Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tapasztalatok internetes társkeresővel kapcsolatban fórum

Tapasztalatok internetes társkeresővel kapcsolatban (beszélgetős fórum)


1 2
44. Letii (válaszként erre: 43. - Sustain)
2015. júl. 26. 14:42
Soha nem lesz olyan egy közösség, ahol minden ember maximálisan gerinces és őszinte. :)
2015. júl. 26. 14:19
Az a baj a társkereső oldalakkal hogy sokan lúzerek, de egyébként nagyon jól működne ha mindenki gerinces és őszinte lenne.
2015. ápr. 3. 05:53
Jó reggelt! Kellemes Húsvéti ünnepet kívánok minden kedves fórumtársnak.
41. ca43169457 (válaszként erre: 40. - 88ba0ab715)
2015. ápr. 2. 10:37
Tetszik ez az optimista hozzáállás Aslan! csak így tovább!
40. 88ba0ab715 (válaszként erre: 39. - Ca43169457)
2015. ápr. 2. 09:42

Szia :-)

Köszi az érdeklödést :-)

Két új pasival levelezek, az egyikkel tegnap telefonáltam is, aztán írtam neki, hogy találkozhatnánk. Erre visszaírt, hogy nagyon vonzónak talál, de még beszélgessünk. Hát a fene se érti..

A szombati viharos randim nem jelentkezett többet, szerintem nem is fog, végül is én írtam a végén, hogy most már hagyjon békén. Azért még eszembe jut, mert nagyon tetszett, és mert nehéz elfogadni, hogy az elözöleg több órás Skype-beszélgetések után és a randi után ilyen vége lett, de el kell mostmár engednem, talán én álmodtam bele többet. Ezért vetettem bele magam az új ismerettségekbe, el kell terelnem a figyelmem és elöre nézni. Azt hozzáteszem, elötte kb. 2 éve senkivel nem csókolóztam, nem éreztem azt egyik randinál se, aztán voltak hónapok, amikor nem is randiztam, lakást felújítottam, munka, elfoglaltam magam. Most meg valakivel ilyen hamar, na mindegy, inkább kíváncsian várom, mit vagy kit hoz a jövö.

39. ca43169457 (válaszként erre: 38. - 88ba0ab715)
2015. ápr. 2. 08:34
Kellemes napot Mindenkinek! Hogy alakulnak a dolgaid Aslan?
38. 88ba0ab715 (válaszként erre: 37. - Csipkerózsika)
2015. ápr. 1. 20:42
Szia! Köszi! Én is drukkolok neked, hogy találd meg a társad :-)
37. Csipkerózsika (válaszként erre: 33. - 88ba0ab715)
2015. ápr. 1. 17:47

Hát, így az egész képet látva, most már úgy tűnik, hogy jól döntöttél. Micsoda lúzer... :D

Hajrá, drukkolok neked, hogy találd meg a társad, aki illik hozzád. (És magamnak is ezt kívánom a jövőre nézve, épp most léptem be a szingli-táborba...:(

2015. ápr. 1. 15:57

Sziasztok! Igen, mindkettötöknek igaza van. Egyébként a hibernálás még nem törlés, csak nem vagy látható a többiek számára és nem lépsz be. Ha mégsem müködik, egy belépéssel megint aktívvá válik a regisztrációd és láthatóvá válsz. Szóval csak ennyit vártam volna. Igen én is úgy gondolom, felesleges lenne több idöt pazarolni rá.

Azért még sokszor gondolok rá, külsöre nagyon tetszett és jól csókolt :-) De ez van.

Igen, hamar döntöttem így, tanultam az elözö tapasztalatokból. Egyébként nem minden pasi ilyen, vannak a társkeresön, akik ezt komolyabban veszik.

35. lolka (válaszként erre: 33. - 88ba0ab715)
2015. ápr. 1. 14:55
Szerintem jól tetted. Egy randi után nem várhatod el, hogy törölje magát a társkeresőből, mert lehet, hogy nem alakul köztetek komoly kapcsolat. De ha folyton fent van a társkeresőben és tovább ismerkedik, akkor nem kell időt pazarolni rá. :(
2015. ápr. 1. 14:50

Hú!Végig olvasva a fórumot elég gyorsan lezártad a kérdést!

Nekem a szomszédom talált párt,de a munkatársam szenved ebben a kérdésben!Szegényt kikosarazzák,pedig annyira rendes emberke!

2015. ápr. 1. 09:28

Kedves SurfRider és Csipkerózsika!

Köszi a hozzászólást és a segítö szándékot! Igen, szerintem sem korrekt ez a férfi, attól függetlenül, hogy én "fejben rendbe tettem-e magam" vagy sem. Visszakerestem, mit is írtam az elején, mert öszintén szólva elöször nem értettem néhány hozzászólást. 40 éves vagyok, szerintem ennyi évesen mindenkinek van tapasztalata és sérülései is. Ez nem jelenti azt, hogy ne zártam volna le a múltat magamban. Inkább tanultam a múltból és óvatos vagyok.

A pasinak pedig adtam esélyt, mivel konkrétan megírtam neki, hogy nekem a vad csókolózás után nem fér bele az, ha ö még fenn van a randivonalon. Nem ítélkeztem és nem is nyomoztam, csak megállapítottam, hogy nekem ez így nem jó és javasoltam, hogy mindketten hibernáljunk, esélyt adva ezzel a dolognak, vagy ha ö ezt nem szeretné, én inkább kiszállok, mivel nem akarom olyan helyzetbe hozni magam, ami nekem nem tesz jót. Én ezt korrektnek tartom vele szemben, ö nem élt a lehetöséggel, ill. azt válaszolta, hogy gondolkozik, ami nekem nem tetszett, és döntöttem.

Az már igaz, hogy van tapasztalatom internetes társkereséssel, régebben talán türelmesebb és elnézöbb lettem volna, háttérbe szorítottam volna a saját igényeimet, nem álltam volna ki magamért. De most már, bármennyire is tetszett a pasi és éreztem is iránta valamit, magamat még jobban szeretem.

Egyébként miután ezt így lezártam, többször rám írt, én röviden válaszolgattam, tegnap este azt is visszaírtam neki, hogy ha szeretne beszélgetni, nyugodtan felhívhat, nem élt a lehetöséggel, ill. én se hívhattam fel, mert hogy nem ér rá, ehelyett hosszú üzeneteket küldeni ráért, csak a szóbeli kommunikációra nem. A végén elegem lett és megírtam, hogy most már hagyjon békén, tényleg elég volt.

Egyébként amennyire tetszett az elején, a viselkedése miatt annyira kiábrándultam. És ezt nem csak erre a hibernálás dologra értem. Ugyanaznap Facebook-on átküldött egy bikinis fotót az edzönöjéröl, mikor kérdeztem, ezt miért, valami semmitmondó üzenetet kaptam. Nem tudom, mit szólt volna, ha én egy másik pasiról küldök ilyen képeket neki. Vasárnap már randit kért tölem egyébként, de azt is úgy, hogy közölte, majd megpróbálja megoldani, hogy ráérjen, holott ö kérte a randit. Folyamatosan volt egy ilyen hülye érzésem, hogy kezdeményez, de mindig azt hozza ki az egészböl, hogy én udvaroljak neki, ezt nem tudom jobban elmagyarázni. Szerintem az egész kicsit a hiúságáról szólt, lehet, hogy tetszettem neki, de nem érdeklödött irántam komolyan. Én egyértelmüen megírtam neki, hogy mi nem fér bele nálam, ö mégsem játszott nýílt lapokkal, ehelyett két napon keresztül felzaklatott az üzeneteivel, ami a viselkedésével teljesen ellent mondott. Ebböl lett elegem. Amikor töröltem Skype-ról, képes volt még egy üzenetet is küldeni sms-ben, hogy reméli, tudom, mit csinálok. Visszaírtam, hogy igen, pontosan tudom mit csinálok, egy olyan férfit szeretnék, akinek nem gond két hétig hanyagolni a randivonalat, amíg kiderül, lehet-e több is köztünk.

Ma már akármit is jelentkezik, nem fogok reagálni, a Skype-on letiltottam, gmail-en spambe tettem, nyugalmat akarok.

Remélem, majd jön valaki más, aki korrektebb, és akivel szintén müködik a kémia, de úgy hogy emberileg is müködik.

32. 5674644b5d (válaszként erre: 30. - Csipkerózsika)
2015. ápr. 1. 08:09

Én értem a fórumindító álláspontját. Abban az esetben ha randizol valakivel és úgy érzed meg tudnád őt komolyabban kedvelni akkor számomra is az lenne a természetes, hogy pár hétig nem hajtom tovább a nőket/férfiakat egy ilyen oldalon, hanem megpróbálok rá koncentrálni és eldönteni szeretnék e valamit tőle.

Aki egy randi után továbbra is feljár az vagy csak simán skalpvadász vagy nem hatotta meg a másik fél különösebben és úgy van vele, hogy talonba tartja őt, amíg nem jön jobb ... Szerintem ez a fickó - bármelyik kategóriába is tartozik - igen csak felejtős.

Én nem vagyok olyan lelkiállapotban, mint a fórumindító, de a korrektség végett hasonló lenne az elvárásom a másik felé.


Mindettől függetlenül egyetértek veled, hogy muszáj lenne fejben rendbetennie magát, mert így ha normális férfival akad össze is könnyen lehet, hogy a félelmei miatt veszít el egy lehetőséget.

31. ca43169457 (válaszként erre: 30. - Csipkerózsika)
2015. ápr. 1. 06:12
Egyetértek az előttem szólóval...
30. Csipkerózsika (válaszként erre: 27. - 88ba0ab715)
2015. márc. 30. 23:51

Véleményeket vártál, azt kaptad. Ha nem tetszik, arról nem tehetek.

Ezzel a pasival már úgysem lesz semmi, de azért a jövőre nézve jobban jársz, ha rendet teszel magadban. A belső konfliktust - ami a sérüléstől való félelmed és a szerelemre, intimitásra való vágyad között van - valahogy fel kell oldani. Egyik sem vezérelhet teljes mértékben, mert akkor vagy mindenkit elriasztasz a gyanakvásoddal, nyomozással, feltételekkel, vagy pedig mindjárt odaadod a szíved akárkinek, akiről aztán nagy valószínűséggel hamarosan tényleg kiderül, hogy nem volt méltó...

Tedd túl magad a csalódásokon, nem minden férfi olyan! Vannak, akik megérdemlik a bizalmat és Téged. Légy éber és meg fogod látni, hogy ki az és ki nem.

29. 1e072b34d7 (válaszként erre: 1. - 88ba0ab715)
2015. márc. 30. 23:27

Ezek alapján tuti hogy nem megbízható.


Viszont...előfordulhat hogy Te különleges vagy...és megfogod valamivel, amivel más nem fogja meg.

2015. márc. 30. 23:22

egyébként csak jelzem, megírtam neki, beszéltünk, közölte, hogy gondolkodik rajta, a hibernáláson. én meg visszaírtam, hogy hülyén érezném magam, ha arra várnék napokig, hogy vajon ebben a kegyben részesít-e, úgyhogy inkább hagyjuk. töröltem mindenhonnan, erre rám írt egy sms-t, hogy "reméli, tudom mint csinálok." aztán még ment ide-oda az irogatás de őszintén szólva tényleg elegem van. Nem azt kértem, hogy törölje magát, csak annyit, hogy néhány hétre függessze fel a randivonalat, amíg kiderül, hogy mi alakul köztünk.

Igen, tudom, van aki ezt lazábban kezeli, de nekem azt kell tennem, amit én helyesnek érzek, és nem teszem ki magam egy olyan helyzetnek, amiben szenvedek.

volt már részem sunnyogó pasikban, és nincs kedvem egy újabbhoz.

27. 88ba0ab715 (válaszként erre: 26. - Csipkerózsika)
2015. márc. 30. 23:18

Szerintem meg egyszerűen csak másként gondolkozunk. Nekem a csókcsata jelentett valamit és én a hibernálást tartottam volna tisztességesnek.

Hogy mi a bölcs, az meg nézőpont kérdése. na mindegy, nem azért írtam ide, hogy a végén még én magyarázkodjak.

26. Csipkerózsika (válaszként erre: 20. - 88ba0ab715)
2015. márc. 30. 22:57

"egy randi után nem vártam én sem elkötelezödést"

De igen, azt vársz. Egy heves csókcsata miatt. Nem értem, miért aggodalmaskodsz. Az, hogy megkívántátok egymást, nem jelent túl sokat. Egy találkozás, az még semmi. Szerintem nem reális az elvárásod, hogy hibernálnia kellene magát...

A félelem nem fog megvédeni a csalódástól, a bölcsesség tudna megvédeni. Bölcs az lett volna, ha nem csókolózol vele mindjárt. De most már mindegy. Ne akarj azonnal elköteleződni valaki mellett, akiről max. annyit tudsz, hogy jól csókol. Várd meg mi lesz.

Én is találtam már párt randivonalon és évekig együtt voltunk. De óvatosnak kell lenni és figyelni a jeleket.

Ha régebb óta van egyedül az ember, jobban vágyik mindenre és ezt látják rajta. És jobban hajtanak rá. Szerencsére, ha nem bírod már szex nélkül, arra bármikor bárki kapható.

25. 5056d3921a (válaszként erre: 24. - 1e072b34d7)
2015. márc. 30. 18:52

..ez marhaság! Nem jelent semmit, erre nem lehet alapozni, hogy hány nővel tarthat még mellette kapcsolatot!

A lávon pl-ul aki blogol nagyon magas nézettséget tudhat be.


Erre nem lehet alapozni! Max csak azt lesheti,hogy mennyi időt tölt fent - leveleket olvas vagy esetleg hosszabb ideig társalog. Esetleg ha rá tud keresni hogy épp keresgél-e a hölgyek körében... stb.


De erre előbb utóbb ugyis rá fog unni, ha nem jelentkezik többet a pasi.

24. 1e072b34d7 (válaszként erre: 1. - 88ba0ab715)
2015. márc. 30. 16:33
Figyeld a statisztikáját az adatlapján! Az sok mindent elárul róla.
23. 5056d3921a (válaszként erre: 12. - Sopianae)
2015. márc. 30. 15:33
..mi is itt ismerkedtünk meg..
22. 88ba0ab715 (válaszként erre: 21. - Puritan)
2015. márc. 30. 14:43
Köszi, ez talán akkor nem gáz. Biztos benne van az is, hogy félek. Talán az a legjobb, ha megmondom neki, hogy lassítsunk, és ha több idöm van, kialakul a bizalom is.
21. puritan (válaszként erre: 20. - 88ba0ab715)
2015. márc. 30. 14:41
Van akinél így van beállítva a fészbuk, a lányomnál én sem látom az ismerőseit, csak azokat, akik közösek, az összes többit nem látom.
2015. márc. 30. 14:39

Sziasztok! Köszi a sok hozzászólást! Nem tudom, mit gondoljak, igazság szerint egy randi után nem vártam én sem elkötelezödést, csak az a gond, hogy nagyon egymásba gabalyodtunk a csókok alkalmával és én ilyet nem csinálok párhuzamosan többekkel, nem is érezném korrektnek, és ezt elvárom a másik oldalon is.

Elvileg szerdán találkozunk (azt mondta, idézem, megpróbálja úgy intézni, hogy ráérjen), és ott vissza fogom fogni magam, talán meg is mondom neki, ha még nem érzi úgy, hogy kizárólag velem akar randizni (és hibernálni), akkor nincs csók, akkor csak találkozgatunk, beszélgetünk, ennyi. Persze lehet, hogy ezek után nem lesz kedve randizni. Szombaton hazavitt kocsival, amit most így már nem szeretnék, mert nem tudom, megbízható-e.

A Facebook-ról nem tudom, mit gondoljak, szerintem fura, mindenki más ismerösömnél láthatóak az ö ismerösei, akkor önála mért nem?

Igen, persze a túl sok félelmemmel lehet, hogy elijesztem, de még jobban félek attól, hogy átvág.

És mit gondoltok arról, hogy valahol a városban csinálunk programot, én visszafogott leszek, és a végén busszal megyek haza. Ez az elözmények után még elfogadható? Vagy ezzel végérvényesen elijesztem? Nem biztos, hogy randizik másokkal, csak mert fenn van még, persze azért korrektebb lenne, ha nem lógna fenn minden nap.

2015. márc. 30. 14:34

Mind a két húgom és én is neten találtam párra. Én már több mint 12 éve, azóta házasok vagyunk két fiúnk van.

A két húgom most menyasszony, és úgy néz ki, hogy mindketten életük párját találták meg. Évek óta együtt vannak ők is.

2015. márc. 30. 14:06
Nekem nem jött be, sajnos már nem társkeresőként használják a pasik hanem mást keresnek..
2015. márc. 30. 13:59
Szerintem teljesen mindegy, hogy hol ismerkedsz. Nem ezen múlik a boldogság. 8 éve 1 napig voltam fenn egy társkeresőn. Az első fiú aki megkeresett a mai napig is a szerelmem. 6 éve együtt élünk. Ezt érzi az ember az első találkozásnál. Vagy van valami szikra vagy nincs.
2015. márc. 30. 13:54

Nekem is sikerült.2010 januárjában regisztráltam

,márciusban kaptam egykellemes hangvételű levelet,áprilisban találkoztunk,(250km-re lakott tőlem :))októberben volt az esküvőnk,és ez év áprilisában,pont a találkozásunk 3.évfordulóján megszületett a kislányunk,rá 16 hónapra meg a kisfiunk,és azóta is boldogok vagyunk :)A barátnőm,kinek egy nappal van elöttem a szülinapja,2010 novemberében ugyan ide regisztrált,2 óra alatt megtalálta az igazit,a párjának az én párommal egy napon van a szülinapja,és 3 éve boldogan élnek,esküvőt terveznek.Nem kell görcsösen keresni,mindenkinek meg van a párja a világban ,csak ki kell várni.

15. ca43169457 (válaszként erre: 14. - Borostyán38)
2015. márc. 30. 13:31
Na ez már komolyabb dolog Borostyán. Nem javaslom nyílt fórumon ezt a kérdést feszegetni, mert nem lesz mindenki megértő veled. Igen, van olyan igaz szerelem is, mely - már házasságban élő - nem független emberek között szövődik, de veszélyes és ingatag talajon jár, aki ezt az utat választja. Több opciós a dolog. Elhagyjátok a régi társaitokat, együtt kezdtek új életet. De a gyerekek sérülhetnek, és sérülhetnek a személyek a házasságban is. igen, a felelősség a régi élet iránt. szerintem vagy abba kell hagyni egy ilyne kapcsolatot, vagy tiszta vizet önteni a poharakba mind a két oldalon és feladni a régit. Egyébként lebukás és fájdalom lesz a vége pár lopott óráért cserébe
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook