3. 06:48

Miért csinálsz topikot, ha nem akarod, hogy az emberek írjanak bele és elmondják a véleményüket????

Javaslom, legközelebb azt a címet add neki, hogy "csak azok írjanak, akik feltétlenül egyetértenek velem"!

78. Anyagi (válaszként erre: 56. - Rita 72)
2013. júl. 3. 06:41

Ha megtagadod az amputációt csak magaddal szúrsz ki!

Ha megtagadod az oltást másokkal, mert fertőző leszel rájuk nézve.

Ez azért különbség!

77. Anyagi (válaszként erre: 58. - Rita 72)
2013. júl. 3. 06:38
Nagyon sajnálom a kislányodat, de miért gondolod, hogy pont az oltás az oka??? A 750 grammos születési súly önmagában is sok maradandó gondot okozhat! Az autizmusról pedig még nem tudják, hgy mitől alakul ki, de létezik oltott és nem oltott populációkban is!
76. Anyagi
2013. júl. 3. 06:27

Én védő!oltás párti vagyok nagyon!!!

Ez az elutasítás egy újabb divat csak, ami nem számol a következményekkel! Csak azért okoskodhatnak egyesek, mert az ország (és környéke ) át van oltva rendesen és nem kell megtapasztalniuk, hogy milyen súlyos betegségektől lehet megmenekülniük az oltások által. Vajon mennyi halott, beteg, béna, és egyébb visszamaradt bajtól sújtott kisgyerek és ember lenne, ha nem oltanák őket? Nem is olyan régen még vastüdőben tengették életüket emberek, vagy örökre bénák maradtak a gyermekkori paralizistől és torokgyík (diftéria) sem létezik már.

Szerintem, ehhez képest inkább oltsunk!!

2013. júl. 3. 05:34
2013. júl. 3. 04:16

Hat évesen bárányhimlö elleni oltást kaptam, majd rövidesen bárányhimlös lettem, aminek a szövödményeképp tüdö- és vesegyulladást kaptam, és hetekig kórházban kezeltek.

Nem vagyok védöoltás-párti!... :-/

73. Indiánlány83 (válaszként erre: 60. - 17aadc1082)
2013. júl. 3. 01:41
Olvass utána, a rotarix nem véd mindenféle rota-törzs ellen. Oltottak is feküdtek már 3 hétig kórházban rota vírussal. :(
72. Indiánlány83 (válaszként erre: 58. - Rita 72)
2013. júl. 3. 01:40
Erre mondaná egy ismerősöm, hogy a dokit kellene beoltani testsúlykilogramm arányosan annyi vakcinával, amennyi a gyermekednek beadott mennyiségnek megfelel. :(
71. Indiánlány83 (válaszként erre: 46. - XXXT)
2013. júl. 3. 01:38
Akkor miért betegek a gyerekek úton-útfélen, még nyáron is? Folyton arról hallani, hogy melyik gyerek hány hetet hiányzik betegség miatt az óvodából, és hány hetet jár. Mert általában így mérhető. :( Régen mi nem voltunk ilyen betegesek, pedig én kiscsoportnál kezdtem az óvodát.
70. Indiánlány83 (válaszként erre: 41. - 17aadc1082)
2013. júl. 3. 01:35
Svájcban nincs. Egyelőre arról sincs információ, hogy kihalás szélén állnak. :)
69. Indiánlány83 (válaszként erre: 38. - Katkaaa86)
2013. júl. 3. 01:34
Bocs, úgy akartam írni, hogy a kettő kombinációja. Mert ugye valamivel csillapítani is kell a fájdalmakat. :(
68. Indiánlány83 (válaszként erre: 36. - Katkaaa86)
2013. júl. 3. 01:33

Az előző hozzászólásomban részleteztem, hogy mi még az a korosztály vagyunk, akik nem kaptak ennyi oltást, ennyi minden ellen és nem is kombinálták.

Akkor mi is potenciálisan veszélyforrások vagyunk.

67. Indiánlány83 (válaszként erre: 34. - 17aadc1082)
2013. júl. 3. 01:31

Mi még nem kaptunk ennyi vackot és nem kombinálták.

Vagyis nem tudom, te hány éves lehetsz. De még a 80-as évek elején/ előtt hol volt ennyi oltás? Se rota, se pentaxim, csak a diperte volt (nekem még valami szabin-cseppek rémlenek), még mmr sem. Én voltam mumpszos is, és itt vagyok. Voltam bárányhimlős is, és még egy hegem sem lett tőle. Sőt, tudok sok olyan ismerőst, hogy rozsdás szegbe léptek, és nem kapott tetanuszt. Engem kutya harapott meg, és én sem kaptam. :)


Most már nagyon kíváncsi vagyok, hogy az oltatlan mivel veszélyezteti a te 100%-osan oltott gyerekedet? Hiszen azt állítják, hogy a védőoltás véd. :o

66. Indiánlány83 (válaszként erre: 31. - 0a3eaaac86)
2013. júl. 3. 01:27

Nem fognak utána olvasni. Ők tökéletesen megbíznak az egészségügyben és az orvosban, aki szintén nem tudatosítja magában ezeket. Ha ezeknek tudatára ébrednének, lehet rossz lenne a lelkiismeretük.


Ismerősünk lánya a hini oltás után lett cukorbeteg. És nagyon sok kismama elvesztette a babáját miatta. :( Ezt nőgyógyász orvos mondta.


Arról nem is beszélve, hogy hihetetlen sok az autista. :(((

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook