Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kalcsú Kati sminktetoválás fórum

Kalcsú Kati sminktetoválás (beszélgetős fórum)


2019. szept. 26. 13:06

Ez most komoly?

Én is Kalcsú lányaihoz készülök.

Nem azért szánok rá horror árat hogy a végén ne az elvárt eredményt kapjam.

2018. aug. 29. 15:32
Az!
2018. aug. 29. 14:17
Harom hete voltam itt a Vikinel. Barn zsemoldokom beszeltunk meg a szoke hajamhoz. Ehelyett lett egy szurkes fekete szin. Borzasztoan nezek ki. Nagyon meg bantam hogy ide keveredtem, negy evig kerestem profi helmet. Kalcsu Kati biztosan Jo de figyhetne az embereire jobban hogy megis mit csinalnak. Most majd mehetek lezereztetni. Szegyen!
2009. okt. 26. 21:18
Senki nincs sminktetoválás témában?:(
2009. okt. 25. 17:40

Én kozmetikus tanuló vagyok, május környékén fogok végezni ha minden jól megy, de imádom a szakmát...


Igen hallottam róla, hogy Katinál dolgozok is nagyon profik, és igényes munkát végeznek.

Ezért szeretnék oda menni...


És valóban gyönyörű tud lenne egy szálazással elkészített szemöldök ha azt egy tényleg hozzá értő, szakember végzi..

Ezért kérdezősködöm,érdeklődöm, minél többet tudjak meg a témáról.

Egyébként szemhéjon is gondolkodtam, de az még a jövő zenéje...

2009. okt. 25. 15:55

Szia!

Én Kalcsu Kati kozmetikájában (Bp.,Váci u.) tetováltattam kb. 3 éve az alsó szemhéjam... igaz nem Ő csinálta, hanem egy alkalmazottja. Sajnos amúgy is a legdrágább hely tetoválás szempontjából, de ha személy szerint Őt akarod, plusz felára is van :( ...de a "lányai" is nagyon jó szakemberek, nem bántam meg hogy oda csöppentem. Én is a "biztosra" akartam menni...:)

2009. okt. 25. 13:12

Egyről beszélünk! :)

Igen, kozmetikus is vagyok. A szálazásnak, vagy satírnak észrevétlennek kell lenni, teljesen természetesnek. Gyönyörű, ha igényesen van megcsinálva. :)

2009. okt. 25. 12:24

Hát nem tudom, majd nézd meg a neten.


Szeretném ha a szemöldököm maradna teljesen, és csak a szálakat pigmentálnák, örülnék ha nem is látszana nagyon hogy tetovált, mert szerintem azok a legszebb munkák..


Te mióta dolgozol ebben?Egyébként kozmetikus is vagy?

12. 09c993da1c (válaszként erre: 11. - ZoZomilla)
2009. okt. 25. 12:21
Hát, amikor tanultam a szálazást és a satírt egy és ugyan az volt. Te a teli tetkóval kevered, ami szimpla, nincs rajta szemöldökszál, úgymond rajzolt.
2009. okt. 25. 12:17
Én azt hittem a satír és a szálazás két különböző módszer...
2009. okt. 25. 12:10

A satír a szálazás. Őt nem ismerem, de az a bizonyos pigmentvétel mindenképp történjen meg!!!

Nem akarlak megijeszteni, de ez nem játék, sajnos volt már dolgom jó pár elrontott tetkóval.

2009. okt. 25. 12:07

Satír?Az szerintem természetellenesebb, vagy nem?

Kalcsú Katihoz gondoltam, sok jót, szépet hallottam róla....

2009. okt. 25. 11:59

Én is jobban szeretem a satírt, mert sokkal természetesebb. Bár valakinek nem áll jól.

Mindenképp olyanhoz menj aki pigment mintát vesz, mert ki lilulhat a szemöldököd.

2009. okt. 25. 11:56

Nem hiányos, nem vékony, ezért a szálazásra gondoltam, hogy legyen egy szép íve, vonala, színe..

De az lenne a legfontosabb, hogy természetes legyen, nagyon ritka a szép, és profi munka.

Szerintem.

És ezért is kicsit félek tőle.

2009. okt. 25. 11:52
Természetesen lehet utcára menni vele, nyáron nem ajánlott, mert túl magasan van a nap. Ez az ősz és téli idő tökéletes a tetováláshoz . A bőr szerkezete 1 hónap alatt gyógyul be, ezt az időt ki kell várnod a korrekcióig. Maga a seb kb.:1,5 hét alatt lepereg. Úgy 10 napig nem érheti víz, de én azt ajánlanám, hogy ameddig seb van rajta ne mosd. Milyet szeretnél?
2009. okt. 25. 11:47

Ohhh, üdv:)


Szeretném megcsináltatni a szemöldököm,mindenki szerint szép dús , de nekem mégsem tetszik igazán.

Mindenképp profihoz akarok menni, profi munkát.

Érdekelne, hogy mennyi idő alatt gyógyul meg?illetve lehet vele utcára menni:)

2009. okt. 25. 11:43
Én Sminktetováló vagyok, segíthetek? :)
2009. okt. 25. 08:29
Igen, szinte csak pozitív véleményt hallottam, ez jó hír:)
2. 39ff6fe670 (válaszként erre: 1. - ZoZomilla)
2009. okt. 25. 07:57
A volt oktatóm nála csináltatta a szemét és a száját. Ő meg volt elégedve. :)))
2009. okt. 25. 07:55

Sziasztok lányok!


Jó ideje gondolkozom, hogy szeretném kitetováltatni a szemöldököm, bár nem vékony, és hiányos sem, de mégsem tetszik benne valami.

Az elhatározás megérett bennem, és ki másra, mint a legjobb szakemberre gondoltam...szeretnék véleményt, tanácsot kérni.

Szívesen beszélgetnék olyannal aki nála tetováltatott, de olyan ember véleményére is kiváncsi lennék aki nem ott, de megcsináltatta a szemöldökét....


Gyertek csajok, csevegjünk egy kicsit:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook