Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretők egymás közt, beszéljük meg problémáinkat! (csak olyanoknak, akik nem ítélik el a szeretőket!) fórum

Szeretők egymás közt, beszéljük meg problémáinkat! (csak olyanoknak, akik nem ítélik el a szeretőket!) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
3238. Dorina2 (válaszként erre: 3237. - Hekate)
2020. jan. 30. 15:09

AZT mondta igy is tiszta lappal indul,mert nincsenek egyutt..külön élnek.

De az a furcsa ha szoba jön a vàlàs azt mondja àllitolag a nö az akarja beadni.

Szerintem fél a nö reakciojatol,ha bejelenti vàlni akar...

3237. Hekate (válaszként erre: 3236. - Dorina2)
2020. jan. 30. 14:17

Szia!


De ha külön vannak... miért nem akarnak csinálni elválni?


Nekem ez így.. ilyen formában nagyon nem jönne be. Előbb rendezze az életét.. kezdjen tiszta lappal újra.. és akkor már van hely egy új nőnek, egy új szerelemnek, kapcsolatnak. De addig......

3236. Dorina2
2020. jan. 30. 12:49

Sziasztok.En is uj vagyok itt.

Nagyvonalalban a törtenetem.

Adott egy pasi aki pár honapja különköltözőtt a feleségétöl es utana ismerkedtünk mi meg.Van egy 18 eves lánya aki az anyjával él és támogatja anyagilag..de a nö azert is hivogatja,ha nem talalkozik a hétvégén a lányával de azert pénzt küldjön már akkor🤔

Papiron házasok,de egyikük szándéka sem a válás...

Nem tudom,hogy ez igy megfog e felelni nekem hosszutavon..

Külön városban lakunk( ök egy városban).Viszont hétvegen sokszor eggyutt vagyunk..

Egy honapja vagyunk eggyutt ebbol 2x ment át az asszonyhoz csak ugy beszelgetni...

Ok utana elmondta allitolag rolunk akart beszelni,de valahogy mégse merte a nö szemebe mondani.

Vegul sms ben közölte vele 3 hét utan..a gyerek az anyjátol tudta meg és nagyon mérges lett az apjára..gondolom a nö jol elöadta magát,hogy az apja megcsalta...

Hat diohéjban ennyi a történetem.

3235. rabankari (válaszként erre: 2595. - Acuko)
2019. nov. 8. 18:26
Biztos vagyok benne, hogy nagyon büszkék rád a gyerekek!!!!
3234. L. Alexa
2019. ápr. 27. 17:47
Hahó, van még itt valaki?
3233. Nefelejcs124 (válaszként erre: 3232. - PöttyösPanka)
2019. jan. 11. 21:02
Köszönöm!
3232. PöttyösPanka (válaszként erre: 3231. - Nefelejcs124)
2019. jan. 9. 19:12
Szívből kívánom, hogy sikerüljön túllépned!
3231. Nefelejcs124 (válaszként erre: 3229. - PöttyösPanka)
2019. jan. 9. 19:07
Igen, igazad van és én nagyon szeretnék szakítani. Már próbáltam és nem sikerült, mert teljesen padlón voltam (kibékültünk), de erősnek kell lennem és valahogy túljutni ezen. Néha úgy érzem megőrülök, félek szakítani, attól hogy mi lesz utána. Találkoztam más férfiakkal, de egyik sem érdekelt, pedig az segítene továbblépni. Az biztos ha egyszer ebből kijövök soha többet nős férfival, a legizgalmasabb kapcsolat volt életemben de a legfájdalmasabb is.
3230. Lávli (válaszként erre: 3228. - Nefelejcs124)
2019. jan. 9. 10:45
Eszem ágában sincs elítélni, kizárólag a kérdésedre próbáltam meg válaszolni. Hogy hogyan és miért ne legyél ideges. Te választottad ezt az életformát, így kell elfogadnod, és a kilépés is a te döntésed.
3229. PöttyösPanka (válaszként erre: 3228. - Nefelejcs124)
2019. jan. 9. 10:41
A te életed. Ha én a helyedben lennék, és az érzéseimet akarnám megváltoztatni, nem azon dolgoznék, hogy el tudjam fogadni a feleség jelenlétét, hanem azon, hogy el tudjam engedi azt a férfit, akinek csak a második vagyok. Gondold végig, melyik számodra ártalmas érzelmet éri meg jobban száműzni az életedből. Bár ha az utóbbit eléred, az előbbi is meg fog szűnni.
3228. Nefelejcs124 (válaszként erre: 3225. - PöttyösPanka)
2019. jan. 9. 09:30
Természetesen az is zavar, de leginkább a gyengédség. Azért írtam ide, mert az a topic címe, hogy nem ítéltek el amiért szerető vagyok. Tudom, hogy vannak nők akiket nem zavar, hogy nem csak velük van a férfi és kíváncsi vagyok hogy lehet ezt elérni (de nem az érdekkapcsolatokra gondolok hanem ahol érzelem is van).
3227. globus (válaszként erre: 3226. - Nefelejcs124)
2019. jan. 9. 09:28

Jane Fallon: Szabadulj meg a pasitól!

400 oldalas regény erről szól- a szerető szemszögéből.

3226. Nefelejcs124 (válaszként erre: 3224. - Lávli)
2019. jan. 9. 09:23
Azért még lehetnek érzéseim. Sajnos sokszor több is mint kellene és eléggé tud fájni.
3225. PöttyösPanka (válaszként erre: 3223. - Nefelejcs124)
2019. jan. 9. 04:50
Tényleg csak az zavar, hogy a feleségével is lefekszik? Az nem, hogy nem csak az ágyát, de az életét is vele osztja meg?
3224. Lávli (válaszként erre: 3223. - Nefelejcs124)
2019. jan. 8. 21:00

Ne haragudj, de a "másik nő " te vagy, az első a felesége.

Ezt kell tudomásul venned, hogy mindig csak második maradsz, egy "pót", ezért nincs min felzaklatódnod, mert ezt te választottad.

2019. jan. 8. 20:42
Már 5 éve szerető vagyok, otthagytam a férjemet a szerelmem miatt. Ő azt mondja szeret, tényleg nem csak szex hanem beszélgetünk, segít ha kell, stb. viszont a feleségét nem fogja otthagyni. Nem is biztos, hogy ez baj, azt is tudom előbb-utóbb mást kell találnom, de senkivel nem olyan jó együtt lenni, annyira tökéletes a vonzalom, a szex. Ami viszont megőrjít, hogy tudom a feleségével is lefekszik és azért írok, hogy ezt megkérdezzem: hogy lehet legyőzni a féltékenységet, hogy tudnám elérni ne zaklasson fel a tudat, hogy egy másik nővel is szexel? Nektek mi segít ha hasonló helyzetben vagytok, hogy ezen ne idegesítsétek fel magatokat? Köszi!
3222. vw0410 (válaszként erre: 3221. - *hatsepsut*)
2018. nov. 15. 14:47
Szia! én szívesen leírnám velünk mi történt, ha él a dolog :)
2018. jún. 6. 09:17

Sziasztok!

A számos fórumcím között ez volt talán az, ahol érdemes keresgélnem. Amiért kereslek Benneteket, zárt klubbot szeretnék alakítani azokkal, akik -mondjuk így- továbbgondolták a dolgot. Magyarán, akinek sikerült kitörnie ebből a szerepből és pár lett belőle.


Nem ítélkezem, de van, aki szerintem pikáns játékot űz, van akinek több mint játék, de esze ágában nincs ezen változtatni, maradna ebben a szerepben. Van aki már úgy érzi, befeketedett a lelke, kilépne, és azt mondja: "soha többé". Van aki kilépne, szerelmes lesz, de a másik nem lép. És vannak reményeim szerint azok, akik egymásért hoztak egy döntést, és kiálltak (képletesen) a világ elé ezzel. Én Titeket kereslek! Jó lenne megosztani a lépéseket, örömöket, nehézségeket Veletek! Mert azért valljuk be, azzal, hogy más szintre lép a kapcsolat, egy csomó nem várt helyzet adódik. Köszi, ha jelentkeztek!

2018. jan. 28. 19:31
Sartor én itt vagyok .Régiek itt vagytok ? Mi történt veletek???
2017. dec. 17. 11:15
Sziasztok! Olvasgat erre még valaki? Ha igen, és van kedve, megtenné, hogy rám ír privátban és segít tanácsot adni? :((( Köszönöm!
3218. PöttyösPanka (válaszként erre: 3217. - 24b0c9edc2)
2017. nov. 28. 06:48
Szükséged van időre. Add meg ezt magadnak.
3217. 24b0c9edc2 (válaszként erre: 3216. - PöttyösPanka)
2017. nov. 27. 18:31
Na igen, ez igy lenne a legtisztabb nekem is. Valami hasonlo formalodott bennem is, csak az allando agyalas lehuz teljesen es nem all ossze semmi mar
3216. PöttyösPanka (válaszként erre: 3215. - 24b0c9edc2)
2017. nov. 27. 11:04
Szerintem adj időt magadnak azzal, hogy leszögezed neki, csak a baba miatt fogjátok tartani a kapcsolatot, és amíg meg nem született, addig nektek semmi dolgotok egymással, ne is keressen. Így a terhesség hátralevő részében foglalkozhatsz azzal, hogy magadban rendezd a dolgokat. Ez idő alatt az is kiderül, hogy mennyire gondolja komolyan, amit mond. Kitartást, és boldog babavárást kívánok neked!
3215. 24b0c9edc2 (válaszként erre: 3214. - Bözsi néni)
2017. nov. 27. 10:31
Csak igy ellehetetlenitem a gyerekkel valo kapcsolattartast is. Pedig azt nem szeretnem, mert ha erdeklodik iranta es nem ki-be lepeget az eletebe akkor a gyereknek csak jo lehet, hogy szereti az apja
3214. Bözsi néni (válaszként erre: 3213. - 24b0c9edc2)
2017. nov. 26. 23:09

A hívásokat le lehet tiltani. Ha ír, nem válaszolsz.


Ha személyesen keres, akkor mondd meg neki, ha nem hagy neked békét, akkor elmégy kávézni az élettársához:-)


Szerintem hatásos lesz ennyi :-)

2017. nov. 26. 22:52

Sziasztok!

Leírnám a sztorimat, mert tanácsot kérnék tőletek (akik már voltak abban a bizonyos ,,harmadik,, szerepben) Hosszú lesz, bocsi előre is.

Az elejét nem részletezem, értelmetlen lenne. Úgy sikerült, hogy belekerültem egy ,,kapcsolatba,, ahol a férfinak volt élettársa, kicsi lánya. Tudom, hogy nem az első affér voltam, és azt is, hogy nem volt rózsás a helyzet náluk jó ideje. Kis faluban laktunk, ismertem messziről a párját is, szóval több oldalról is hallottam a kapcsolatról. Én nem kértem, hogy hagyja el a családját, az elején ő hozta fel és tartotta is magát ahhoz, hogy rendezi a dolgokat és eljön otthonról tőlem függetlenül. Aztán lebuktunk, azóta lelkesen hazajárt esténként, napközben engem hívott. Többször megmondtam neki, hogy részemről befejeztem mert sikerült érzelmeket vinnem a dologba és nekem nem megy így. Mindig utánam jött..hívások/smsek/stb..sosem tudtam tartani magam. Aztán jött a meglepetés...kiderült, hogy babát várok, miközben védekeztünk. Közölte velem, hogy ha megtartom akkor nem kellek/kellünk neki, ő engem akar csak. A vége az lett, hogy ezt a döntését elfogadva én megtartottam a babát, több okból is. Elmondtam neki, hogy nem várok tőle semmit, tudomásul vettem amit mondott és sosem fogok utána menni semmivel. Azóta is jön, keres, hív, ír mindenhogy. Én meg meg fogok őrülni. Ha jól számoltam 5x mondtam neki azóta, hogy hagyjon békén, de lehet már azért nem volt eredménye mert sokszor hallotta tőlem a baba előtt is. És mindig a kicsivel jön elő, h azért keres..közben meg szeretlek meg a többi.. Nem akarom eltiltani a gyerektől, meg is mondtam neki, hogy ha látni akarja részemről rendben. De én nem bírom így, hogy hazajár azóta is, megy a hazugság otthon is meg nálam is. Mit csináljak, hogy végre tényleg vége legyen? Hogy lehet ezt túlélni ép ésszel? Aggódom már a baba miatt is, tuti nem tesz jót neki ennyi stressz.

Tudom, hogy magamnak csináltam, és lehet kioktatni, hogy hogy vállalhattam így babát stb. De én most tanácsot kérnék Tőletek, nem prédikációt.

Hogy csináljam tovább?

3212. kriszta773 (válaszként erre: 3209. - Demeter.viktor)
2014. dec. 21. 16:29
komolyan úgy gondolod, van egyetlen olyan nő is a világon, aki ilyen szituban lévő pasira vágyik, hogy kielégítse a vágyait és még szeretgesse is? tán a házasságot kéne rendbe tenni, vagy új lappal indítani, netán prostihoz menni
3211. d1e807c461 (válaszként erre: 3209. - Demeter.viktor)
2014. dec. 21. 16:22
a pici baba h jött össze, ha semmit nem ér a kapcsolat, a gólya hozta??
2014. dec. 21. 15:16
szerető vagyok :))) Szeretem a macskáim :PP
2014. okt. 5. 05:01

Sziasztok!

Szeretőt keresek. Persze nem itt kell megtalálni próbálkozom különböző oldalakon.

Valahogy ugyanakkor azt nem tudom, hogy 20-40 között kb. mennyire akarnak a nők szeretővé lenni?

A kapcsolattól függően én a folytatástól sem zárkózom el, most egy pár évig még nem tudok elválni pici baba miatt.

A kapcsolat sajnos már semmit nem ér, e több összetevős így jutottam arra, hogy ahhoz, hogy a lelkemet megőrizzem, kicsit oda is legyen rám figyelve, jól érezhessem magam, nos hát bizony kéne valami az életembe.

Mit gondoltok? Esélyes egyáltalán ez így?

Budapesten élek. Ugyebár nem vagyok sovány, gyerek és házasság.

Ja és a vakságot ne felejtsük el, csak hogy még jobban rontsam az esélyeimet!

Kiváncsi vagyok a véleményekre.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook