Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sminktetoválás, avagy tartós make-up fórum

Sminktetoválás, avagy tartós make-up (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
764. sylvia31 (válaszként erre: 761. - Hullahop)
2012. szept. 28. 08:33
Szia!Hálasztani radírozni a lényeg hogy koptatni kell!!Persze csak miután teljesen meggyógyult!!A szoli is kimondottan fakítja..De nyilván olyan hamuszürke árnyalatú lesz majd szép lassan kb félév múlva üttesd át egy szép KÖZÉPbarnával!!Meg keress egy jó kozmetikust:-)
763. hullahop (válaszként erre: 762. - Edo13)
2012. szept. 27. 20:39

Szia!


3 hete készült. A baj nem azzal van h sötét, hanem h fekete. Egy erős középbarnát vagy esetleg sötétbarnát kértem. :( Egyáltalán nem passzol a hajamhoz, meg semmihez a fekete. :(((

762. Edo13 (válaszként erre: 761. - Hullahop)
2012. szept. 27. 19:40
Szia!Mikor készült a szemöldököd?Mert kb 1 hónap múlva éri el az eredeti színét.Addig világosodhat még...
2012. szept. 27. 12:34

Sziasztok!


Egy kérdésem lenne.

Túl sötét szemöldöktetoválást lehet vmivel javítani?

Egy erős középbarnát kértem, de full fekete lett. Egyáltalán nem passzol az arcomhoz. :((


Előre is köszi, a válaszokat.

760. Z. Betti (válaszként erre: 759. - Cullinan)
2012. szept. 7. 14:51

Szia!

Nos, a gyógyulás után milyen az ajkad? Remélem most már tetszik? Megtennéd, hogy teszel fel képeket? Kiváncsi vagyok.

Üdv: Betti

759. cullinan (válaszként erre: 757. - Z. Betti)
2012. aug. 16. 21:58

Most más szinnel csinálta, talán ez jobban fog látszódni, és a konturok is mind ha szebbek lennének.

Na mindegy, mostmár csak türelemmel kivárom a végeredményt:)

Üdv:Ági

758. cullinan (válaszként erre: 757. - Z. Betti)
2012. aug. 16. 21:54

Köszönöm, kedves vagy, hogy válaszoltál, és légyszives ird meg, mit javasolnál, mivel kenjem?

Nagyon fogok rá vigyázni a hétvégén, a fejemet bekötöm, ha kimegyek a napra:)

757. Z. Betti (válaszként erre: 756. - Cullinan)
2012. aug. 16. 16:22

Szia! Na ez azért biztató. Van remény. Az, hogy a korrekció jobban fáj, nem ritka. 2 hónapja kínozták meg az ajkad, az még így is érzékenyebb mint natúr állapotban volt. Én sem a Bepantent ajánlom ajaksatír után, igaz nem is a körömvirág krémet.

Nagyon vigyázz rá, nap és fertőzés ne érje! Remélem a végeredménnyel most elégedettebb leszel, de tudod az csak 3 hét múlva derül ki. Tehát türelem!!!


Üdv: Betti

756. cullinan (válaszként erre: 755. - Z. Betti)
2012. aug. 16. 12:57

Most értem haza a tetoválásból.

Mikor bementem, még nem szóltam semmit, beültm a székbe, megnézte, és ő mondta, hogy hát ez nem nagyon látszik, erősebb szinnel kell megcsinálni.

Énis mondtam, hogy igen, senki sem vette észre, hogy tetoválva volt.

Kedvesen hozzálátott, és ugy éreztem, lelkiismeretesen dolgozott vele szintén több mint másfél órát.

Jól megkinzott, mint ha most jobban fájt volna, de igazából most itthon fáj nagyon, kezd kimenni az érzéstelenitő!

Nem is melékszem, hogy először is ennyire fájt volna utána:(

Azt mondta a végén, hogy most körömvirág kenőccsel kenjem, szerinted miért nem a bepantennel?

Holnap megyek le Velencére hétvégére, nem a legjobbkor készült el, de mit gondolsz, ha letakarom a számat, azért egy picit kimehetek a napra?

Köszi, hogy válaszolsz!

755. Z. Betti (válaszként erre: 754. - Cullinan)
2012. aug. 15. 14:44

Szia!


Mindenképp mond el a véleményed a saját sminktetoválásodról a készítőjének! Finoman, de fogalmazd meg, hogy ennél többre számítottál! Figyeld a reakcióját, és ha ő elégedett, akkor sok jóra már nem számíthatsz. Akkor talán már nem nem is érdemes neki futni a korrekciónak. Mert ha eredményt nem is hoz, de meggyötri a bőröd, és ez egy jövendőbeli sminktetoválás szép eredményét nehezíteni fogja.

Nagyon kiváncsi vagyok, hogy döntesz és mi lesz az eredmény.


Üdv: Betti

754. cullinan (válaszként erre: 752. - Z. Betti)
2012. aug. 15. 10:17

Igen, sajnos a kuponos sminktetoválás tényleg Olyan-amilyen!

Két hónapja voltam kb, holnap megyek korrekcióra, de szinte mondhatom azt, hogy semmi, de semmi nem látszik!!

Szerintetek reklamálhatok, hogy silány a munka, vagy be kell fognom a számat, mert kuponon vettem?

mit várhatok a korrekciótól?

Nem értem, mire jó ez az árkedvezmény, ha a végeredmény szinte egyenlő a nullával?

753. Momo79
2012. aug. 14. 15:24

Sziasztok!

Újrakezdő vagyok a szakmában, szeretném felvenni a kapcsolatot olyanokkal, akik ma is végzik ezt a tevékenységet. Tanácsokat, stb. szeretnék kérni! Légyszi aki tud segítsen, lenne munkám, de fel kellene eleveníteni a tudásomat! Köszi!

752. Z. Betti (válaszként erre: 751. - Cullinan)
2012. jún. 18. 16:53

Szia!

3 hétig van remény arra, hogy sötétedni fog. A korábban leírt tények ismeretében azonban úgy vélem, nem igazán leszel elégedett a végeredménnyel. Profi ajaksatírban ne reménykedj! Ahhoz minőségi anyagok, eszközök, szaktudás, igényesség, sok -sok idő, tapasztalat kell. Aki mind ennek a birtokában van, sokat fizetett érte. Nem tudja kupon-áron adni.

A kuponos sminktetoválás pedig olyan-amilyen. :(

Betti

751. cullinan (válaszként erre: 742. - Z. Betti)
2012. jún. 18. 16:17

Háát nem tudom milyen lesz a végeredmény, ha még reménykedhetek, hogy változik valamit!

három nap után lejött a felső réteg, és szinte ugyanolyan a szám, mint tetoválás elött volt:(

Talán valami halvány szin látszik, de kontur semmiképp.

Fog még sötétedni Betty? ugye azt irtad?

szomoru vagyok

képet most nem tudok feltenni sajnos

750. Daphnee (válaszként erre: 741. - Krinyó73)
2012. jún. 17. 12:20
Szerintem is halványabb már! :-)
749. Z. Betti (válaszként erre: 748. - Sylvia31)
2012. jún. 15. 18:39

A fórumozók nevében köszönöm a biztatást és a nagyfokú empátiát.

Üdv: Betti

2012. jún. 15. 17:56
Bettinek és Mothertigernek nagyon szépen köszönöm a hozzászólásokat és a jótanácsokat!
747. Z. Betti (válaszként erre: 744. - Krinyó73)
2012. jún. 15. 16:39
Na azért a profitól nagyon messze van a látottak alapján.
746. Krinyó73 (válaszként erre: 745. - Z. Betti)
2012. jún. 15. 16:33
akkor azt mondod, hogy már nem annyira maszatos? de jó lenne
2012. jún. 15. 16:30

Hát, azok a barnásak elég rémísztőek voltak.

Alakul ez! Csak olyan mint egy rosszul elsatírozott ceruza vonal.

744. Krinyó73 (válaszként erre: 736. - Z. Betti)
2012. jún. 15. 16:24
tényleg profinak vallja magát és mindig hangsúlyozza, hogy ő már 16 éve tetovál és még eddig mindenki meg volt elégedve.
2012. jún. 15. 16:23
köszönöm ám, hogy ilyen rendesek vagytok!!!Csak kicsit kivagyok
742. Z. Betti (válaszként erre: 738. - Cullinan)
2012. jún. 15. 16:23
Ha teszel fel képet, csak akkor tudom megmondani, hogy fog-e látszódni a kontúr.
741. Krinyó73 (válaszként erre: 734. - Z. Betti)
2012. jún. 15. 16:22
olyan kékes-fekete. Tettem fel újat. Lehet, hogy halványodik vagy én halucinálok? Szerintetek?
740. cullinan (válaszként erre: 739. - Z. Betti)
2012. jún. 15. 16:22
Köszönöm a választ, kuponos munka volt, talán azért vette lazábbra:((
739. Z. Betti (válaszként erre: 738. - Cullinan)
2012. jún. 15. 16:21

A teljes gyógyulásig kell kenni. 2 hétig javaslom.

Mi az, hogy akkor mennjél ha úgy látod? A korrekció fontos része a műveletnek. Ott még apró finomításokra és sok pigment bevitelre kerül sor.

Így lesz tartós és szép.

738. cullinan (válaszként erre: 737. - Z. Betti)
2012. jún. 15. 16:15

Köszi a választ, hát nem volt egy beszédes a hölgy aki csinálta, az biztos.

Hány napig kell kennem a számat, mert most hogy jön le a bör, elég rossz kenni, ráragad a fülpiszkálóra.brr...

a kontur fog látszódni?

Azt mondta, hogy hat hét után menjek korrekcióra, ha ugy látom!

én biztosan megyek, mert nagyon nem egyforma a két széle:(

737. Z. Betti (válaszként erre: 735. - Cullinan)
2012. jún. 15. 16:12

Nyugi, ha jó helyen, jól csinálták, aggodalomra még nincs okod! Az természetes, ha miután lejön a pörk (lehámlik az ajak bőre) világos alatta a szín. Majd csak később fogod látni a színt. (Kár, hogy ezt nem mondják el mindenhol!)

Üdv: Betti

736. Z. Betti (válaszként erre: 733. - Krinyó73)
2012. jún. 15. 16:05

Mint ahogy korábban is írtam, a Long Time Linert sem mindegy, hogy ki fogja.

Hát Istennek ilyen jellegű tapasztalatom nincs. De az biztos, hogy a szemhéj jelezte, hogy nem oké minden. Azért duzzadt be annyira.

2012. jún. 15. 15:58

szájtetoválással kapcsolatban tud itt valaki nekem megnyugtató véleményt mondani?

két napja teljes száj satir volt nekem, nagyon tetszett akkor , de mára kezd lejönni A bör, és ugy klátom, alatta nincs is szin:(

Lehetséges hogy be sem fogta?

és nem látom a konturt! ilyenkor nem élesen kellene látszódnia?

kenem naponta többször a bepantennel, ezt hány napig kell?

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook