Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sminktetoválás, avagy tartós make-up fórum

Sminktetoválás, avagy tartós make-up (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
914. Nelly44
2017. aug. 20. 15:20
Én egy elrontott tetoválásomat hozattam helyre, már nem is tudom hány helyen járta mire megtaláltam Murguly Erikát, akit egy ismerős ajánlott, tetoválását látva meg is kerestem. 1x kellett elmondanom mit is és hogy szeretnék javítani a régi tetoválásomon. Végeredmény fantasztikus lett, nagyon meg vagyok elégedve az eredménnyel olyan lett amilyet kértem. Gyors pontos és nem nyalizós, korrekt ember.
913. Castellina (válaszként erre: 901. - Icuka66)
2017. jún. 25. 20:25
Mesélj, mi a baj vele? Én augusztusra vagyok beirva. Kivàncsivà tettél.
2017. jún. 14. 23:44

Sziasztok!

En Gardai Evanal csintattam kb masfel eve szemoldoktetovalast. Borzaszto lett, szurkeset kertem, VOROSesbarna lett.. Vekonyabbat szerettem volna a megrajzoltnal, nem engedett az elkepzeleseibol, hát csak megcsinalta a vastagabbbat, alig gyoztem kenegetni hamositoval, kapartam a varrt is, hatga kiesik a nagy resze, szerencsere sok kiesett. A korrekcion mar nem hagytam magam, a formaja szep lett, de a szine.. Nagyon megbantam, ha nem felnek a lezertol, mar reg eltavolitattam volna. Nem ajanlom senkinem, raadasul erzestelenitot sem volt hajlando felkenni.

2017. máj. 9. 11:44

Sziasztok!


Arra az elhatározásra jutottam, hogy nyári szünetben kicsit továbbképzem magam és nem csak testtetoválás, hanem sminktetoválás is választható szolgáltatás lesz nálam. Július 5-ére szerdára szükségem lenne egy modellre Budapestre.

Microblading technikával készülő (szálas) szemöldökre.

A microblading, vagy más néven japán szálas szemöldök egy kivételesen egyedülálló változata a tetoválásnak, mellyel a legrealisztikusabb hatás érhető el. Érdeklődni a köv. címeken:

email: laju19@freemail.hu

facebook: [link]

910. 6eea6e9c26 (válaszként erre: 907. - Kakukkfű)
2017. máj. 4. 22:30
Bartus Márta
909. 746076 (válaszként erre: 906. - Szédült-napraforgó)
2017. máj. 4. 12:54
Verához talán idén szeptemberre vagy októberre, ha kapsz időpontot. :-D :-D Én tavaly augusztusban jelentkeztem be hozzá és május 19.-re kaptam időpontot. Már nagyon várom :-)
908. pbm1987
2017. ápr. 23. 10:08

Sziasztok!

Zala v Vas megyében tudnátok ajánlani olyan sminktetoválót,aki soft powder technikával dolgozik?

2017. ápr. 10. 13:20
Sziasztok! Sminktetoválót keresek frissíteni a szemhéjemat, tud valaki ajánlani ügyes tetoválót?
2016. nov. 3. 19:44
Én most a Kovács Varjú verához szeretnék a télen eljutni, mert egyszerűen beleszerettem a munkáiba.
905. Ninalma (válaszként erre: 901. - Icuka66)
2016. okt. 29. 15:14
Szia! Mi volt a problema? Most en is keszulok hozza. Jo lenne meg elotte infozni. Koszi!
904. Mirikee
2016. szept. 11. 09:02

Én Murguly Erikánál csináltattam a sminktetoválásomat, miután az egyik barátnőm volt nála egy elszúrt szemöldök tetoválás helyrehozása miatt.

Neki tökéletesen megcsinálta, és az enyémet is szóval én szerintem hozzá érdemes elmenni!!

2016. szept. 3. 10:05

En hosszas keresgeles utan vegul Patkos Alexandrat valasztottam. Nagyon sokalltam a 60.000Ft-ot,de azt gondoltam,ez garancia arra,hogy profin dolgozik.

Oszinten szolva a munkajuk altal nem voltam elajulva,de tobb rossz tapasztalat utan,biztam abban,hogy itt minden jol fog menni.

A dolog ott kezdodik,hogy nem Patkos Alexandra dolgozik,hanem az o tanitvanyai.

Roviden tomoren sem a sminktetovalas formaja nem lett vegul olyan,amilyet szerettem volna,emellett a szine is megvaltozott a pörk leesèsèt kovetoen.

Csakodas.

902. Nikolett2017 (válaszként erre: 901. - Icuka66)
2016. aug. 27. 16:16

Sziasztok!


Nemrég Murguly Erikánál voltam szemöldöktetoválást csináltatni, 3D-set kértem, az a helyzet hogy a bal szemöldökömnél pár szál látszódik a jobbnál semmi sőt a jobb szemöldököm vörös színű,a fekete helyett, egyszerűen gusztustalan.

Mikor a munkáiról nézegettem a képeket tetszett amiket csinált és mivel drágán is dolgozik 35ezer Ft-ba került úgy gondoltam hogy ,,ez" a hölgy tud valamit ért ahhoz amit csinál.

Hát NEM! Rettenetesen fájt amikor tetovált, a stílusa szánalmas arrogáns és bunkó volt.

Vissza kéne mennem hozzá 4 hét múlva de nem fogok, semmilyen bizonylatot nem kaptam hogy én ott jártam nála,a helység koszos volt szerencsémre láttam hogy legalább steril tűt használt.

Azt tanácsolom senki ne menjen hozzá, ha nem szeretne úgy járni hogy a tükörbe sem mer belenézni mert felfordul a gyomra hogy egy ennyire igénytelen munka ,,ékeskedik" az arcán.

901. Icuka66 (válaszként erre: 863. - Susi555)
2016. aug. 25. 08:57
Korányi Szilvi munkája, soha többé...........
900. Mimócami (válaszként erre: 884. - Szédült-napraforgó)
2016. júl. 19. 20:56

Sajnos nekem két híres "professzionális Sminktetovàló az egyik oktató is

Nem is olcsók sőt.

Mindkettő hirdetett képei csodaszépek voltak.

Hàt nekem elcseszte az egyik a szemöldököm.és a szàm .a màsik a szemhéjam.

Sírni tudnék ha lehetne inkább élnek natúr arcal.

Direkt nem olcsó hoz mentem és tessék.

Persze mindent megmagyaràznak.

Pl a baràtném szàjàt is elcseszte tiszta pigment csomó és direkt szólt ,hogy szolid karamell színt szeretne erre pinket csinàltam pedig pont azt nem akart és jelezte is.

Ja és a frissén tetovàló szàjàról amikor Szép duzzadt fényes felrakta az oldalàra begyüjteni a dicséretet, de szívünk szerint odatennénk a legyógyult képet,hogy mi az igazság 😕

899. csandi07 (válaszként erre: 887. - Barbara90)
2016. ápr. 24. 17:22
Szia, megmondanád hol csináltattad? Képet tudsz küldeni, köszi
898. cornflower (válaszként erre: 896. - Cornflower)
2015. dec. 2. 21:09
Senki nincs itt??
897. cornflower (válaszként erre: 894. - Daphnee)
2015. dec. 1. 00:47
Neked hol csinálták a tetkódat? Mármint a jót :)
2015. dec. 1. 00:46
Aki tud segítsen. Ha sötétnek találom a 4 hetes ajaktetkómat, azon tudnak világosítani valahogy a korrekción? Valami fedőszínt akar rátetoválni, majd újra tetoválná egy világosabb árnyalattal. Nem lehet egyből egy világos színt beleütni?
895. knatali
2015. nov. 29. 21:28

Jaj de megbántam:(

Megcsinálta harmadszor és persze semmiféle szálak nincsenek. Azt mondja bárhogy üti át elfolyik....

Negyedszer is visszarendelt.

Már nem fogom engedni , hogy hozzá nyúljon. Ebből már sose lesz szálas!

894. Daphnee (válaszként erre: 892. - Knatali)
2015. nov. 27. 14:10

Nyilván senkinek nem szimetrikus az arca, de ezzel nincs is gond, szerintem lehetne ezt korrigálni ugy hogy ne látszódjon.. szerintem keress mást… ne engedd tetoválni tovább.

A jó tetkó látszik az eső alkalom után is! Sajnos én is jártam olyannál akinek nem sikerült elsőre semmi, hiába mentem korrekcióra utána se látszódott semmi. A második csaj akinél voltam nem csinált egyformát, de szerencsére 2 éven belül kikopott, aztán a hamradik végre megcsinálta jól, ennek már 5 éve, és azóta is tökéletes, szinte nem is kopott semmit.

Azért irtam hogy ne engedd, mert szerintem ebből már ugysem lesz szép, olyan amit szeretnél, és minden tetoválással csak rosszabb lesz, sérül a bőröd, minél többet tetoválják annál rosszabb lesz..

893. szédült-napraforgó (válaszként erre: 892. - Knatali)
2015. nov. 26. 15:27
Jó duma....nehogy elhidd.
892. knatali
2015. nov. 26. 08:40

Sziasztok!

Kérdésem lenne. 1 hónapja elmentem szálas szemöldök tetoválást csináltatni. ÖT éve gondolkodtam mert nagyon féltem,hogy megbánom,de de alig van szemöldököm és mindennap ki kellett festeni. Egy műtét utáni korrekciókat tetováló nőt ajánlottak,hogy ő természeteset csinál tényleg....Ma megyek vissza harmadszor.

Egy szál sem látszik,satíros lett amitől féltem. A barna vöröses barna,ráadásul nem egyforma.

Azt mondta annyira zsíros a bőröm,hogy nem tudja úgy csinálni,hogy a szálak ne follyanak össze. És,hogy olyan aszimmetrikus az arcom,hogy nem lehet teljesen egyformát csinálni. Ráadásul RETTENETESEN fájt. Ilyen létezik? Ezek igazak amiket mond? Teljesen el vagyok keseredve...Kérlek írjátok meg,hogy szerintetek lehetséges-e amiket mond!:(

891. Vikiice
2015. nov. 22. 19:47

Sziasztok!!!


Van itt valaki aki Komárom-Esztergom megyében csinaltatott szemöldök tetoválást?? Ha igen, hol??? Mik a vélemények??? Sok oldalt találtam, szalont szebbnél szebb fotókkal de kitudja hogy melyik valós és melyik nem... :/ Elsősorban Tata és környéke érdekelne! Előre is köszönöm ha van olyan aki segít! :)

890. Z. Betti (válaszként erre: 889. - Cornflower)
2015. nov. 14. 07:41

Szia!

Ma már az igazán rutinos sminktetoválók nagyon hatékony érzéstelenítő krémet használnak.(Igaz, ezek elég drágák.) Ők ezért tudnak szinte fájdalom mentesen dolgozni. Érdeklődjél az érzéstelenítőről, és ha lehetséges a korrekciónál kérd, hogy valami hatékonyabbat használjon. Ma már nem törvényszerű, hogy a sminktetoválásnak fájni kell.

A 6 hetes korrekciós időpont teljesen korrekt, én is ezt javaslom. Kell ennyi idő a teljes gyógyuláshoz, és ahhoz, hogy a bőröd visszanyerje eredeti állapotát. Nem érdemes siettetni.

Üdv: Betti

2015. nov. 9. 13:49

Sziasztok!

Én nemrég tetováltattam a szemöldökömet és a szememet és most rettenetesen fájt, nem éreztem, hogy hatna a rákent érzéstelenítő krém.

Mi lehet ennek az oka?

Mennem kellene majd vissza korrekcióra, nagyon sok festék kipottyant, de már remega gyomrom is, ha rágondolok.

Pár éve nem fájt ennyire.

Korrekcióra hány hét után mentek?

Nekem 6 hetet mondtak, de szerettem volna előbb túllenni ezen a borzalmas élményen :(

888. Eysan22
2015. okt. 12. 18:01
Sziasztok!van itt valaki akinek Kecskeméten Farkasné Gál Etelka tetovált?velemeny esetleg?
2015. szept. 26. 11:21

Sziasztok,nekem pár napja csináltak szemöldök tetoválást és egyáltalán nem bántam meg,igaz még varr van rajta bőven és egy hónap múlva megyünk korrekcióra,de már most szuperül néz ki. Azért tetszik kifejezetten ,mert senki nem mondhatná meg,hogy ez tetoválva van,igazából ha a tükörbe nézek én sem tudom megmondani :D szálas technikával készült,de valami új eljárással,mert nem rég voltak tovább képzésen külföldön és ezzel készítették nekem is,van benne satír is ,mert ha csak szálas lenne akkor olyan lenne a szemöldököm ,mint egy kerítés. Képet fogok felrakni,de csak azután miután begyógyult ,mert így a kép nem adja vissza :/

mindenki tájékozódjon mielőtt tetoválást csináltat ,mert bizony ha ezt elrontják annál kevesebb rossz dolog van..én biztos sírva néznék tükörbe minden reggel :D

2015. szept. 12. 14:34

Sziasztok!


Lassan 10 éve dolgozom a szépségiparban, jól ismerem miként lehet kontúrokkal, színekkel optikailag a legelőnyösebb látványt kihozni egy arcból.

Most ismereteimet a mikropigmentáció/sminktetoválás megtanulásával bővítem. Sminktetováló tanfolyamra járok, ahol az oktatóm rajtam kívül csupán egy fővel foglalkozik.


A jövő utáni héten lehetőségetek nyílik arra, hogy anyagköltség ellenében gyönyörű tetoválással ajándékozzak meg még 2 főt, az ilyen minőségű tetoválás árának töredékéért, színvonalas budapesti szalonban.


A (fél)tartós sminket egy orvosi műszerekhez szükséges minősítéssel rendelkező német gyártmányú géppel és prémium minőségű festékpigmentekkel varázsolom az arcra, szigorú oktatói felügyelet mellett.

Garantált a szép tetoválás, megfelelő szín és forma!


Amennyiben szeretnéd, szívesen találkozom Veled jövő hétvégén, a tetoválást megelőzően, hogy elmondhasd a kívánságod, én pedig azt, hogy az arcodnak, bőrödnek megfelelően mik a lehetőségeid, és ezek alapján már tudd a nagy napom, hogy pontosan mit szeretnél :)


Kérdéseidet bátran felteheted ezen a fórumon vagy akár az alábbi e-mail címre is küldheted:

mikropigmentacio@gmail.com


Bátran jelentkezz, szuper lesz!


Szép napot!

Szilvi

885. Lexa88 (válaszként erre: 842. - Souly)
2015. aug. 17. 14:47

Szia! Nem tudom fórumozol-e még,csak érdeklődnék,hogy színben megmaradt az az első szín,vagy sokat fakult?

Nekem rengeteget fakult,bár még csak egy hete csináltattam.

Nagyon magas a fájdalom küszöböm,nekem sem fájt,de eszméletlenül könnyezett.Biztos ez is közre játszik..

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook