Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sminktetoválás, avagy tartós make-up fórum

Sminktetoválás, avagy tartós make-up (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
734. Z. Betti (válaszként erre: 732. - Krinyó73)
2012. jún. 15. 15:58
Nem a tetoválásra, a szemhéjadra gondoltam.
733. Krinyó73 (válaszként erre: 731. - Z. Betti)
2012. jún. 15. 15:57
géppel. Kettővel. A kontúrt Long Timer-el csinálta. Olyan, mintha közvetlenül utána még nem lenne oldalt fekete, nem? Mármint maszatos. Ha szétfolyik az nem látszik azonnal?
732. Krinyó73 (válaszként erre: 730. - Z. Betti)
2012. jún. 15. 15:56
én feketét kértem. De ez sokak szerint kékes
2012. jún. 15. 15:49
Géppel, vagy kézzel (softap) sminktetovált?
2012. jún. 15. 15:38

Sziasztok!

Most aztán végképp nem lehet tudni mi van. Itt úgy látom egy hatalmas vérömleny eltakar mindent. Hogy ez a kozmetikus mit művelt, félelmetes. A képeim között találtok egy közvetlen korrekció utánnit. Pici ödéma, de semmi több.

Az említett kolléganők valóban szépen sminktetoválnak, de valószínű, hogy ebbe már nem szívesen nyúlnának bele, -mint ahogy én sem.


A bőrszínnel való lefedést nem javaslom, mert az idővel úgy nézne ki mint egy rosszul választott korrektor hanyagul elkenve.

A szemkörnyéki lézerres sminktet. eltávolításra kevés orvos szakosodott. Én végzek tetoválás eltávolítást lézerrel, (más területen) de ez egészen más. Itt a korábbi képeken úgy láttam, hogy nagy felületen kis mennyiségű pigment szétfutva. A lézer nem igazán járható út.:(

Várjuk ki a végét! Most már én is azon drukkolok, hogy igaza legyen az "alkotónak"! (Most igazából milyen a színe?)

Addig pedig alapozd, vagy korrektorozd!

(Hát nem is értem, hogy mondhatta erre az állapotra, hogy ödéma?)

2012. jún. 15. 15:09
Testtetoválói tapasztalatom szerint akkor fut szét a bőr alatt a festék, amikor az eszközt nem tartjuk megfelelően és/vagy nagyon mélyen engedjük le a tűt a bőrbe. Sajnos sminktetkós tapasztalataim nincsenek, ezt csak úgy leírtam. Bocsi a közbeszólásért, jobbulást kívánok!
2012. jún. 15. 15:08
Szerintem ezt bikából beütötte neked a "mester".
727. Krinyó73 (válaszként erre: 726. - Sylvia31)
2012. jún. 15. 15:06
igen, be volt nagyon vérezve. Még az elején a kontúrnál így bedagadt, azért majdnem bekakiltam idézőjelben, amikor satírozott. Valami soft up festéket használ a kozmetikusom
2012. jún. 15. 14:42
ááá láttam a képeket ez be is van vérezve??Betti ha itt vagy nézd már meg légyszi a képeit!Ez borzalmas!!nem csoda hogy elfutott pokolian beütötték neked kérlek nézz meg képeket a guglin milyen egy szem szetetkó után!!Csak üsd be a gugliban hogy szemtetkó képek és meglátod!!A tied borzalmasan lett elkészítve...hogy mi a további teendő már írtam..
725. sylvia31 (válaszként erre: 724. - Krinyó73)
2012. jún. 15. 14:39
az már nem fog fájni!!!!!!!nyugodj meg!! na itt van a kutya elásva! nekem is nagyon fájt amikor elfutott még nem is akkor mikor csináltuk hanem utána órákig de baromira pedig nem vagyok nyávogós nő jegelnem kellett!!esküszöm..na el is futott a festék..augusztusig ne aggódj vhogy rendbe lehet tenni:-)
2012. jún. 15. 14:35

Nem tudom, de a jobb szemem, amelyik meg is dagadt úgy fájt , mint az állat.

Raktam még fel frisset:)

Hát az biztos, hogy most várok 3-4 hétig úgy is külföldön leszek addig, azt hiszem annyi idő múlva lehet korrigálni is és utána ha ez így marad vissza a pénz ...Majd akkor rákeresek erre a Kalcsu Katára aztán meglátom. Igazából már semmi kedvem nincs ahhoz a fájdalomhoz ami volt, még egyszer

2012. jún. 15. 14:25

nekem is volt ödémás de ennyire soha..hát hova lett az beütve az irháig?????neem hát figyelj megmondom mit tehetsz főleg te szegény az esküvőd előtt:várj még természetesen egy max egy hetet de tovább nem nincs olyan ödéma ami napokig nem múlik úgy értem szemtetkónál se egy maximum(!!)két nap alatt el kell múlnia..ha bevérzik mert olyan is előfordul az más tészta olyanom is volt már az tényleg elmúlik egy hét alatt de az meg nem ödáma...ááá nagy itt a fogalomzavar..szóval:először is kérd vissza a pénzt!Ezzel még csak félig oldottuk meg a bajt de legalább az árát nem dobtad ki!Kettő vannak csúcsszuper kozmetikai szalonok pl a Kalcsu Katié is ilyen pesten is van szalonja szóval keress fel egy profi szalont mutasd meg mit lehet ezzel tenni!Egy hónapi semmit addig várni kell hogy a bőr regenerálódjon de utána:két lehetőség van az egyik ha vállalják amennyire csak lehet feketével nagyon óvatosan rámenni kicsit vastagabb lesz de még mindig jobb mint így persze a másik szemmel szinkronba kell hozni a maradék részen mint szemzug meg próbáljátok tstszinnel elfedni..

Talán még van mégegy lehetőség de szerintem szemnél NEM FOGJÁK VÁLLALNI a lézerrel halványítás de tudtammal szemnél tilos..

Na nézegess utána otthon finoman rajzol át ceruzával meg fedd le alapozóval amit már nem akarsz és nézd meg milyen lenne..Aztán keress egy profi szalont a Dermisz kozmetika fonyódon Vörös Gyöngyi ő még aki profi én felhívnám meg küldj neki képet mit tehettek..

722. Krinyó73 (válaszként erre: 721. - Daphnee)
2012. jún. 15. 14:03
másnapra még durvább volt, de most már két mapja szerintem semmi baja. Nah, mindegy.. ez van
721. Daphnee (válaszként erre: 720. - Krinyó73)
2012. jún. 15. 13:59
igen, kb ilyen. Látszik hogy ödémás, remélem tényleg annak a maradványa.
720. Krinyó73 (válaszként erre: 719. - Daphnee)
2012. jún. 15. 13:57
tettem fel képet, neked is ilyen volt közvetlen utána?
719. Daphnee (válaszként erre: 718. - Krinyó73)
2012. jún. 15. 13:54

Nagyon sajnálom :(((

Csak azzal tudlak vígasztalni, hogy ezt egy jó sminkes el tudja majd tünteni.

718. Krinyó73 (válaszként erre: 716. - Daphnee)
2012. jún. 15. 13:51
elhiszem, de én hiába győzködtem, szerinte az és elmúlik. Hát 3 hét múlva majd meglátja. Nagyon mérges vagyok, mert most lesz az esküvőm augusztusban és szép szerettem volna lenni...
2012. jún. 15. 13:49
Ja, most látom, hogy 3 év után is van...
716. Daphnee (válaszként erre: 714. - Krinyó73)
2012. jún. 15. 13:46

Nekem az előző tetkóm még látszik a szemem sarkánál, de nem feltünő. Úgy 4-5 éve csináltattam.

Talán ha napoztatod, szoliztatod, hamarabb kikopik.


Lézerrel nem lehet eltüntetni? Betti hátha tud erre válaszolni.

715. Daphnee (válaszként erre: 709. - Krinyó73)
2012. jún. 15. 13:38
Szia! Először mikor néztem a képeidet én is azt hittem ödéma. Az nekem is volt, de nem így nézett ki, és 4-5 napon belül el is múlt. Bár jobban örülnék ha a csajnak igaza lenne :(
714. Krinyó73 (válaszként erre: 713. - Sylvia31)
2012. jún. 15. 13:18
okés, köszi , de gondolom mire kikopik a tetkó az kb 3 év, addigra csak eltűnik. nem?
2012. jún. 15. 13:14
már 3éves és még nem tűnt el:-((nem elkeserítésből mondom csak a saját tapasztalatom..nekem most annyi a szerencsém hogy macskásítjuk a szemem a két sarkát és így tök jól néz ki meg jól is áll és már nem feltűnő sem a testszín sem az elfutás(mert azért látszik az elfutás a testszin alatt nem lehetett teljesen lefedni)
2012. jún. 15. 13:07
Mindegy ha nem tűnik el 3 hét múlva, akkor ez van. Így jártam, de legalább a pénzemet visszakapom állítólag és t öbbet a büdős életben nem engedem, hogy hozzányúljon valaki a szememhez. Korrigálni sem kell. Mi az az idő ami alatt neked eltűnt? 1 év? 2 év?
2012. jún. 15. 12:49
ja mégegy!Az ödéma 24óra elmúltával elmúlik...nálam is elmúlt a kékség viszont nem..
2012. jún. 15. 12:48

hm...Krinyó,ez nem ödéma de ha az lemegyek hídba..na mindegy meglátjuk én is bíztam benne hogy majd eltűnik nem tűnt!!És az enyém sokal picibb volt még ráadásul a tiedhez képest..

Hogy lenne már ödéma egy szétfutott kékség??????Hát láttam a képeidet..

Az ödéma nem kékség hanem duzzanat nézegess már sminktetkós képeket a neten vannak képek friss szemhéjtetkók után is na az ödéma igen!!

De nem ez...ettől függetlenül drukkolok hogy elmúljon csak értek hozzá mint Betti és ezt én nem annak láttam..

709. Krinyó73 (válaszként erre: 708. - Sylvia31)
2012. jún. 15. 12:29

Most voltam nála, azt mondta, hogy ödéma és el fog tűnni...Ha nem, akkor visszaadja a pénzem.

Erre 3 hete van.

Szerintem egyébként nem ödéma, de legyen úgy, ahogy ő állítja, mert az tök jó lenne.

Nekem semmi baja nem volt a szemem környékének. Nem volt eres

708. sylvia31 (válaszként erre: 706. - Krinyó73)
2012. jún. 15. 12:23
Háát neked annyit tudok mondani amit én is szakembertől hallottam hogy ez egy fajta típusú bőr mint az enyém is alkati és előre nem lehet tudni nyilván az látszik ha vkinek eres a szemhéja vagy anyajegy van rajta a kozmetikus bele sem kezdhet!!Nálam ilyen nem volt mégis elfutott a festék:-((mondjuk mi le tudtuk fedni testszinnel de ahogy Betti írta igaza van a testszín is látszik ráadásul egyre világosabb anyám vmelyik nap azt hitte hogy csipás maradtam reggelről mert úgy esett rá a fény:-(((Sz..r helyzet nagyon..Azért kérlek írjál már hogy mire jutottatok vele a kozmetikus hölggyel!
707. sylvia31 (válaszként erre: 705. - Z. Betti)
2012. jún. 15. 12:20
én egyetértek veled bár jómagam nem tetoválok de rengeteg munkát láttam már meg sokat olvasok a témában te semmi rosszat nem írtál nem tudom miért támadtak:-(( mondom én is így jártam!! nekem mindkét szemem külső zuga futott el..
706. Krinyó73 (válaszként erre: 705. - Z. Betti)
2012. jún. 14. 20:26

Hát ez nem túl jó hír. Állítólag a hölgy profi...és minőségi anyagokkal dolgozik.

Én láttam munkáist is és azok szépek voltak, azért is döntöttem el, hogy én is megcsináltatom.

Elég drága is volt.

Hát így jártam :(

705. Z. Betti (válaszként erre: 704. - Sylvia31)
2012. jún. 14. 19:07

Szia Szilvi31!

-Hát igen ez durva. Örülök, hogy Te mondtad ki. Nem akartam úgy járni, mint korábban amikor is 2 hozzászóló a korrekt szakmai véleményem miatt cikizni kezdett.

Sajnos rossz hírem van, ötletem sincs, hogy mit lehetne csinálni. A bőrszínűvel való lefedés lehetetlen, és egyébként is csak rontana a helyzeten. Magától pedig nem fog halványulni egyhamar.

Nagyon kiváncsi lennék, hogy ki, milyen technikával, milyen pigmenttel, és mennyi sminktetováló tapasztalattal követte ezt el!


Őszintén nagyon sajnálom, hogy így járt. Ha visszaolvasol, most megértesz, hogy miért is intek mindenkit óvatos, körültekintő választásra.


Elsőre kell, hogy jól sikerüljön!

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook