Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van olyan orvos aki nem adja be a védőoltást? fórum

Van olyan orvos aki nem adja be a védőoltást? (tudásbázis kérdés)

1 2 3 4 5 6 7 8 9
2013. júl. 3. 17:40
No, én nem fesztivázolok, csak felvettem a ritmust... Hagyományos orvoslás megdönthetetlen érve, hogy azonnal életben tart.
214. Indiánlány83 (válaszként erre: 213. - Indiánlány83)
2013. júl. 3. 17:38
Lehet nagyon éjszaka volt, amikor fogalmaztam, de tényleg az én értelmezésemben nem egy a kemó és a morfium. :)
213. Indiánlány83 (válaszként erre: 197. - A0c1361e44)
2013. júl. 3. 17:36

Á egyfolytában kötekedsz. :D


Kemóval együtt adják a morfiumot, tehát kemózzák, és együtt morfiumozzák is. Kemóval morfiumozzák.


Tényleg? Július 3-án halt meg, akkor csak ma van az évforduló. Nem a temetése évfordulóját tartjuk évfordulónak, szerintem.


A dokitól az igazat várnánk... ennyi erővel honnan tudjuk, hogy másban is igazat mond?

212. Indiánlány83 (válaszként erre: 181. - Krisz42)
2013. júl. 3. 17:29

Köszi!

Korábban erről írtam, és kiröhögtek, hogy szerintük a rák nem gyógyítható. Én is amerikai módszerekről olvastam, de azt tapasztalom, hogy tényleg eltűnnek ezek a cikkek a netről. :( Biztos nem véletlen.

211. Indiánlány83 (válaszként erre: 160. - Rita 72)
2013. júl. 3. 17:11
Erre a kérdésemre még mindig nem kaptam választ én sem.
210. bd55e3f068 (válaszként erre: 209. - Bd55e3f068)
2013. júl. 3. 16:57
Én azt gondolom, hogy ennyi valós veszélyforrás ne létezhet, mint mikot "van" egy gyerek.
209. bd55e3f068 (válaszként erre: 199. - B486c9cf7d)
2013. júl. 3. 16:55

Ha a fogantatást néznénk, akkor azt hiszem, kiütéssel győznék bárki ellen. Sorry, én nem, de utának 2 gyerek egy "alomból".

És úgy továbbvittük, hogy hónapban 1 alkalom alatt besükerült (nem tartottuk meg), tesóm nemzőképtelen időben terhes lett, aztán meg szoptatás alatt, menstruálás nélkül, spirál melett lett terhes.

208. Indiánlány83 (válaszként erre: 138. - Temmp)
2013. júl. 3. 16:52
Jól mondod!
207. Indiánlány83 (válaszként erre: 132. - 6b006fc769)
2013. júl. 3. 16:50

Igen, ez így van. Csak a kislánynak olyan tünetei voltak, ami alapján a prof. asszony megkérdezte, hogy nem kapott hini oltást fél éven belül? A szülők döbbenten mondták, hogy de.

És az egyik megye székhelyen nem tudtak vele mit kezdeni, majdnem inzulinra fogták, a másik megye székhelyen meg a prof. asszony rögtön rájött, hogy miről van szó, és annak megfelelően kezeli. De nem inzulinozza feleslegesen! Még jó, hogy elvitték másik kórházba.

206. Indiánlány83 (válaszként erre: 128. - A0c1361e44)
2013. júl. 3. 16:48

Irisz jók a kérdések!

Figyelj, sok gyereken a 15 hónapos oltást követően fedezhetőek fel az autisztikus tünetek.

Bővebbet én sem tudok.

205. Indiánlány83 (válaszként erre: 119. - A0c1361e44)
2013. júl. 3. 16:37

Szerencsések vagytok!

Jó, hogy van ilyen "siker-történet" is. Meg is értem, hogy te a kemó mellett kampányolsz. Nekem sajnos a rosszabbik tapasztalat jutott. :(

204. Indiánlány83 (válaszként erre: 108. - Mézgapaula)
2013. júl. 3. 16:33

Mindenre van esély. Valaki kimegy az utcára és ráesik a fejére egy tégla, arra is.


Nem értem ilyen témában miért személyeskedtek. :(


Kívánom, hogy soha ne kerüljön oda!

203. Indiánlány83 (válaszként erre: 96. - Temmp)
2013. júl. 3. 16:32

Jogos a kérdés!


Egyébként sajnos eléggé tukmálták azt az oltást. Én csak megemlítettem, hogy az sem volt túl egészséges. Ezt Írisz válaszára írtam. :)

202. Indiánlány83 (válaszként erre: 100. - A0c1361e44)
2013. júl. 3. 16:30

Én hordanám. Ott a fizetések is jóval magasabbak, sokkal jobb a megélhetés minden téren. Akár azt is megnézheted, hogy hogyan támogatják a családokat. Viszont úgy tudom, hogy nagyon nehéz állampolgárságot szerezni.


Igen, ahol nincs kötelező oltás, ott max. ajánlva van. Tehát a szülő dönthet, hogy oltat e vagy sem. Az korrekt. Érdekes, ott nem rettegnek a járványoktól.

201. Indiánlány83 (válaszként erre: 98. - A0c1361e44)
2013. júl. 3. 16:28

A dipertét én is megkaptam, benne van a kiskönyvemben. De nem tudom, hogy az előttem lévő korosztály miket kapott, én erre próbáltam célozni.


A szabin-cseppeket azért írtam, mert tudom, hogy mi még nem kombinált oltásokat kaptunk, csak nem voltam benne biztos, hogy jól írom, és nem néztem utána, hogy azt melyik ellen adták. De emlékszem, hogy így hívták az egyiket.


Tetanusz? :D

Olvass gyógyszertári tájékoztatót.

"A PENTAXIM javallata, hogy - kéthónapos kortól alkalmazva - segítsen megvédeni a gyermekét a diftéria, a tetanusz, a pertusszisz, a poliomielitisz, valamint a Haemophilus influenzae b típusú baktérium által okozott invazív fertőzések (agyhártyagyulladás, vérmérgezés, stb.) ellen.

Ez az oltóanyag nem véd a Haemophilus influenzae más típusai által okozott fertőzések ellen, sem az egyéb mikrobák okozta meningitisz ellen."


Na szerinted még most sem kötelező?

Ott van a két hónapos oltásban.


Oké, én meg azt írtam, hogy a mi időnkben nem oltattak se rozsdás szög, se kutyaharapás miatt.

Attól még nem azt írtam, hogy nem kell, mindenki úgy oltat, ahogy akar.

Csak nekem fura, hogy beleteszik a két hónapos oltásba is, mikor nem is hosszú távú a védelem, ismételni kell, sőt, ha későbbiekben valami ilyen történik vele, aminél indokolt, újra fogják oltani. Tehát marha felesleges 2 hónaposan terhelni vele a piciket.

200. b486c9cf7d (válaszként erre: 198. - Bd55e3f068)
2013. júl. 3. 15:53

En magyarul csak a hoxan olvasok, vagy facebookon ismerosoktol, nemhogy magyarul tajekozodjak,ha egy tema erdekel.

Szerencsere angolul egesz jol lehet talalni kutatasi anyagokat, szakertoktol iromanyokat.


Ha gyereked van, nem a tomeg erdekel, hanem a gyereked. Mindenkinek a sajat felelossege, hogy kinek kezebe teszi le az eletet vagy kire hagyatkozik a donteseiben.

199. b486c9cf7d (válaszként erre: 196. - Bd55e3f068)
2013. júl. 3. 15:48

En se merulnek tanulmanyok masolgatasaba, nem az en asztalom, de ha belegondolsz, minden aron szinte megprobalnak megtartani terhessegeket, amik regen nem maradtak volna meg, mert a termeszet okos.

Peldaul a folsav idoszak az elmult huszonx evre teheto, ami arra jo volt, hogy a gendefektes baba megmaradt, de kesobb a defekt nem volt kezelve, igy az mthfr mutacios, vagy metilacios problemaval kuzdo gyerekek egy resze autista lett.

Tetrahidrofolat segitett volna ezt megakadalyozni, de a szintetikus folsav nem tett eleget.

Csak egy pelda.


Szerintem egyeni merlegeles szerint kellene oltani, plusz nem biztos, hogy ha nincs veszely, akkor is farkast kell kialtani.

198. bd55e3f068 (válaszként erre: 195. - B486c9cf7d)
2013. júl. 3. 15:38

Figgy, nekem közeli rokonom, aki a saját bevallása/megyítélése szerint már rág halott kellett volna hogy legyen.

Bizotos sokan sok mindent megtesznek a gyógyulás érdekében. Csak mikor car van, akkor már késő, hogy beíratkozzanak a SOTÉ-re, aztán kínaiul tanuljanak (alapszókincs gyógyászatban), és akkor a megfelelőt elolvassák, összerakják.

Szted a buznyák, hozzánk eljutó cikkekből meg lehet tudni mindent?

Te is pontosan tudod, hogy mekkora a szűrés angol-magyar között. Szted mekkora amúgy? Ezt "megszűri eladhatóra a sajtó... éééés kész vmi tök más, mint az eredeti. Pl. egy halálos betegségtől beszélünk, amit amúgy lehetne oltani.


Ki fog feleni azokért a milliós tömegekért, akiket "beoltottak" a hülyességgel, hogy a vakcina káros, de még kezet sem mosnak carás után?

197. a0c1361e44 (válaszként erre: 191. - Indiánlány83)
2013. júl. 3. 15:32

Szia:)

Bár nem tudom ki vagy....


Ezt írtad: "mégis inkább kemózzák morfiummal az embereket."

Na, ebből csak azt tudtam kiolvasni, amit írtál, hogy morfiummal kemozzák, és erre írtam, hogy a morfium<>kemo.


Én tényleg nem kötekednék főleg ilyennel nem, de ha július 8-án temettétek, akkor nem épp ma van az évforduló, de nem is ez a lényeg. Közel 20 éve. Nem minden daganatot tudnak meggyógyítani sajnos. A leukémiának pl. több stádiuma van, akkor még lehet, hogy a doki nem mondta meg az igazat. A mi dokink mindent elmondott, de szó szerint, még azt is, hogy lehet meghal a férjem hónapokon belül, bár ő nagyon bízott benne, hogy nem. A nagymamám orvosa közel nem volt ennyire őszinte, sőt.

Nem csodaszerként hirdetem, hanem az egyetlen gyógyszernek, ami segíthet. Ha a férjem nem kapja, akkor lehet már nem élne.


És tényleg mindenki azt csinál, amit akar:)

196. bd55e3f068 (válaszként erre: 194. - B486c9cf7d)
2013. júl. 3. 15:29

Tényleg nem tudom, mire igeneltek, mire nem (és most nem olvasok vissza).

Vannak betegségek, amikre idővel nem oltanak/oltottak, mert annyira kiveszett (ezért kell bizonyos országokba tett látogatás előtt beadni).


Minden hozzám elérkező rosszhír ellenére, sztem a védőoltás jó.


Sok anyukával beszéltem, akiknek akkor lett érzékeny a gyerekük, mikor megkapták az oltást. Érdekes téma... Soknak akkor, amikor amúgy is általános, hogy "megkapják", soknak utána X idővel, vkinek tényleg pont utána. (Bár hozzáteszem, -amíg találkoztunk- jórésze kinőtte).


Én tényleg pincsifing vagyok, nemogy studival támodassam az érvelésem :) Én több hisztit látok, mint érvelést.

Pl. szinte örök homály, hogy -sorry tényleg- életképtelennek vélte a gyereketeket a természet? Mert én nem tudom be a gyógyszergyár hibájának, ha egy olyan gyerek beteg, aki a természet kvótái szerint meg sem fogant volna, vagy elmegy embrió korban.

195. b486c9cf7d (válaszként erre: 190. - Bd55e3f068)
2013. júl. 3. 15:16
Az ujabb varazsszo a bio vagy organikus. :)
194. b486c9cf7d (válaszként erre: 188. - Bd55e3f068)
2013. júl. 3. 15:11
Van oltas, amit az enyeim is megkaptak, nem hippi vagyok, hasznaltuk ferjemmel a fejunket, lehet lesz meg, amit meg fognak kapni, de ugy, ahogy mi jonak latjuk, merlegelve.
193. Indiánlány83 (válaszként erre: 92. - A0c1361e44)
2013. júl. 3. 15:06

És te tudod mennyi autista van Magyarországon?

Sajnos itt nincs róla statisztika... egészen véletlenül. Amerikában csináltak statisztikát.

Elég sok van hazánkban is, több ismerősöm dolgozik olyan intézményben, ahol autistákkal foglalkoznak.

192. Indiánlány83 (válaszként erre: 91. - 17aadc1082)
2013. júl. 3. 15:05

De "kedves" vagy!


Szerintem nem fogok odakerülni, de biztos, hogy nem orvoshoz fordulnék. Csak kicsit rosszindulatú az ilyen hozzászólás. Kicsit benne van a rossz kívánságod. De a vonzás törvénye érdekében minden visszaszáll.


Én kívánom, hogy te sose kerülj oda!

191. Indiánlány83 (válaszként erre: 88. - A0c1361e44)
2013. júl. 3. 15:02

Helló! :)))


H1N1 fórumon már találkoztunk, akkor még más nickkel voltam fenn. :) És akkor sem értettünk egyet.


1. Nem azt írtam, hogy a kemó=morfium. De sok rákos betegnek adnak fájdalomcsillapítás gyanánt.

2. Apumról május 13-án derült ki 1996-ban, hogy leukémiás, megkezdték a kemót, és ugyanazon év július 8-án eltemettük. Épp ma van a halálának a 17. évfordulója. Érdekes, hogy januárban lett a bőrén elváltozás, akkor azt mondták, hogy ki kell venni a manduláját, mert azért alakult ki. Utána elő is írták mandulaműtétre. A szövettan és egyéb vizsgálatok alapján derült ki, hogy leukémiás, májusban. Azt mondták az orvosok KEZDETI STÁDIUM, GYÓGYÍTHATÓ. Nem adatott neki két hónap sem.

Nekem ne gyere ilyen példákkal, hogy a kemó a csodaszer. Én sajnos nem tudok benne hinni.


Értelmezni meg tudni kellene, hogy a kemó morfiummal nem azt jelenti, hogy a kettő ugyanaz. Hanem kombinálva van.


Amúgy meg mindenki azt csinál, amit akar. :)

190. bd55e3f068 (válaszként erre: 187. - Katkaaa86)
2013. júl. 3. 14:56

A növényi, természetes eredet sokszor inkább marketing hívószó, mint alátámasztott, érvelhető előny. (Amúgy beismerem én bukok rá, ha nincs az adott összetevőről megfelelő ismeretem, és az ár arányában döntök). Ez igaz az étrendkiegészítő és az élelmiszer iparra is.

Egy sarkos példa, ami ismert is: piros festék bizonyos színárnyalatban. Természetes verzó: bíbortetű. Mióta elég cikk jelent meg, sokan kerülik, mert pfejj, tetűből van. Ugyanennek a színnek van mesterséges verziója, de az gyakrabban allergizál. A "tudatos vásárlónk" viszont csak a kármin kódját tudja fejből, így ha azt meglátja, leteszi a terméket. És még ide lehetne keverni, hogy azt a kicsit más árnyalatú pirosat, a paprikából hogy varázsolják ki.

Ill. bizonyos vitaminoknál nincs különbség felszívódásban, hogy kivonatolt vagy szintetizált, de a jobban veszik az előbbit, és nem anyival drágátt, mint az előállítás. Ilyenkor környezettudatosság szempontjából meggondolandó, hogy kell-e a természet megfoghatatlan varázsáért terhelni a környezetet, vagy üsse vavics, bevisszük a prolisabbat.


Nem vagyok (még :) profi, eddig csak ezzel sokat foglalkoztam, ha lemaradt a tudásom sok tanulmánnyal, elnézést.

189. Indiánlány83 (válaszként erre: 83. - Katkaaa86)
2013. júl. 3. 14:56

Hú nem mondod, és ki nem tudta ezt? :)

A mennyiség nem mindegy.

De most nem erről szól a fórum.

188. bd55e3f068 (válaszként erre: 186. - B486c9cf7d)
2013. júl. 3. 14:37

"Nem becsulom le a tudasukat, de a sajat lehetosegeim es lepessegeim se, hogy a problemainkra megtalaljam a megoldast, amit masok helyettunk nem fognak."


Alapelvben én is ezt gondolom, csak máshol van talán számunka a határ. Én a kötelező védőoltások haszon-kockázat megítélését máshogy gondolom (bár most nem tudok visszaolvasni mindent).

187. katkaaa86 (válaszként erre: 184. - Krisz42)
2013. júl. 3. 14:29
Ha gyógyszerészeid csipkebogyóból vonták ki a c-vitamint akkor miért is nincsen rájuk szükség??? Egyébként nagyon sok hatóanyag növényi eredetű.
186. b486c9cf7d (válaszként erre: 183. - Katkaaa86)
2013. júl. 3. 13:56

Hat, nekem a hatralevo eletemben vernyomasgyogyszeren kellett volna elnem az utolso terhessegem utan az orvosok szerint.

Nem rajtuk mult, hogy vegulis nincs szuksegem semmifele gyogyszerre.

Nem becsulom le a tudasukat, de a sajat lehetosegeim es lepessegeim se, hogy a problemainkra megtalaljam a megoldast, amit masok helyettunk nem fognak.


Amugy a hibiszkusz tea igen, segit a vernyomast beallitani :)

De soktenyezos a vernyomasbetegseg is,nem eleg egy iranybol lepeseket tenni, hogy helyrejojjon.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook