Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » SOHA TÖBBÉ - az internetes társkeresés és én fórum

SOHA TÖBBÉ - az internetes társkeresés és én (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: SOHA TÖBBÉ - az internetes társkeresés és én

❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
224. 93d2586711 (válaszként erre: 215. - Zamila)
2013. nov. 1. 10:54
Nagyn szépen köszönöm! :)
223. 93d2586711 (válaszként erre: 216. - Annie1130)
2013. nov. 1. 10:54
Elég konkrét. :D Köszönöm! :)
222. 93d2586711 (válaszként erre: 218. - Ittmost)
2013. nov. 1. 10:53

Nem, nem próbáltam. Csak a love-t. Azt hiszem kritikán aluli volt és mint említettem, nagyon sok tagnak nem a társkeresésről szólt. De az én esetem (kb. 2 éve történt) az semmi a Barátnőméhez képest.


Majd mondom Neki, hogy pillantson rá az általad ajánlottra, bár azt mondta, hogy soha többé párkeresés!

221. 44ee78d7b4 (válaszként erre: 211. - Syria)
2013. nov. 1. 10:26

Ez igaz, mert sok korunkbeli pasi 20 éveseket keres:(

Mondjuk 20-as éveimben eszembe sem jutott volna egy negyvenes pasival kezdeni, sosem volt apakomplexusom, öregnek láttam őket, apám korú pasik mint partner szóba sem jött, nem is értem, egy fiatal nő a pénzén kívül mit talál egy 20-30 évvel idősebb pasiban. A ritka kivételtől eltekintve ekkora korkülönbség nem normális, mert ott már van generációs ellentét. Én az előző kapcsolatomnál is éreztem ezt, 16 év korkülönbségnél...

Szerintem az a negyvenes-ötvenes férfi, aki fiatal lányokat keres, éretlen, nincs önkritikája, és nem gondol bele, mi lesz pár év múlva (nem az irigység beszél belőlem, elhihetitek)

Egy csomó levelet kaptam viszont fiatal pasiktól, amíg fenn voltam a társkeresőn, a legtöbbet 30 körüliektől, pedig világosan oda volt írva mind a korom, mind, hogy kb milyen korosztály érdekel, ennek ellenére írtak, jóval többen, mint a korombeliek, vicces, nem? :)

220. ittmost (válaszként erre: 212. - 93d2586711)
2013. nov. 1. 07:25
a 218.-ban írtam neked,csak véletlen annie-nak címeztam.
219. ittmost (válaszként erre: 218. - Ittmost)
2013. nov. 1. 07:24
Ja,bocs,Krisztának akartam..
218. ittmost (válaszként erre: 213. - Annie1130)
2013. nov. 1. 07:24

paratlan.hu-t próbáltad?

Az mindenesetre normálisnak látszott anno.Legtöbben valódi(vagyis inkább hihető,normális,hétköznapi)fotókkal voltak fenn,és nagyon jók voltak a fórumok,jókat lehetett dumálni,és képeket feltöltögetni a csevegésekbe,hangulatos volt.És jócskán nemcsak párkeresés körül ment a beszélgetés,és nagyon kulturált volt.

217. Annie1130 (válaszként erre: 216. - Annie1130)
2013. okt. 31. 19:37

Egyébként a társkereső személyre gondoltam az előbb, hogy leginkább tőle függ, hogy melyik a normális társkereső oldal.


Ez is olyan, mint például a TV-nézés. Nem feltétlenül van az ördögtől, csak tudni kell, hogy mit fogadsz be, mit nézel meg. A kínálat igen széles...

216. Annie1130 (válaszként erre: 214. - 93d2586711)
2013. okt. 31. 19:35
Konkrétan én a hamarosan születendő gyermekem édesapját a randivonalon "találtam". Elég konkrét? :)
215. Zamila
2013. okt. 31. 19:31
Sztem nincs olyan,hogy a tuti társkereső ez meg az.Én voltam a Freelove-n,a Love.hu-n.Egyik sem jobb mint a másik,bár a Free jobb mint a láv.Van szexpartner kereső,ahol sokkal több aberrált és perverz pasi és nő van,mint a többi oldalon,de nagyon sok ott is aki nem csak szexpartnert keres,hanem tényleg kapcsolatot,ilyen az eropolis,van sok chat szobája,prűdeknek nagyon nem ajánlott az oldal.Jó humorú embereknek annál inkább:)))
214. 93d2586711 (válaszként erre: 213. - Annie1130)
2013. okt. 31. 19:12
Látom, már sosem kapok konkrét választ... :)
2013. okt. 31. 17:17
Az a "társkeresőtől" függ, hogy melyik társkereső oldal normális.
2013. okt. 31. 16:52
De látjátok! Nem mondtok egy normális társkeresőt. Ahol mi voltunk, azt senkinek sem ajánlom. Szerintem az már nem is azt a funkciót tölti be, amiért anno létrejött.
211. syria (válaszként erre: 206. - Bius2013)
2013. okt. 31. 16:35

Tudod, 40 körül, vagy az felett nem igen van idő várni.


Fiatalon sokkal könnyebb ez a téma; sokkal több sikerről lehet beszámolni.


Az idősebbek több szempontból is hendikeppel indulnak.

210. ittmost (válaszként erre: 209. - 93d2586711)
2013. okt. 31. 16:28

Hát,pedig ha nem menedzseled magad,kevesebb az esélyed oylanra,aki neked is tökéletes!

Gondolj bele..mekkora az esély arra,h ő találjon meg téged?Sokkal praktikusabb,ha te is utánanézel,és akiről látod,hogy NEKED ő jó lenne,arra ráküldesz valami szmájlit.

Manapság sztem csak legkisebb forgalmú embereket érdekli az,h ki járt a lapján..mindenki azt gondolja,h majd ha akar valamit,akkor ír..Képzeld el,hogy mondjuk ezen a kis mozdulaton múlna a boldogságod,h nem írtál meg egy kis levélkét,pár szóban...

Ismered a viccet az isteni beavatkozásról? Isten küldte a helikoptert(vagyis simán csak jött a helikopter..) a hívő hajótöröttért,de az nem nyúlt érte,hanem konkrétan várta,h majd Isten jön,és saját kezűleg kimenti..

Vedd kezedbe az életed,különben nem várhatod el,hogy boldog légy,ha csak passzívan vársz...

209. 93d2586711 (válaszként erre: 207. - Ittmost)
2013. okt. 31. 09:46

Én is nézelődtem, de írni senkire sem írtam. Valahogy ez messze állt tőlem. Ha VIP-es volt, úgyis látta, hogy jártam a lapján...


Nem tudom, a Barinőm írt-e valakire, de nem tartom valószínűnek.


Ezt a "jogot" inkább átadnám a férfiaknak. :D

208. 93d2586711 (válaszként erre: 206. - Bius2013)
2013. okt. 31. 09:42

Melyik társkeresőn volt ez? Mert azon, amit írtam... Inkább hagyjuk. Vagy csaknem 20 évvel fiatalabb volt, vagy nő esetleg pár :D, vagy szexet, kalandot kereső házas, kapcsolatban élő. Ez volt pár évvel ezelőtt, amikor én fent voltam és ez volt most is, amikor a Barinőm fent volt.


Nem voltam görcsös és szerintem Viki sem. Nem az életünk múlt rajta.

207. ittmost (válaszként erre: 199. - 93d2586711)
2013. okt. 31. 07:07

Én is voltam fenn ott,bő 4 éve .Nekem is írt ritka sok barom.

DE: te IS írtad,mint a topiknyitó,h rövid ideig voltál fenn.Az alatt valószínű főleg csak barmok találnak meg,akiknek ez a mindennapos szórakozásuk.

A komoly társkeresők többnyire ugyanúgy állnak hozzá,mint te,gyakran elvesztik a türelmüket a sok hülyétől,és akár hetekig sem néznek fel KERESGÉLNI,és csak arra válaszolnak,amit nekik írnak.Úgyhogy valószínűleg több normális ember egyszerűen meg sem talált téged,pedig fenn vannak:

Ezért érdemes nőként is keresgélni,kiolvasni a sok adatlapot,főleg a bemutatkozókat,végignézni a fotókat.Ha így is csak hülyét találsz,akkor tényleg nagyon elromlottak a dolgok ott.

Másrészt: rövid idő alatt csak azokkal találkozhatsz,akik épp akkor facérok,és MÁR társkeresőznek is.Lehet,h a te embered 2 hét múlva fog regisztrálni..érdemes türelmesnek lenni,és nem kiregelni,legfeljebb ha besokalltál,akkor nem felmenni vagy 1 hétig.

A másika korosztály.Szerintem 40 felett már sokkal nehezebb ott találni.

Mindegy,úgyse mész vissza soha..de érdemes elsajátítanod a hatékonyabb keresés módszerét:)


TE is kerestél,vagy csak azoknak válaszoltál,akik megtaláltak?

2013. okt. 31. 06:45

Nekem is sikerült.2010 januárjában regisztráltam

,márciusban kaptam egykellemes hangvételű levelet,áprilisban találkoztunk,(250km-re lakott tőlem :))októberben volt az esküvőnk,és ez év áprilisában,pont a találkozásunk 3.évfordulóján megszületett a kislányunk.A barátnőm,kinek egy nappal van elöttem a szülinapja,2010 novemberében ugyan ide regisztrált,2 óra alatt megtalálta az igazit,a párjának az én párommal egy napon van a szülinapja,és 3 éve boldogan élnek,esküvőt terveznek.Nem kell görcsösen keresni,mindenkinek meg van a párja a világban ,csak ki kell várni.

205. 65f7d7b2dd (válaszként erre: 198. - 9bbaa658f2)
2013. okt. 30. 19:45
:)
204. 93d2586711 (válaszként erre: 202. - 44ee78d7b4)
2013. okt. 30. 19:35

Igen, teljesen megértelek. Csak azt tudnám, akik párt találtak, melyik társkeresőn jártak? De komolyan!


Az én társkeresésem még el is ment... A Csajsziknak megígértem, hogy komolyan veszem 2 hónapig. :D De lehet azt komolyan venni, ha valakivel szépen elbeszélgetsz 3 órán keresztül (komolyan mondom, élveztem), még egy finom csók is elcsattan, kézfogás, aztán az alább leírtak történtek? :D Komolyan mondom, beszarás volt.


A Barátnőmet viszont rendesen zaklatta az az Úr. Nemcsak férfiként, hanem nőként is. Utólag tudta meg, hogy az a karakter is azé a pasié volt. Hihetetlen, mik vannak.


Tényleg fogadd meg a tanácsom és néha engedd meg magadnak, hogy csak sétálj a városban, nézd meg az embereket, ülj be a Barátnőiddel pár este egy kulturáltabb helyre egy pohár bort, pezsgőt, martinit, stb. meginni (csak az egyiket! :D ). És hidd el, hamarabb párra találsz.

Talán valaki írta, hogy nem szabad görcsösen ragaszkodni ahhoz, hogy legyen valaki. Az is igaz! :)

203. 44ee78d7b4 (válaszként erre: 201. - Syria)
2013. okt. 30. 19:24
:))))
202. 44ee78d7b4 (válaszként erre: 199. - 93d2586711)
2013. okt. 30. 19:24

Akkor érted, miért írtam a cikket:))))

Barátnőim tapasztalatai sem semmik, az egyik kifogott egy kretént, aki órákon át az ő vállán sírt, a válása miatt, a másik barátnőm meg egy párszor találkozott egy normálisnak tűnő pasival, aztán egy idő után mégis szakított vele,erre a pasi elkezdte zaklatni, de durván, óránként 4-5x hívogatta, aztán a barátnőm letiltotta, erre egy ismeretlen számról kezdte hívogatni, meg ezrével küldte a gyalázkodó sms-eket, hetekig...Erre mondtam, hogy én ehhez képest szerencsés voltam, ilyet nem fogtam ki:)

201. syria (válaszként erre: 195. - 44ee78d7b4)
2013. okt. 30. 17:41

Az biztos, hogy én sem voltam soha magányos; akkor sem, ha éppen nem volt párkapcsolatom.

Ugyanis egy jó fej társaságát mindig élvezhettem: a saját magamét. :D

200. 93d2586711 (válaszként erre: 199. - 93d2586711)
2013. okt. 30. 17:24
"Biztos, hogy nem azon próbálkoztak" - helyesen.
2013. okt. 30. 17:21

Őszinte leszek! Nem olvastam el az összes hozzászólást.


2-2,5 éve voltam fent egy társkeresőn, konkrétan az l betűsen, ami ove-ra végződik. Nem jártam sikerrel, igaz nem is sokáig voltam fent. Találkoztam onnan két emberrel. Az egyik konkrétan szexmániás volt, télen a kezembe adta volna... Nem röhög! :D Bár most már én is csak ezt tudom tenni, de akkor nem volt olyan vicces! Köpni, nyelni sem tudtam.

A másik ember, akivel találkoztam, először jónak tűnt. Viszont utána derült ki, hogy nem tudja kimutatni az érzelmeit, ami nekem viszont fontos.


Mindeközben állítom, hogy a társkereső összes hülyéje megtalált, amit utólag megköszöntem a barinőimnek, akik beregisztráltak. Először mindegyik levélre udvariasan válaszoltam, és mielőtt feladtam volna, találkoztam a második emberkével, aki miatt lejöttem a társkeresőről. Soha nem mennék vissza!!!


Az egyik Barinőm nemrég regisztrált szintén ide. Hiába kértem, hogy hagyja... Ő társasági életet is élt, fórumokon jobban hozzászólt, sőt saját topicot is nyitott. Őt is minden barom megtalálta, sőt... Érdekes dolgot mesélt. Ezen a társkeresőn (gyanítom máshol is) vannak már régi emberkék. Nyírják egymást ezerrel, a pocskondiázásukkal vannak tele a topic-ok. Egy ilyen régi motoros kitalálta, hogy Ő XY. Fogalma sincs a mai napig, kire gondolhatott az Úr, mindenesetre -ahogy mondta- a való életben nem találkozott ennyi identitászavaros barommal és 3 hónap után lejött.


Amit érdekességként elmondanék, hogy vannak elmebetegek, akik több karaktert is létrehoznak, sőt vannak olyanok akik eltérő neműt.


Összefoglalva, nem tudom, hogy akik egy társkeresőn találtak a párjukra, nekik hogy sikerült, de gratulálok hozzá teljes szívemből. :) Biztos, hogy nem azon próbálkoztam, amelyiken mi a Barinőmmel, mert azt egy nagyon komolytalan társkeresőnek találom.


Megértem a topic-indítót és csak azt tudom javasolni, hogy járj az utcán nyitott szemmel, ott nagyobb esélyed van valakivel találkozni és talán nem ér olyan nagy meglepetés! Nagyon sok társkeresőn nem társat keresnek, csak szexet, kalandot, perverz vágyak kielégítését. Ráadásul az első (mi Barinők csak dugósnak hívjuk magunk között :D ) elárulta, hogy ha nem néztem volna ki jól, akkor lelépett volna, mert ezt teszik a legtöbben.

198. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 196. - 65f7d7b2dd)
2013. okt. 30. 16:46
majd itt de elküldöm neked.:)
197. kneseva
2013. okt. 30. 13:33

Nem olvastam el a hozzászólásokat.A levélírónak mondanám el. Lehet igényes a társ keresés és lehet hatékony is. Két évig voltam fenn társ kereső oldalon. Eredményesen. Lett két remk, igazi barátom, egy barátnőm és megtaláltam azt akit kerestem. Nem délceg ifjú herceg, de én se vagyok már tinilány. Hat éve élünk együtt. Mind ketten nyugdíjasok voltunk, özvegyek, csládosak.Művelt, inteligens, több nyelvet beszélő, spot helyett sokat sétálunk, usziba járunk, és várost nézni, és évente nyaralni+telelni.A két család elfogadta a újonann érkezőket. Sőt, mikor a párom fiának 7 éves kapcsolata megszakadt, ugyanezt a módot válaszotta társ keresésre. Ma már boldog apuka, a feleségét a neten találta meg. ( külker közgaszdász-kereskedelmi főiskola) Ezenkívűl van egy barátnőm-- Őt is itt ismertem meg.--aki szintén neten találta meg a párját 5 éve együtt élnek

Még valamit : nem kellett megalkudni, csak türelemmel, okosan és reálisan választani. Én is regényt írhatnék arról kikkel találkoztam. De végül sikerült.Ha igényli bárki a társat, nem szabad feladni.

196. 65f7d7b2dd (válaszként erre: 178. - 9bbaa658f2)
2013. okt. 29. 20:18
És hol lehet elolvasni?
195. 44ee78d7b4 (válaszként erre: 194. - Syria)
2013. okt. 29. 17:00

talán mert nem annyira fontos :) az egyedüllét nem egyenlő a magánnyal, utóbbit szerencsére nem ismerem, teljes életet élek, nincs "űr" meg "hiány" meg tudomisén mi minden, amit emlegetni szoktak :D

mint a cikk végén is írtam...

❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook