Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » SOHA TÖBBÉ - az internetes társkeresés és én fórum

SOHA TÖBBÉ - az internetes társkeresés és én (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: SOHA TÖBBÉ - az internetes társkeresés és én

2013. okt. 22. 14:25

Szia! Olyan kis aranyos felháborodott cikk volt, hogy olyan jókat kuncogtam neki, hogy hihetetlen.

Én boldog kapcsolatban élek és társkeresőről sikeredett és az utolsó randim volt, mert én is úgy voltam vele ahogyan te.

Kívánom, hogy találjon meg a szerelem egy hozzád méltó pasiban.


Uraim! Egy igazi művelt hölgy-et lehet csábítani itt a Hoxán!:-)


Gratulálok, nagyon tetszett a cikked és sok sikert mindenben neked!

13. 5674644b5d (válaszként erre: 12. - Bd55e3f068)
2013. okt. 22. 14:24

Én nem mondtam a netesre, hogy soha többet, de hasonló tapasztalataim vannak, mint a cikk írónak bár van azért pozitív is, csak sajnos ebből van a kevesebb. Ellenben ilyen baráti bemutatásból született meg életem első csókja és komolyabb kapcsolata, szóval nekem bejött, oké ez nem tegnapi történet :)))

Az a baj, hogy magasak az igények, ez mindkét félre igaz, nem csak a férfiakra. Külsőség lett minden. Engem mondjuk nem zavar egy kis sör has, de pl egy Jabba típusú férfit én se tudnék magam mellett elképzelni, vagy volt még évekkel ezelőtt randim és egy fiatal srácnak kompletten hiányzott a fogsora, de olyan mellett se tudom elképzelni az életem, akivel nem lehet értelmesen beszélgetni. Ha emiatt magasak az igényeim, akkor vállalom.

12. bd55e3f068 (válaszként erre: 8. - 5674644b5d)
2013. okt. 22. 14:17
Én csak bemutató voltam, bemutatott nem. Én inkább arra mondom, hogy többet soha :P
11. bd55e3f068 (válaszként erre: 9. - Ittmost)
2013. okt. 22. 14:15
Tényleg, arról nem is esett szó, hogy ő csak várt, vagy kezdeményezett is vajon.
10. Zamila
2013. okt. 22. 14:15
Én is neten találtam meg a páromat,akivel most már együtt is élünk.Nem volt könnyű,több mint 250 km-re laktunk egymástól.Úgyhogy kinéztünk a térképen egy 3. várost és oda együtt költöztünk,ott kezdtünk új életet,négyesben.Ő,a két lányom,és és.A másik példa anyukám,ő tavaly találkozott egy hozzáillő társsal,anyukám 64 volt akkor.Igazából abszolút nem felelt meg a kritériumoknak,amiket anyukám a jelölteknek szabott,teljesen tét nélkül kezdett vele levelezgetni.Most együtt élnek,nagyon jól megvannak,anyukám kivirult teljesen.Mondjuk az én párom sem olyan akit előre elképzeltem magamnak...sokkal jobb :)))) Két hónap nagyon kevés egy társkeresőn,én azt hiszem olyan 2 évig voltam fent.
2013. okt. 22. 14:14

Szerintem neked 2 nehézséged van:a korodbeli,hozzád hasonló paraméterekkel rendelkező ffiak valószínűleg fiatalabb nőket keresnek..és meg is találják: 20 évvel fiatalabbakat is,mert sok harmincas nőnek álma az olyan 50es ffi,mint amilyen te vagy,nőben.

A másik:hogy 2 hónap kevés.Lehet,hogy pont utána lett facér az a férfi,akivel jól kijönnél. 2 hónap alatt csak azokat találtad meg(vagy egyáltalán:TE keresgéltél?mert nem érdemes csak arra várni,h téged megtaláljanak..)akik épp abban a 2 hónapban facérak voltak, sőt azokból is csak azokat,akiknek épp volt lelkesedésük aktívnak lenni.Mert sok embernek elfogy az ereje a kudarcoktól,és lehet,h csak 2 hetenként néz fel,szóval nem elég aktív ahhoz,h megtaláljon téged.

Szóval volt 2 rossz hónapod.Az életben sem találjuk meg 2 hónap alatt,aki pont nekünk való.Én rápihennék,eltenném tapasztalatnak,és aztán újra nekifognék.

2013. okt. 22. 14:13

Én is hasonló tapasztalatokkal bírok. Különösen szeretem a maximum 60 kiló kitételt ill a sportos megjelenés alatt a tréning ruha viselését értik :D

Valóban nem a legjobb lehetőség, de én úgy érzem (pedig jóval fiatalabb vagyok tőled), hogy nincs nagyon más lehetőség. Rengeteg járok el különböző helyekre (színház, mozi, koncertek) és egy kezemen meg tudom számolni a kb 10 éves pályafutásom alatt hányan szólítottak meg vagy hívtak meg egy italra és nem tartom magam göthös bányalónak, igaz atombombázónak se. Talán az alternatív megoldás, ha barátok bemutatnak a legújabb facér barátnakismerősnek :)

7. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - 44ee78d7b4)
2013. okt. 22. 14:12

Szerintem azok a problémák, amiket leírsz, csak annyiban specifikusak, hogy fotóval lehet hazudni.


Amúgy ha 30 éve nem lett meg az igazi, én nem szólnám le kevesebb mint 2 hónap miatt ezt a platformot.

2013. okt. 22. 14:10
Kettőt tehet az ember ilyen esetben: vagy magára marad 48 évesen az igényeivel, vagy alábbadja azokat más tulajdonságok javára esélyt adva esetleg olyan férfiaknak, akik bár nem sportosak, de attól még szeretnek olvasni stb.
2013. okt. 22. 14:08
Én regngeteg párt ismerek egyébként a közvetlen környezetemben, akiknek sikerült. Nem egy vezetett házassághoz, gyerekhez. A múltkor tudtam meg például, hogy a párom unokatestvéréék is úgy jöttek össze. Évek óta boldog házasok és van két szép kisfiuk. Akkor ott van a szomszédom lánya, nagyon boldog, Londonban él egy magyar sráccal, akivel a neten "találkozott", és még sorolhatnám...
2013. okt. 22. 14:01

Én is ismerek olyat akinek ez bejött.És bizonyos fokig a fiamnak is.(36 éves)Talált több,innen nézve megfelelő jelöltet.Még a találkozás is sikerült.De.Menet közben kiderül,hogy mindenkinek van már egy kialakult élete és azt nem akarja megváltoztatni.Van jó munkája,ezért nem költözik más városba.Na,a fiam sem akar túlságosan elmenni,csak ha valaki nagyon-nagyon megtetszene neki.Aztán van aki az elvált férjet fizeti ki a közös lakásból.Hát...Na és van ahol szintén nem jött a szikra,mint nálad.De azóta is jóban vannak,sokat beszélgetnek:))

Most végre talált valakit a mi városunkban.Nagyon megfelel.Túl szép is hogy igaz legyen.Nagyon az elején vannak,nem akarok elkiabálni semmit.Ha valamin megbukik a dolog,azok az anyagiak lesznek.A lány gazdag szülők gyermeke.Mi meg nem vagyunk azok:((((

A lényeg:kitartónak kell lenni.Nagyon.A fiam is sokszor be akarta fejezni,de aztán csak folytatta,mert nem akar egyedül maradni.

A te korosztályodban sajnos még nehezebb megfelelőt találni.Aki neked megfelelne az vagy elkelt már,vagy sérült a válás miatt s ha sportos és jól néz ki,akkor meg van nője elég,fel se megy erre az oldalra.

Azért ne add fel!Szívemből kívánom,hogy találj magadnak egy minden szempontból megfelelő partnert:)))

2013. okt. 22. 13:58

Én ugyan nem ilyen formában találtam meg a párom, de azt gondolom, hogy egy társkereső oldal rossz tapasztalatai alapján nem lehet elítélni ezt a módszert. Én több olyan párt is ismerek, akik így találtak egymásra, és SZERINTEM ha valaki már olyan fene nagy inteligenciával van megáldva, akkor egyrészt a levelek alapján is tud szűrni, ill. fel tudja ismerni azt, hogy nem biztos, hogy az ő igazsága az egyetlen igazság.

Valahol olyan ez, mint az álláskeresés - azért, mert egy álláskeresési portál révén még nem találtam meg álmaim állását, nem jelenti, hogy ez a keresési módszer elve rossz. Pláne nem jelenti, hogy 2 hónap keresés elég ahhoz, hogy megtaláljam, ami tökéletes - van, akinek sikerül, de ha tovább tart, hát tovább tart...

2013. okt. 22. 13:49
Szia!Megértem, hogy elvették a kedvedet ezek a "kedves" jelöltek, de nem feltétlenül azért nem jött be neked ott és akkor, azon az oldalon, mert alapvetően rossz lenne az online "módszer". Nem azt mondom, hogy mindenki megtálalja ott a párját, de sokan vannak, akiknek sikerül. Például nekem is. Mi most várjuk az első babánkat és immáron 4 éve boldogan élünk. Hidd el, elvárásaink nekünk is voltak, nem is volt rövid a lista, de mégis egymásra akadtunk. :) Ráadásul halmozottan nehéz helyzet volt, mert mindketten külföldön éltünk, különböző országokban...A konklúzióm az, hogy ha nincs a társkereső oldal, mi soha nem találtunk volna egymásra, hiszen azt sem tudtuk volna a másikról, hogy létezük, legfeljebb csak reménykedtünk benne...
2013. okt. 22. 13:33
Ismerek olyat, akinek az bejött. Egyet. Jó, kettőt, mert ehhez két ember kell, legyünk pontosak, egy ilyen párt ismerek. Persze, hallottam sokakról, az ismerős ismerőse, valaki mesélte, olvastam, stb., de személyesen csak egy ilyen párt ismerek. Viszont jóval többet ismerek, akiknek nagyon nem jött be. Köztük magamat, bár nem vagyok jó példa, nem túl sokáig voltam fenn a társkereső oldalakon, hamar megfutamodtam.

Ugrás a teljes írásra: SOHA TÖBBÉ - az internetes társkeresés és én

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook