Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sminktetoválás, avagy tartós make-up fórum

Sminktetoválás, avagy tartós make-up (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
824. farah
2014. jan. 23. 11:49
Csakis kozmetikus.
2014. jan. 23. 10:55

Ti melyikről mit gondoltok? Kiben lehet jobban bízni? Hol az egyikben hiszek, hol a másikban.

1. Tetováló szalon (csak ezzel foglalkoznak)

2. Kozmetikus

Köszi

2014. jan. 21. 21:11

Sziasztok,

Tudna nekem ajánlani valaki megbízható, jó sminktetóválót Budapesten? Minél természetesebb, szálazott szemöldököt szeretnék csináltatni van saját csak szeretnék sűrűbbet,sötétebbet :)

Köszönöm előre is!!

2013. dec. 18. 15:29

A tetkóm most 10 napos és csodás hús-színre érett be a számon. A szám eléggé tartós, az több, mint két éves volt, igazából, még most sem lett volna feltétlenül muszáj áthuzatni.

A szemhéj még tartósabb . Nálam legalábbis ez a tapasztalat.

2013. dec. 18. 15:23

Szia Betti! Az enyém nem kuponos. Pont azt írtam, hogy ne kuponozzon, spórolgasson ezen senki. Kb 7-8 éve tetováltattam legelőször és sok a rossz tapasztalatom, százezreket dobtam ki az ablakon szó szerint, pedig nem is volt kuponos.

Sok kókler után találtam meg azt , aki végre türelemmel és hozzáértéssel.rendbe tette mások szemetét. Ha láttátok volna, hogy milyen szemöldököket csináltak...Jézusom. Ez, amit a képen láttok már a javított tetoválás színének frissítése. Tudom, milyen lesz a végeredmény, és azt is, hogy nálam előbb fakul, mint sokaknál, ugyanis napon dolgozom tavasztól őszig, és nem tudom folyamatosan kenni magamat fényvédővel. Másfél évente áthúzatom, mivel majdnem fekete a hajam és nekem emiatt nem tetszik, ha már picit megfakul. De ez legyen a legnagyobb gond....Végre egyezik a két szemöldököm formája, és a szálazás sem olyan, mint egy rozzant léckerítés.

Ami még tapasztalat, hogy semmilyen "diploma" meg egyéb elitpartnerség cím ( ez utóbbi LTL -nél)nem garancia a szép munkára. Ez is személyes tapasztalat sajnos. Lehet, akármilyen "csodamasina", ha tehetségtelen kézben van. Véleményem szerint érdemes referencia fotókat megnézni, mert azért az nagyon sokat elárul.

Szóval sminktetoválással tényleg ne kuponozgasson senki, mert igaza van a Bettinek, hogy aki minőségi munkát végez, annak tele a naptára, nem kuponokkal fogja a vendégeit.

Szerintem ez a fórum kiváló lenne arra, hogy rakjatok fel képeket, mert nagyon nagy segítség az másoknak, nem beszélve arról, hogy hiteles a forrás.

819. Z. Betti (válaszként erre: 818. - Szédült-napraforgó)
2013. dec. 13. 20:38

Szia!

Megnéztem a képeid. Ebből a gyógyulás után nagyon szép sminktetoválás is lehet. Azt azonban tudd, hogy sokat fog még változni! A 4 napos kép még csak a reményt csillantja meg. Ha ma már kuponnal is ilyen szép sminktetoválások születnek, akkor érdemes volt korábban felhívni a figyelmet a buktatókra.

A sminktetoválás értékét, a szép formán túl, a tartóssága adja. Az pedig 1-2 év múlva derül ki.


Üdv: Betti

818. szédült-napraforgó (válaszként erre: 806. - Z. Betti)
2013. dec. 12. 20:07
Teljesen igazad van Betti... nagy csapda a kuponozás, mégis hányan bevállalják....
2013. dec. 12. 19:58
Ja a szemöldökömről annyit, hogy az eredeti sajnos csak pár szál- szó szerint, amit nem hagyok meg, mert idiótán fest:)
816. szédült-napraforgó (válaszként erre: 808. - Hodobarbi)
2013. dec. 12. 19:53

Szia Barbi!

Bárcsak ismertem volna a Tündét jópár évvel ezelőtt is, a kutyám sem lett volna sánta.

Drága az relatíve.... nekem sokkal többe került , amit a "szakbarbárokra" kiadtam.

Háta istennek rátaláltam a Tündére. Nála drágábban és sokkal olcsóbban is csesztek el tetkót rajtam.

Tapasztalatból mondom, hogy ne az ár legyen a döntő. Az arcotokról van szó. Amit "odavarrnak" azt nem lehet csak úgy letörölni. Ehhez a munkához nem elég a sminktetováló bizonyítvány, mert ez művészet, szépérzék, kifinomultság, baromi jó kézügyesség kell. Én rengeteg honlapot megnéztem és az egy kezemen meg tudnám számolni, hogy ki az, akinek megengedném, hogy hozzám nyúljon. Lehet, hogy én vagyok túl nagy igényű, de jópár oldalt nézve azt mondtam: Úr isten.... és még reklámozza is magát?! De ez még nem elég, mert van akinek ez tetszik is?! Akit ajánlhatok: A Berényi Zsuzsa ( Budapest és Szeged... ha jól emlékszem) A Dermisz Kozmetika Fonyódon, és nem utolsó sorban, hanem a sor elején a Méhn Tünde Pécs- Budapest.) Nézzétek meg a honlapjukon a képeket és nem fogtok csalódni. A Tündéről el szeretném mondani, hogy ami jellemző rá, az a mérnöki precizitás, ahogy megtervezi a munkáit. Ennyit sehol, senki nem foglalkozik a tervezéssel. Én hétfőn voltam nála teljes szájsatír frissítésen és szálazott szemöldök frissítésen. Ma jött le reggel a varrat, a számon még fog lenni egy pici utóvarratosodás, hétvégére gyógyult lesz.

A szemöldökömről azt kell tudni, hogy egy teljes satírozott szemöldökből lett kialakítva a mostani szálazott eredmény. A számat nézzétek meg. Megmondom nektek, hogy felül is és alul is kb másfél miliméter ami nem a saját szám. Azt akartam, hogy növeljük meg természetes hatással a számat, hogy az ne váljon el az eredetitől. Teljesen szájszínt kértem. Én nagyon meg vagyok elégedve. Szóval nem érdekem, h a Tündét ajnározzam, mert anélkül is rengeteg a vendége és ezt mind a munkájának köszönheti, és higgyétek el, megéri a pénzét. Inkább várjatok és rakjátok össze a pénzt, de soha ne az anyagi döntsön arról, hogy kinek a keze alá fekszetek.

815. Nessy86 (válaszként erre: 814. - Z. Betti)
2013. nov. 3. 12:30
Azt hiszem kezd tisztulni a kép :) Sejtettem, hogy ez így nem normális, de hozzá nem értőként hallgattam a szakemberre. Kár, hogy nem előbb kerestem rá a fórumra, de remélem még nem késő és a korrekció jobban fog sikerülni. Nagyon köszönöm a sok segítséget!! Jó látni, hogy vannak még ilyen emberek :)!
2013. nov. 3. 12:18
Pontosan azért kell kenegetni, hogy segítsük a sebgyógyulást, és ne legyen száraz és merev a pörk!
813. Nessy86 (válaszként erre: 812. - Z. Betti)
2013. nov. 3. 11:51
Igazából nem arról van szó, hogy nem adott egyáltalán felvilágosítást, hanem azt mondta, ne kenjem semmivel, max. aloe verával nehogy felázzon a heg. A szempilláim azért estek ki mert próbáltam leszedni a már néhány napja elengedett heget(2 hét után), amit csak az tartott és mivel bele volt tapadva és kemény, merev volt, jött vele néhány pillám is. Másnak, akinek szintén ő csinálta, egy hét után leesett a pörk..Nem is értem.. Köszönöm a Bepanten tippet is :)
812. Z. Betti (válaszként erre: 811. - Nessy86)
2013. nov. 3. 08:09
Az, hogy az utókezelésről nem adott felvilágosítást, -nagy szakmai igényességre nem vall. A pörk leesése nem kell, hogy a szempilláid elvesztésével járjon! Sőt! Ha azzal jár, akkor a tetováló gép valószínű nem elég jól szabályozott, ezért a kelleténél nagyobb sérülést okoz. Erre utal az is, ha sokáig, és vastag var borítja a sminktetovált területet. Jobb híjján az utókezelésre használhatod a gyógyszertárban recert nélkül kapható Bepanten krémet.
811. Nessy86
2013. nov. 2. 21:17

Köszönöm a gyors válaszod!!!

18-án megyek korrekcióra, vagyis 5 hétre rá. Nem tudom, hogy milyen géppel és pigmenttel dolgozik, sajnos nem vagyok annyira jártas a dologban. Egy ismerősömnek csinált szem, száj és szemöldök tetoválást,(kb egy hónappal előtte) ami nagyon megtetszett, ezért mentem hozzá, és mert 15 éve tetovál. Krémet nem javasolt, még színfrissítésről sem beszéltünk. Egyenlőre örülök ha látszódni fog egységesen. Érdemes lenne korrekció után kennem valamivel? Van arra valamilyen módszer, hogy a heg ne a szempillámmal együtt essen ki?

810. Z. Betti (válaszként erre: 809. - Nessy86)
2013. nov. 2. 20:48

Szia! Mgnéztem a képeidet, valóban nagyon kevés pigment maradt benn elsőre. Még 4 hetes korig sötétedhet egy kicsit. Milyen géppel, és milyen pgmenttel készült? Láttál referencia fotókat mielőtt ennél a sminktetoválónál döntöttél? A frissen készült kontúrról készült kép nagyon bizalomkeltő, de érdemes megnézni néhány éveset is. A korrekció után mennyi idővel ajánlja a színfrissítést? Ez valami támpont lehet arra vonatkozóan, hogy mennyire lesz tartós az elért eredmény. Korrekcióra mindenképp el kell menni! Esetleg érdeklődjél, hogy van e másik, mélyebb fekete pigmentje!

Üdv: Betti

809. Nessy86
2013. nov. 2. 20:01

Sziasztok!

Közel 3 hete készíttettem felső szemhéj tetoválást. 2 hét után esett le a pörk. A kozmetikus azt mondta, hogy mivel fehér bőrű vagyok,mindenképp kell korrekció, nem lesz elsőre olyan élénk, mint amilyet szeretnék.. Csakhogy a jobb szememnél középen nem halvány, hanem nem látszik. Ennek valóban így kell kinéznie? Tettem fel képet a tetoválás napjáról és 3 héttel későbbről is.(korrekció előtt) Kíváncsi vagyok a véleményetekre... Előre is köszönöm!

808. hodobarbi (válaszként erre: 807. - Reka0331)
2013. okt. 27. 10:21
Szia! Méhn Tünde, gyönyörűen, precízen dolgozik, de borsos áon!
2013. okt. 20. 23:42

Sziasztok!


Régóta gondolkodom szemőldöktetováláson (csakis szálazott technikával).

Unom az állandó ceruzázást, ha befestem az is csak pár napig tart!:(

Régóta nézegetem már a különböző sminktetoválók oldalait, de tanácstalan vagyok!

Budapesten ajánljatok légyszi valóban szépen dolgozó kozmetikust.

Köszönöm!:)))

2013. szept. 21. 11:48

Szia Eri!

Jó régen tetted már fel a kérdéseidet, de úgy látom nyilvánosan senki sem válaszolt. Én most megpróbálok.

A szemhéjkontúr, tetoválás után, másfél hétig gyógyul, tehát addig ápolgatni, krémezni kell. Ajánlatos ezért legalább 2 hetet várni a 3D pilla felrakásával. Korrekcióra minden esetben szükség van, mert az első alkalommal nem lehet olyan mennyiségű pigmentet bevinni a bőrbe ami aztán évekig szép kontúrt eredményez.

A száj sminktetoválásánál a félsatír szép, természetes lehet, ha jó a színválasztás, és elég dús az ajak ahhoz, hogy az átmenetet az ajakpírba jól ki lehessen alakítani. Ellenkező esetben tényleg úgy néz ki, mintha lenyaltad volna a rúzst.

Az árakról csak annyit, hogy mindannyian szeretnénk Trabant áron Audi-t venni, de ez nem jön össze.

Ahhoz, hogy valaki szép szájsatírt tudjon készíteni, sok minden kell. Kell egy több milliós precíz gép, drága pigmentek, sok százezer forintért megszerzett tudás, és még sorolhatnám hosszasan. Ha valaki szépen sminktetovál, az nem kuponozik... Ha mégis, akkor a kuponos sminktetoválást nem ő fogja elkészíteni.

Mindenki a saját bőrét viszi a vásárra. El kell dönteni, hogy megéri-e. A Betty Sminktetoválás... Fb oldalon sok száj látható.

Üdv: Betti

805. zazé
2013. aug. 18. 14:46

Sziasztok!

Több dolgot szeretnék kérdezni.

Az egyik kérdésem az, hogy felső szemhéj tetoválása után mikor lehet 3D műszempillát feltetetni? És korrekcióra minden esetben szükség van?


A másik pedig az, hogy szeretnék majd félsatírt is készíttetni, de nem igazán találok a neten jó képeket róla. Azt olvastam, a félsatír természetesebb hatást nyújt, mint a száj teljes satírozása. A félsatír viszont kicsit olyan nekem, mintha félig lenyaltam volna a rúzst:-)


Nem tudom, hová, kihez mehetnék, jó lenne, ha tudnátok ajánlani valakit, aki megbízható, szépen dolgozik és nem horror árakon...

A szemhéjra kupont vettem, de satírnál nem tudom, bevállaljam-e, hogy ismeretlen heyen csináltatom...



Köszi, ha segítetek!

Eri

804. Alexa16 (válaszként erre: 803. - Z. Betti)
2013. júl. 6. 09:37

Köszönöm Betti a válaszodat:-)

Nagyon vigyázok rá.

Igen teljesen más, mint a tetoválás napján, igaz akkor be is volt duzzadva a szemhéjam, nagyon tetszett is, és koromfekete volt.

Kaptam egy stiftet azzal kenem, de éjszakára Bepantent teszek rá.

Már elég szépen gyógyul.

júl 23-án lesz korrekcióm, majd írok mindenképpen:)

Remélem a korrekció után szép lesz:-)

803. Z. Betti (válaszként erre: 801. - Alexa16)
2013. júl. 4. 18:32

Szia Alexa!

Ha már kérted, -megpróbálok a tapasztalataim alapján válaszolni. A referencia fotók egy kicsit csalósak. A sminktetoválás után készültek nem a valós eredményt tükrözik. Az természetes, hogy a kontúr a gyógyulás során zsugorodik. Amikor leesik a pörk, a ténylegesen kialakuló színnél világosabb a kontúrod. Szép fokozatosan fog kialakulni a szine. Arra figyelj, hogy a felvilágosításban hallottakat maradéktalanul betartsd! Kölönösen a víz, napozás és a szauna kerülendő. A 2 kenőcs közül én inkább a "sima" Bepanthent ajánlom. ( A szalonban kapott utókezelő után ) Számolj be légyszíves a fejleményekről!

Üdv: Betti

2013. júl. 4. 13:50
Sziasztok èn Kondor Zsuzsànàl csináltattam Zuglóban a szemhéjtetoválásom.Gyönyörű lett;Zsuzsa is nagyon kedves volt .Csak ajánlani tudom mindenkinek.
801. Alexa16
2013. júl. 1. 15:21

Sziasztok,

én egy hete voltam szemhéjtetováláson szintén a Magyar Zsuzsa szalonjában, de nekem nem ő maga készítette, így a Cosmós kuponnal 19500,- ba került érzéstlenítéssel együtt, ami feláras. 2000,- A Lidocain ingyenes, de az nem ér semmit (ezt hallottam). Én tapasztalatlan vagyok, ez volt az első, ezért kérdezem tőletek, hogy normális-e, hogy a vonal több mint a felére zsugorodott, és hogy itt-ott szürkés.Nagyon picit még varros. Szerintetek mire számíthatok?

A Bepanten plussz vagy a sima Bepanthen jobb szerintetek.

Betti kérlek írj Te is.

Köszi

2013. jún. 21. 23:07
Köves Katalint senkinek sem ajánlom nagyképű beképzelt és lekezelő és még csak nem is annyira profi mint amennyire azt hiszi magáról! Tudok nála jobbakat de most nem kezdem el sorsolni viszont akikre gondolok itt sok pozítivat olvasok róluk!
799. Daphnee
2013. máj. 23. 19:33
Én Magyar Zsuzsánál készítettem, ő sem olcsó, de nagyon szépen dolgozik! Én szintén csak profit ajánlanék!
798. sylvia31 (válaszként erre: 795. - Exdur)
2013. máj. 23. 19:11
Szia!Nézd meg a neten Méhn Tünde munkáit!Nagyon drágán dolgozik de gyönyörűen!Nem tudom mennyit szánsz rá de helyrehozni az esetlegesen nem jól sikerült tetoválást na az sem lenne olcsóság meg utána járás fájdalom stb.Szerintem érdemes profival készíttetni!Remélem tudtam segíteni:-)!
797. Cukkancs (válaszként erre: 795. - Exdur)
2013. máj. 23. 11:24
én se tudok segíteni sajnos, de engem is érdekelne :)
796. Exdur
2013. ápr. 27. 11:06
Köszönöm a sok sok SEMMIT! :)
795. Exdur
2013. márc. 31. 17:56

Sziasztok!


Szeretnék alsó felső kontúrt tetováltatni. Baromi sok szalon van, ahol csinálnak, de képet bárki bárhonnan lenyúlhat referenciaként. Ennek okán szeretnék tanácsot, javaslatot kérni, hogy kit ajánlotok Budapesten?! Természetesen az árak is érdekelnek.

Köszönöm.

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook