Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sminktetoválás, avagy tartós make-up fórum

Sminktetoválás, avagy tartós make-up (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

14. ilda
2006. márc. 14. 20:06
Egyet értek az előttem szólóval , fontos ,hogy ki csinálja. Én is sokat gondolkoztam ,mielőtt belevágtam , ha olyat láttam akié tetszett kérdezgettem, hogy kinél csináltatta .Ennél nem szabad az árat nézni, csakis a minőséget.
13. babus87 (válaszként erre: 12. - Jay)
2006. márc. 14. 16:22
Köszi megfogadom!!!Mondjuk még mindig nem vagyok biztos a dolgomba!!!!Mindegy majd eldöntöm!!!
12. Jay (válaszként erre: 11. - Babus87)
2006. márc. 14. 13:21

Háááááát

Nálunk van egy csaj, egy kezdőhöz ment. Gondolom el tudod képzelni, hogy hogyan nézett ki. Aztán újra próbálkozott, hátha más valaki rendbe tudja hozni, mert csúnya lett a formája és teljesen más színű lett mint amilyet akart, és tényleg szarul nézett ki mintha állandóan felhúzná a szemöldökét. Most van túl a negyediken most már egész ember formája van. Nagyon meg kell nézni hogy hová mész, és fontos hogy ne számítson a pénz, inkább menj egy jó hírű szalonba.

11. babus87 (válaszként erre: 10. - 4726e582cf)
2006. márc. 14. 13:17

Nem mondtam hogy én láttam!

Hát igen ez a másik kérdés mi van ha nem sikerül?

10. 4726e582cf (válaszként erre: 9. - Babus87)
2006. márc. 14. 11:18

Nem akarlak elkeseríteni, de én még nem láttam olyat, ami ne tűnt volna műnek, rendellenesnek :(. Inkább napjában sminkelek többször, de ne legyen ennyire mű hatása. Bár én nem repesek az ilyesmiért, de ki hogy érzi. El tudja-e viselni akkor is, ha netán nem sikerül a tetoválás...

Amúgymeg mindenkinek szíve joga ilyet csináltatni, de nagyon nézzétek meg, hogy ki csinálja, és annak milyen munkái vannak már :).

2006. márc. 13. 22:01

ilda!

Akkor lehet olyat csináltatni ami természetes és nem olyan mű?

2006. márc. 13. 21:59

Jay!

Köszönöm sokat segítettél!!!

2006. márc. 13. 21:58

zse pi!

Az Én szemöldököm azé nem jó mert nem egyforma és nem olyan amilyen Nekem tetszik!!!

6. ilda (válaszként erre: 3. - Babus87)
2006. márc. 13. 19:12
Aki nekem csinálta a szájkontúrt, azt mondta a teljes szemöldököt annak ajánlja akinek szinte nincs szőre, ha ritka ő szálakat tetovál és így természetesebb.
2006. márc. 13. 15:32
Kérdezni szeretnék: Miért nem jó az eredeti szemöldök? Azt is lehet formára szedni, és legalább nem súgnak össze az emberek a hátad mögött...
4. Jay (válaszként erre: 3. - Babus87)
2006. márc. 13. 13:43

Ha a szemöldököd helyett akarsz tetkót, akkor a szemöldököt folyamatosan szedetni kell, mert bizony nem tűnik el a "szőr". És a folyamatos gyantázás következtében igencsak ki fog kopni, bár ez egyén függő.

A kozmetikusom azt mondta, hogy van akinek amikorra lekopik szinte teljesen eltűnik a szőr, tehát újra csináltatja, és van akinek szinte alig kopik ki a gyantázás következtében.

Ja és van olyan páciense is aki megcsináltatta a tetkót, de nem szedeti, tehát a tetkó és a szőr is ott van, persze ez csak akkor működik jól, ha színben és formában is passzol.

Van egy csajszi aki a tetkót 1 cm-mel magasabbra rakatta mint a szemöldöke, nagyon csúnya!

2006. márc. 13. 13:32
Nekem csak egy kérdésem lenne a szemöldök tetoválással!Hogy ha 1-3 év múlva lekopik akkor vissza nő a szemöldököm vagy nem lesz?Ugyanis lehet hogy 60 évesen nem szeretnék tetovált szemöldököt,de szemöldök nélkül se szeretnék maradni!(Még saját szemöldököm van,de gondolkodom a tetoválásán.)
2. Jay
2006. febr. 23. 15:36

Nekem a szemem van kitetkózva kékre. Tök jó nem kell foglalkozni vele.

Aki viszont azt mondja, hogy nem fáj, hát az hazudik, nekem elég magas a fájdalomküszöböm, de fáj, na azért nem nagyon, de a szem közvetlen környékére nem lehet/lehetett krémezni, csak szemcsepp volt, az meg semmi.

Azért írom,hogy lehetett, mert nekem 5 éve fent van a tetkóm, igen már 2 éve le kellett volna jönnie, de stabil, és nem halványul. Én jól jártam vele, a barátnőmnek akivel 5 éve együtt csináltattuk, azóta a 4. van fent.

Egyébként javasolni tudom csak.

1. ilda
2006. febr. 22. 19:17
Újra itt lesz a nyár, a bikini-szezon, a nyaralás és a gondtalan pihenés idõszaka. De hogy fogunk kinézni smink nélkül a strandon? Vegyünk vízálló szempillaspirált? Vagy inkább tegyünk fel egy leheletnyi rúzst és ne merüljünk a víz alá? – tépelõdünk mindannyian, pedig a válasz egyszerû…

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook