Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretőként anyává lettem fórum

Szeretőként anyává lettem (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szeretőként anyává lettem

2010. jún. 23. 11:07

Hat ez kalandos!

De ugye eszre vetted hogy anyava valtal,akkor viselkedy is ugy,ami tortent megtortent.......zard be aszt az ajtot es kezdj uj eletet.

Neha el latogat hozatok?mi vagy te?"mencs meg" kikotto?

Hat nagy alat az a pasi es meg feltekeny is?

Hat csajszi ragd rendbe az eleted, amig nem kesso!

Boldog lehetsz hogy a szuleidnel lakhatsz,igy hat meg van a haterr az ujra kezdeshez.

Bisztos vagyok benne,ha nem is magadert de a lanyodert,kepes leszel ra!

En sajnalom hogy igy alakult,de nem fogok itelkezni feletted,nem azert irtad meg a cikked,de remelem elolvasod az oszess hozaszolast es ra josz hogy mindenki jot akar es aszt hogy segits magadon!

.....en hiszem hogy kepes vagy ra!

29. Kriszta740405 (válaszként erre: 17. - Tamianyu)
2010. jún. 23. 11:05
Ne haragudj, de nagyon durva dolgokat írtál és ismeretlenül itélkeztél valaki felett úgy, hogy nem ismered a részleteket. Nem gondolod, hogy ez téged is jellemez?
2010. jún. 23. 11:02
...ahogy én látom van bőven önzőség a történetben...neki lehet csalája + te, de neked csak ő legyen..senki más...ez minden csak nem szeretet...
27. Kriszta740405 (válaszként erre: 5. - A14deb9047)
2010. jún. 23. 11:01

Kedves Zsóka!

Igazat adok hozzászólásod nagy részében. De az, hogy bele tiport egy család életébe..... Hát nem tudom. Bár olvastam, hogy ő volt a kezdeményező, de azért minden kapcsolathoz 2 ember kell. Ha a férfi olyan nagyon boldog lett volna otthon, akkor nem csalja meg a feleségét, főleg nem évekig.

26. Gaby76
2010. jún. 23. 10:56
Csatlakozom mindazokhoz, akik elitelik az egeszet. Eleve nem lett volna szabad kikezdeni a nos, ketgyermekes csaladapaval. Ez van. A szomoru valoban az, hogy a gyerekek fognak szenvedni.
25. Berillke (válaszként erre: 22. - Puritan)
2010. jún. 23. 10:56
nekem is pont ez ugrott be először erről a történetről....
2010. jún. 23. 10:55
Hát..nagy vonalakban olvastam a többiek hozzászólását. Nem ítélkezem, nem az én dolgom, és hát mindenkinél magánál az esze ugyebár. Felnőtt nő vagy, és nem hiszem, hogy nem tudnál gondolkodni. Ez neked jó? Gondolom ezt feltudod mérni? ha nem jó..változtass! és ne hagyd hogy kifogásokkal traktáld saját magad!!! Egyértelmű, hogy mindenki arra biztat vess ennek véget, és én is csatlakozom hozzájuk. De csak ha tényleg azt érzed neked nem ez a jó! de hiszen leírtad te sem ezt szeretnéd. De azt tudnod kell, hogy soha!!!! nem fog elválni! van egy barátnőm, ő 6éven keresztül csinálta ugyanezt amit te is! a feleség nem gyanakodott, de jóakaró kiborította a bilit! mi lett a vége?! Semmi! nem váltak el..évek alatt hitegette a srác ugyanezzel a szöveggel" elválok, de köt a pénz, a gyerek, de téged szeretlek" a francokat! CSak saját magát szereti semmi és senki mást! A feleség utána kicsit lakat alatt tartotta, de együtt maradtak! Hiába a hat év, hiába igy szeretlek, úgy szeretlek! hidd el! mi mind jót akarunk!
2010. jún. 23. 10:48

Nincs jogunk ítélkezni egymáson, mert kik vagyunk mi, hogy csak úgy "elítéljünk"? Minden történet szomorú, ahol nincs gyöngédség és tapintat, és minden történetben valahogy csak áldozatok vannak. A szerető, a férj, a feleség, mindenki az. Egyik sem boldogabb, mint a másik. És tudom, egyikük sem így tervezte az életét.

A cikk írójának bölcsességet.

2010. jún. 23. 10:43
két komolytalan, éretlen felnőtt játékává vált három gyerek, akik mit sem tehetnek az egészről...
2010. jún. 23. 10:40

A legtöbb férfi egy kis hancúrra mindig kapható... Ha meg kiderül és a feleség kirúgja, meg vannak sértődve. Tűrni is csak bizonyos határig lehet.

De úgy tűnik, azért a családot nem akarja elhagyni. Így kényelmes: van feleség, otthon, gyereke, egy kívánatos nő. És ha jönnek a gyermekkel való kiadások? A férj jövedelmének 40 %-a három részre osztandó, ebből 1 rész lehet a gyerektartás. Ez a férfi is a boxerjében hordja az eszét.

20. Kriszti1212 (válaszként erre: 18. - Cippora)
2010. jún. 23. 10:38

Szó sem volt arról, hogy a férj mondta volna , hogy nem jó neki otthon. Itt a kedves cik írója repült rá nagy erővel egy családos emberre.


Tamianyunak pedig teljesen igaza van én úgy érzem...

2010. jún. 23. 10:37
Sajnálom a gyerekeket és a feleséget. Mást nem.
18. Cippora (válaszként erre: 16. - 0d717b184a)
2010. jún. 23. 10:37

Ez érthető,de hány meg hány férfi sírja el a bánatát hogy milyen rossz otthon,el akar válni stb.Egy naiv nő meg beleszeret,és vár az ígéretekre.


Ha én lennék a megcsalt feleség,eszembe nem jutna a nőt hibáztatni.Ilyen esetben az a hibás aki csal.

2010. jún. 23. 10:36

Húú,hát engem megköveznek a véleményemért,de iszonyat módon elítéllek,hihetetlen egoista gátlástalan egy nő lehetsz!

Minden rosszat megérdemelsz,még annál is többet.Tönkre tetted három felnőtt és három gyerek életét.A tiédet is bele értve,mert szerencsétlen gyereked nem tehet róla,hogy te vagy az anyja,de szegénynek milyen példa leszel?Tükörbe tudsz nézni?Persze a pasi(tok) sem különb.Nagyon sajnálom a családját a gyerekeit a feleségét.Én szörnyen utálnám magam ha ilyet tennék ártatlan emberekkel,nem is tudnék,pláne nem akarnék így élni.És még te vagy féltékeny,te mersz követelőzni....hihetetlen milyen nők???vannak.

2010. jún. 23. 10:35

mert egy családot zilálhat ezzel szét

nekem is volt házas "udvarlóm"

mikor kiderült, hogy nős és várandós a felesége

hát akármilyen szerelmes voltam, seggbe rúgtam , hogy menjen haza a feleségéhez

nem szégyenli magát, hogy itt szédíti a lányokat

2010. jún. 23. 10:32
ja amugy ketten kelletek hozza, ugyhogy mindketten hibasak vagytok. Sajnaloma feleseget, hogy egy ilyen ferfivel el
2010. jún. 23. 10:32

Miért mindig a harmadik a hibás????


A férjnek kellett volna észnél lenni,ha már megnősült nem?Ő kötelezte el magát (elvileg)

2010. jún. 23. 10:32

nagyon elitelem amit csinaltal, de lepjel a sajat erdekedben

Elvalni nem fog, neki ez nagyon jo....

Milyen jogon vagytok feltekenyek mindketten???

Szerinted ha el is valna es osszekoltoztok, akkor elmulik az orokos ellenorizgetese? Nem es nem leszel boldog vele sem.

Lepj minnel elobb.

2010. jún. 23. 10:31

Szia. Én kicsit másképp vélekedek ezekről a dolgokról.. nekem úgy tűnik, ez a kapcsolat karmikus, és azért se vele se nélküle. Általában az ilyen kapcsolatok csak leckék és nem lesz belőlük kiegyensúlyozott viszony, csakhogy az elválás borzasztóan nehéz. Akkor is, ha találnál valaki mást, nagy eséllyel visszajárnál a hozzá mindaddig, amíg nem érted meg az okát.


Nem tudom hiszel-e ebben, de ha igen, akkor szerintem asztrológustól, Hellinger terapeutától vagy valami szakértőtől kérj tanácsot, aki rávilágít a függőség okára. Mert a dolgot a gyökerénél kell megragadni, csak azután lehet továbblépni szabadon vagy pedig ezt követően lesz lehet köztetek harmónikus viszony, akár normális kapcsolat akár barátság.

2010. jún. 23. 10:29
Szomorú a sztori, de a kezdeteknél lett elszúrva minden. Ha nem rontasz rá erre a családos férfira, akkor neked is férjed lenne, meg már legalább második gyerek. Család, boldogság, szeretet. Mindent te rúgtál fel. Nem kellett volna. Azért sajnálom, hogy ez lett.
2010. jún. 23. 10:29
Én azt nem értem, hogy ha állítólag semmi sincs közte és a felesége között, akkor miért nem válik el? A gyerekek miatt? Nane.. Az nem volt rossz a gyerekeknek, hogy elment veled külföldre, vagy hogy évekig veled lakott? És téged nem bánt, hogy a te gyerekedet kevésbé szereti, mint a másik kettőt?
2010. jún. 23. 10:28
nem értem, te miért féltékenykedsz a feleségre... mert hát ő a felesége, te meg elviekben a szeretője...
2010. jún. 23. 10:27

abszolút "nyertes" a pasi, mert két nőből is hülyét csinál évek óta...

ne haragudj, de én így látom

2010. jún. 23. 10:26
Nem érdemled meg ezt az embert!Próbálj új életet kezdeni a babával!Sok sikert,és kitartást kívánok!!:-))
2010. jún. 23. 10:25

Szia!

Egyetértek az előttem szólóval.Itt a gyerekre kellene gondolnod.Ha nagyobb lesz,akkor mit csinálsz?Kötődni fog az apjához,aki soha nem fogja őt rendesen felvállalni és szerintem téged sem.Ha ennyi év alatt nem tette,akkor már nem is fogja.Ha egyszercsak eltűnik a gyereknek hogy magyarázod meg?Szerintem állj a sarkadra,muszáj.Sokkal jobb embert érdemelsz!

2010. jún. 23. 10:22

Szomorú, hogy egy két gyerekes család életébe tiportál bele, csak azért, mert megtetszett a férj. Ha te lennél a feleség, mit éreznél??

Van olyan feleség és anya, aki azt mondja, hogy jó, teszel amit akarsz, nem válok el tőled, de a továbbiakban semmi közünk egymáshoz. Élünk egy fedél alatt, de külön-külön. Eszed azt, amit akarsz, mosod a ruhádat stb.. Szóval ahogy a római jog is mondja: ágytól-asztaltól külön.

4. sellobaby. (válaszként erre: 1. - Ad5a295478)
2010. jún. 23. 10:22

Kedves Enci!

Hasonló cipőben járok, nálunk baba-ügy nincs, de bárcsak lenne. Ugyanazt tenném, mint Te!

2010. jún. 23. 10:22

hüphüp

ez nem semmi sztori

először is sok sikert a jövőben

másodszor pedig szerintem nagyon gyorsan ejteni kellene azt a pasast, nem szeret és soha nem is fog elválni

2010. jún. 23. 10:16

Huh, ez elég durva sztori... Persze a szerelem meg tudja hülyíteni az embert, de ennyire... Ne haragudj, hogy ezt mondom, de már rég tovább kellett volna lépned. Bár még most sem késő.

A lányod tudja, hogy az az ember az apja? És egyszer csak ha kicsit nagyobb lesz apuka meg lelép végleg mit mondasz a gyerekednek? Joga van ahhoz, hogy normális családban nőjön fel, de ezt csak úgy adhatod meg neki, ha ettől az embertől fizikálisan is több száz km-re eltávolodsz és esélyt adsz magadnak a későbbiekben egy olyan társsal, aki valóban szeret és megbecsül!

2010. jún. 23. 10:08
Sokat gondolkoztam, hogy megírjam-e a történetünket, mely már lassan 5 éve tart. Sok történetet olvastam itt és végül ez késztetett arra, hogy megosszam veletek életem egy nagyon fontos szeletét.

Ugrás a teljes írásra: Szeretőként anyává lettem

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook