Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretőként anyává lettem fórum

Szeretőként anyává lettem (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szeretőként anyává lettem

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
2010. aug. 29. 20:36

Szerintem a cikkíró egy álomvilágban él...

Nagyon gyorsan fel kellene ébredie, mielőtt túl késő lesz!!!

869. mazsola&tádé (válaszként erre: 866. - Diandra)
2010. aug. 27. 23:16

Nem veszem bántásnak.

Most nem tudom, a naplómban részletek....

egyenlőre nem tudom őt elengedni. Ha nagyon késztetésem lesz a családra, biztosan lépek. annyira nem vagyok mazochista, hogy mindenáron szenvedjek :)

Vagy ha valmiért kihűl, vagy kiábrándulok, vagy jön valaki...biztosan továbblépek.

Jelenleg nem így fest a helyzet.


De azt megbeszétük, mi a véleményünk, ha most becsúszna egy baba.

Nem ítélem el a cikk írót, de mindenki ráfázik erre valamiylen módon és mértékben.

868. 00495ec28d (válaszként erre: 865. - 00495ec28d)
2010. aug. 27. 01:27
bocs,nem ide szántam...
867. Mindzsi
2010. aug. 27. 01:15
Áh ez a sztory iszonyt brutál.. még így bele gondolva is, nem hogy átélve! Hát bocs, de szörnyen önző vagy! Tönkre tetted egy család életét... 2 kicsi gyerekkel, csak azért mert holmi fellángolás miatt megtetszett egy nős férfi? Az helyett hogy a vőlegényeddel foglalkoztál volna, akinek szintén fájdalmat okoztál... Ha már nem szeretted, simán szakíthattál volna, Szánalomból nem kell senkivel lenni szerintem! És találtál volna egy olyan férfit, aki szeret és boldog családot alapíthattál volna.. de nem így!!!!!!... Most van egy kislányod, és apa nélkül kell majd felnőnie, a te önzőségedből, mert még esélyt sem adtál neki arra, hogy boldog normális családban nőhessen fel! És a férfira meg ráerőltettél még egy gyereket.. holott ő nem akarta szerintem. És te honnan tudod azt hogy ő nem szerette volna e helyre hozni a házasságát? És boldog életet élni a családjával? De így már esélye sincs rá! Jó a pasit se mentegetem, mert ő is benne volt ebben, de lehet ha nem mászol rá, nincs ez az egész! Hát nem tudom, most így ez miért jó neked, az biztos! De én nem tudnék esténként ezzel a bűntudattal lefeküdni, hogy ennyi ember életét megkeserítettem, és még a saját életem is egy nagy káosz... és a kislányról nem is beszélve... Bocs, lehet ez így ners volt. De te kértél véleményt! És én ezt így látom! És ha még boldog akarsz lenni, felejtsd el azt a pasit végre, és keress egy olyan embert aki komolyan elfogad a kislánnyal együtt és jó apja lesz! És ne légy önző!...
866. Diandra (válaszként erre: 864. - Mazsola&tádé)
2010. aug. 27. 00:46
és sosem lesz gyereked, igazi családod, mert nős ember a párod? bocs lányok, csak megakadt ezen a szemem...ez olyan végtelenül reménytelen számomra. még olvasni is rossz. nem bántásból írom. véletlen sem.
865. 00495ec28d (válaszként erre: 864. - Mazsola&tádé)
2010. aug. 27. 00:41

Itt a már megszületett öt gyermek után lépett ki a fickó az életükből.

Valószínűleg évekig megbízhatónak tartotta a nő az apát,vagy nem vett észre jeleket...


Nem könnyű 5 gyerekkel párt találni,de ez amúgyis ráér még szerintem.

Sose tanácsos egyik kapcsolatból másikba lépni,először "gyászolja" meg a történteket.

864. mazsola&tádé (válaszként erre: 858. - *Diána*)
2010. aug. 27. 00:36

Érdekes.

Félig megértem a helyzetet...félig.

Anyámék elváltak, és én ahogy növekedtem, és jöttek mentek a pasijaim, elhatároztam, hogy nekem normális családom lesz, a lehetőségeimhez képest.

ember jött...majd válás 8év múlva.(28 voltam)

két év talpraállás.

Új ember jött... fél év után kiderül, van otthon anyu.

A szitu ugyanez. Ő nem tud lépni, mert ott a hitel. Egyik sem tudja kifizetni a másikat. ingatlanpiac jelenleg pang. Na meg milyen már 38évesen a nulláról kezdeni? Ő ugyan nem jön el otthonról. Ez kb két éve tart.

De!

Mi ezt megbeszéltük, lassan, néha hiszti volt. Ő korrekten elmondta most a felállást. Innen már az én döntésem, hogy ezt vállalom-e, és meddig.

De!

Felmerült bennem is, mi van ha terhes leszek, ( mert a gyógyszert eü okokból most letettem, de védekezünk másképp). Mindketten arra jutottunk, hogy nem lehet megtartani. Ő nem tudja felvállalni.

Én pedig csak azért, hogy megfeleljek a társadalmi elvárásoknak (hisz32 éves vagyok), és legyen tőle valamim. Na nem. tudom milyen apa nélkül felnőni...én ezt nem akarom a gyerekemnek. Ráadásul egyedülállóként, lakáshitelt fizetve nem is tudnám rendesen felnevelni.

Így bármennyire fájna is, nem tartanám meg.

Az más kérdés, hogy valószínűleg már emberkémre sem tudnék úgy nézni az esemény után, és ismerve magam vége lenne a történetünknek.


nem értem miért tartotta meg a cikkíró a babát?

Vagy ha már ez van...akkor hagyja ezt az embert a fenébe, és keressen olyat, akinek ő kell, és elfogadja a babát. Milyen apa ez?

863. globus
2010. júl. 7. 09:29

A csajozási és pasizási szokásokat mértük fel a VOLT fesztiválon. Ismerkedési trendkörkép.


"Se szó, se beszéd odalépett hozzám egy fiú, és megcsókolt. Két napig jártunk utána."

A trend sajátos: a fiúk néha ismeretlen lányokat csókolnak meg, ismeretlen lányok sátrába bújnak be, a kedvenc csajozós dumájuk pedig: ismerlek valahonnan. Ne kérdezz semmit, csak vedd le a bugyidat, melltartódat.

862. *Diána* (válaszként erre: 860. - A14deb9047)
2010. júl. 5. 14:16
De erröl csak mi tehetünk, felnöttek!!!!
861. globus (válaszként erre: 860. - A14deb9047)
2010. júl. 5. 00:16

Persze ha valahol megemlíted, hogy a mai erkölcsök enyhén szólva feslettek, leharapják a fejed, és prűdnek neveznek.

Evvan :)

2010. júl. 4. 19:57

Csak néhány kiragadott példa:


Megyek be az iskolába órára. Már zeng a folyosó, amint szaladnak elém újságolva: A...a le...ta a G...t...;


L---a tudja, hogy amikor nyikorog lent a nappaliban a szekrény ajtaja, akkor az apu meg a kotonért...;


elsős gyerekeknek Mózes történetét olvastam föl; amikor ahhoz a részhez értem, hogy a fáraó leánya a megtalált gyermek anyjának még fizet is azért, hogy gondozza (és természetesen szoptassa is), két kisgyermek egymásra nézett, összevillant a szemük és el kezdtek vihogni;


harmadik év elején a VI. parancsolatról, azaz a "Ne paráználkodj"-ról beszéltünk. Az egyik kislány azt kérdezi, hogy az mi...?? Erre kb. az volt a válasz, hogy amikor az apuka és az anyuka szeretgeti egymást... Erre egy kislány felugrik, kiszalad a táblához és rajzol: a nő térdel a férfi előtt, amint a szájába veszi...>


néhány héttel később a három fiú egyike a 69 és a kutyapózt emlegeti...


Harmadik osztályba járnak!!!!!


És ez egy kicsi faluban történtek meg, ahol még viszonylag védettek a gyermekek.

859. cilus (válaszként erre: 856. - A14deb9047)
2010. júl. 4. 19:26
?
2010. júl. 4. 14:13

Véleményem szerint a történet az önzöség legfelsöbb fokáról szól. Mindkét oldalról, úgyhogy jól megtalálták egymást, egy egész életen keresztül ez alatt fognak görnyedni, gratulálok.

Az egész történetben ismét, mint annyi történetben a gyerekek az áldozatok. Föleg a hölgy kislánya aki az esélyt sem kapta meg arra, hogy normális családi keretek és erkölcsi normák között nevelkedjen.

Az ember nem felelös az érzéseiért csak a tettekért amit az érzelmei hatása alatt követ el!

2010. júl. 3. 22:21
Vajon a cikk irója idővel meg fogja-e érteni, mekkora hibát követett el...Hogy elismerje és bevallja, az egy dolgog; a kisgyermekéhez is őszintének kell lenni!! Mert e őszinte lenni sajátmaga ellenében? Be meri-e vallani, hogy önző volt, hogy szeretett egy méltatlan férfit, mert az már máshoz tartozott, meri-e bevallani, hogy őt csak azért vállalta, mert szerette és tudta, hogy nem valószínű, hogy mellette marad édesapaként?? Szóval beismerni sorozatosan elkövetett önzésből elkövetett hibáit? Ha erre képes lesz, mindig nyílt, őszinte szemmel nézhet gyermeke szemébe. Ha nem, egész élete csak hazugság lesz. Hazudni fog reggel és délben, este és éjszaka. Lassan-lassan el is fogja hinni, De a lelkiismeret tükrébe naponta bele kell majd néznie!!
856. a14deb9047 (válaszként erre: 855. - Cilus)
2010. júl. 3. 22:16
Mesélhetnék, mint Andersen...
855. cilus (válaszként erre: 854. - A14deb9047)
2010. júl. 3. 20:43
az én lánykám is 14-15 éves
854. a14deb9047 (válaszként erre: 843. - Gavrilo1)
2010. júl. 3. 18:44
Sajnos a 10-12-14 év körüli lányok már olyasmiket tudnak, hogy az embernek megáll a szívverése.
853. cilus
2010. júl. 3. 18:44
Alexánk már nem is tagja a hoxának:((
852. cilus (válaszként erre: 851. - Cilus)
2010. júl. 3. 18:42
vissza olvasva,lehet h tényleg csak kamu az egész.Nem hiszem h egy pasi egy kislánnyal akar _járni_
851. cilus (válaszként erre: 844. - 43c36c3844)
2010. júl. 3. 18:41
Mi az h semmi komoly nem volt?
850. tücsimücsi (válaszként erre: 849. - 793a9334d7)
2010. júl. 2. 22:57
ezt írtam én is
849. 793a9334d7 (válaszként erre: 848. - Tücsimücsi)
2010. júl. 2. 22:46
Á, ez kabaré. Nem kell vele foglalkozni. Csak viccel.
848. tücsimücsi (válaszként erre: 846. - 793a9334d7)
2010. júl. 2. 22:45
Hogy hagyná ott? Hisz gyereket akar tőle!
847. tücsimücsi (válaszként erre: 844. - 43c36c3844)
2010. júl. 2. 22:44
De úgy látom az iskolát nem vetted túlságosan komolyan, a helyesírásodból ítélve...
846. 793a9334d7 (válaszként erre: 844. - 43c36c3844)
2010. júl. 2. 22:33
Te jó ég! Nagyon gyorsan hagyd ott azt a nős embert.
2010. júl. 2. 22:32

Kedves Cikkíró!


Nem ítélkezem, csak annyit mondok: a baba érdekeit kellett volna előtérbe helyezned és nem azt, h te nagyon vágytál már gyerekre!! egy ilyen bizonytalan alapokon nyugvó kapcsolatban valószínűleg jobb lett volna, ha ez a baba meg sem születik... még kicsi, nincs gáz... de mit fogsz neki mondani, ha 5- vagy 6 éves lesz és megkérdezi majd, hogy hol van apa, és miért azzal a nénivel és a másik két gyerekkel él?? ezen gondolkoztál már?? mert ha nem, akkor kezdd el.. :S

844. 43c36c3844 (válaszként erre: 842. - Tücsimücsi)
2010. júl. 2. 22:17
12éves voltam mikor össze jödtünk,de akkor semmi komoly nem volt köztün.15éves elmúltam mikor komollyá fordult az ügy.
843. Gavrilo1 (válaszként erre: 842. - Tücsimücsi)
2010. júl. 2. 21:55
Én személy szerint ismerek ilyen hímneműt, aki 12 éves lányt tartott barátnőjének és aztán ült is szépen érte pár évet, mert a lány szülei feljelentették!!!!!
842. tücsimücsi (válaszként erre: 840. - Globus)
2010. júl. 2. 21:47
én állatnak tartok egy olyan felnőtt férfit aki egy 12 éves kislánnyal kezd...a rács mögött lenne a helye...!!! És még "finom" voltam.
841. 793a9334d7 (válaszként erre: 835. - 43c36c3844)
2010. júl. 2. 21:44

Alexa!


Ha majd megnőttél, találsz magadnak férjet és lesznek gyerekeitek. Addig tanulj szépen az iskolában, és ne beszélj hülyeségeket.

Ha van kedved, előtanulmányként elolvashatod ezt a vitát, a bevezető cikkel és mind a nyolcszáz hozzászólással. Gondolkozz el rajta addig is, amíg nagy leszel.

Most pedig menj szépen lefeküdni.

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook