Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretőként anyává lettem fórum

Szeretőként anyává lettem (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szeretőként anyává lettem

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
900. 358c1fe04e (válaszként erre: 898. - Timycat)
2012. júl. 7. 19:10
De lehet ragozni is a témát: hogy a pasi családi barátként jelenik meg a gyerek mellett akkor esetleg az ember elgondolkozna rajta, hogy meg mer egy ilyet reszkírozni.
899. 358c1fe04e (válaszként erre: 898. - Timycat)
2012. júl. 7. 19:06
Utána már késő, mert jelentősen sérül a gyerek.
898. timycat (válaszként erre: 897. - 358c1fe04e)
2012. júl. 7. 18:59
Mondom egy esély. Ha utána ismét elfordul a gyerektől akkor már én sem engedném a közelébe, de azt az 1 db esélyt megadnám neki.
897. 358c1fe04e (válaszként erre: 895. - Timycat)
2012. júl. 7. 18:40
Mi van akkor ha a gyerek elkezd kötődni hozzá, megszereti, és a pasi újra eldobja?
896. 358c1fe04e (válaszként erre: 895. - Timycat)
2012. júl. 7. 18:31

A gyereknek nem érdeke, hogy egy olyan apja legyen, aki ha úri szeszélye úgy diktálja: tartja a kapcsolatot a gyerekkel, ha meg olyan a hangulata, akkor ellöki magától.

A gyereknek elsődleges érdeke: hogy stabilitása legyen, az őt körülvevő személyekkel kapcsolatban, és ne átjáróházzá váljon a kis élete.

895. timycat (válaszként erre: 894. - 358c1fe04e)
2012. júl. 7. 18:14
Én a gyerek érdekeit nézem, a gyerek megérdemel egy apát, egy jó apát. Én nem zárom ki, hogy esetleg a pasi egyszer csak kíváncsi lesz a gyerekére, akkor én nem tíltanám el a gyerektől pusztán azért, mert engem megbántott, a gyerek érdekében adnék neki még egy esélyt és elnyomnám a dühömet.
894. 358c1fe04e (válaszként erre: 893. - Timycat)
2012. júl. 7. 18:12
Az az ember, aki egyszer is eltud dobni és megtagadni egy gyereket, annak attól a pillanattól kezdve, nincs joga a gyerekhez. Megszűnt számára.Később is, mikor rájön, micsoda értéket dobott el-egykor.
893. timycat (válaszként erre: 880. - Wicca58)
2012. júl. 7. 18:09

Nehéz helyzetbe hoztad magad :S

Megértem, hogy ragaszkodsz a babához. Ha úgy érzed és a körülményeid is alátámasztják, hogy egyedül fel tudod nevelni akkor tartsd meg! De ekkor 100%-ban tiéd a gyerekért a felelősség!

Tudasd az apával a döntsed, tudasd ha megszületik a gyerek, engedd hogy kapcsolatot tarthasson vele ha akar, de ne követelj semmit. Amit ad viszont fogadd el, mert jár és dacból ne utasíts el semmit amit felajánl, mert nagy szükséged lesz segítségre, mind anyagi, mind nem anyagi segítségre.


Az hogy ő otthon, hogy rendezi el a dolgot nem a te problémád, neked semmilyen felelősséged, kötelességed nincs a kapcsolatukkal kapcsolatban. Neked csak magaddal és a gyerekeddel kell törődnöd! Sok erőt kívánok hozzá!

892. 358c1fe04e (válaszként erre: 890. - Wicca58)
2012. júl. 7. 18:01
Nem lesz könnyű, ez tény. De felfordul a gyomrom amikor mindezek után valaki lohol a bíróságra és a "jussát" követeli:D Azért vagy felnőtt, hogy ha egy ilyen fajsúlyú dologban csak úgy dönteni tudtál, akkor a továbbiakban is így tégy, de az nélkül az ember nélkül aki egyértelműen kinyilvánította az akaratát:)
891. 358c1fe04e (válaszként erre: 890. - Wicca58)
2012. júl. 7. 17:58

A pasid döntött-sem te, sem a gyereked nem kell neki.Old meg a problémádat-egyedül. Te döntöttél, neveld fel a gyerekedet egyedül, felelöséggel, szeretetben a pasid nélkül.


ennyi:)

890. Wicca58
2012. júl. 7. 17:39
Igazad van Treki! Az apa persze teljesen ártatlan a történetben. (Éveken át kértem, hogy döntse el, velem, vagy sem). Gondolom, te is pasi vagy és te is vettél már rá valakit abortuszra. Nem az a baj, hogy van véleményed, hanem az, hogy nem értetted mit írtam. Az apától nem követelek semmit. Ő követeli, hogy vetessem el a gyereket, mert neki így lenne kényelmes az élete. Nem bosszúból tartom meg a gyermekem. Szeretem ezt a babát, már most, amikor még alig látszik. Marylu93 köszönöm őszinte szavaid.
889. 358c1fe04e (válaszként erre: 888. - Júliusi)
2012. júl. 7. 17:07
Az asszony meg túlteszi magát rajta-ahogy szokás:D
888. júliusi (válaszként erre: 886. - Marylu93)
2012. júl. 7. 17:02

Lehet ,hogy az apuka nyel, de az "asszony" mit fog érezni, ha megtudja,mit fog átélni???

Én sem buzdítanám, hogy álljon a sarkára, főleg mások kárára...

887. 358c1fe04e (válaszként erre: 886. - Marylu93)
2012. júl. 7. 16:46

Egy gyerek, két ember együttes akaratából jön létre(jobb esetben) vagy ha nem, akkor egyes egyedül azé a felelöség aki meghozta a végső döntést.Az meg elég gerinctelen, hogy arra buzdítsd, amit a legtöbb primitív ember tesz, pusztán azért mert a bosszú vezérli.

Az asszonynak meg semmi köze ehhez az egészhez.


Azé a teljes felelöség, aki más ember akaratán keresztülgyalogolva tette a dolgát.

886. Marylu93 (válaszként erre: 883. - Wicca58)
2012. júl. 7. 16:37
Hát, mindenesetre sok erőt kívánok neked. Ha nincs aki segít akkor nagyon nehéz lesz. De le a kalappal, hogy megtartod és nem a könnyű utat választod. Ne bánkódj, hogy ilyen reakciót is kiváltasz mint az előttem szólókból. Őszintén szólva én sem nagyon nem kedvelem az olyan nőket, akik "szeretőként élnek". Szerintem aljas dolog. Viszont tényleg le a kalappal, hogy a baba mellett döntöttél. Apuka majd nyel nagyokat amikor az "asszony" megtudja. Gondolom a jogi alanyon járó kötelezettségeket behajtod rajta. Nagy szükséged lesz rá! Meg a segítségére is, bármennyire ellenzi a babát. Itt a sarkadra kell állnod! Van az ismeretségi körömben olyan apuka, aki a kezdetekkor abortuszt követelt, most meg egy álom apa, tehát még változhat a dolog...
885. 358c1fe04e (válaszként erre: 883. - Wicca58)
2012. júl. 7. 16:34
Ha pedig mindezek után még a bíróságra fogsz futni a gyt-ért, akkor állj a tükörbe és köpd szemen magad.
884. 358c1fe04e (válaszként erre: 883. - Wicca58)
2012. júl. 7. 16:33

Akkor is tartsd magad ehhez, ha megszületik a gyerek, és loholni akarsz a bíróságra gyt-st követelni stb.

A te döntésed, a te felelőséged egyes-egyedül.

883. Wicca58
2012. júl. 7. 16:28
Tévedés! A babát azért tartom meg, mert szeretném őt. A pasival végeztem. Azt csinál, amit akar, ez már nem érdekel. A gyermekem viszont képtelen vagyok megölni.
882. júliusi (válaszként erre: 880. - Wicca58)
2012. júl. 7. 16:17

Abban reménykedsz,ha megtartod a babát,később meggondolja magát a pasi,és otthagyja értetek az élettársát...?

Hallottunk már olyan esetet, de olyat is, hogy utána mégis visszament a régihez..

Szerintem önzés csak azért megtartani,mert te gyerekre vágysz.Legyen olyantól. aki örömmel várja vetesd a babát,és együtt nevelitek fel...szerintem.

881. mumster (válaszként erre: 880. - Wicca58)
2012. júl. 7. 16:04
Ó vannak még gerinctelen férfiak, majd leszel másnak a szeretője. No problem. A gyerek sem fog gondot okozni, csak kicsit nehezebb lesz időpontot egyeztetni, ügyesebbnek kell lenni, de van tapasztalatod, tuti megoldod majd.
880. Wicca58
2012. júl. 7. 11:14

Sziasztok! A történetem hasonló. Megismertem egy srácot, haverok lettünk, majd átalakult a barátság szexuális kapcsolattá. Aztán ráébredtem, hogy szeretem őt. Persze, élettársa van... Nem foglalkoztam a dologgal, mert csak az érdekelt, hogy a lopott pillanatokban velem van. Később felvetettem, hogy mivel szeretem, szívesen összeköltöznék vele.

Mindig hímezett- hámozott, ha rákérdeztem, hogyan tovább, de nem költözött hozzám. 10 éve tart a kapcsolatunk (tudom, hülye vagyok). Nagyon sok jót kaptam tőle ezalatt az idő alatt, csak az együtt élést nem.

Sajnos elvesztettem a munkám, pillanatnyilag is állást keresek. (Nincs családom, akik segítenének). Aztán kiderült, hogy teherbe estem tőle. Ez komoly sokként ért, hiszen védekeztem. Amint megtudtam, hogy várandós vagyok megrémültem, de egyben boldog is voltam, hiszen babát várok.

Elmondtam neki, mire közölte, nem akar gyereket, menjek abortuszra (persze a párját sem akarja elhagyni miattam). Nem akarok abortuszt. 30-as éveim közepén járok,félek, ha belemennék, egy életen át bánnám, talán gyerekem sem lehetne többé. Ráadásul abortusz ellenes vagyok. Az első gyermekem növekedik bennem és a gondolat boldoggá tesz annak ellenére, hogy tudom, nagyon nehéz lesz. Persze szakítottunk :(

Szívesen hallanám a véleményeteket ezzel kapcsolatban. Köszönöm, hogy időt szántatok és elolvastátok. :)

2011. dec. 2. 15:53

Vajon mi történt azóta?

Tanult é atanácsokból,stb.?

2011. aug. 1. 07:03
ja, és ennyi erővel minden egyedülálló kisgyerekes anyára rá lehetne sütni hogy ő a cikkíró...ennyi.
2011. aug. 1. 06:58
Nem tudom ki ez a hollareva, de nyilván a hozzászólásának igazságtartalmát támasztja alá, hogy már törölte is magát a hoxáról...én kb már másfél éve hoxázom, és nem regisztráltam VISSZA, ahogy ő mondja...
2011. júl. 31. 12:37
Mik derülnek ki???
875. 7ccca0d50c (válaszként erre: 874. - Razsoann)
2011. júl. 30. 14:59

Hello Anna!!!


Visszaregisztráltál! Méghozzá a saját neveden!

Már az elejétől tudtam,hogy rólad van szó. De ezek az emberek nem érdemlik meg,hogy megtudják mi lett a történet vége? Igaz nem lányod van,hanem fiad,de a történet stimmelt. Miért nem mondod el,hogy már Budapesten élsz és van egy új kapcsolatod. Apucinak nem tetszett és megfenyegetted,hogy elmondod a feleségének,hogy van egy gyereke,ha közétek áll! Persze ez a dolog egyre jobban nem titok. Főleg így,hogy Razsoanna néven újra megjelentél itt.

2011. jún. 13. 20:39
Esetleg visszaregisztrálhat más néven...
2011. jún. 13. 19:20
Mivel töröltette magát - ezen oldalon biztosan nem.
2011. jún. 13. 14:17
Vajon mi lehet lassan egy év múltával a cikkíróval?engem nagyon érdekelne sikerült e neki kilépni a kapcsolatból és új életet kezdeni!!
871. dkacsa
2010. szept. 26. 08:57
Én is szeretőként szültem gyereket. Hosszú évekig együtt voltunk előtte, bár sokszor próbáltam kilépni a kapcsolatból, nem sikerült.A háttérben maradva elfogadtam hogy családja van, és bíztam benne, előbb-utóbb engem választ majd. De nem engem választott, sőt folyamatosan voltak nőügyei mellettem is, végül el is hagyott. Talált egy nálam jóval fiatalabb, dögös független lányt akivel ugyanazt az életet éli mint velem annak idején- haverok, buli, fanta. A gyerekünket mindig is vállalta,a nevén is van, törvény előtt egyenragú a házasságából született gyerekeivel, és becsületére legyen mondva mindig is támogatott anyagilag. Majd ha a gyerekem elé kell állnom és számot kell majd adnom, miért olyan apát választottam neki, akivel sosem élhetett igazi családban, talán majd megérti, hogy szerettem az apját.
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook