Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sminktetoválás, avagy tartós make-up fórum

Sminktetoválás, avagy tartós make-up (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
884. szédült-napraforgó (válaszként erre: 876. - Nkltt)
2015. júl. 14. 20:34
Szia, lehet, hogy sokaknak visszatetsző lesz amit írok, de feltételezem, hogy mindenki segítő szándékkal, vagy őszinte véleményekért jött ide. Megnéztem a két sminktetováló munkáit, akiket kérdeztél. Hangsúlyozni szeretném, hogy személyesen egyiket sem ismerem, élő munkáit nem láttam....csak a honlapos és a facebookos referenciákat. A saját véleményem az, ha rólam lenne szó én messzire elkerülném mindkettőt, mert a föld alá kaparnám magamat, ha nekem olyan szögesdrótos szemöldököt varrnának az arcomra, mint a másodiknak említett hölgy egyik munkája, de ennél semmivel sem bizalomkeltőbbek az elsőnek említett tetováló satírozott szemöldökei. Természetesen ízlések és pofonok, akinek ez tetszik, annak hajráááá...... Láttam már ezeknél borzalmasabbakat is, és olyankor azt kérdezem magamtól, hogy Úr Isten, ezeknek ez tényleg tetszik?! Az a nagy helyzet, hogy tele a piac kontárokkal ( és mielőtt ismét személyeskedést gondolna bárki is, nem a két kérdezett hölgyre írom) akiknek úgy ahogy van el kellene törni a kezét, hogy senkivel ne művelhessenek ilyet. Kegyetlenül hangzik de így van... évekre elrendezhetik az arcotokat. Mindig nézzetek referenciát, bárkihez is mentek....enélkül nem szabad . Bocs a kemény véleményért, de kikívánkozik belőlem, ha ízléstelen munkákat látok, és sajnálom azokat, akik viselni kénytelenek. Ezt gondolom, természetesen bárki gondolhatja másként:) Kívánom itt mindenkinek, hogy elégedett legyen, és elsőre találja meg azt, aki tényleg szépen dolgozik, ne úgy mint én, akinek ez csak ötödikre sikerült.
2015. jún. 20. 10:44
Sziasztok, most frissítették a szálazott szemöldöktetoválásomat és a számat. Csak a szemöldökről tudtam most képet feltenni, mert a számból nem sok látszik, még varratos. kb 6 éve tetováltatok. Az ötödik sminktetováló vált be, előtte borzalmas eredmények születtek, némelyik rémálom kategória volt. Ajánlom mindenkinek, hogy nagyon járjon utána, kérjen referenciákat, mielőtt bárkinek is a keze alá fekszik. A sminktetováláshoz nem elég kozmetikusnak lenni, és egy tetováló tanfolyamot elvégezni. Kell hozzá a megfelelő technológiai háttér mellett szépérzék, kiváló, biztos kézügyesség, kifinomultság, ezt a saját káromon megtanultam. Tettem fel képet a szemöldökről, amiről annyit kell tudni, hogy az eredeti szemöldököm már majdnem nullára kopott. A mostani tetovált szemöldököm egyben szemöldök emelés is, mivel az évek folyamán lejjebb ereszkedett. Optikailag nyitottabbnak hat a tekintet. A fájdalomról annyit, hogy a szemöldök érzéstelenítővel zéró... az ajak érzéstelenítővel is fájdalmas.... néha a könnyeim is folytak, de természetesen ki lehet bírni:)))
882. Bomogács (válaszként erre: 876. - Nkltt)
2015. máj. 27. 16:25
Szia!Ha még aktuális:én Nagy Csillánál voltam kb 10 éve.Maximálisan ajánlom.Precíz,rengeteg féle színből választhatsz.Nem olcsó,de utána nem kell hogy pánikszerűen keress vkit aki kijavítaná az elrontott munkát.Nekem teljes szájsatír volt,most is szép,viszont a kezelés fájt.Én nem adattam injekciót be,túlélhető, de potyogtak a végén már a könnyeim.Arra számítani kell, pár napig úgy fogsz kinézni mintha ajakfeltöltés után lennél, a szín is élénkebb.Kell 2-3 hét, mire a végleges szín látszódik.
2015. máj. 27. 12:26

Sziasztok!


Pilát Erika saját magáról írt jó véleményt, hogy még több vendége legyen. Nem feltétlenül kell elhinni az itt szerepelt véleményt, mert a nevek mögött bárki lehet. Pl rossz véleményt írhat egy másik sminktetováló is. Egy ismert nagy befolyásoló személyről írnak fórumokba rossz véleményt az a Fórum szerkesztők egyből törlik, róluk nem jelenítik itt meg a rossz véleményt.

880. Z. Betti (válaszként erre: 879. - Kamforka)
2015. máj. 23. 18:52

Mi hosszú éveken át fogorvosi érzéstelenítéssel készítettük az ajaksatírozást.

Még gyakorlott fogorvos után is előfordult azonban, hogy az ajak 1/4-e nem érzéstelenedett el. Vannak ma már olyan jó érzéstelenítő krémek, hogy ha félsz a szuritól, akkor is bevállalhatod az ajaksatírt. Tény, hogy egy jól sikerült fogorvosi érzéstelenítés sokat segít.

2015. máj. 19. 10:02

Aki fél a fájdalomtól szájtetoválásnál, egyszerűbb ha előtte elmegy a fogorvosához.

Ő be tud adni úgy fájdalomcsillapítót, hogy ne dagadjon fel a száj.

És akkor akár végig is tudja aludni a tetoválást :)

2015. máj. 17. 19:50

Sziasztok!


SMINKTETOVÁLÓ TANFOLYAMOT! keresek, tud valaki segíteni hol érdemes megcsinálni? :)

877. Zso1955 (válaszként erre: 876. - Nkltt)
2015. ápr. 16. 09:46

Szia, nkltt


nézd meg Pilát Erikát, csak jót tudok mondani. Profi, precíz, kedves. Hátránya, hogy várolistára kerülsz mert rengeteg a munkája, nem véletlenül, de volt, hogy visszamondás miatt hamarabb tudot fogadni, vagy csak szerencsés vagy :).

876. nkltt
2015. ápr. 9. 10:41

Sziasztok!


Profi sminktetoválót keresnék Budapesten. Ajak félsatírozást szeretnék csináltatni.

A neten nézegettem Murguly Erikát, és Nagy Csillát (Sine Que Non szalon)

Valaki volt már náluk?


Köszi!


(Rajtuk kívűl is ha ajánlatok valakit személyes tapasztalat alapján megköszönöm!

875. Z. Betti (válaszként erre: 874. - No_no)
2015. márc. 23. 19:02
Körülbelül 45-45ezer Ft-ra számíthatsz, de ez egy középárnak számít.
874. no_no
2015. márc. 20. 21:53
Sziasztok, szemöldök korrekción (csak szálas) és nagyon szolid szájkontúron gondolkodom (inkább csak körvonal egy helyen korrekcióval), kb milyen költségre számítsak? Köszönöm a választ!
2015. márc. 4. 20:12

Sziasztok! Elhatároztam, hogy áprilisban szeretnék sminktetoválást csináltatni. Föleg szemöldök miatt, az enyém elég egy része elég kis haloványka. És addig nézegettem a képeket a neten, hogy most már a szemhéjamat is zeretném tetováltatni. :-)

Viszont allergiás vagyok elég sok mindenre, és nem a tüsszögös fajta, hanem az ekcémás reakciót kiváltó. :-( Pl hajfestékekkel rendszeresen gyülik meg a bajom. Illetve ha sminkelek, szinte mindegy milyen márkájú sminkekkel, a szemem addig könnyezik, amíg minden festék eltünik a környékéröl.

A tetoválás is kiválthatja az allergiás reakciót? Van esetleg köztetek olyan, akinek van ezzel kapcsolatban személyes tapasztalata? Köszi elöre is a segítséget. :-)

2015. febr. 11. 09:22
Jó sminktetoválónál ez elvétve(se) fordul elő. A korrekciónál javaslom, hogy ezeknek az eltéréseknek a tűpontos kijelölésével kezdjetek! Ha ez sikerül, akkor van remény, hogy a korrekciónál tökéletesíthető a végső eredmény. ( korrekcióra érdemes 4-6 hetet várni, mert akkor egyértelmű a beépült pigment színe, mennyisége és a kialakított forma is)
871. bb248
2015. febr. 10. 21:55
Sziasztok!Tegnap készült szemöldök tetoválásom,természetesen miután megrajzolta a kozmetikus ellenőriztem,tetszett a forma,így hozzálátott a végeredmény azonban kicsit más lett. Az egyik picit fentebb sikerült és a szemzugtól kintebb is. 3-4 hét múlva megyek korrekcióra vissza. Szerintetek ez korrigálható teljesen? Vagy számítsak utána is eltérésre?
2015. jan. 30. 18:25
Ha igazán szép természetes szemöldökre vágysz, mert a sajátod a szedegetéstől kikopott, keresd a japán mikroszálas szemöldököt! Még viszonylag új nálunk, de minden korábbi technikánál szebb, természetesebb hatást lehet vele elérni.
869. Jucci86 (válaszként erre: 868. - Katicza)
2015. jan. 26. 22:08

Hogy long time liner gép e azt nem tudom,igazából annyit mondtak hogy valamilyen lézer van a gépet ami közvetlen rámegy a frissen tetovált részre és ettől szebben és gyorsabban gyógyul.Azt nem említették hogy ettől lenne fájdalommentes.Mondjuk én nagyon laikus vagyok nem értek hozzá.

De már csak 2 nap és kiderül minden :)

868. katicza (válaszként erre: 867. - Jucci86)
2015. jan. 18. 09:29
Azt hiszem könnyen kideríthető. Rákérdezel,hogy az érzéstelenítés avagy a gép miatt "fájdalommentes". Long liner-nél ami most felkapott (nem fájdalmas,de nem is tart 1-2 évnél tovább) kevéssé fáj, a régi gépekkel kevesen dolgoznak,mert ahhoz vér profizmus kell. A tű szántás mélységét a szakember irányítja.Nagyon elérzésteleníteni...(profiktól hallottam) nem szerencsés,mert az ernyedt arc izomzat megtévesztő.Ha csak nem előtte rajzolják be.Node nemsokára mesélsz úgy is!
867. Jucci86
2015. jan. 13. 19:02

Köszönöm szépen a válaszokat.Az az igazság,hogy bevállalom:-) 28-án megyek.Majd beszámolok milyen a fájdalom mentes tetoválás.

A szemöldökömnél is a korrekció volt a rossz,az első alkalom nem volt vészes.

Majd kiderül.....

866. Z. Betti (válaszként erre: 864. - Jucci86)
2015. jan. 13. 14:17
Ha így hirdetik, elképzelhető. Léteznek ugyanis nagyon jó érzéstelenítők, igaz, hogy horror áron, de megéri.
865. katicza (válaszként erre: 864. - Jucci86)
2015. jan. 13. 07:35
Jucci olyan csak a mesében..ha már a szemöldök is fájt ,ami alatt és konkrétan aludtam:) a szájjal meg se próbálkozz!
864. Jucci86
2015. jan. 12. 15:28

Sziasztok!

Érdeklődnék hogy kinek mi a tapasztalata a fájdalom mentes sminktetoválásról.Valóban fájdalom mentes?

A szemőldököm tetoválva van és nem volt éppen kellemes...

A szemhéjamat szeretném de így nem hiszem hogy kibírnám.Ezért gondolkodtam ezen a "fájdalom mentes" megoldáson.

Ja és van valakinek budapesten a dream kozmetikáról valami tapasztalata?

Köszönöm!

Jucci

863. susi555
2015. jan. 10. 09:50

Sziasztok

hallott már valaki Korányi Szilvia kozmetikus mesterről?Ő éppen most kuponozik.Várom válaszaitokat akár priviben is.Előre is köszönöm!

862. katicza (válaszként erre: 858. - Indie)
2014. dec. 6. 18:52

2 út van:

1. Lézer (adok elérhetőséget kinél)

2. Csak rendkívül ügyes tetoválónál aki savval és bőrfestékkel dolgozik.


Mindkét esetben több alkalmas eljárás.

861. katicza (válaszként erre: 857. - Z. Betti)
2014. dec. 6. 18:50
Nekem is egyszerre történt, végre megtaláltam azta tetováló hölgyet (pedig sokat ismerek)aki 40 éve a szakmában,átlag áron és vérprofi.Most először mondom azt hogy gyönyörű munka.A fájdalom meg nem itt kezdődik..Más kérdés,ha a szakember érzi soknak a feladatot,akkor nem szabad erőltetni.
860. Z. Betti (válaszként erre: 854. - Ms.Titok)
2014. dec. 3. 18:07

Az Ági kozmetikát nem, de a tulajdonosát én ismerem. Mit szeretnél tudni róla?

Üdv: Betti

859. Z. Betti (válaszként erre: 858. - Indie)
2014. dec. 3. 18:05
Kiszedetni nem lesz egyszerű. Megírnád privátban, hogy hol készült?
858. indie
2014. dec. 3. 12:40
Én is kuponossal voltam szemöldöktetováláson. Soha többet. Mehetek leszedetni. :/
857. Z. Betti (válaszként erre: 856. - Ms.Titok)
2014. dec. 2. 20:17

Bátor vagy.Én nem szívesen készítek egyszerre 2 dolgot. Belefárad a páciens a fájdalomba, na meg én is.-Bár a mai modern érzéstelenítőkkel lényegesen lecsökkenthető a fájdalom. Szívesen megnézem ha küldesz képet.

Üdv: Betti

856. Ms.Titok (válaszként erre: 850. - Z. Betti)
2014. nov. 26. 18:37
Szia Betti igen minden tegnap készült szemhéj alsó felső és a szemöldök :)
855. katicza
2014. nov. 14. 07:19
Nem :(
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook