Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit tegyek, ha van egy olyan ember a környezetemben, aki szülésznőnek, és orvostan hallgatónak adja ki magát, és közben nem is az? fórum

Mit tegyek, ha van egy olyan ember a környezetemben, aki szülésznőnek, és orvostan hallgatónak adja ki magát, és közben nem is az? (tudásbázis kérdés)

1 2
2010. aug. 22. 16:37
Ne foglalkozzál vele.
2008. nov. 2. 19:11

Szembesítsd!


Kérd el az oklevelét, mutassa meg az indexét!

57. aludanyi (válaszként erre: 56. - Csipkerózsika)
2008. szept. 24. 10:03

Csipkerózsika: Nem teszek semmit! A legjobb az, hogy távol tartom tőle magam és mindenkit, aki fontos nekem! Bár iszonyatosan kapálódzik a csaj, nekem az igazság felettébb fontos, nagyon érzékeny vagyok a kamus dolgokra! Remélem valakinek lesz elég mersze helyretenni, ha már a férje meg a szeretője erre képtelen!

A legszebb, hogy még a szüleinek is beadja ezt a mesét! :((((

2008. szept. 23. 00:53
Ez nagyon gáz, beteg ember szerintem. Lehet nem ártana feljelenteni vagy ilyesmi, nehogy ártson valakinek. Azért ez veszélyes színjáték.
2008. szept. 16. 16:41

anakitti, pitykéné: Én is felháborodtam ezen, hosz nekem nem egy családtagom halt meg rákban és azért nem úgy néz ki az illető hölgy, mint Ők, haláluk előtt pár hónappal :(((

Arról nem is beszélve, hogy amikor teherbe esett a hölgyike, akkor a 12-ik hétig minden héten elvetélt, vagy legalábbis kórházba feküdt, de amikor mentem volna látogatni, mindig kiengedték saját felelősségre, vagy olyan szuper magánkórházban volt (Gödöllőn), amiről kevesen tudnak, mert csak a miniszterek és a családtagjaik járnak oda. A terhesség hátralevő részében egyszer elesett és vérömleny keletkezett a gyerek fejének 75%-ában, egyszer leforrázták pont a hasát és pont neki (az orvosi egyetem menzáján), de emellett folyamatosan majd meghalt a rák miatt. Mikor már a baba nagyobbacska volt, a szemem láttára kapott infarktust, de persze senki se vizsgálta meg érdekes módon, csak miután elmentem haza... Ja és hogy a baba se kerüljön ki a szórásból, Ő is lélegeztetőgépre került 3 napra...


Én azt nem értem, hogy hogy mer egy egészséges fiatal nő viccelni ilyenekkel?


És hogy bír egy Anyuka ilyen történeteket kitalálni a gyerekéről?


:((((

54. d88030a7e1 (válaszként erre: 52. - Df2a740c00)
2008. szept. 16. 15:34
Mi is úgy gondoltuk,hogy ez a legnagyobb gáz.20 éves kolléganőm, aki 16 évesen élte át a rákot ki is osztotta rendesen, de ezek beteg emberek.
2008. szept. 16. 15:32

jajj, az én ismerősöm is folyton rákos és nekirózsaszín a vére is ebből kifolyólag. Egyébként ő a férjemnek a rokona. Ő mesélte egyszer, hogy mikor még gyerekként náluk volt egyszer ki kellett hívni az orvost, mert a nőnek infarktusa volt (szerinte) A doki meg elküldte a picsába és azt mondta pszhiáterre van szüksége:-)))

Ez vicces, de mikor egy munkahelyen dolgoztunk grafológusnak adta ki magát és bizony néhányan be is ugrottak neki. Akkor szóltam az érintetteknek, hogy ez azért veszélyes.

Én tanultam ugyanis grafológiát és tudom, hogy ahhoz, hogy valaki képzett grafológus legyen felügyelet mellett több év gyakorlatra van szükség, nem véletlenül. Ez is egy felelősségteljes munka.

52. df2a740c00 (válaszként erre: 50. - Aludanyi)
2008. szept. 16. 15:14
Igen, nagyon érdekes. Egyébként az előbbi úriemberen kívül volt még egy "rákosbeteg" ismerősöm, ő is furcsa dolgokat produkált. Szerintem ott nagyon nagy gáz van, aki kamuból rákosnak adja ki magát.
51. aludanyi (válaszként erre: 48. - A9de6659ee)
2008. szept. 15. 18:37

Mami: Nagyon szomorú, hogy ennyi kártékony és ostoba ember van, aki fel se méri a helyzete súlyosságát! :((

Hát megpróbálom távoltartani tőle a barátaimat és a családtagokat, persze magamat is, és kicsit rajta tartom a szemem, mert bár nem akarok neki rosszat, de azt se akarom, hogy az én lelkemen száradjon egy- vagy több ember tragédiája is akár...

Hülye egy helyzet!

50. aludanyi (válaszként erre: 49. - Df2a740c00)
2008. szept. 15. 18:34
anakitti: Akiről én beszélek, furcsa módon Ő is rákos beteg, már 2 éve csak 3 hónapja van hátra és már nemegyszer búcsúztatta el magát a barátaitól. Tőlem pénzt ugyan nem csalt ki, de sokszor főztem, takarítottam, háztartást vezettem nála, amikor elhívott magához "nyaralni". Illetve... Sikerült a problémái miatt egy nagyobb összegű tartozást felhalmoznom, amiből természetesen egyedül másztam ki, mert egy fillér segítséget se kaptam! :((
2008. szept. 15. 12:33
Az én ismerősöm pedig kifejlesztett egy autót, ami magától megy, műholdak segítségével, ja és bár itt egy panelban lakik, de a pesti villájában lift is van, hogy ne kelljen sokat gyalogolnia a földszinti medencétől az emeleti luxusbárig. Emellett pedig rákbeteg, ami ürügyén sikerült is kicsalnia tőlem 10ezer forintot, amikor a dilije elkezdődött. Ja, és nem én vagyok ő, mert én egy turmixgép vagyok!
2008. szept. 15. 11:37
Jaj, mégse szólj senkinek, inkább támogasd, ha pszihésen beteg és képzeleg.
2008. szept. 15. 10:53
Jaj, látom ittt már más is téma... :) Nem baj, az ANTSZ komoly, bárkiről is van szó.
46. a9de6659ee (válaszként erre: 3. - Aludanyi)
2008. szept. 15. 10:49
Szia! Nem olvastam végig a forumot, de eddig azt javaslom, ha van valaki a közeledben, aki orvosnak adja ki magát és nincs megfelelő végzettsége, akkor ha nem praktizál és csak a környezetét kábítja, vedd rá, hogy menjen Ő orvoshoz, vagy ne foglalkozz vele, de ha praktizál és tudod, hogy nincs erre diplomája, még akkor is ha csak a szakterülete más, akkor jelentened kell az ANTSZ-nél. Még ha névtelenül is teszed, akkor is kivizsgálják és ha nincs baj, akkor soha nem tudja meg, hogy Te tetted, ha viszont van, sok embert megmenthetsz egy sarlatántól.
45. d88030a7e1 (válaszként erre: 36. - 025c5b6977)
2008. szept. 15. 10:04

Húúúúúú, én meg már azt hittem, hogy csak nekem van ilyen agyament ismerősöm.

Az enyém is a titkosszolgálatnál van. Ő tart kiképzést fegyverhasználatból és harcművészetből a rendőrségen és ezt simán belemondta egy olyan ember szemébe, aki ott nyomozó.

Na meg persze vállalkozása van mexikóban és bártáncosnő volt egy luxushajón. A többit már le se írom:-))))

Ha ilyen fajta, akkor úgysem tudsz ellene tenni, mert magam is megvan győződve róla, hogy igazat mond. Reméljük kárt nem fog okozni senkinek.

44. 025c5b6977 (válaszként erre: 43. - Aludanyi)
2008. szept. 14. 14:48
hát igazán nincs mit :)
43. aludanyi (válaszként erre: 41. - 025c5b6977)
2008. szept. 14. 14:45
csmb: Úgy teszek és ezen nem is változtatok! Már volt részem kellemetlenségekben, amikből egyedül kellett kimásznom, persze amikor neki volt gondja, akkor abból nekem kellett kihúzni! Szóval... Köszönöm a megerősítést!
42. aludanyi (válaszként erre: 39. - Emagdi)
2008. szept. 14. 14:42
Emagdi: Ez egy viccről jutott eszembe! Ha gondolod, majd elmondhatom! :)
41. 025c5b6977 (válaszként erre: 37. - Aludanyi)
2008. szept. 14. 12:59

Igaziból azért is lenne jó ha elhatárolodnál, mert az ilyen emberek elég kiszámíthatatlanok, és ki tudja mibe rángatna bele, miből lehetne neked kellemetlenséged. Ezt is tapasztalat alapján mondom, mert nekem volt részem a srác által kellemetlen szitukba.

Hagyad hagy boldogítson mást aki vevő erre, aztán ha ő is rájön hogy gáz a csaj akkor majd talál egy következő balekot. Mást nem lehet tenni. Az ilyen emberek meg mindig feltalálják magukat és találnak hallgatóságot a történeteikhez.

2008. szept. 14. 12:54

nekem ez az egész fórum olyan andersenes....

akármit kérdeztek itt a többiek,mindig volt rá válasz....

39. emagdi (válaszként erre: 38. - Aludanyi)
2008. szept. 14. 12:32
ööö.. ez azért nem annyira vicces ám..
38. aludanyi (válaszként erre: 33. - 3e0ba54fb8)
2008. szept. 14. 11:14
KeA: :)))) Éééén meg Haynauuuu :DD
2008. szept. 14. 11:11
csmb: Hasonló eléggé a két szituáció és nagyon köszönöm a tanácsot! Azt hiszem, az lesz a legjobb, ha végleg elhatárolódok tőle és nem veszem a nyakamba a gondjait (nekem is van bőven). Bár nagyon szívesen segítettem volna, mert egy alapjába véve jófej csajról lenne szó, de akkor feladom és inkább elszakadok...
2008. szept. 14. 11:01

Ja, és ha ugy gondolod beteg az illető agyilag, akkor meg aztán pláne semmi esélyed hogy meggyözd :( talán skizofréniában szenved vagy hasonló betegségben.

Volt egy ismerösöm, aki egyfolytában jött az újabbnál újabb és örültebbnél örültem dolgaival, hogy csak példát mondjak, a titkos szolgálatnál dolgozik, de mindig többet mondott a kelleténél, vagy épp arra készült hogy kinevezzék a Malév vezetőjének, vagy épp jelenlegi és volt miniszterelnökökkel bulizik, meg tart megbeszéléseket. Szóval elég durva dolgok játszónak a fejében, és lehetetlen vele normálisan, reálisan beszélni.

2008. szept. 14. 10:57

El kell fogadni azt a tényt, hogy csak azon lehet segíteni aki szeretné hogy segítsenek rajta, vagy ha elfogadja. Nem tudja egy személy megváltani a világot, így szerintem ha ő nem hajlik rá akkor ugyse tudsz tenni semmit, és felesleges bármit is tenned.

Tapasztalatból mondom, nehéz volt elfogadnom, és belátnom, hogy a volt férjem élete legnagyobb hibáját követte el, és szembesültem azzal hogy ezt ő választotta, és bár papolhattam volna neki, de rájöttem hogy ez az ő döntése, ő viselje majd a következményeket. És nekem is volt egy jó barátnőm, akiről kiderült hogy addig volt jó barátnő amig nem jött össze a pasijával, és azóta eltünt mint szürke szamár a ködben. Kereshetném én is őt, de feleslegesnek érzem, a próbákozásokat mindkettőnél, majd idővel belátják hogy nem a legjobban csinálják a dolgaikat.

34. emagdi (válaszként erre: 33. - 3e0ba54fb8)
2008. szept. 14. 09:57
jajj, bocsi, nem tudtam:))))
33. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 24. - Emagdi)
2008. szept. 13. 22:15
Napóleonnal nem találkozhatott! Napóleon én vagyok :))
2008. szept. 13. 19:42

Szabcsina: :DDD

Akkor neked mid van? Nem én kezdtelek pocskondériázni téged! És kik azok a mások? Most kíváncsivá tettél! Főleg, hogy én itt nem is élek közösségi életet!

Mivel nem kaptam tőled levelet, ezért hiteltelennek talállak, mert ezzel a hozzászólásoddal sem bizonyítasz mást, mint azt , hogy a háttérben nálad van valami, amit velem nem vagy hajlandó közölni! Főleg, hogy szerintem senki se tartja számon, hogy kinek, hány regje van, arra miket írt ki, milyen fotókat rakott ki, és ki, milyen topicban, mikor mit ír!

Úgyhogy örülnék, ha végre elmondanád, hogy mi az igazi bajod velem, ha meg nem, akkor szépen maradj csöndben és forrj a saját levedben!

2008. szept. 13. 19:32

Semmi problémám nincs csak utálom a nagyképű beképzelt embereket!

NÁLAD VOLT KIÍRVA amit leírtam!

Neked van feltünési viszketegséged nézz már tükörbe!

Egy majmot láthatsz!

Többet nem válaszolok!!

EGY HAZUDOZÓ VAGY! ERRE MÁSOK IS RÁJÖTTEK!

2008. szept. 13. 19:19

Szabcsina: Igen én az akartam lenni, illetve még nem tettem le róla, de jelen körülmények között az nem 1 év és nem is 5 fillér függvénye! Egyébként tényleg mérnök vagyok!

tudod az a gáz az előző reglapommal, hogy töröltem róla mindent, így ez a szöveg már nincs rajta, szóval inkább szerintem Te vagy kicsit rögeszmés nem gondolod?

ÉS meg tudnád nekem azt mondani, hogy miért is próbálsz ekkora hévvel beégetni?

Hm?

CSípi valami a szemed?

Drága babám akkor mosd ki, és acsarkodni menj máshová, vagy ha van elég vér a pucádban, akkor írd meg nekem privát üziben, hogy MI AZ IGAZI PROBLÉMÁD VELEM!


Szóval várom szeretettel a leveled és ha érdemes rá, talán választ is kapsz!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook