Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » SOHA TÖBBÉ - az internetes társkeresés és én fórum

SOHA TÖBBÉ - az internetes társkeresés és én (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: SOHA TÖBBÉ - az internetes társkeresés és én

❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
284. 93d2586711 (válaszként erre: 282. - Syria)
2013. nov. 5. 10:18

Igen, Neked írtam. :D


Nem tudom, mennyire lesz energiám, de még nagyon az elején tartok. :)


Egyébként azt tartom, hogy az égiek odafent úgyis tudják, hogy ki az én ideális társam. Csak gondoltam, kicsit besegítek Nekik... :D

283. 93d2586711 (válaszként erre: 281. - Ittmost)
2013. nov. 5. 10:15

Biztos igazad van, de a már csak a munkámból adódóan is elég sokan ismernek a városban. Nem szeretném nyilvánosan "árulni" magam.


Ha az utcán megtetszik valaki, akkor az teljesen más. Ott nem árulom magam (:D), hanem egyszerűen csak közlekedem. :D Nem? Azért az egészen más, véleményem szerint egy napon sem lehet említeni a két dolgot. :)


"Egyébként,ha te is iylen nyakatekerten gondolkozol,akkor ne lepődj meg,ha a normálisabbja nem akar majd kezdeni veled."

Bár eddig nem volt sok kapcsolatom, mert mindegyik több évig tartott, úgy érzem -a volt férjemet kivéve- mindig normálisat találtam. :)


Honnan veszem, hogy ki szeret olvasni és ki nem? Konkrétan kiírtam, hogy nem adok meg képet rögtön. Ha valaki egyből képkéréssel kezdi, az vagy lusta elolvasni a profilomat vagy értelmezési gondjai vannak. Más lehetőséget nem látok. Te?


Lehet, hogy Te nem írnál, de ezek szerint mások igen. :) Talán elsiklottál felette, de van fent képem, csak nem nyilvános. :)

282. syria (válaszként erre: 268. - 93d2586711)
2013. nov. 4. 19:31

Ezt nekem válaszoltad? :D


Neked sok sikert, kitartást; szorítok! Nem irigyellek. Bár látom, energiád van a dologhoz. :)


A cikk írójának meg azt kívánom, a saját útján járva érje el a célját.

281. ittmost (válaszként erre: 280. - 93d2586711)
2013. nov. 4. 16:35

Ez érdekes:) a való életben tök természetes mindenkinek ,hogy látja a másikat,és kizárólag a látvány alapján dönt,h hajlandó-e a másikkal szót váltani,ismerkedni.

Mért akarod a neten másképp csinálni?

....vagy te az életben csadorban jársz,hogy kizárólag a belső értékeidet nézzék azok,akikkel egyáltalán szóba állsz?

Az utcán is kirakott termék vagy,ha így nézed,hiszen bárki,aki odamegy hozzád,a látványodból indul ki.(Lehet,h vki kizárólag a melleid miatt akar megismerni,mert rá akar élvezni. Ebbe gondolj bele!)

A neten sincs másképp.Ha felraksz egy normális,ruhás fotót,abból nem hiszem,hogy bármi bajod lehet,ha kitakarod az arcod.Az arcodról közelit meg lehet a titkosba rakni.


Egyébként,ha te is iylen nyakatekerten gondolkozol,akkor ne lepődj meg,ha a normálisabbja nem akar majd kezdeni veled.

Azt meg honnan veszed,h ki szeret,meg ki nem szeret olvasni?meg h lusták?lehet,h elolvasták a fotót,de várják a képet.

Én sem írnék senkinek,aki semmiféle képet nem tesz föl,mert egészen nyilvánvaló,hogy vagy átlag alatti a külseje,vagy jóval öregebb/fiatalabb,mint amit ír magáról,vagy kapcsolatban él,és azért titkolja a képét.

280. 93d2586711 (válaszként erre: 276. - Ittmost)
2013. nov. 4. 14:02

Van fent fotóm, csak nem nyilvános. Eddig egy embernek adtam meg, aki 200 km-re lakik. :)

Tegnap este 2 órát beszélgettünk telefonon. Majd meglátjuk, mi sül ki belőle. :)


Egyébként nem küldök el senkinek fotót... Ezt már egy ismerős megszívta. Megnézi és kész.


Nem szeretem mutogatni a fényképemet. Szerintem úgy a jó, ha a személyiségem fogja meg. Utána jöhet a fotó is. Az legyen plusz, hogy nem vagyok randa! :D


Mind a 6 fickónak van fent fényképe. Van, amelyiknek nem is egy. Az egyik, aki megnézett, elkérte a fotómat. Írtam Neki, hogy először talán beszélgethetnénk egy kicsit. Még nem bontotta ki a levelet.

Konkrétan fent van a profilomon, hogy megadom, de kerüljön hozzám valamilyen szinten közelebb. Ennek ellenére naponta több, mint 20 fotókérést kapok. Bár írtam sok mindent, de azt hiszem, a férfiak többsége lusta olvasni.


Tudom, hogy nem könnyítem meg senkinek a dolgát azzal, hogy nem rakok fel nyilvános fotót, illetve talán a saját helyzetemet nehezítem vele, de az olyan lenne, mintha egy vásáron lennék egy kirakott termék. Mutasd a fogad! Mellméret? Tudsz még gyereket szülni? :D

279. 93d2586711 (válaszként erre: 273. - Ittmost)
2013. nov. 4. 13:48

Van rá lehetőségem. Nehogy azt hidd, hogy mindenkinél 100 % jön ki. :) Hajadon (:D) 60 éves papa nem fogna a kezébe hétvégén porszívót! Beszarás. Nem házvezetőnőt keresek, de azért én se lennék senki bejárónője.


Egy másik el tudná képzelni, hogy hónapokig munkanélküli legyen. Van egy olyan sejtésem, hogy most is az...


Amit ki akarok nyögni, hogy persze, vannak, akik 100 %-ra töltik ki, de nem mindenki. Nincs sajnos más lehetőség a válaszra, csak igen és nem.

278. ittmost (válaszként erre: 256. - 6ecd2acc52)
2013. nov. 4. 08:22

Ijj..nem kértél fotóKAT a találkozás előtt? MINDIG kell kérni,többet,és olyat,ami természetes helyzetben ábrázolja,tehát nem műtermit,amit retusálni lehet.

Én,még kezdő koromban kaptam pár műtermi fotót..nem jöttem rá,h ez nem az igazi.Csak élőben:D a fotón egy nagy akusztikus gitár takarta a srác felsőtestét..élőben láttam,hogy egész pontosan a nagy pocakját.Pedig kiírtam,h sportos alkatú,mozgást szerető,és művelő embert keresek.

277. ittmost (válaszként erre: 254. - 93d2586711)
2013. nov. 4. 08:18

:D az igen-nem válaszos teszteknek mindig ez a hátulütőjük,h nagyon könnyű 100% osan kitölteni.Főleg,ha olyan kérdéseket tartalmaznak,amire evidens ,hogy melyik az általánosan elvárt jó válasz.


ÉS: keress te is!Olvasgass,nézelődj,jelölgess!Hátha a te embered most fenn van,de pont nincs jó passzban(ahogy te sem voltál pár napja),és ő nem találna meg téged.Vagy csak elfoglalt,és csak a hét végén néz fel a társkeresőre,te meg addigra már neadjisten besokallsz a többiektől..akik között biztosan lesznek súlyos fazonok is,ahogy az élet,a valóság is tele van gáz figurákkal.

276. ittmost (válaszként erre: 246. - 93d2586711)
2013. nov. 4. 08:12

Valamilyen fotót rakj fel szerintem mindenképp,ha akarod takard el az arcod photoshoppal. Olyat is érdemes,ami a hobbid,szabadidőd eltöltése közben mutat meg téged.

A 6 fickót pedig válogasd tovább! Először is firtasd te is a fotójukat,és ne érd be egyel,hanem többet kérj,arcosat is,meg más hétköznapi egész alakost-akkor is,ha most úgy érzed,nem nagyon érdekel a külseje,mert a fotókérésnél pl. kiderül,h mennyire együttműködő,és mennyire hajlandó a te kérésed,a te szempontjaid szerint ismerkedni.

Persze a fotókuldést már skype-n érdemes,ahol sztem jó,ha vagy 3-4 hosszab beszélgetést lenyomtok,mielőtt találkoznál velük,mert ebből sok minden kiderül.Nem a tulajdonságaik,de pl oylan,h van-e kedve-időt szánni arra,h egész mondatokban,normálisan írjon magáról,hogy érezhető-e az írásokból,h fel akarja kelteni a figyelmedet,el akar szórakoztatni.És persze célszerű megkeresni a közös témákat(a könnyedebb részét),amiről a randin majd el tudtok beszélgetni

275. o.andi
2013. nov. 4. 08:06
274. ittmost (válaszként erre: 241. - 93d2586711)
2013. nov. 4. 08:05

Legyél türelmes magaddal,és az oldallal is:)

Nyomj 2 entert egymás után,hátha akkor kihagy végre valami helyet a bekezdések között.

Kérdés,amit feltehetsz: jó a kapcsolatod a családoddal?Ide írni fog egy szót..levélben meg megkérheted,h fejtse ki,ő mit ért jó családi kapcsolat alatt.Itt rögtön kiderülhet,h összejárnak-e,hogy anyuka tartja-e rendben a srácot,hogy részt vesz-e a családi munkákban,v csak ebédre megy..hogy gondoznia kell-e valakit,hogy jóban van-e a testvéreivel.

273. ittmost (válaszként erre: 236. - 93d2586711)
2013. nov. 4. 07:59

Most nem azért,hogy nem futamodtál meg..de örülök,h még maradt benned optimizmus:)

Szerintem eldöntendő kérdésekkel nem nagyon sokat lehet megtudni a másik személyiségéről,és persze simán könnyű a "nem" helyett "igen"-t hazudnia.

A társkereső oldal kéri,h állítsd össze a kérdéseket,vagy te szeretnéd?

272. Zamila
2013. nov. 3. 21:24
Akkor meg nem ám fanyalogni,holmi km-ek miatt:))) Nyitottnak lenni,no :))
2013. nov. 3. 16:40

Jó van máááá! Még csak a 3. napnál tartok. :D

Hol van még a 3. hónap vége? :P

270. Annie1130 (válaszként erre: 269. - Zamila)
2013. nov. 3. 16:30
Az enyém 5000 km-re, és mi is összehoztuk! ;)
269. Zamila (válaszként erre: 268. - 93d2586711)
2013. nov. 3. 15:40
Magyarországon nincsenek távolságok,azt mondják :)A párom 220 km-re lakott tőlem...összehoztuk:))
2013. nov. 3. 14:51

Várj még! :D Majd rábeszéljük! :D


Mondjuk én csak akkor, ha lesz pozitív tapasztalatom. Vettem 3 havi "bérletet". :D


Tegnap ugyan volt egy bunkó paraszt. Elkérte a fényképemet. Nem adtam meg, csak úgy, ha Ő is elküldi az övét. Erre a hülyéje elküldte nekem ezt a képet:

[link]

Ja, és hozzátette, hogy akkor küldjem a fotómat...


Megkérdeztem Tőle:

"Te vagy Sebastian Rulli?????

Feleségül veszel?

Ó, nem tudsz, hiszen már a feleséged vagyok! Tudod, Cecilia Gallano a nevem.


Az első képen én vagyok.

A másodikon pedig együtt vagyunk.

Na fogd a csontos segged, és húzzál haza vacsit főzni!

A baileyst pedig ne hagyd a boltba!"


És elküldtem neki ezt a két képet:

[link]

[link]


Hihetetlen, mekkora makik vannak. :D


Ma viszont rám írt valaki. Nagyon szimpatikus, viszont 200 km-re lakik... De ez még csak a 3. nap lesz...

267. syria (válaszként erre: 265. - 93d2586711)
2013. nov. 3. 13:48
Úgy tűnik, tényleg nem meggyőzhető. Ő tudja.
266. 44ee78d7b4 (válaszként erre: 265. - 93d2586711)
2013. nov. 2. 20:26
az kizárt:))
2013. nov. 2. 20:23
Rendben, ha Te cserében beregizel 3 hónapra és mi mindenben segítünk! :)
264. 44ee78d7b4 (válaszként erre: 263. - 93d2586711)
2013. nov. 2. 18:31
hát, ha sikerül, lszi, írj egy cikket a pozitív tapasztalatokról! :)
263. 93d2586711 (válaszként erre: 260. - 44ee78d7b4)
2013. nov. 2. 15:09
No igen. Én is kértem az Univerzumot. De gondoltam, besegítek Neki. :D Legfeljebb röhögök egy jót, mert nem is tudom, hogy ezt a Barinőimnek el merjem-e mondani. :D Majd utólag!
262. 44ee78d7b4 (válaszként erre: 261. - Syria)
2013. nov. 2. 13:44

ez nem "feladás", csak NEM AZ ÉN UTAM!!!!!!!!!!!!!!

ennyi:)))

261. syria (válaszként erre: 237. - 44ee78d7b4)
2013. nov. 2. 13:17

Sajnálom. :(

Hallgass a 249. Kriszta99 üzenetére. :)

Soha nem szabad feladni! Csak ha már van rajta bélyeg.

260. 44ee78d7b4 (válaszként erre: 252. - 93d2586711)
2013. nov. 2. 13:14

nem fogom, baromból kijut a munkámban is, köszi, elég annyi:))))

most már az égiek (Univerzum, Isten, stb., tetszés szerint) dolga az ügy...ld. cikk vége.

ismerkedtem én már a közértben is, nagy szerelem lett belőle :)

259. Annie1130 (válaszként erre: 255. - Pera0322)
2013. nov. 2. 12:56
Tájramiszu! :DDD Ez jóóóóó! Tájrabenksz tájramiszuzik... :D
2013. nov. 2. 11:37

Hopszi! Barabara! :D És férfiiiiiiiiiii! :D :D :D

Lehet, megiszok egy kávét, talán jobban látok! :D

257. 93d2586711 (válaszként erre: 255. - Pera0322)
2013. nov. 2. 11:35

Nah, elszóltam magam... Megérkezett az első barom...

[link]

Nem értem, mi nem világos Barbaránknak azon, hogy férfit keresek? :D

2013. nov. 2. 11:18

Nekem is volt sok - sok találkám, és az elsők között volt egy aki ahhhh... nah ez igen, majdnem visszafordultam. Nyilván nincsenek nagy elvárásaim a külsőt illetően, de szeretem, ha az illető kb minimum olyan magas, mint én, talán egy picit,alacsonyabb és hogy igényes legyen. Ennyi, a többi már vonzerő, belső tulajdonságok stb.


Volt egy fazon, írogatott elég normális leveleket, előadta, hogy Ő egyetemi tanár,közgazdász, amúgy 175 centi magas, barna stb. Ok, rendben, belementem egy randiba. Sétáltam ott, ahol megbeszéltük a találkát, és látom, sétálgat szintén egy nagyon alacsony, kb 158 centis hitler bajuszkás szemüveges, duci ember, aki min 45 nek nézett ki. Gyanútlanul sétálgatok tovább, a környéken rajtunk kívül senki, majd odalép hozzám ez az illető: "Rám vársz"? kérdezi. Mondom, asszem nem. Hát pedig Ő az, megismert blabla. Bakker. Kicsit dumáltam vele, majd rohantam a buszhoz, de rohant utánam és alig tudtam lerázni.

2013. nov. 2. 11:06

"Nem szabad mindent kiadni, nem szabad nagyon szeretni, nem szabad nagyon vágyni arra, hogy szeressenek. Így nem jön össze."


Húú, ez nagyon igaz! Sokat tudnék én is mesélni...Az tuti, h könyvet lehetne írni a sok hülyéről! Utólag már csak nevetek rajtuk:)

A legutóbbi "élményemet" Mr. Porschénak neveztem csak el, mert ennél a cégnél dolgozik. Megbeszéltük, h elmegyünk sütizni. Nekem elég lett volna egy sima cukrászda, de ő csak a Zserbóba volt hajlandó beülni. Ott meg alsóhangon is több ezer Ft-tól kezdődik egy süti...én csak pislogtam, mert nem akartam ennyit költeni, de azt mondta neki ez semmiség. Végig arról beszélt, h neki mennyi pénze és két diplomája van és milyen sok nyelven beszél. A monológja közben leült mellénk egy külföldi házaspár, és a nénike megcsodálta a Tiramisu kelyhemet, és angolul megkérdezte h mi ez, mert ő is ilyet szeretne rendelni. Elkezdtem gondolkozni, nem jutott eszembe, h hogy mondják angolul, hogy kehely. Erre meglöktem Mr. Porschét, hogy itt az ideje, hogy villantson valamit a nyelvtudásából. Erre képes volt azt válaszolni a nénikének, hogy ez egy "tájramiszu" :D kehely nélkül:)

Mondanom sem kell, hogy többet nem akartam vele talizni, pedig másnap írt, hogy menjünk el egy kiállításra és előtte együnk egy streetfood hamburgert. (Ezt se hallottam még, hogy streetfood...)

Na, jó hosszú voltam. A barátnőim állandóan kérdezik, h mikor talizok már valakivel, mert nevetni akarnak :)

❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook