Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mielőtt sminktetoválást végeztetnél... fórum

Mielőtt sminktetoválást végeztetnél... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2020. máj. 25. 17:05
Sziasztok! Szemöldök tetoválásra keresek modellt június 14re Budapestre. medikornel@gmail.com email címre irjatok
2016. okt. 1. 00:44
En is kivancsi vagyok az ujabb velemenyekre!
2014. dec. 10. 13:48
Nagyon haldoklik ez a fórum. Pedig nagyon érdemes jó előre tájékozódni, mert egy rontott munka helyre hozása, sokkal többe kerül mint egy szép, esetleg drágább sminktetoválás elsőre.
95. jennai
2012. aug. 13. 17:41

Sziasztok, végül megcsináltattam, de másnál :)

Jól döntöttem :) Köszi a segítséget! Teljesen természetes hatású, jól sikerült, imádom :)

94. jennai (válaszként erre: 93. - Z. Betti)
2012. jún. 12. 20:13
Kedves Betti, köszönöm szépen a gyors és szakszerű válaszod, sokat segítettél.
93. Z. Betti (válaszként erre: 92. - Jennai)
2012. jún. 12. 20:04

Szia! Edo a szinek változását elég jól írja. A pigmentek minősége, a sminktetoválógépek és a kozmetikusok tudása azonban különböző. Ha jól választasz, ez a kopás később következik be. A szinek változásán túl a kopás egyenletessége is fontos. Biztos láttál már te is olyat, hogy hol volt, hol nem volt már pigment. A kiforrottabb technikák egyenletesebben viszik be a pigmentet, és ezáltal a kopás is egyenletesebb.

A naptól való védelem a gyógyulás szempontjából fontos. Ha jól tudod védeni egy nagyobb napszemüveggel, és legalább 3 napot rá tudsz figyelni, hogy gondosan utókezeld, nem feltétlenül kell várnod őszig.

A sminktetováló kiválasztásánál a gyógyulási időre kitérni is fontos. Itt a hoxán egy másik sminktetováló fórum hozzászólója tett fel 2 hetes vastagon varas szemöldököt. Na ott, ahol az ő szemöldöke készült, neked a munkád miatt (se), a nyári sminktetoválást nem ajánlom.

Kérdéseidre ennyi jutott eszembe hirtelen.

Üdv: Betti

92. jennai
2012. jún. 12. 19:09

Sziasztok!

Edo13 írta a legelső hozzászólásában 2009-ben: - A festék színe idővel megváltozik, ill. halványodik

(pl. meleg árnyalatú barna vörösödik, a hideg szürkül, a fekete pedig bekékül)


Ez mit jelent? Egészen sötétbarna a hajam és nagyon ritka a szemöldököm. Most szántam rá magam a szemöldök tetoválásra és eddig eszembe sem jutott ilyesmi, hogy ha fakul akkor vöröses lesz.

Mi történik, ha nem szeretném újra tetováltatni, hanem megvárom amíg végleg lekopik? Akkor lesz egy olyan időszak, amikor vöröses lesz a szemöldököm árnyalata???? Ez rettenetes! Akkor ez egy körforgás? Ha szeretném, ha nem utána kell tetováltatni, ha kezd kopni??????

És a másik... most nyár van... jön a kánikula...én meg nem tudom megoldani, hogy ne legyek a napon legalább napi 4-5 órát, mert olyan a munkám... Akkor ez a nyári tetoválás gáz??? Várjak vele őszig az erős napsugárzás miatt????

Ezekre nem is gondoltam, amikor rászántam magam....

Köszönök minden hozzászólást, segítséget.

2012. máj. 30. 07:18

Merre van a felénk? Ha honlap címeket küldesz, szívesen adok véleményt, ha találok információt és képeket.

Betti

2012. máj. 30. 06:12
Szia Betti! Pont az az, hogy nem volt benne a korrekció és nem profi sminktetováló volt.. Sajnos igen hiányos a szemöldököm ezért is gondolkodtam rajta. Nem tudom felénk ki jó és ki nem:(
89. Z. Betti (válaszként erre: 88. - Linella7)
2012. máj. 29. 21:39

Szia!

Ha van egy normális szemöldököd, akkor kár tetováltatni. Ha hiányos, ha kicsit szeretnél változtatni a formán, akkor érdemes elgondolkodni rajta. Azért mert látsz egy táblát ami sminktetoválást hirdet, még ne hidd azt, hogy ott tudnak is! Ha valakitől láttál már szép élő referenciákat, na hozzá érdemes elmenni! Egy profi sminktetoválónál a 40 ezer Ft jó ár, ha benne van a korrekció is.

Üdv: Betti

2012. máj. 29. 20:51
Én szerettem volna szemöldök tetoválást csináltatni. El is határoztam magam, de meggondoltam hálisten. Felháborító, hogy akik alig 1 hete rakják ki a táblát, hogy smink tetoválást is készítenek képesek elkérni 40.000 ft-ot és plusz pénzért korrigálják. (10 körül) Annyi csunya szemöldök tetoválással találkoztam már. Lehet nem is olyan csúnya az én saját szemöldököm..
2012. máj. 29. 09:02

Ez a forum nagyon leült. Pedig lenne miről beszélni. Jobb előbb tájékozódni, mint később bosszankodni.

Üdv: Betti

86. Minci
2012. ápr. 19. 15:18

Nem megengedett emberi viselkedés

NEM AJÁNLOM ŐKET !!!!!!

A P. . . B. . . . XIII ker. Bp. Újpesti rakparton lévő kozmetikában voltam március közepén szemöldök tetováláson.

A tetoválást meg is csinálta a kozmetikus csaj, vele nem is lett volna gond, de

KÉPZELJÉTEK MI TÖRTÉNT:

Március 30-án időpontot egyeztettem a kozmetikával telefonon (telefonomban pontosan megvan a dátum), hogy ápr. 18-án 12 órára megyek a szemöldök korrekcióra. Még vissza is mondtam a telefonban az időpontot a tévedés kizárása érdekében.

Ápr. 18-án vonatra szálltam ismét és 170 km-t vonatoztam Bp-re a megbeszélt időpontra. Megérkezvén fél óra elteltével ki is derült, hogy rosszul írták be, április helyet május 18-ra.

Tudni kell, hogy májust biztosan nem mondhattam, mert anyukám lakását festem, így kizárt, hogy Bp-re utazzam.

Nem is lett volna ezzel olyan nagy gond, mert tévedni emberei dolog, és én sem rossz érzéssel távoztam volna, de ahogyan kezelték ezt a problémát az minden emberi hozzáállást nélkülöz.

Ha kedvesen odajön és elnézést kér a tévedésük miatt és segítőkészen közösen kerestünk volna mindenkinek megfelelő időpontot biztosan dícsérő szavakat írok, de azok után ahogyan ott velem bántak az felháborító!!!!!!

Persze a tévedésüket nem ismerték el, még rám fogták, hogy én vagyok hülye, hogy én mentem rossz időpontban hozzájuk.

Az üzletvezető Bea tévedésüket beismerve ELNÉZÉST KELLETT VOLNA KÉRNIE a helyett gúnyosan vigyorogva a bajusza alatt hátat fordított és leült hatalmas seggére egyszerűen nem vett többé tudomást rólam.

NEM ÍGY KELL EZT ELINTÉZNI!!!!

NAGYOT CSALÓDTAM AZ ITT DOLGOZÓ „EMBEREKBEN” !!!!

Az ilyen hozzáállás nem engedhető meg a mai világban, ahol minden egyes vendéget meg kellene „fogni”, mert nagy a konkurencia és a ROSSZ HÍR IS GYORSAN TERJED!!!!

85. Edo13 (válaszként erre: 84. - Piriri)
2010. júl. 12. 14:17

Szia!

Lehet a festék hibája is,de bizony lehet a bőrödé is:(

Milyen módszerrel tetovál?Rendes tetoválógéppel v. a SoftUp módszerrel?

Milyen márkájú festékkel dolozik?

Sokszor átmegy rajta?

Milyen időközönként mész vissza átüttetni?

Ő mit mond?

84. Piriri
2010. júl. 12. 12:47
Sziasztok! Nekem már a negyedik alkalommal tetoválták a szemöldökömet( januárban volt az első), és nagyon el vagyok keseredve, mert nem látszik semmi!! Szép ívet rajzolt, az nagyon tetszik, csak nagyon nagyon halványan látszik. ez miért van?? Az ő hibája, vagy az én bőröm nem fogadja be?? Menjek el máshoz, hátha ott bejön? Már eddig is kifizettem kb 30.000-ret, nincs még egyszer ennyim. :( Mit lehet ilyenkor tenni? ( ráerősítek szemceruzával, de akkor ugyan ott vagyok, h vigyáznom kell, nehogy elkenődjön.. )
83. Gretaa (válaszként erre: 82. - Edo13)
2010. márc. 8. 12:41
Igen én is erre gondoltam,máshogy nem is engedném!De mondjuk majd 1-2 éven belül szeretném és először a szemhéjamat :) de addig is szeretnék megtudni többet.
82. Edo13 (válaszként erre: 81. - Gretaa)
2010. márc. 8. 09:03

Ja,és szerintem ragaszkodj hozzá,hogy rajzolják be,mielőtt tetoválnak,és csak utána engedd.Így valamivel kevesebb az esélye,hogy esetleg nem fog tetszeni a tetkó...

Sok sikert!

81. Gretaa (válaszként erre: 79. - Edo13)
2010. márc. 7. 20:55
Így lesz majd!
2010. márc. 7. 20:54

már nem divat a tetovált szemöldök. Az szép mikor szálak vannak betetoválva, úgy olyan mint az igazi szemöldök, de amikor csíkok vannak helyette... nem divat már, se szemöldök,se száj se a többi...

hát ez van, minden divatnak vége van egyszer :)

Sőt sztem az arcot nagyon "keményítni"..

79. Edo13 (válaszként erre: 78. - Gretaa)
2010. márc. 7. 20:46
Próbálj meg referenciák alapján keresni,v esetleg ismerős által...
78. Gretaa (válaszként erre: 77. - Edo13)
2010. márc. 7. 19:55
De remélem ezt nem nagyon lehet elrontani..:S
77. Edo13 (válaszként erre: 76. - Gretaa)
2010. márc. 7. 19:52
Ez is változó...ha nagyon érzékeny a szemed,akkor előfordulhat
76. Gretaa (válaszként erre: 75. - Edo13)
2010. márc. 7. 19:33
Az érzéstelenítésröl nem tudtam :) de azt halottam,hogy vagy 2-3 napig utánna elég duzatt szemü leszel.
75. Edo13 (válaszként erre: 74. - Gretaa)
2010. márc. 7. 19:31

Az az igazság,hogy ez is változó,attól függ kinek mekkora a fájdalomküszöbe,de még senki nem halt bele:)Inkább kellemetlen,mint fájdalmas(ezt szokták mondani)

Egyébként meg szoktak használni érzéstelenítőt,ilyenkor valakinek inkább csiklandós...

74. Gretaa
2010. márc. 7. 19:27
Akkor azt nem tudom tölled megtudakolni,hogy szemhájan fáj-e.
73. Edo13
2010. márc. 7. 19:27
Nekem nincs
72. Gretaa (válaszként erre: 71. - Edo13)
2010. márc. 7. 19:26

Végülis igaz,ez buta kérdés volt :)

Neked is van tetkód?

71. Edo13 (válaszként erre: 70. - Gretaa)
2010. márc. 7. 19:22
Ha kitetováltatod :)
70. Gretaa (válaszként erre: 69. - Edo13)
2010. márc. 7. 19:20

Szia!

Köszi a választ!És hogyan tudom azt kideríteni,hogy nekem most milyen a bőröm?

69. Edo13 (válaszként erre: 68. - Gretaa)
2010. márc. 7. 19:19

Szia!

A sminktetoválás tartóssága egyéni,mindenkinek másképp reagál rá a szervezete.Van akinek 10 év múlva is nagyon szépen látszik,de van akinek évente fel kell frissíteni és van akinek egyáltalán nem fogadja be a bőre a festéket.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook