Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sminktetoválás, avagy tartós make-up fórum

Sminktetoválás, avagy tartós make-up (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
794. Petrus Kicsi (válaszként erre: 793. - Tavasz007)
2013. márc. 28. 10:19

Szerintem nem a gépek korszerűsedhetnek,bár biztos az is,inkább,hogy a tetováló milyen fájdalomcsillapítót használ.Abból vannak újabbak és jobbak.Ahol még lidocaint használnak oda ne menj.Az nem ér semmit.

Nekem 2 hete csinálták a felsőt.De a sebbel potyog a szempillám is hármasával.Ez normális?????

2013. márc. 26. 17:45

sziasztok!!! en felso szemhejet szeretnek tetovalni, de 11 eve, amikor eloszor es utolajara voltam, akkor annyira fajt, hogy nagyon! akkor azt mondtam, hogy soha. Most megint szemezgetek vele, mivel a gepek azota korszerusodhettek!!!


Bp-en kit ajanlotok?

koszi!!!

2013. márc. 22. 08:08

A vastag szamhéjkontúrt inkább két lépésben érdemes elkészíteni (a korrekciónál fokozatosan vastagítva).

A szehéj nagyon érzékeny terület, könnyen bevérezhet. Az is szépen meggyógyul, csak lassan.

791. Petrus Kicsi (válaszként erre: 790. - Z. Betti)
2013. márc. 11. 16:08
Hát az tuti,hogy a felsőt amint megcsinálták már jegelni fogom,főleg mert jó vastag lesz!
790. Z. Betti (válaszként erre: 789. - Petrus Kicsi)
2013. márc. 8. 10:21
Az a leghatékonyabb, ha ott helyben a szalonban már jegelitek. Odahaza pedig lehet folytatni, és úgy hamarabb visszanyeri a szemed a komfort érzését.
789. Petrus Kicsi (válaszként erre: 788. - Daphnee)
2013. márc. 7. 09:19
Köszi ma már jobb.Jövő héten megyek a felsőt csináltatni.Azt hiszem azt már rögtön jegelni fogom!!!!
788. Daphnee (válaszként erre: 787. - Petrus Kicsi)
2013. márc. 5. 13:21

Szia!

Nekem a felső szemhéjam van tetoválva, másnapra még rosszabb volt mint a tetoválás napján. Alig bírtam kinyitni a szemem másnap reggel :)Holnapra már jobb lesz, kitartás! Én jegeltem, ezzel a zselés hűthetővel, mivel áztatni nem lehet.

2013. márc. 5. 06:38
Sziasztok!Valaki meg tudná írni meddig lesz az alsó szemhéj tetoválás után feldagadva?Tegnap délben csinálták és még most reggel is nagyon gáz és fáj.Ez normális?Jegelni lehet?
786. mel79
2013. jan. 8. 19:14
Szióó farah!kösziíí szépen a segítséged.....))))
785. farah (válaszként erre: 784. - Mel79)
2013. jan. 8. 09:27
Szia Mel ! Én is köztülük nem tudtam választani, és végül az győzött meg, hogy egyikük Long Time Liner technikát alkalmaz, a másikuk nem. Ha utána nézel ez segíthet a döntésben.
784. mel79
2013. jan. 7. 19:19
Szióó Z.Betti!!Köszönöm szépen segítségedet,igen,azt tudom h.Rabnecz szépen tetovál,cs.az elég messze van nekem,és fotókon az Erikái megnyerőbb(természetesebb) volt a szálas tetoválás!!de méég gondolkozom akkor..(((
2013. jan. 7. 10:30

Szia "mel79"!

Ha természetes hatású szálas szemöldököt szeretnél, tudnod kell, hogy 1-1.5 évente frissítetni kell. Minél természetesebb annál gyakrabban. Ez nem a sminktetováló hibája, hanem a technikából adódik. A szép mikro finom szálakba csak kevés pigmentet lehet bevinni. A satíros ugyan most nem olyan trendi, de a sokkal több pigment miatt a tartóssága sokkal hosszabb.

782. Z. Betti (válaszként erre: 780. - Mel79)
2013. jan. 6. 09:53

Jó reggelt!

Megnéztem mindkettőt, én a R Zs-ra szavazok.

Üdv: Betti

781. Z. Betti (válaszként erre: 780. - Mel79)
2013. jan. 5. 22:13
Szia! Személyesen nem ismerem, nem jártam náluk, de 17 éve sminktetoválok. A M E fotó dokumentációit megnéztem, nálam nem nyert. A R Zs-ra holnap rákeresek. (az árakat nem, csak a munka minőségét figyelem.)
780. mel79
2013. jan. 5. 20:20
Sziasztok!Valaki járt szemödöktetováásra Murguly Erikánál,v.Rabnecz Zsuzsinál??Kérem segítsetek!!nem tudok dönteniííí...(((
779. Z. Betti (válaszként erre: 775. - Ettike23)
2012. nov. 19. 07:43

Korrekt tájékoztatást adtak, hogy mire is szól a 9000Ft-os kupon. Azt nem a LTL minőségre írták ki!

Üdv: Betti

778. Daphnee (válaszként erre: 776. - Z. Betti)
2012. nov. 16. 08:14
Tudomásom szerint ők nem szoktam kuponozni, vagy csak nagyon ritkán.
777. Daphnee (válaszként erre: 775. - Ettike23)
2012. nov. 16. 08:12

Szia! Én ott csináltattam Magyar Zsuzsánál a szemhéjam, és szuper jó lett! A barátnőm szemöldököt csináltatott ugyanitt, és ő is elégedett! Azt tudni, kell, hogy ez a harmadik hely ahol végre normálisan megcsinálták nekem.

Légy nyugodt, profi jó helyre vetted a kupont!

2012. nov. 16. 08:05

Sziasztok!

Látom nem nagyon tolongunk a válasszal. Személyes tapasztalatom nekem sincs. Ha akarnak, ők tudnak szépen dolgozni. Tapasztalatuk, felszereltségük, tudásuk alkalmassá teszi őket a minőségi munkára. Az, hogy miért van szükségük kuponozásra, elgondolkodtat. (Mennyibe került a kupon, és mi van benne?) Jó üzleti érzékkel rendelkező cég, a sminktetoválás kuponozása pedig köztudottan nem jó üzlet a készítőnek (ha precízen, drágán megszerzett nagy tudással, jó anyagokkal, sminktetovál). A minőségi sminktetoválást csak reklám céljára szokás olcsón készíteni.

Lehet, hogy erről van szó?

Üdv: Betti


Üdv: Betti

2012. nov. 13. 16:36

Sziasztok!

Most vettem egy kupont sminktetoválásra a Mammutba a Madonna szalonba. Megnéztem a weboldalukat és a munkáikat, elég jónak találtam, de ha esetleg valakinek van tapasztalata velük kapcsolatban, nagyon megköszönném! Azért nem vagyok teljesen nyugodt.

Köszönöm

774. Linda02
2012. nov. 8. 20:10

Sziasztok!!!

Az én kis történetem úgy kezdődik h elmentem egy tetkó szalonba mert én végleges szemöldököt szerettem volna.. megcsináltattam 18.000 ért... majd idővel rájöttem h iszonyat vékony és a festék is elhalványult... majd elment csepelre a Dolcevita kozmetikába... és megcsinálták smink tetkóval sötét barnára és vastagabbra.... 24.000 ért.. és eleinte tetszett de így idővel ismét problémám van vele.. még mindig nem elég vastag... és nem is olyan sötét.. sőt az egész nem olyan mint szeretném... :/ Szal mondhatni 2x is ráfáztam... Tudnátok nekem valaki olyat ajánlani aki ténylegesen megcsinálja szépre.. szép ívet formát és vastagságot csinál neki?!

Köszönöm

2012. okt. 25. 07:43

Sziasztok!

Öröm olvasni a pozitív véleményeket. Azt hiszem az esetek nagy részében ma már a sminktetoválások szépen sikerülnek, csak dicsérni valahogy ritkábban ragadunk billentyűzetet.

Sok jó lehetőség van ma már a fájdalom mentesség elérésére.

Bátorításként tegyetek fel képeket, én is azt teszem! Jó úgy ébredni fel, hogy azonnal szépnek látom a szemem, és az ajkam.

2012. okt. 24. 22:24

Sziasztok!

Én is megosztanám a tapasztalatomat. Másfél hónapja csináltattam sminktetkót a szemhéjamra. (A 18. ker.-ben voltam, középkategóriás ár, nem kuponos, de nem is drága.)Kifejezetten vékony vonalat kértem, a kozmetikus csaj nagyon ügyesen és szépen megcsinálta. Most voltam múlt héten korrekción, az is klasszul sikerült. És ami a lényeg: szinte egyáltalán nem fájt!!! pedig nagyon féltem, de valamilyen szuper fájdalomcsillapító krémet használt a csaj.

Szóval most nagyon szép lett a szemem, egyszerűen imádom. Mindenkit csak bátorítani tudok, aki gondolkozik rajta, hogy vágjon bele!

771. amika.1 (válaszként erre: 754. - Cullinan)
2012. okt. 9. 18:27

sajnos azért kuponoznak az ilyenek mert nincs munkájuk,persze lehet néha ki lehet fogni jót is ,de hát ezzel rizikózni necces :(

én nagyon rég óta smintketováltatok-kb 15 éve tini korom óta szemöldök és szemhéj voltam olcsónál -középár stb

,de a tapasztalatom az ,hogy igazából nagyon fontos a tetováló szépérzéke.-rutinja és ami a legfontosabb a jó minőségű festék- a gagyi festék 1 év alatt totál kikopik eltűnik

egy jó minőségű pedig 3-5 évig is gyönyörű-de a legfontosabb,hogy találják el a színt és a formát.


én rátaláltam arra a mesterre aki oktat és nagyon profi szívből ajánlom ha valakit érdekel -elérhető áron csodaszépen dolgozik

nekem most orvosi micropigmentációt végzett egy elég kényes területen heget tüntetett el sminktetoválással és nagyon boldog vagyok-


ja csak is BEPANTEN!!!! első 3-4 nap víz nem érheti a tetovált területet

770. Biiaa
2012. szept. 30. 23:50
Köszönöm szépen a gyors válaszokat:) Aranyosak vagytok:)) A körömvirágkrémet inkább hanyagolom, marad a bepanthen vagy a vazelin és reménykedem a legjobbakban:)
769. sylvia31 (válaszként erre: 767. - Biiaa)
2012. szept. 30. 20:27
bepanthen plussal!!!Több kozmetikai tetkóm is van és érzékeny bőröm ez jó lesz meglátod!!
768. Edo13 (válaszként erre: 767. - Biiaa)
2012. szept. 30. 18:02

Szia!


A DM-es körömvirágkrémről hallottam,hogy kékesre fogja a bőrt,de a tetkó nem hinném,hogy attól kékült be...de ha más fajtát veszel,az a biztos.

Nekem az a tapasztalatom,hogy a legtöbben vazelinnel kenetik.Én csak sminktetkózom,és Bephantent ajánlok rá (nekem jobban bevált,mint a körömvirág krém).

767. Biiaa
2012. szept. 30. 16:03

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni...Kozmetikai tetoválással készült test tetoválásom, és aki csinálta azt javasolta hogy körömvirág krémmel kenjem. De ma hallottam hogy bekékülhet tőle, egy ismerős aki nem rég csináltatott végleges tetoválást eukaliptuszal kevert vazelint ajánlott ő ezt kapta a tetoválótól. Szerintetek melyikkel érdemesebb kenni?

766. Edo13 (válaszként erre: 763. - Hullahop)
2012. szept. 29. 13:53

Szia!

Előfordulhat,hogy a legsötétebb barnával tetovált,ami szinte fekete.Ilyenkor még változhat.Ha az ár tartalmazza a korrekciót,menj vissza (ha letelt a 28 nap) és mondd el,hogy halványabbat szeretnél...Oldja meg! :)

765. sylvia31 (válaszként erre: 764. - Sylvia31)
2012. szept. 28. 08:34
hámlasztani...bocs így akartam írni!
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook