Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van olyan orvos aki nem adja be a védőoltást? fórum

Van olyan orvos aki nem adja be a védőoltást? (tudásbázis kérdés)

1 2 3 4 5 6 7 8 9
febr. 4. 17:27

Tuti az MMR oltásról van szó!

Ha most nem kapja meg akkor általános iskola 6 osztályában így is megkapja akkor van az ismétlője.

Nos nem tudom miért kell félni azért mert élő legyengített kórokozók! Ha gyermeked elkapja a mumpszot akkor ezek a súlyos szövődmények állnak fent:

agyhártyagyulladás

fiúknál/férfiaknál here gyulladás

vakság

Szóval inkább adasd be inkább az a kis szúrás mint ezek a súlyos betegségek

244. sindyke
2016. febr. 18. 14:16
Én is keresnék ilyen együttműködő orvost, ha valaki tud ajánlani meg köszönném .
243. Ozika (válaszként erre: 1. - 0a3eaaac86)
2014. júl. 7. 16:35
Igen, van ilyen. De ezt azért titokban tartják. Sokan nem oltatnak, de ezekre az emberekre nehéz rátalálni, mert mindenki fél. Nagyon ügyesnek kell lenni hozzá.
242. nyc_
2013. aug. 18. 22:22
Érdekelne engem is, hogy ismer-e valaki ilyen orvost! Most olvastam más fórumtémákat az oltások mellékhatásairól, különösen az mmr oltás kapcsán. Hát az valami borzalom! Aki egy kicsit is utánanéz a dolgoknak és nem megy a birkanyájjal a vesztébe, az megtalálja a kellő információt az oltásokról.Maga az oltás feltalálója Pasteur bevallotta a halálos ágyán, hogy az oltás egyáltalán nem véd a betegségek ellen, csak feleslegesen gyengíti az immunrendszert!Az mmr abortált magzatokban tenyésztett vírusokat tarlamaz formaldehid, higany és alumínium társaságában. Nagyon sok a haláleset is, csak arról nem beszélnek. Az orvosok szart se tudnak, csak s 100 évvel ezelőtti dogmáikat szajkózzák.
2013. júl. 26. 14:25

[link]


Egy fiú felépül az autizmusból, miután étrendjéből eltávolításra kerül a tejtermék és a glutén. Erős bizonyíték van az autizmus és a védőoltások közti összefüggésre

240. temmp (válaszként erre: 239. - 17aadc1082)
2013. júl. 24. 14:59

Olvasom a ködpiszkálót is, de én hiányolom a forrásait - a szódabikarbónáét is!

A rákról jut eszembe, 1953-ban 12ezer, 1990-ben már 30ezer új beteget jelentettek. Máshol olvastam, de most nem találom, hogy 1920-ban 5-6ezer beteg volt.

A rákhalálozási statisztikákkal az a bajom, hogy nem nem találok - ha más igen, akkor szóljon - olyan statisztikát, ahol azokat a halálozásokat is a rák számlájára írna ahol nem közvetlenül abba halt bele a rákos beteg. Pl. tüdőrákos nagybátyám egy műtét után tüdőembóliát kapott, falubeli rákos, kb 50 éves öngyilkos lett, mert nem akarta végigcsinálni amit a korábban meghalt felesége. Párom nagynénje is rákos volt, de a kórházban a kemó után (legyengült és pluszban legyengített immunrendszer) elkapott egy közönséges megfázást és annak szövődményeibe halt bele. Sok ilyen van ami javítja a rák statisztikáját.

De nem is ezt akartam írni, hanem hogy valamit nagyon el***tunk 20. században, hogy az elsavasodásnak van-e köze a rákhoz persze nem tudom, de a sok iparihulladéknak amit eszünk, meg szívunk biztosan.

239. 17aadc1082 (válaszként erre: 235. - 36a26f5226)
2013. júl. 24. 13:51

Mielőtt baromságokat terjesztesz, olvass utána kicsit:


[link]


ja, amúgy ez egy ezer éves lánclevél...

238. Banyaci (válaszként erre: 237. - 36a26f5226)
2013. júl. 24. 12:23
Tudom én. :) Lehet, hogy valakinek segített. Nem olvastam és nehéz megmondani, hogy anélkül meggyógyult volna-e.
237. 36a26f5226 (válaszként erre: 236. - Banyaci)
2013. júl. 24. 11:03
Én azt írtam le, amit annál a személynél olvastam, aki legyőzte a rákot, és nála láttam ezt a bejegyzést..
236. Banyaci (válaszként erre: 235. - 36a26f5226)
2013. júl. 24. 10:45
Ha ennyire egyszerű lenne... Van akinél akkor ki sem szabdna alakuljon a daganat. Ismerek olyat, aki egész életében használta szódabikarbónát. Most mégsincs a "toppon". :(
235. 36a26f5226 (válaszként erre: 229. - Indiánlány83)
2013. júl. 24. 10:31

Ami a szódabikarbónát illeti, itt is leírta valaki a naplójában, aki megküzdött a rákkal:


Simoncini - eljárás


MEGDÖBBENTŐ ÚJDONSÁG!!!



Dr. Tullio Simoncini kutatási eredményei még inkább kihangsúlyozzák a gombák elleni védekezés fontosságát, melyet megelőzésként otthonról is végezhetünk a Zapperrel ill. tisztítókúrákon keresztül.


Amerikában bestsellernek számít az a könyv, amelyet dr. Tullio Simoncini római onkológus írt „A rák egy gomba?” címmel.


Évente tízmillió ember hal meg valamilyen daganatos betegségben. A nemzetközi hírű professzor nemrégiben Magyarországon járt, hogy beszámoljon a könyvében is leírt természetes gyógymódról, amely forradalmasíthatja a rákterápiát. Huszonöt esztendős onkológia tapasztalatai alapján Simoncini nem kevesebbet állít, mint azt, hogy a rák nem más, mint egy fertőzés, amelyet gomba okoz. Az orvos évtizedekig gyermekrák osztályon dolgozott, ahol vizsgálni kezdte a daganatokat.


Azokat felvágva azt tapasztalta, hogy belül mindig fehérek voltak. Feltette magának a kérdést, egyáltalán mi a rák (ami még ma is egy misztérium, hiszen legalább száz teória létezik a mibenlétéről)? És mik az áttétek? S vajon mitől fehér a daganatok belseje?


Hosszas kutatómunka alapján arra következtetésre jutott, hogy a daganat „csak” egy tünet, s hogy a rákot gombák, pontosabban a Candida albicans okozza. Véleménye szerint, ha az ember ellenállóképessége megrendül, vagyis az immunrendszere legyengül, szervezetében mértéktelenül elszaporodnak az ott egyébként is jelenlévő gombák.


Simoncini a daganatok pusztítására egy újfajta természetes terápiát alkalmaz, sikerrel. Az agydaganat, a tüdő-, a mell-, a mellhártya, a hashártya-, a gyomor-, vastagbél-, a bőr-, a prosztata- valamint a húgyhólyagrák gyógyítására katéteren keresztül, infúzió formájában öt százalékos szódabikarbonátos oldatot juttat be a daganatot tápláló érbe, ezzel öblögeti, mossa a mellhártyát illetve, a hasüreget.


– A szódabikarbónás kezelésnek, szemben a hagyományos daganatellenes terápiákkal, semmilyen mellékhatása nincs – állítja a professzor, aki intravénás adagolással, napi ötszáz milliliter öt százalékos infúziót alkalmaz (hat napon át infúzió, amelyet hat nap szünet követ, és ez így folytatódik még négy-öt cikluson át). Szájon át adagolva egy hétig két kávéskanál szódabikarbóna egy pohár vízben feloldva is segíthet. Ezzel párhuzamosan naponta ötszázalékos szódabikarbónás fürdést valamint naponta három-hat alkalommal öt százalékos szódabikarbonátos beöntést javasol.


Tullio Simoncini professzor szerint a szervezet méregtelenítése, gyors lúgosítása, a magas NaHCO3-koncentráció révén a gombák elhalnak, és az immunrendszerünk megerősödik.


Simoncini a bőr daganatos elváltozásainak, sőt a pszoriázisnak, amelyet tapasztalatai szerint szintén gomba okoz, gyógyítására is talált gyógymódot. Ez nem más, mint az érintett terület hét százalékos jódtinktúrával való ecsetelése. Az ötszázalékos szódabikarbónás, plusz glukózoldatos infúzió beadásával a leukémiás és agydaganatos gyermekeknél is kiváló eredményeket, gyógyulást ért el. A Simoncini-féle szódabikarbónás kezelést Amerikában, Németországban és Norvégiában már alkalmazzák.


A Simoncini-eljárás alkalmazása:


1. Intravénás adagolással naponta 500 ml 5%-os infúzió (6 nap infúzió, 6 nap szünet, aztán 6 nap infúzió és újra szünet, majd így tovább még 4-5 ciklus)


2. Szelektív arteriográfia


3. Orálisan 1 hétig 2 kávéskanál szódabikarbóna egy pohár vízben feloldva, utána 2 hétig 1 kávéskanál szódabikarbóna egy pohár vízben feloldva. Párhuzamosan napi 5%-os szódabikarbóna fürdés és napi 3-6-szor 5%-os NaHCO3 beöntések.


A bejegyzésben szereplő információk nem orvosi tanácsként vagy ahelyett szolgálnak, ilyen tanácsért forduljon orvosához. Mindenkinek magának kell eldöntenie, hogy a honlapon található információk és tanácsok közül mit fogad el, és alkalmaz saját magán vagy terapeutaként másokon.

234. Rita 72 (válaszként erre: 230. - 36a26f5226)
2013. júl. 24. 08:30

Ez a vércsoport dolog hülyeség....


Az én lányom A pozitív. És autista.


Amúgy meg nincs autizmus pervazív fejlődési zavar nélkül...

2013. júl. 24. 06:31

A férjem 0RH-, a fiam 0RH+ megkapták az összes védőoltás a fiam még olyat is kapott, ami nem kötelező és kaptunk hini és influenza ellenit is.


Semmi bajuk.

232. 36a26f5226 (válaszként erre: 193. - Indiánlány83)
2013. júl. 24. 02:02

[link]


részlet:


"Tudományos vizsgálatok igazolják, hogy nő az autizmussal élők száma. Ma Magyarországon, a nemzetközi adatokra vetítve, minimum 60 ezer autizmussal élő személy él. A legújabb kutatások szerint a növekedésnek a stressz az oka. Semmiképpen nem divat, ahogy azt oly sokan mondják. Erről elegendő az érintett szülőket megkérdezni. "


A cikk tavaly íródott..

2013. júl. 24. 02:00
230. 36a26f5226 (válaszként erre: 193. - Indiánlány83)
2013. júl. 24. 01:57

Magyarországon ma több, mint 60ezer autista van. 15 évvel ezelőtt még 16ezer autistát tartottak nyilván.


Bár nem olvastam utána az utóbbi időben, de egy időben összefüggésbe hozták a nullás vércsoporttal az autizmust, kontra védőoltások megkapása.. aztán utána letagadták, de hogy most mi a hír, nem tudom..


A mi városunkban ahány autistát ismerek, családokat, mind egytől-egyik nullás vércsoportúak.


Az én 18 éves nagyfiamnak is 3 évesen diagnosztizálták az autizmust pervazív fejlődési zavarral, és érdekes, hogy a bátyjám középső lánya is nullás vércsoportú, mint az én fiam, és ő autisztikus lett.. Egyidős a fiammal, 3 nap különbséggel születtek.

229. Indiánlány83 (válaszként erre: 83. - Katkaaa86)
2013. júl. 7. 01:51

Engedélyezték a nagydózisú C-vitamin kezelést a rákgyógyításban!


"A C-vitamin gátolja a melanóma és a mellrák növekedését egy amerikai kutatócsoport szerint, amelynek tagjai a legrangosabb onkológiai szakfolyóirat, az International Journal of Oncology idei első számában közölték megállapításaikat."


"Elsősorban olyan embereknél alkalmaztuk a módszert, akiknél már a szokványos kemoterápiás és sugárkezelés hatástalan volt, vagyis úgynevezett hospice állapotban lévő betegeknek kezdtük el fokozatosan szájon át, illetve intravénásan - infúzióban - adni a C-vitamint" - magyarázta. "Ennek van egy megfelelő algoritmusa, amellyel a külföldi szakirodalom kiterjedten foglalkozik."


[link]


Erre próbáltam célozni, amikor az aszkorbinsavat írtam. :)


A szódabikarbónát pedig nem mindegy, hogy milyen dózisban adják. :)


Rákgyógyítás 1. - Tullio Simonini - szódabikarbóna

[link]


Csak hogy ne tudj kötekedni. :)

228. Krisz42 (válaszként erre: 218. - 569a7df0cf)
2013. júl. 4. 23:18
Igen,főleg Kanadában.Tudod azèrt mert te képtelen vagy máshonnan információhoz jutni és mindent elhiszel,azért nem mindenki olyan,mint te.Majd ha kilépsz Magyarországból és olyan helyre kerülsz,ahol sokkal több ember él és van aki ki meri nyitni a szájât,még ha utanaxmeghurcoljak vagy megölik,akkor talán végre rájössz dolgokra.
227. temmp
2013. júl. 4. 23:13
A study-k szerintem fontosak, ha nem olvassuk el, akkor csak mások véleményére hagyatkozhatunk. A study-k végén midnig van egy rövid összefoglalása a következetéseknek, eredményeknek, ha esetleg valaki nem akarva végolvasni a több tíz/száz oldalt. Nem kell hozzá latin szótár meg 10 év orvosi egyetem hogy az összefoglalót megértsük. Én ami találok elolvasom pro és kontra.
226. temmp (válaszként erre: 220. - Ginevra01)
2013. júl. 4. 23:08

Számora a blog szerzője nem több egy lelkes laikusnál. Ő sem orvos, se nem kutató, hanem boiostatisztikus, valamelyik egyetem orvosinformatikai laborjának a doktorandusza. Sok bejegyzését olvastam már rég.

Mélységesen és véleményem szerint elvakultan oltáspárti annyira, hogy nem is akarja megérteni mit mond a másik oldal. Itt van pl. ez:


Oltáskritikus véleménye:

4.) bár minden vakcina betegtájékoztatója rögzíti, hogy nem adható be az oltás olyan személynek, aki allergiás az oltóanyag bármely összetevőjére - azonban Magyarországon sehol nem lehet (még saját költségre sem) olyan vizsgálatokat végeztetni, mely a vakcinákban szereplő összetevőkkel kapcsolatos allergiát kimutatná! Ennek ellenére dogmatikusan tagadják az egészségügyi hatóságok, hogy az előforduló allergiás reakciók és a beadott oltások között kapcsolat lehet - mindezt vizsgálatok nélkül!


Ferenci válasza:

Azért az annyira mókás, hogy sikerül egy olyan pontot leírni, aminek az első mondata (hivatalosan elismerik az allergiával való kapcsolatot) kapásból ellentmond a másodiknak (nem ismerik el hivatalosan az allergiával való kapcsolatot). Hogy egy ilyen vizsgálat elvégzése miért értelmetlen (ha nem egyenesen lehetetlen) arról már én is írtam.


Nem mond ellent magának. Az, hogy papíron a tájékoztatóban elismerik nem jelenti az, hogy a valós eseteket is elismerik, sőt! Akiről korábban írtam és akinek az "oltásbarátok" próbáltak segíteni mesélhetene arról, hogy mennyire nem ismerik el a konktrét, oltásokkal összefüggésbe hozható eseteket. Az én kisfiam arca ekcémaszerű kiütésekkel lett tele a 4 hónapos, akkor már 3. adag kötelező oltás után. Vittem fűhöz fához. Akkor még én sem gondoltam az oltásra, de az orvosok sem. Amikor feltúrtam a netet, akkor esett le. Újra fűhöz fához vittem, de gyakorlatilag kirögöhtek. 14 hónapos korára valamelyest javult az arca és 16 hónapos korára szinte alig látszódott. 18 hónapos ismétlő oltás után 2(!!) nappal újra előjött sokkal csúnyábban és továbbra én vagyok az orvosok szerint én vagyok a hülye, ha az oltást okolom. De ez csak egy kis 'allergia' amit meg sem próbálatak vizsgálni, nemhogy jelenteni. Rengeteg olyan esetről tudok, akik jelenteni akarták, de az orvos nem volt hajlandó.

Azt írta valahol az egyik oltóanyag egyik összetevőjéről, hogy a fülcseppben lényegesen több van, mégsem ártalmas. Azt nem tudom, hogy amire írta mennyire ártalmas, de nehogy már így hasonlítsuk össze. Az egyik a fülbe megy, a másik közvetlenül a vérbe. Óriási különbség. Pl. az édesgyökér (gyulladáscsökkentő) tartalmaz szaponint, ami lenyelve nem okoz gondot, sőt, jó hatással van a sűrű nyálkára kiürülését a légutakból, de közvetlenül a vérbe jutva a hemolízist okoz (szétesik a vörösvértest tőle).

Írta, hogy több, mint 100 hány hiteles forrása van. A másik oldal is fel tud legalább ennyit mutatni. A fertőző betegségekről is van grafikonja ami azt mutatja, hogy az oltások után drasztikusan csökkent az előfodulásuk, de ezeka az adatok 1910, 1940 környékéről valók. Ha megnézzük az 1800-as évk végéfelétől mi történt (erre is vannak grafikonok, csak máshol, akit érdekel, keresek neki), amik azt mutatják, hogy jóval korábban és naghyobb arányban megindult a csökkenés.

Az SV40-hez eszembe jutott egy jó kis videó:

[link]

A cikk alatt el lehet olvasni az átiratot, aki nem tud angolul érdemes online fordítót használnia, nem bonyolult a szöveg, viszont nagyon érdekes. Arról szól, hogy tudtak az SV40-ről, ill az AIDS-ről a Mercknél (egyik legkorábbi vakcingyártó vállalat.) A videón ennek a vállalatnak az egyik fő oltóanyag fejlesztője beszél. Az interjú hitelességét soha nem tagadták, hanem csak valami olyasmit mondtak, hogy a szövegkörnyezetből van kiemelve. Ha végig olvassuk, akkor eléggé egyértelmű, hogy nem.

225. katkaaa86 (válaszként erre: 222. - A0c1361e44)
2013. júl. 4. 15:14
A nagy fájdalomnál épp ez is a fájdalom elviselését szolgálja,ha vkinek már annyira erős fájdalmai vannak.Egyébként kábító fájdalomcsillapítót senkiek nem adnak rögtön,ugyanis hozzászokás alakul ki. Amikor már elviselhetetlen a fájdalom akkor adják és azt is fokozatosan emelik.
224. katkaaa86 (válaszként erre: 222. - A0c1361e44)
2013. júl. 4. 15:11
Épp ez is egy fontos dolog a morfinnál,hogy euforizál / kábít ez is segít elviselhetőbbé tenni a hihetetlen erős fájdalmukat a betegeknek.
223. Indiánlány83 (válaszként erre: 222. - A0c1361e44)
2013. júl. 4. 13:44

Amúgy fura, mert kb. két-három éve olvastunk róla, hogy a kettő együtt elég durva hatású, tehát pont elteszik vele láb alól az embereket. Most meg nem találok róla semmit. Eltűntek a cikkek. :)

Szóval lehet akkor "javítottak" rajta.

222. a0c1361e44 (válaszként erre: 221. - Indiánlány83)
2013. júl. 4. 12:20
Biztos van orvos, aki csak együtt alkalmazza. Én a morfiumot nem tartom jónak, hacsak nem a végstádiumban van valaki, hiszen ez nem csak fájdalmat csillapít, hanem el is kábít...
221. Indiánlány83 (válaszként erre: 219. - A0c1361e44)
2013. júl. 4. 12:17
Oké, én csak próbáltam leírni, hogy miért úgy írtam, ahogy. De egyébként lentebb írták, hogy volt, akinek meg minden ismerőse kapott együtt kombót. :(
2013. júl. 3. 22:32
219. a0c1361e44 (válaszként erre: 213. - Indiánlány83)
2013. júl. 3. 20:53

Nem is:)

Több ismerősöm kapott kemoterápiás kezelést és egyiket sem morfiumozták. Sem a férjemet, sem a barátunkat, sem a sok-sok ismerősünket, akikkel sajnos a Kékgolyóban ismerkedtünk meg. 1 fiú meghalt, de nem a kemótól, hanem attól, hogy felelőtlen volt. Nagyon kedves és nagyon jó pasi volt. 26 évesen halt meg. Amikor kiderült, hogy daganata van, megoperálták, majd kapta a kezeléseket, de abba hagyta, mert dolgozni ment és kiújult neki, de ekkor már nem segített neki a kemoterápia. Ő kapott morfiumot az utolsó napjaiban. Valahogy most van az ő évfordulója is. A halálának. Szegénykém... Sosem fogom elfelejteni, már 22 éve meghalt.

És a nagymamám is kapott morfiumot, de kemót nem.

218. 569a7df0cf (válaszként erre: 179. - Krisz42)
2013. júl. 3. 19:51
Az osszes tudasodat Facebook korlevelekbol szerezted?
217. 569a7df0cf (válaszként erre: 181. - Krisz42)
2013. júl. 3. 19:48

Allj mar le ezzel az autista lett a vedooltastol baromsaggal, mert maga a doki vallotta be, hogy meghamisitotta evekkel ezelott az être vonatkozo kutatasi adatokat!

[link]

216. bd55e3f068 (válaszként erre: 215. - Bd55e3f068)
2013. júl. 3. 17:41
Monnyuk az überemberek nem kerülnek ide, de a többi.. ki tudja...
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook