Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » SOHA TÖBBÉ - az internetes társkeresés és én fórum

SOHA TÖBBÉ - az internetes társkeresés és én (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: SOHA TÖBBÉ - az internetes társkeresés és én

134. c6cc1a938e (válaszként erre: 125. - Bi Han)
2013. okt. 25. 16:29

Bi Han!Csak lesek!:DDD

Jó duma.;)

133. Bugs02
2013. okt. 25. 14:03

Kedves cikk író, nem akarlak megbántani, hisz nem ismerlek, de talán neked vannak nagy igényeid, talán magadban kéne kicsit kutakodni, mert, nagyon sok érdekese embert lejhet megismerni a neten, én sok embert ismertem meg nőket is, akikkel nagyon jókat tudok mai napig beszélgetni.

Sajnálom, hogy így ítélkezel, pedig csak egy társkereső oldalnál jártál, nagyon sok van még pedig, olyan is van ahol nincs pénzfizetés sem, anyukám sem fizetett és annyi embert ismert meg...

Ha érdekel megírom hol.

132. Bugs02 (válaszként erre: 4. - Mafalda)
2013. okt. 25. 13:57

Erre csak azt tudom mondani, hogy ez sem más mint a valóságos ismerkedés, találkoznak, aztán első ízben úgy is kiderül minden.

nincs különbség netes és nem netes ismerkedés között!

A valóságos találkozásoknál is vannak szélhámosak, átverősek, szóval egy találkozásban van rizikó, de aki nem kockáztat az nem is nyer!

131. Bugs02 (válaszként erre: 10. - Zamila)
2013. okt. 25. 13:55

te is a klubban vagy, örülök, hogy még együtt vagytok:)

nekem az egész családom a neten talált a nagy Ő-re:)!!

130. Bugs02 (válaszként erre: 105. - 44ee78d7b4)
2013. okt. 25. 13:53
Én az ilyen sz@r oldalakra sosem regisztráltam, ez egy nagyon vacak valami és ők a lóvéra mennek és főleg az idősebb nőkre, ill.férfiakra mennek, a pénzre hajtanak..az oldal kamu!
129. Bugs02
2013. okt. 25. 13:51

Kíváncsi vagyok, hogy melyek azok a társkereső oldalak, de szívesen adok tippet, hogy melyek a megbízható oldalak.

Én azt mondom, hogy akik bankszámlán utaltak tagdíjat azok magukra vessenek, a saját naivságukra....

128. Bugs02
2013. okt. 25. 13:44

Aláírom, hogy vannak szélhámosok, de nem kell annyira elítélni az ilyen oldalakat:)

Amúgy van egy klubom, ahol csak olyan vannak, akik a neten találtak párra.

127. Bugs02
2013. okt. 25. 13:41

Akkor írok már én is, hisz nekem pozitív élményeim voltak, nem tudom milyen oldalon voltál, de olyan nincs, hogy a bankszámládról leemelik!

vagy te egy olyan helyre regisztráltál, ami nem igazán arról szólt, hanem a pénz leszedésről.

sajnos valóban résen kell lenni, mert vannak kamu oldalak is!!!

Én a párommal 2008 augusztusában ismerkedtem meg, nem fizettem érte, igaz ez utána jött be, különböző oldalakon, de az is sms formájában, tehát töltesz fel kreditet és megnézhetsz bárkit.

nekem jó tapasztalatom van, talán a korod is hozzájárult, ahhoz, hogy ilyen negatív a véleményed, egyébként a normális oldalakon mindenhol fel van tüntetve, hogy a bankszámlaszámot ne adjuk meg sehol, szóval átvágtak téged a társkereső oldalon sajnos.

Én azt mondom, hogy ehhez kell türelem, hisz rengeteg féle ember keres párt, van sok szélhámos is!

Én olyan 1 évig voltam fent, igaz rengeteg levelet, sok megkeresést kaptam, de én vártam, aztán jött a párom:)

2 napi msn-és után össze költöztünk, és nagyon boldogok vagyunk:)

Javaslom, hogy nézz körül, mert nem lehetetlen párt találni, persze ehhez türelem kell, érik az embert kudarcok, de nem kell megállni, mert a mai világban az internet az egyetlen felület, ahol párt talál az ember, mert egy 18 évesnek könnyű, de a 30-on felüliek, bizony nem sok helyen tudnak ismerkedni.

És még zárójelben:)

Anyukám 58 évesen a neten talált párra, bátyám szintén a neten talált párt, már jön a baba hozzájuk, szóval remélem adtam egy kis reményt:)

126. rudel
2013. okt. 25. 13:10
Régen én is sokat irogattam a netes társkeresőkön és sokáig voltam fent, de nekem nem valami jók a tapasztalataim, meg aztán most már kedvem sincs ehhez. Jobb szeretem a hagyományos, személyes megismerkedést. Tudom, hogy nem könnyű így társat találni, de hát azt hiszem sehogy se könnyű ez.
125. Bi Han (válaszként erre: 93. - Ittmost)
2013. okt. 25. 08:33

És ha kapcsolatban él akkor mi van? Ha nagyon tetszik valaki akkor ez se állíthat meg. Aki kell az kell.


"Vedd el ami kell, és vissza ne add!"

2013. okt. 24. 20:41

Legtöbben kalandért vannak fent!!!

Csak annyira ócska trükknek tartom azt hogy össze vissza hazudoznak egy nőnek a szexért!!!Számomra szánalmas az ilyen

Egy igazi férfi elmondja mit akar és ha nemet mondanak neki tovább áll

123. ca728c0145 (válaszként erre: 122. - A0b7a939fe)
2013. okt. 24. 20:41

Szerintem azok, akiknek alapjában véve jó dolguk van, és valamilyen perverzió folytán azt élvezik, hogy másokból hülyét csinálnak.

Ez egy titkos életük, látszatra a fene sem gondolná, hogy nem normális emberek.

Elmennek dolgozni nap mint nap, még tán meg is becsülik őket, aztán hajtja őket valami, hogy kibújjanak a bőrükből ...

Ez csak fikció részemről, de én így képzelem.

122. a0b7a939fe (válaszként erre: 121. - Ca728c0145)
2013. okt. 24. 20:35
Ezt értem! De kik azok akik ilyesmihez folyamodnak,hogy valaki v valakik ilyet tennének és miért?????????????
121. ca728c0145 (válaszként erre: 120. - A0b7a939fe)
2013. okt. 24. 20:10

Ez önmagadból indul ki.

Ha befolyásolható és hiszékeny vagy.

120. a0b7a939fe (válaszként erre: 118. - Syria)
2013. okt. 24. 20:06

Akit manipulálni lehet, azt manipulálni fogják akkor is, ha pl. tánciskolában, baráti társaságban, munka kapcsán, bárhol keresi az igazit


De miért? Ha én jó hiszeümen szeretnék ismerkedni egy társkeresőn! Akkor kinek és leg föbb kép miért jutna ilyesmi az eszébe?? Hogy ezzel indít? Meg nézi pl a fotom vált velem néhány mondatot és el dönti,h ez a nő pl tökre meanipulálható és akkor már így is tesz?? De miért ? Ezt senki nem válaszolja meg a miértet.

Mert nekem ilyesmi eszembe sem jutott volna soha.

persze azóta már én is másként gondolkozom ezekről.

Jó egy két olyan kérdések ami azt segítené elő,h talán fel mérjem mennyire lehet neki pl hinni stb.

De ez még nem hinném,h manipuláció lenne.

2013. okt. 24. 19:51

Az a veszély mindenképpen fennáll egy internetes ismerkedésnél, hogy a személyes kontaktus hiányában, kizárólag a betűkre és néhány fotóra hagyatkozva, hajlamos az ember elképzelésekbe bocsájtkozni.

Aztán azok vagy valósak, vagy nem.:)

118. syria (válaszként erre: 103. - Miss Angel)
2013. okt. 24. 19:38

Száz százalékig egyetértek annak lényegével, amit az első bekezdésben írtál. (A már 3 éve megírt cikksorozatomban ez is olvasható. Egyébként szerintem azért sikerült, mert kőkeményen tartottam magamat a 3 alapszabályhoz, és mert eléggé jók a „radarjaim”.)


Akit manipulálni lehet, azt manipulálni fogják akkor is, ha pl. tánciskolában, baráti társaságban, munka kapcsán, bárhol keresi az igazit.


Nem azt észt osztjuk, hanem a tapasztalatainkat írjuk le.


A netes társkereséssel kapcsolatban te azt tapasztaltad amit, több százan meg ilyen módon találtak társat.

117. Gagababi (válaszként erre: 114. - Gribedli***)
2013. okt. 24. 19:31

Dehogy hiszem...:)))

Engem is anno megtalált pár idióta, azokkal nem foglalkoztam. Személyes találkozásnál meg hamar kiderült, hogy érdemes e foglalkozni a fickóval vagy nem...de amúgy szerencse kérdése is, meg adottság! Volt olyan pasi, aki megírta,hogy nős, szeretőt keres, vagy éppen válófélben volt...Aki meg ködösített, vagy épp bujkált, vagy bármi gyanús volt, nem foglalkoztam vele tovább.

A férjemet is egy társkeresőn ismertem meg, noha jártunk egy helyre szórakozni is, mint utóbb kiderült:)

Egyébként meg a véleményemet továbbra is fenntartom, aki extrovertált személyiség, az bárhol bármikor tud ismerkedni, akár utcán, akár neten, akár telefonon.


Még valami, mert úgy érzem,hogy sokan nem érzik a lényeget. Ismerkedni neten nem kell hosszan, heteken, hónapokon keresztül...huszonnyolc levél váltás, meg fotó cserék, tök felesleges! Ha valaki már az elején szimpi, azzal érdemes minél előbb találkozni, pont azért, hogy kiderüljön,hogy van e titkolni valója. Csak épp annyira kell törekedni,hogy megnyerőek legyenek egymásnak, és a többi már élőben kialakul, vagy nem.

2013. okt. 24. 17:50

Kedves Cikkíró,


nagyon érdeklödve olvastam a cikkedet, amúgy teljesen egyetértek.... (és most magam ellen beszélek) a net nem épp ideális "színhely" a társkereséshez. Hiányzik a legfontosabb: a személyesség, a felelösségvállalás a szavaidért, "tetteidért", bármikor "leléphetsz", ha nincsen kedved visszaírni...

Ennek ellenére én a férjemet a neten ismertem meg- igaz nem társkeresö oldalon, hanem egy német levelezös oldalon, ahol már vagy öt éve rajta vagyok, de amúgy férfiaknak sosem írtam vissza - elvböl. Ez alól Volt kivétel persze, de az illetö és köztem kb. 20 év van, és még csak nem is találkoztunk sose, de már hét éve írunk. Meg van egy másik levelezötársam (lány), vele három éve írok, szóval én tényleg CSAK levelezésre használtam ezt az oldalt- egészen addig amig az egyik levelezésböl szerelem lett. :) S mostmár mint házastársak, nagyon nagyon nem bánjuk, hogy ö is s én is annak idején belevágtunk a levélírásba. NEM a társkeresésbe. ;)


Kitartást és sok sikert kivánok neked ZOE, nem szabad soha föladni, én azt tapasztalom, hogy ha nem keresi az ember a szerelmet, akkor egyszerüen rátalál.

115. hunyorka72 (válaszként erre: 1. - 44ee78d7b4)
2013. okt. 24. 16:49

En azt tudom mondani hogy ne alkudj meg!!!!!!

Nekem volt olyan kapcsolatom hogy ugy kezdődött azt mondtam majd alakul majd megszeretem nekem nem jött be az a dolog!!Nagyon sok nö inkább benne van egy rossz kapcsolatban csak amiatt hogy ne legyen egyedül! Inkább egyedül mint olyan a

kapcsolatban ami nem tesz boldoggá!!

114. gribedli*** (válaszként erre: 111. - Gagababi)
2013. okt. 24. 09:16

Es te elhiszed, hogy aki a neten facer, az mind tenyleg az?


Mert oke, az utcan nincs rajuk irva, de a neten meg ennyire sincs. Masreszt randinal is kiderul, aki nem bujkal, annak nincs rejtegetnivaloja, szoval akar sajat kornyezeteben is nyiltan vallalja a masikat, nem keres olyan helyeket, ahol nincs veszely lebukasra.


Az ismerkedes is ilyen, lehet, hogy nincs rairva a homlokara, hogy ismerkedni akar, de ha bejossz neki, akkor ismerkedni fog. Hogy te kezded, vagy o kezdi, mindegy, ha virag van, nyilni fog:)

113. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 110. - 44ee78d7b4)
2013. okt. 24. 08:00

Mondta az egyik fazon, akivel találkoztam anno társkeresőről, hogy Ő "volt", hogy csak szexet akart :) (persze, volt, majd kiderült, hogy ez duma, mert tartós kapcsolata van és úgy keresgél)és vannak olyan nők, akik szintén azt akarják. Igen, ez rendben is van, találkoznak és mindenki megkapja, amit akar.

Csak azt nem értem, ha leírom, kiírom és még mondom is neki, hogy én nem csak azt akarom és mit várok, akkor mi a francnak nyomul tovább és próbál hitegetni.

Próbált. Nem jött össze neki, és nyilván hamar kiderült, hogy csak kamus.

112. Cucicsillag (válaszként erre: 100. - 1bf89bddf4)
2013. okt. 23. 22:40

Aztaaaa! Es rakerestem, telleg van ilyen :)))

Anyukam erre aszondana:"minek a szep tal, ha ures?"

Szval, ha kivulrol meg "szep" is az illeto (bar ez relativ) attol belulrol meg rothadhat...

Spec.en is inkabb a "megmondo emberek" taborabasorolom magam, de ez nekem mindig is szimpatikusabb volt, legalabb tudni lehet hanyadan allunk, nem holmi 2.-3.-18. Alregisztracioval velemenyezni. Meeeg ittsem merik felvallalni magukat, a masik "kedvencem" mikor arc nelkul osztja az eszt vki -bar, en naivan azt hiszem, a foto valos embert taar es nem egy kolcsonfej.

JR tvabbra is tetszik, amit irsz, nem ures locsogas, veeegre! :)

111. Gagababi (válaszként erre: 93. - Ittmost)
2013. okt. 23. 21:17

Ez az első mondat egyszerűen nem igaz! Most látom,hogy idézőjelben van. Bárkitől is származik, nagyon okosnak hiszi magát.

Míg egy netes társkeresőn kirakja magáról a képet, és odaírja,hogy egyedülálló,és társat keres, addig az utcán, vagy szórakozóhelyen, nincs az emberre az írva,hogy facér, vagyok ismerkedem. Hogy nézne ki valakit leszólítani, hogy megakarod ismerni.

Bocs, menetközben olvastam végig a kommented, pont te is ezt írtad. :D

Na mindegy..."bírom" az ilyen típusú okoskodókat.

Én azt gondolom,hogy aki nyitott személyiség, könnyen barátkozik, az nem csak a kinti életben, hanem a neten is könnyen ismerkedik.

Sokan cikisnek érzik,hogy társkeresőn keressenek..azokon csak mosolyogni tudok.

110. 44ee78d7b4 (válaszként erre: 109. - Fb85cf2fe7)
2013. okt. 23. 17:03

persze, egyszerűbb élőben, a hálón bárki lehetsz, és a házas jelentkezőket meg sem említettem a cikkben, azokból is volt jócskán...

a szokásos, "épp válófélben vagyok", "rosszul élünk", "nincs semmi közös bennünk" stb., ezek már eleve okot adnak az azonnali menekülésre, meg az "épp most váltam el", aztán a FB-oldalán ott vigyorog a feleségével; ezek olyan szinten súlytalanok, hogy bár felmerült, de végül kihagytam a cikkből:)

egyébként nem értem, ha valaki csak szexet akar, ahhoz minek a társkereső oldal, annyira gyáva vagy férfiatlan, hogy nem mer kezdeményezni? vagy annyira ronda a szerencsétlen? az első találkozáskor úgyis minden kiderül, és az lesz az utolsó találkozás is...

2013. okt. 23. 16:17

A pasik szerintem már élőben nem igen mernek kezdeményezni és maga a felgyorsult élet is azt diktálja, hogy egyre többen bújnak az internet kényelme mögé és húznak magukra álruhát. Viszont sokan amikor személyes találkozóra kerülne a sor, jönnek rá, hogy ők ők és nem az akit mind eddig előadtak. A személyes találkozó persze, hogy már nem is úgy sikerül, ahogyan az addig áltatott alany elképzelte.

Mivel a mai világ arról szól, hogy nem szeretik megjavítani a dolgokat, hanem kidobják és ott az új, sajnos ez emberi kapcsolatokra is egyre inkább igaz és ezt humorosan bemutatta ez a cikk.


Valaki lentebb írta, hogy szerencse..az igen kell ezeken az oldalakon, mert eléggé el szexuálisodtak sajnos és a legtöbb pasi el felejt ma már udvarolni. A sorrendek felcserélődtek..

Kíváncsian várom mi lesz majd később.

108. gribedli*** (válaszként erre: 107. - 4c1a787e8f)
2013. okt. 23. 14:14

...kihalnak a pasik...


Qrva jó:DDDD

2013. okt. 23. 12:37
Anyósomnak 63 évesen bejött a net. Nem az első jelölt, és nem egy hét alatt.. De most költözik össze a párjával, új munkája van, és jól van... Bár ez MÁR az a kor, amikor ismét könnyebb, esetleg az a baj, hogy kihalnak a pasik..
106. 44ee78d7b4 (válaszként erre: 102. - Syria)
2013. okt. 23. 12:26
Igen, olvastam a cikkeid, nagyon jók, tökéletesen egyetértek! Egyetlen apróságot fűznék hozzá, a lakásán meglátogatni egy ismeretlen férfit elég rizikós, neki van helyismerete, nekem nincs, és bár én valószínűleg meg tudom magam védeni szemtől szembe, hála a küzdősportos múltamnak, meglepetés érhet, inkább nem kockáztatnék. Aki meg azt gondolja, hogy meg tudja magát védeni minden előzmény, felkészültség nélkül, annak annyit üzenek, hogy nem, nem tudja. Az önbizalom nem elég, az esernyő és a kézitáska kevés védekezésre, a gázspray tök jó, ha van időd elővenni (általában nincs), szóval csak óvatosan lányok!!!
2013. okt. 23. 12:07
A fent nevezett oldal a R...vonal volt, félreértések elkerülése végett (bár szándékosan nem neveztem meg a cikkben). Egyébként sztem édesmindegy, mind egyforma, és ugyanazok az arcok vannak fenn az összesen, legalábbis miután párat átnéztem, ez kiderült, sőt az is, hogy jópár oldal ugyanaz, csak különböző neveken fut, ez kiderül, ha megnézed az impresszumot:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook