Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sminktetoválás, avagy tartós make-up fórum

Sminktetoválás, avagy tartós make-up (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2014. nov. 9. 13:49
Sziasztok ismeri valaki Balatonfüreden Ági kozmetikát?
853. katicza
2014. okt. 28. 10:53

Sajnos a tapasztalatom az, hogy a sminktetoválók közül nagyon keveset mondanék jó szakembernek.Felhígult a szakma.Megdöbbent kik és milyen áron dolgoznak! Amikor egy szemhéjtetoválás árban megegyezik egy szemhéj plasztikával...ÉS! fél év múlva kikopik.Értem én,hogy mikropigmentált, allergén reakciókat kizáró növényi alapanyagú a festék,DE!ez legyen a tetováló baja.Kérek egy referenciát,egy minimál időtartamra és ha az nem teljesül,kérem vissza a pénzem! Az én felső szemhéj tetkóm 20! éve ott van.(tudom,azokat a festékeket már nem használják,de egye fene 5 évvel is megelégszem;))

Továbbá egy jó tetkósnak nincs szüksége nyomni a reklámokat minden fórumon...Imádom,ahogy közösségi oldalakon fotózzák a friss tetoválásokat,ami még ha jól sikerül is(!!)még rengeteget változik tónusában ,hatásásban. Ja és a hiszti a long-liner körül...a helyzet az,hogy egy igazi profi 70 ezres géppel is csodákat tud művelni!

852. Heni68
2014. okt. 15. 13:15
Sziasztok! Sminktetováláson gondolkodom, ajaksatíron /teljes satírral/.Esetleg valaki csináltatott már Kiss Katalin Edinával /Exkluzív Sminktetoválás/? Illetve tud ajánlani valaki megbízhatót, aki szép munkát csinál? Természetesen az ár nem mindegy!
2014. okt. 12. 16:46

sziasztok van valaki akit meleg szívvel tudtok ajánlani?

Itt ahogy sokan írták nem az ár a lényeg de akiben tényleg meg lehet bízni és az eredmény szép is lesz?

850. Z. Betti (válaszként erre: 849. - Ms.Titok)
2014. okt. 11. 20:25

Igen, én járok még erre felé. Az esetek nagy többségében nem okoz gondot. Nagyon ritkán fordul elő az, hogy annyira beduzzad, hogy zavar a látásban. Feltétlen vigyél magaddal egy jó napszemüveget, mert a fény irritálni fogja.

Egyszerre készül mindkettő?

2014. okt. 10. 19:10
Mennyire gond ha a szemöldök szemhéj tetoválás után autót kell vezetni?
2014. okt. 10. 19:09

sziasztok jár erre még valaki ?

menny

2014. júl. 15. 20:15
846. zsozsobp (válaszként erre: 845. - Z. Betti)
2014. júl. 7. 18:39
Értem, ez jó hír, és szolizni lehet mellette? Meg ugye itt a nyár, plusz rendszeresen edzek, szakad a verejték az emberről, ez meddig okozhat gondot a tetoválást követően? Mi ilyenkor az általános szabály?
845. Z. Betti (válaszként erre: 844. - Zsozsobp)
2014. júl. 7. 17:55

Szia zsozsobp!

Az egyébként sok mindenre allergiás vendégek is szivesen választják a sminktetoválást. A művelet előtt lehetőség van allergia próbát kérni. Én a 18 év alatt mindössze egyetlen allergiával találkoztam, pedig napi szinten sminktetoválok. Az az egy is a szájsatírozás után 1/2 évvel jelentkezett. A bőrgyógyászok ismerik ezt a jelenséget, a túlzott napozás provokáló hatása is kiválthatta. Szemöldöknél, és szemhéjkontúrnál még nem fordult elő.

2014. júl. 6. 21:23

Sziasztok!

Kérdésem a sminktetoválásnám (szemöldök, szemtus vonal) lehet e allergiás reakció, ha alapból allergiás típus vagyok (fű,fa.virág, állatszőr, stb.)

Előre is köszönöm a választ.

843. Z. Betti (válaszként erre: 842. - Souly)
2014. júl. 6. 15:19

Kedves Souly! Örömmel olvasom a kuponos sminktetoválásról szóló kedvező tapasztalataid. Kivánom, hogy a teles gyógyulás (4-6 hét) után is ugyanez legyen a véleményed. Egy sminktetoválásról nagyon korai véleményt alkotni 1-2 héten belül. Nagyon sokat fog még változni, és a végső színt és formát kb. 4 hetesen látod. Most még csak reménykedni lehet a sikerben.

Üdv: Betti

842. Souly
2014. júl. 3. 00:13
Sziasztok!Kedves Mindenkik én is épp válaszuokat kerestem amikor rátaláltam erre a fórumra amit lelkesen el is kezdtem olvasgatni:) Először is én nem szeretnék senkit reklámozni de én úgy gondolom hogy a kuponosok között van ilyen és olyan minőségű is. én pl az utóbbi időben nagyon rákaptam a kedvezményekre és tudok példát és ellenpéldát is mondani. Nemrég voltam egy szalonban egy sima arckezelésen ahol a kupon mindenféle problémásbőrre vonatkozott... nekem szerencsére egyáltalán nem problémás a bőröm csak néha picit grízes de még azt se akarták teljesen megcsinálni... szószerint megcsinálták félig... és most visszatérve a sminktetoválásokra nekem még sosem volt, testtetoválos sincs alapjáraton asszem nyuszi vagyok és félek a tűtől.De szerettem volna megcsinálni a szemöldökömet szálas technikával (én nem értek hozzá ezért választottam ezt)mikor is tegnap bementem egy nagyon full luxus szalonba és ránéztek és mondták hogy nekem ere nincs szükségem. Szakszerű felvilágosítást adtak az egészről és hogy miért nincs rá szükségem aztán ha már ott voltam és adrenalin szintem kissé felemelkedett lelkesen rászántam magam hogy helyette ugyanolyan értékben 10 ezer ft ért kihúzzák a felsző és az alsó szemhéjamat.Jóformán semmit se éreztem inkább picit kellemetlen volt semmint fájdalmas,m pedig nekem nagyon alacsony a fájdalom ingerküszöböm.:) Szóval semmit se éreztemnagyon szépen megcsinálták, nem vérzett be picit be volt dagadva de lejegeltem, ma még picit rossz volt de már a második nap után is úgy érzem hogy kb semmi se történt tegnap:)észrevétel annyi hogy a vonal picit összeugrott hosszúságra amit húzott a tetováló de gondolom ezt korrekcióval lehet szépen javítani:)és a szemöldökömet is kihúzta kicsi felárral nem szálasra hanem simára az is nagyon szép lett. Ezzel csak ezt akartam mondani hogy a kupon lehet jó és lehet rossz reklám is szalontól függő hogyan alkalmazza de ez egy nagyon klassz szalon véletlenül vettem ugyanabba a szalonba gel lakkos kupot is és tegnap mindkettőt megcsinálták:) Szerintem kuponnal nagyon klassz áraik vannak egyébként teljes áron elég drága ... de amit tapasztaltam az minőségre vall ... sose tartoztam még konkrétan egy szépségszalonhoz se mindig csak beugrottam valahova de ezentúl lehet csak oda fogok menni :) jah és most amikor ezeket a sorokat írom már semmit se érzek az egész sminktetoválós történetből csak azt látom hogy szép:)... jah utána kaptam szakszerű ellátást és tanácsokat a tetoválótól a sminktetoválás gyógyulásával kapcsolatban:)szóval lehet jó kuponokat kifogni:)a reklám meg két oldalú Mindenkinek szép estét kívánok:)
841. Z. Betti (válaszként erre: 840. - Masni77)
2014. jún. 29. 17:05

Szia!

Ha profi sminktetoválót választasz, olyan sminktetoválásod készül el, amilyet szeretnél, -és szeretni is fogod. Jó helyre kell menni, mert ott együtt tervezitek, és a végeredmény is olyan lesz, amilyet akartál. Az eltávolítás nem hoz tökéletes megoldást. Ha bizonytalan vagy, ne csináltasd meg! Akkor jelentkezz be, ha 80%-ban biztos vagy, hogy szeretnéd! Arra számítanod kell, hogy a várólista 2-3 hónap!

840. Masni77
2014. jún. 29. 15:39

Kedves Betti, még egy pár kérdés, hátha itt vagy. Teszem azt, tökéletes szakembert választok, de mégsem úgy sikerül a tetoválás, ahogy szeretném, vagy megbánom, vagy x idő múlva másmilyet szeretnék. Szemhéjon milyen lehetőségek vannak az eltüntetésre (lézerezni lehet ott egyáltalán?!) vagy később a forma/szín korrigálására?

Mert szájnál, szemöldöknél még értem, hogy hogyan lehet, de szemhéjnál... ez azért eléggé visszatartó erő számomra...

839. Masni77 (válaszként erre: 838. - Z. Betti)
2014. jún. 27. 22:33
Kedves Betti, köszönöm a gyors választ!
838. Z. Betti (válaszként erre: 837. - Masni77)
2014. jún. 26. 15:14

Patkós Alexandráról és Berényi Zsuzsáról a munkáik alapján nagyon jó véleménnyel vagyok. Szépen, precízen dolgoznak, sok féle technikát alkalmaznak, köztük a legmodernebbeket is. Személyes tapasztalatom nincs velük kapcsolatban, de a 19 éves sminktetováló gyakorlatom, és a fényképeik alapján jó szívvel merem ajánlani Őket.

Üdv: Betti

837. Masni77
2014. jún. 25. 09:52
Patkós Alexandráról és Berényi Zsuzsáról (Szeged) érdekelnének tapasztalatok, hátha valaki mostanában járt náluk... Szemhéjtetoválás érdekel elsősorban. Köszönöm!
836. gloria
2014. jún. 6. 08:31
Sajnálom, hogy igy jártál...Ezért ajánlom továbbra is Méhn Tündét, ő biztos nem adja ki a keze közül a munkát! Nagyon preciz és a végeredmény azonos a berajzolással!!! Nincs zsákbamacska
835. cirmicica77 (válaszként erre: 822. - E889a97d60)
2014. márc. 13. 18:00
Szia, nem tudom, azóta elmentél már megcsináltatni vagy sem, én ehhez a lányhoz fogok menni: sminktetovalasstudio pont hu. Egy Erika nevű lány csinálja, a szt istván körúton van. rengeteg weboldalt átnéztem és sajnos a "nagynevűektől" kivert a hideg, a szálasaik nagyon szabályos egymás melletti vonalakból állnak, vagy imádnak szemöldököt a homlok közepére felrakni stb. Én most épp rejuvival távolíttatom el a régiek borzalmait, utána itt fogom megcsináltatni szálasra. Nézd meg a képeit, van jó pár ami nekem nagyon tetszik, mert itt figyelembe veszik a szemöldök növekedési irányát. Ja és a legfontosabb, a tetováló szívesen veszi, ha viszel képet vagy van valami elgondolásod, nem olyan, mint a többség, amelyik nem hajlandó meghallgatni sem, csak rád erőlteti a kedvenc alakját, fazonját.
834. gloria (válaszként erre: 822. - E889a97d60)
2014. febr. 21. 06:55
Nikita, én Méhn Tündét ajánlom. Nekem is ő csinálta. Ebben az országban ő a legprofibb, gyönyörűen dolgozik, 3D-s szálazott lett a szemöldököm és tegnap pedig ajak teljes satir. Sajnos időpontra hónapokat kell várni, de megéri, mert ez mégiscsak az ember arca és ha elrontják, akkor nézegetheted évekig...
833. Aliz76
2014. febr. 16. 17:24

Sziasztok! Nekem is hasonló a problémám, ami Nessy 86-nak volt. Szemhéj tetoválás, utóápolásként azt mondták, hogy ne kenjem semmivel. Kb két hét után esett le mindkét szememről egy jó adag vastag megkövesedett valami, szempilliámmal, és sajnos festékkel együtt. Egyszerűen nem fogta be a festék, csak itt-ott a szemhéjam. Nagyon felhéborodtam, hisz utósminkelés nélkül nem tudok kimenni utcára sem, mert csúnya. Mitől lehet ez? Mire figyeljek oda, ha túl leszek a kb másfél hét múlva lévő korrekción?

Nessy, ha még olvasol, és itt vagy, nyugtass meg, hogy korrekció után minden rendben volt. :(

Köszönöm előreis a válaszotokat.

832. helene_
2014. febr. 9. 18:39

az is erdekelne, hogy van az,h.egyesek 7 ezerert is tudnak kuponozni, amig a masok 40-50 ezret is elkernek.

nyilvan szamit a gep, meg a festek, na de akkor is!


en 2 eve nagyon tuti, felkapott helyre mentem, nagyon regota tetoval azilleto, meg mellbimbot is, csak erre specializalodott, nagyon jo hire van. long time liner szemoldok+ szemhej tetkot csinaltattam, gyonyoru lett, de mar nagyitoval kell keresni, es frissen is eleg halvany volt!

most ugy latom, egyeseknek csak a nevet kell megfizetni, de annyira megsem megy jol nekik, kulonben miert hirdetnenek orrba-szajba???

831. Z. Betti (válaszként erre: 829. - Manó2004)
2014. febr. 8. 12:50
Szia! Priviben küldök elérhetőségeket ajaksatírokról. Üdv: Betti
830. helene_
2014. febr. 5. 16:25
Koves Katalinrol info/sajat tapasztalat/barmi?
2014. febr. 4. 14:15
Sziasztok! Valaki tudna képeket mutatni szájtetoválásról? Teljes satír, vagy csak félig? Kicsi vékony szám van, amit egy kicsit ezáltal formásítani szeretnék. Melyik a jobb megoldás? A szemműtét miatt egyenlőre a többi még tárgytalan. Köszi
828. mel79 (válaszként erre: 826. - E889a97d60)
2014. jan. 30. 13:08
Szívesen!!!mert szálasat akartam és máshelyt kedvezőbb volt a szálas,egy árba a sima szemöldök tetoválással!!de végülis sima lett,így utólag bántam.....egyik barinőm odaküldetem,mert neki elrontotta egy tetkós,mondtam vissza ne menjen ahhoz,mert szőrnyűű volt,aztán nézheti egy életen át!!Zsuzsa kilézerezte,és tetoválta,nagyon szép lett!!addig még úgy nem nagyon láttam munkáját csak fotón,és nem nagyon bíztam benne sajnos,mert nekem az ő tetoválása nem tetszett ami magán van((......most így hogy láttam már több mukáját is utána élőben,így csak ajánlani tudom!!Én hogy hozzá megyek az biztos!!!
827. manó2004 (válaszként erre: 825. - Mel79)
2014. jan. 29. 18:23
Sziasztok! Magyar Zsuzsanna tényleg csodálatosan dolgozik. A Facén elég sokszor megjelenik, képekkel, akciós kuponokkal is. Sajnos nyerni még nem sikerült! De a munkái álomszépek!
826. e889a97d60 (válaszként erre: 825. - Mel79)
2014. jan. 29. 16:45

Szió, köszi szépen Mammut még közel is van hozzám 10perc :)

Hogyhogy végül nem hozzá mentél ha ennyire jónak találod?

825. mel79 (válaszként erre: 822. - E889a97d60)
2014. jan. 29. 16:08
Szió!!!A Mammutba Magyar Zsuzsanna!!nagyon szépen dolgozik!precíz!!enyém vgülis nem szálazott lett,mert nem is hozzá mentem,de már bánom,mert heges lett kicsit,meg nem lettem elégedett a végeredménnyel!!!De még egyszer átüttetem,és csakis rá bízom!!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook