Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemhéjplasztika fórum

Szemhéjplasztika (beszélgetős fórum)


699. Boncz (válaszként erre: 697. - Pilluci)
2011. márc. 5. 15:09

Szia pilluci, ez valamilyen vegyi hámlasztás?

Meddig tart a hatása? Csak beken valamilyen szerrel?

698. pilluci (válaszként erre: 681. - Butaliba)
2011. márc. 5. 15:08
Igazán nincs mit, nagyon szívesen ! Várom már a varrat nélküli képet a szemedről, biztos nagyon szép lettél !
697. pilluci (válaszként erre: 672. - Nibiru61)
2011. márc. 5. 15:03
Biztos sok múlik a genetikán, bár a múlt héten csinált nekem az Ignácz doktornő 1 orvosi peelinget. Hát csajok, olyan lett a bőröm mint 25 éves koromban. Bár 4-5 napig nem lehet emberek közé menni, mert ronda látvány ahogy hámlik, de utána.... Megérte az tutti :-)
696. pilluci (válaszként erre: 668. - GabciBSB)
2011. márc. 5. 14:58

Drága Gabci, szívből örülök, ha ezzel segíthettem!

Néztem a sorozatod és nagyon gyönyörű lett a szemed! Boldog vagyok, hogy boldog vagy;-)

695. pilluci (válaszként erre: 662. - Nibiru61)
2011. márc. 5. 14:52
Drága Nibiru, annyira aranyos vagy ! Tényleg semmiség lesz a műtét, nem kell félni! A hét elején összefutottam a Doktornővel,elég közel lakunk egymáshoz, így gyakran találkozunk és dumcsizgatunk. Mondtam, hogy lesz 1 Miskolci páciense, aki még elég bátortalan. Mondta 1 cseppet se aggódj, ha ilyen forma tetszik ilyet csinál Neked!
2011. márc. 5. 14:24

Ti hogy tudtátok titokban tartani? Az egy dolog, hogy a fiam már a műtét napján elmondta az oviban, de állandóan beállít hozzánk valaki, aztán néznek, hogy miért vagyok este otthon napszemüvegben.... azt hittem, 6 nap nem jelent majd problémát.

Még valami: tegnap óta az egyik alsó szemhéjam kicsit eláll a szemgolyótól, lehet, hogy csak a tapasz húzza, volt valakinek hasonló? Aggaszt..

693. Boncz
2011. márc. 5. 11:11
Sziasztok lányok! Egy kicsit el voltam veszve, a fogammal kínlódok még mindíg. Tettem fel képet a szememről előtte és utána, azt hiszem elég jól látszik a különbség. Ja, és 4 hetes, ami azt jelenti nem a végleges állapot, még egy kicsit húzódik , de ez is egyre csökken. Símán sminkelem teljes erőbedobással.És még annyit, hogy nagyon sokan beleragadnak a tekintetembe!!!!! :-) :-)
692. vajdai (válaszként erre: 691. - Butaliba)
2011. márc. 5. 07:59
január 3.-án. Már szép ,végleges.
691. butaliba (válaszként erre: 690. - Vajdai)
2011. márc. 4. 22:57

El sem hiszed milyen sokat jelent a bíztatásotok !

Te mikor csináltattad meg ?

690. vajdai (válaszként erre: 689. - Butaliba)
2011. márc. 4. 20:29

Szép leszel. Én is a műtét után úgy be voltam sz...va és annyian segítettek ,hogy megfogadtam ,hogy akkor sem tűnök el ha már a részemről felejtős lenne.

Már máig látszik ,hogy jó.

6 hét és megkapod a végleges formád. Addig türelem.

689. butaliba (válaszként erre: 688. - Vajdai)
2011. márc. 4. 20:23

Profi sorozat !

Ha az enyém olyan lesz utána mint hajkáé előtte volt már megérte ! :)

Húú de bánom, hogy nem szántam rá magam előbb !

688. vajdai
2011. márc. 4. 20:07

Lányok !


Nézzétek meg Hajka képeit is.

687. kingik (válaszként erre: 660. - Pilluci)
2011. márc. 4. 19:36
Pilluci, megnéztem a fotóid és az én szemhéjam épp olyan "állapotban" van, mint a tiéd volt anno. Jujj de jó lesz, nekem is lesz majd szép szemhéjam :)
686. kingik (válaszként erre: 663. - Butaliba)
2011. márc. 4. 19:30
Na nekem is ilyesmi a szemhéjam...bár ennyire nem lóg le, de arra felé tartok, ezért az elhatározás.
685. kingik (válaszként erre: 649. - Butaliba)
2011. márc. 4. 19:28
Köszi a választ megint, picit megnyugodtam :) Nézem a fotóidat mindjárt.
684. pityputy01 (válaszként erre: 682. - Vajdai)
2011. márc. 4. 19:21

Megnéztem a dokid, tényleg helyes... nem tudom lányok, biztos előítélet, nekem egy sebész legyen férfi, biztos azért, mert a papám is az, úgy éreztem egy pasiban jobban meg tudok bízni.A kés alatt c. sorozatot nem szoktátok nézni?

Én még nem tudok végleges "ítéletet" mondani, mert még nem látom igazán, milyen lett, meg alul még dagadt is egy kicsit a szemem.

683. vajdai (válaszként erre: 681. - Butaliba)
2011. márc. 4. 18:20
Ügyes vagy? Mit szóltak hozzád?
682. vajdai (válaszként erre: 680. - Pityputy01)
2011. márc. 4. 18:20

Akkor te is jó döntést hoztál.Először engem is Győrben műtöttek volna ,de lebeszéltek az utolsó pillanatban a dokiról.

Nem bántam meg. A kórház és a személyzet is nálam 5*-a vizsgázott.Csak ismét hozzá mennék.Egy a zavaró benne ,hogy nagyon jól néz ki,és annyira kedves ,hogy hihetetlen. A keze pedig szintén szuper.

2011. márc. 4. 17:35

Csajok ! Ma 4 naposan fodrásznál voltam:)

Istenien érzem magam és ezerrel várom a varratszedést!

Pityputy kár, hogy undok dokiba futottál bele a virányoson mert én ott voltam (Ignácz dr.nőnél) és csak szépet és jót mondhatok a klinikáról.

Pilluci, Gabci köszi a tippet(hogy kihez) és a bíztatást, hogy minél előbb !! :)

680. pityputy01 (válaszként erre: 679. - Vajdai)
2011. márc. 4. 16:26

Itt a fórumon írt még korábban egy lány, aki szintén alsó-fölsőt csináltatott egy budai dokinál (név nélkül írok), először hozzá mentem el konzultációra. A "klinikának" nevezett társasházi, lepusztult lépcsőházas lakásból átalakított intézmény nem tett rám jó benyomást, a diszkréciót a személyzet még hírből sem ismeri. A váróban több páciens ült, előttük kérdezte ki az asszisztensnő az összes adatomat meg, hogy miért is vagyok itt. A szemhéjplasztika konzin kívül szerettem volna botox-os izzadásgátlást is, megkérdeztem az árát az asszisztensnőtöl, aki rám nézve mondott vmit, amit ráírt a kartonomra egy post-it-re (!). A doki viszont nagyon kedves és szimpatikus volt, rá nem tudok semmi rosszat mondani,(a botoxot is beadta kb. 5 perc alatt). Amikor kész volt, elment, az asszisztensnő nem elkérte tőlem a pénzt és zsebre tette. ( meg se kérdezte, kérek-e szlát....) és a beavatkozásról sem kaptam semmilyen papírt. ( Lehet, hogy kukacos vagyok, de ha lett volna vmi bajom, még azt sem tudom igazolni, hogy ott jártam...) Ráadásul a "műtő" az egyik szobában volt, nekem nagyon gagyinak tűnt. Szóval itt a hely volt az, ami nem tetszett.( Még megjegyzem érdekességként, hogy ez a doki azt mondta, hogy a műtét utáni második napon (!) szedi a varratot. Ő 380-at kért volna az alső-felsőért.) Aztán voltam a Virányoson is, de nem a ti doktornőtöknél, hanem egy férfi kollegájánál. Hát, amikor kijöttem tőle, legszívesebben sírtam volna.... Szakmailag láttam, hogy profi, de ilyen elfásult, kedvetlen, sértődős embert.... szóval itt meg a doki nem volt szimpatikus. Ő egyébként kategórikusan kijelentette, hogy nem operál alsó-felsőt együtt. Viszont csak a felső 360e-be került volna nála. EZ volt pénteken és nagyon elkeseredtem, mert erre a konzultációra több mint 3 hetet vártam. Hétfőn felhívtam László doktort és másnapra (!) kaptam időpontot. Ő sokkal kedvesebb volt, és a klinika is profi, ezért döntöttem mellette. Ráadásul, azt mondta, hogy simán lehet operálni a kettőt együtt - mármint alul és felül is. Ő ezért kevesebbet kért mint a Virányoson a doki a felsőért!

Nekem maga a műtét kellemetlen volt, de nem fájdalmas. (Csak az érzéstelenítő injekciók.) Kb. 1 óra 40 percet tartott. Utána sem fájt, ma visszarendelt kontrollra, hogy megnézzen, minden rendben van-e. Alul eléggé bepirosodott a szemem, bízom benne, hogy hamarosan elmúlik. Kedden szedi a varratot, alig várom, mert a tapaszok nagyon kényelmetlenek. De már most látom, hogy eltünt a lógó bőr és ez sokat segít, nagyon vidám vagyok tőle! Nekem mindenki eredménye tetszik, már aki tett fel képet magáról :-)

679. vajdai (válaszként erre: 677. - Pityputy01)
2011. márc. 4. 15:57

Meséljél! A dokidnak is jó a híre. Ha publikus írd már meg az árat.Ha akarod priviben. Kíváncsi vagyok az ilyen jó nevű sebész mennyiért dolgozik.

Jó szépülést!!!!!!

678. vajdai (válaszként erre: 674. - GabciBSB)
2011. márc. 4. 15:20

Gabci drága!


Hát előkerültél? Már nagyon hiányoltalak téged is a Pillucit is.

Lányok ne féljetek akik előtte álltok nem bánjátok meg.

Mondtam nektek ,hogy 2-3 éve még mindenki sziát köszönt ,most elkezdődött a kézcsók ,de a múltkor a fiammal és a kisebbikkel bementünk vásárolni ismét sziasztok volt a fiatal csitri pénztárostól. Még körbe is néztem ,de tényleg csak ketten voltunk.

Minden nagyképűség nélkül állítom,hogy öröm újra tükörbe nézni ,sminkelni. Ha szépen felöltözöm kisminkelem magam 3 perc alatt, ismét észre veszem ,hogy a férfiak is más szemmel néznek. Nem keresem senki társaságát mert imádom a párom ,de azért bevallom nem rossz érzés.

Mondjuk tényleg a genetika is sokat segít és én is aránylag jót örököltem,de azért ezek a kis trükkök is csodát művelnek.

2011. márc. 4. 15:04

Sziasztok Lányok!


És is régóta, kb. december óta olvasom a fórumot, csak valahogy eddig nem volt bátorságom hozzászólni :-) jó volt látni a képeket, olvasni a bátorításokat. Én is rászántam magam a szemhéjplasztikára, a héten volt, de nekem alsó-felső egyszerre. Dr. László Zsolt műtött.Csak jót mondhatok róla- eddig ,a végeredményt még nem tudom :-)) Előtte voltam két másik dokinál is konzultálni, tudnék mesélni.... Egyelőre elég borzalmasan nézek ki, de hát még csak két nap telt el...

676. nibiru61 (válaszként erre: 674. - GabciBSB)
2011. márc. 4. 15:03

Gabci....Köszi, a tippet!.

Én is úgy szeretnék még csupán 40-ke lenni!.. :)


De a szomorú tény: idén 50 leszek!

kb : 47-48-ig nekem is jól ment, de ez az utolsó 2-3 év kifogott rajtam ...

Pedig de jó lenne még kicsit visszaforgatni az idő kerekét, remélem, hogy nem késtem túlságosan el a beavatkozásokkal...

Sokan ügyesek vagytok, hogy még időben léptetek...

675. nibiru61 (válaszként erre: 673. - GabciBSB)
2011. márc. 4. 14:54

Gabci...A megérzéseim egyenlőre még csak annyit sugallnak, hogy most már nincs mese: mennem kell, mert ez a szemhéj már az életben nem ugrik vissza....:)


Azzal biztatom magam, hogy ennyi ember pedig -egyszerűen- nem tévedhet!


Jó, hogy megspóroltok nekünk egy csomó felesleges kört, amit akkor futnánk meg, ha magunktól szeretnénk megbízható dokit találni..


Biztosan vannak még mások is,akik a doktornőhöz hasonlóan, ügyesen dolgoznak,de ennyi jó referenciát szerintem senki sem kapott, mit ő. ( innentől kezdve neki már -tán az életben sem- kell reklámra költenie :) )


Szerintem közölünk sokan azért ugrottunk/ugrunk végül bele hamar a műtétbe, mert szuper visszajelzések érkezetek arról, hogy: nem nagy ügy, kicsi fájdalomra, emberséges hozzáállásra, gyors felépülésre, és szép eredményekre lehet számítani annak, aki hozzá fordul. Mi kell még?


Bár ez nagyon jól hangzik így, mégis biztos vagyok abban, hogy addig a bizonyos napig sokat fogok cidrizni a műtét miatt :)


Apropó: vittetek magatokkal jégzselét az útra?

674. GabciBSB (válaszként erre: 672. - Nibiru61)
2011. márc. 4. 13:41
Nincs praktika! Részben genetika, részben életvitel, részben pedig bármilyen arcápolás, de ésszel. A sok alvás és a sok egészséges folyadék nagyon sokat segít a bőr tónusán, bár én még közelebb vagyok a 40-hez, de itt akarnék maradni!
673. GabciBSB (válaszként erre: 671. - Nibiru61)
2011. márc. 4. 13:38

Ne bennünk bízz, hanem a megérzéseidben! Nagyon fontos, hogy ne hagyd magad befolyásolni! Tudod, "kinek a pap, kinek a papné".

Nekem nem volt drámai a szemem, látásproblémát messze nem okozott még. Pont ezért nekem először az volt furcsa, hogy nem tudom rendesen kinyitni a szemem, a varrat takarását biztosító ragasztók miatt. Varratszedés után viszont már gyönyörűnek láttam :) Nagyon jó érzés lesz neked is, hogy újra tudsz rendesen sminkelni. :) Nekem az okozott problémát, hogy a szemceruza vonala egy pár perc alatt felkenődött a szemöldököm alá, mert beleért. Ez megszűnt!!!! :)))

2011. márc. 4. 13:25

Nem akarom félrevinni a beszélgetést, mert ez a fórum nem erről szól, , de annyian vagytok itt 40-50 között hihetetlenül fiatalosan, gyönyörűen.

Hogyan csináljátok?

Van valakinek valami "tuti" praktikája? (bármi: arckrém, testmozgás , stb..vagy főleg egy jó férfi kellene hozzá? :P)

671. nibiru61 (válaszként erre: 667. - GabciBSB)
2011. márc. 4. 13:16

Köszi Gabci a megnyugtató választ!


Hétfőn találkozom a doktornővel, és ez úgyis mindent eldönt. Bízom bennetek!


Hanyadik nap után éreztétek először azt, hogy kinyílik a tekintetetek?

Mert ez valami fenomenális érzés lehet....( én a jelenlegi betegesnek, fáradtnak, sírósnak tűnő, festhetetlen szememet már szívből utálom :P )

Pedig még 6-7 éve is milyen szépen ki tudtam dekorálni...

670. kiwiko (válaszként erre: 642. - Butaliba)
2011. márc. 4. 10:58

Köszönöm a választ.


Te is Ignácz doktornőnél voltál? vagy itt mindenki hozzá jár? :)

néztem hol rendel, de több helyen is Bp-en. (teleki,virányos) melyik rendelőben voltatok vagy hogy is van ez?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook